Téma

Zajímavosti z GamePark blogů #3

Komentáře(34)
  1. HEFO

    Haloooo, niaka recenzia o Turokovi by sa hodila ked to vcera vyslo :P

    btw: GL vsetkym slovakom dnes (6.2.) na monitore, budeme ho potrebovat :)

  2. Guest

    Co na to říct.....

  3. [CoZ]Smetik

    Asi to dalo dost prace takze mno hezky. Ale neni to zbytecny?

  4. FireTight

    že nejsou žádné fotečky, ale bohužel žádný na pc nemám...

  5. Guest

    řek bych že jsem stejně oblíbenej jako FireTight... ale no co =))

  6. Guest

    Přeju všem pevné nervy při čtení komentářů pod svým článkem ;-)

  7. Idear

    Mě se takové shrnutí líbí. Je to hezky napsané. Je vidět, že si s tím dal autor práci : )
    A stejně se najde pár lidí co budou remcat ... a otravovat. Jako vždy, že ? : ))

  8. nkz

    Opět moc hezké shrnutí jako vždy .. snad se dočkáme #4. A díky Belušáku, že si mi přidal můj blog. :))

  9. Lukinsons-cz

    uš nevíte o jakých hrách psát?

  10. Mill$#

    Boze, to porad na sebe musis upozornovat? Tvoje povidka se mi dost libila, ale timhle jsi mi ji uplne znechutil. A za to tvoje prosazovani sama sebe bych se na Belugovo miste na tebe uplne vykaslal a dal bych te prehlizel!

  11. Guest

    He voe co jako dělaš jak to že muj blog o pražskem elektrickem vedeni tu neni a to to mělo tolik přiznivcu :DDDD

  12. Guest

    http://libenn.myminicity.com/

  13. phiz

    ale díky za první místo :)

  14. Guest

    myslim že by tam mohle být i to s těma 3D modelama od morčete...nebo to tam je a ja to jen prehlidl?

  15. Beluga

    Pravdepodobne bude v dalsim dile... spousta novejsich (a kvalitnich) blogu uz bude v dalsim dile, tak se nelekejte, ze jste si jich treba nevsimli...

  16. Guest

    Koukám jak si se vysral na Wasta,ten jeho blog z obrázky měl čtenost okolo 6500 a taky dobré hodnocení.Z pomsty že taky neodešel?,na odchod jste se ME ještě pochválili.
    To jste bloggeři,že dva tři články s horším hodnocením (7) a už tu zavíráte s bečením krám?
    To tu chcete psát jen za bodování 8 a více jako to včera naznačil tem chytrolín Andriel ?
    Víš vůbec co je to průměr?

  17. Beluga

    Nevim presne, ktery "blog s obrazky" od Wasta myslis. Jelikoz obrazku je v jeho clancich vic jak pismenek. Nicmene, jestli je to ten "co mate na plose," tak duvod je jednoduchy. Informacni hodnota takoveho clanku je 0, nula, N-U-L-A.

  18. Guest

    o to tady de! Ctenost jednoho radeji nejmenovaneho blogu je velice nizka a je tady.. tak snad kdyz ma neco velkou ctenost tak to stoji za zminku ne? hochu ty si hustej

  19. Guest

    Hej, ta šestka fakt existuje, nebo si ji jen vymysleli?? Já jsem fanoušek všech dílu (3,4 a 5 už to není ono, nej. je 1 a 2) a tenhle díl vypadá, že by mohl bejt fakt dobrej......

  20. Guest

    Use that fucking google!

  21. Sraatsch

    Jak tak ten dnešní výběr z blogů čtu, říkám si, že se zde najdou vlastně i kvalitní články. Bohužel není vše tak růžové, ale mohlo by, určitě by mohlo.

  22. ^2Winston^2Churchill

    http://s2.gladiatus.cz/game/c.php?uid=27928

  23. Guest

    ale honem =))

  24. Guest

    Vlaji do posledniho dechu je good

  25. Guest

    Ze sem se dostal do zajimavosti :), myslim to vazne.

  26. Guest

    Co se týká CoD 4, nemám chuť si hrát někde v orientu na americké zachránce, prostě moderní doba pro mne není to pravé ....................... fakt kokot!

  27. FireTight

    Ano, ano! Tady se někdo projevil jako správný inteligent, jehož názor je posvátný a řídí se jím celý svět!

  28. ^1O^2M^3A^4R

    tohoto cloveka si vazim. Uvazoval jsi nekdy o tom, ze bys posledni serii clanku Posledni vlajce verni vydal knizne? Kdyby to bylo dostatecne dlouhe (jakoze uz ted uz je to na blogove pomery dlouhe), mely by to smysl. Pises zajimave a z jiz zminovanych clanku mam pocit, ze se o vec zajimas.
    Mas mou uctu, ne abys zkoncil!:)

  29. ^eL__

    heh, že jsem se o něm nedočetl ani slovo, přitom mi právě jeho blogy přijdou nejlepší a abych řekl pravdu, tak se na ně vždycky těším :)

  30. FireTight

    asi jo :) zkusím to někam poslat (do nějakého nakladatelství)... uvidíme... každopádně děkuji za podporu

  31. Guest

    jako konicek je to dobry, ale zase bych tvy schopnosti zas az tak nevyvysoval.

  32. enzik

    Díky;) Shrnutí se mě fakt líbí, ale nevím jak to je, pravidelně? či nepravidelně? :( :-)

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o