Téma

Zajímavosti z GamePark blogů #2

Komentáře(92)
  1. HEFO

    fakt nemate o com pisat...

  2. SmArt.

    nuda...nemužete tam dát něco o ET nebo CoD1?? :(

  3. Guest

    Ale ta lara to je nařez jako podle mě jeden z nejlepšich blog članku :D

  4. Rada9111

    příspěvek o Led zeppelin nějak postrádá autora. Nebo že by se vydal sám ? Nebos ho ty Belušáku starej zapomněl ?
    PS: To ti nevadí že Zmetek kopíruje ? Uděláte novej system Anti-copy a pak ho sem klidně hodíš?
    Nechcu rýpat, ale tady jsem si moc nepočetl, až na Frankieho SOS.

  5. Guest

    ... co takhle se neflákat a sepsat něco sám? Ha? Moc práce, co ....

  6. Rada9111

    já jsem zrovna nedávno napsal článek tak si ho můžeš přečíst.

  7. Rada9111

    tady jsem to našel

    re 20.12.2007 15:17 Beluga

    dekuji za takovy odhaleni - zmetek ma problemy s kopirovanim porad, ale tohle mi nejak... uteklo :(
    clanky samozrejme okamzite mazu a zrejme uz budeme resit i nejak "vic."

    takžes to nějak víc vyřešil. Vím že tento článek, je nocopy, ale stejně......

  8. Guest

    Nebýt mého článku o Zm3tkovi copyerovi tak by tu dál kopíroval články to y ti nevadilo :)..

  9. Guest

    nezlob se Belugo... A ani celé GP... Ale už musíte mít opravdu nouzi, ten článek z před Vánoc, teď tohle... Ach jo

  10. MafesX

    Blogééémoni :))) Hlavně ten první.... o Belušce :D

  11. Guest

    Posledni 2 tydny jsem se sem pravidelne dival rano a porad si rikal kdy uz tu bde nejaky dobry clanek ktery si prectu.. tentokrat to teda nebude

  12. Beluga

    Ano, vecni rypalove, Veli, ktery si hral na copy-huntera a sam kopiruje z wikipedie. Rada(moravak) si hraje (hraje?) na dorostence a vrcholem jeho tvorby budiz vyhvezdickovani nadavek na adminy, bravo!

    Ze Zmetek umi nejenom kopirovat, ale i kvalitne psat nam predvedl rozhodne vickrat, nez vy dva dohromady. A nevidim duvod, proc bych ho nemel zaradit do vyberu toho nejlepsiho za posledni tydny...

    Za absenci autora u clanku o Led Zeppelin se omlouvam - jeho autorem je SM*Tomsa_x

  13. Guest

    GP je LOW!
    GP je LOW!
    GP je LOW!
    GP je LOW!
    na GP jen dmnce!
    GayPark je ***********

    at si kazdej domysli co je ********** neni to presne na pismena

  14. Guest

    "loool pište radši o CoD1", "loool fakt nemáte o čem psát?", "loool GP je *****!"!!! inteligentní komentáře neméně inteligentních lidí! Fakt se Vám už musím jen smát, když čtu co pořád kritizujete a sami zvládnete kulový :D Blogy už rok a něco patří pod GP a takovýto článek, ve kterém je shrnutí za měsíc je dobrá věc! Jenže vy "loool pište o něčem jinem!"!! hh fakt síla tohle!

    Jinak belugo cg ;) však víš, že jsem ti to chválil už nedávno.... a ten rozhovor je dobrej ;)

    pro ostatní stfu ;) hezký den

  15. Guest

    proč my nejdou přidávat články ( na žádném mém PC )..

    proč byly smazány moje video blogy když návštěvností předehnaly bojlera?

  16. FireTight

    už je i 9tý díl :)

  17. L!po:)

    jen me udivuje jak se tady s lidma(detma) tak serou:D na rm(rozzlobenimuzi) se banuje jen za blbej pohled:) a jakej je klid.... tam se pak muzete vymlouvat na cokoli a nezajem.... a tak to ma bejt... ne takovahle komercni hnus.... chapu ze obcas touklouzne ale... 3x a dost banana tak na 50let a je klid zananoval bych je do bezvedomi.... tot muj nazor... jinac blogy zajmavy... nejvic me ale dostavaj klasicky gp dmnce kousky:D u toho se vzdycky nasmeju jako svine predevsim komentare jsou excelentni :D

  18. Guest

    Belugo me se libi jak ses inteligentni :) ty dokazes proste tak tvrde kazdyho smaznout a opodstatnit to takovymi dukazy ze ja jen ziram :)

    Ale me se libi tento vyber .
    velky vyber blogu . Jen za sebe nehodnotim o cem sou blogy spis o tom jak JSou prehledne a napsane protoze nemuzu jim ubirat blogy za to ze se mi netrefil do vkusu. :) takze belugo i toto se ti povedlo :P(zadne podlezani ) :)

  19. Guest

    Pardon ubirat BODY* :)

  20. Guest

    PRESNE TAK, me taky nejdou vydavat blogy, neobjevej se v nejnovejsich az uz me to zacina srat.

    A proc tam neni muj blog, ktery byl vcelku uspesny, uz jenom podle hodnoceni, proc je tam polovina blogu z ME?

  21. Guest

    http://www.hfest.net/?ref=bureschm

  22. Idear

    Informace k článkům bych řekla dostačující. Pro Ty co blogy navštěvují pravidelně je to pouze shrnutí ;-) Ale máme tam rozhovor, tak alespoň něco nového :-)

    A samozřejmě naše partička ukřivděných chlapečků se opět ozvala :-) Ježiš ... už se těším až vyrostete a možná se dáte dohromady a budete se chovat normálně. Fakt už je to trapný.

  23. Guest

    Pekny clanek, urcite by se jeste naslo desitky blogu co by mohly byt obsazeny v tomhle clanku, ale treba nas Beluha prekvapi pristim vyctem :)

    a CoJ vsem vrele doporucuju, sem ted na zacatku a je to hodne chytlava hra. Presto, ze ma kolem 2GB (coz je na soucasne hry pomerne malo) tak ma krasnou grafiku a co je dulezitejsi vybornou hratelnost

  24. xaint

    Ale dyk z CoD1 je moje povidka :-) takze ty jsi ten clanecek necetl a uz remcas, ze to tam neni?
    Zajimave.

  25. Guest

    Musím uznat, že mě ta Lara Croft dostala :D:D:D:D

  26. (c)Pudlik

    myslim ze je to dobry napad udelat jednou za cas takove shrnuti toho co se tu urodilo...

  27. Guest

    :-) deater byl nejlepsi :-) skoro jediny blog co jsem docetl az do konce :-)

  28. Guest

    ...jako po výstřelu vylítne ohromná koule nebo co? :DDD

  29. dAm!@n

    Já nevím, jestli je to jen můj subjektivní pocit. Rozhodně se nechci do někoho navážet, ale přijde mi poněkud nespravedlivé, že převážná část výše vyčtených blogů pochází z rádoby redakce ME. Chápu Belugo, že chceš svou "redakci" vyzdvihovat a co nejvíce propagovat, ale toto mi přijde už trošku moc. Na GP se za poslední týdny objevily další, mnohem povedenější články než ty od ME, ale sem se jaksi nedostaly. Připadám si jako za komunistů: "Jen ta naše idea je správná". Toť vše

  30. Guest

    Tady nekdo kapnul na skutecnou vec. Tak to ma bejt. Naprosto s nim souhlasim.

  31. _Gram_

    Je až zarážející,jak probíhá výběr best of. Kvalitních blogů jsem zde viděl jak šafránu, tím více mě překvapuje ,že ve výběru toho nejlepšího zcela chybějí a jsou nahrazovány až stupidnímy blogy o seriálech, rozhovorem s celebritou Deatrem atp...

  32. Guest

    článek zahrnuje všechny kvalitní články od doby co vyšly hned po vydání prvního shrnutí tzn, že tam jsou i ty články co už tu nejsou! a schválení tohoto článku taky nějakou dobu trva a než se dostane na řadu tak už je skoro většina článků stará a jsou zde novější a lepší, které se střeba objeví v příštím díle! takže u komunistů nejsme nebojte...

  33. Guest

    xainta znám osobně... kluk mojí ségry :D

  34. _Gram_

    Možná je to nerozvážnost z mládí ,možná je to pouze moje přání,možná jen můj subjektivní názor, ale v mých očích, vystoupal na nejvyšši blogařskou horu Andriel. Kdy jeho blogy byli (jsou) zárukou kvalitního čtení,všeobecným rozhledem a hlavně vždy měli přínosnou hodnotu pro čtenáře což u většiny blogů z best of říci nejde

  35. Guest

    A CO KROK ZA KROKEM!!!! :( Ten je lepsi nez Zenaty se zavazky!!!

  36. Guest

    ukaž mi článek s Krok za Krokem! který by se sem hodil

  37. Beluga

    aaa, Impérium vraci uder...

    Je videt, ze jste clanek ani necetli, jenom jste si vsimli "jo, Frankie, jee, hele Frankie, potom tady ma neco i Sraatsch, no ty jo, oni tam maji tri clanky a ostatni jenom jeden" aniz byste si precetli, PROC to tak je...

    Nema smysl vam to vysvetlovat, protoze neznamou degeneracni nemoci postizeni jedinci jako jste vy, to stejne nepochopi, ale stejne se o to musim aspon pokusit. Tezke svedomi je hruzna vec!

    Uz v anotaci stoji, ze to nejprve vypadalo, ze nebude o cem psat - vubec poprve se stalo, ze do "TOP20," ktere zobrazuje nejlepsi clanky za 14 dni se dostaly clanky i s hodnocenim POD SEDM BODU, coz je uz opravdu malo, a dle meho to rozhodne znaci, ze je neco v neporadku... V tom se blyskalo par clanku, oproti tomu s obrovskym rozdilem - ANO BYLY TO FRANKIEHO CLANKY, s hodnocenim kolem 8-8.5. Reknete mi prosim jediny duvod, proc... proc bych o nem nemel psat?

    Posledni zminka v clanku je narychlo dopsany Call of Juarez - 29.12.2007, to uz je asi 8 dni, pokud se nepletu. Od te doby jsou clanky "smerovany" do dalsiho pokracovani - a priste to tu bude cele znova... protoze VY to nepochopite... :)

    joo, a malem jsem zapomel na vasi konspiraci - Ano, ja mam na GameParku takova prava, ze muzu hybat servery! Proto kdyz vyjde clanek od nekoho jineho, nez ME, tak ja to cele zbojkotuju, spustim na serveru destrukcni program a vase clanky se neobjevuji v novych clancich... ... panove, proberte se... nerikam, ze se to nedeje, ale obvinovat z toho me, to je trosicku ubohe, ne?
    Jde o nejaky bug, ktery se ted prave resi - mezi mnou a programatory GP uz probehla diskuze, pry se vsechno resi, bohuzel se nevi, jak dlouho to bude trvat. Me to taky dnes zhatilo plany... chtel jsem pridat svuj clanek - a ejhle, nez vstanu, uz je pozde... :)

    Proberte se a zacnete premyslet, delate ze sebe hlupaky...

  38. Guest

    Rimmer je v RD už od první řady.

  39. dAm!@n

    Jsem rád, že jsi se k tomu vyjádřil. Přesně takovouhle odpověď jsem čekal, plnou emocí a prázdných argumentů. Každý si jistě myslí své a tak to bude asi nejlepší.

  40. Rada9111

    jen bych chtěl říct, že dneska jsem ME nic nevytýkal a ani jsem si nestěžoval na výpadky Nejnovějších blogů(i když s tím mám taky problémy) natož pak abych to sváděl na tebe Belugo.
    Už jsem asi vyrostl a nemám chuť ani inspiraci se do vás navážet, takže tak.

  41. Rada9111

    ....Oni tam mají tři články..

    Nějak ti nejdou počty :d já tam našel článků od ME teamu 10

  42. phiz

    Já si teď zahraju trošku na vlezprdelku a podpořím Belugu v tom, co říkal.

    Bylo kdysi řečeno, že blogy nenaplnily svůj účel - tedy e-deníček. Namísto toho se zrodilo něco, čemu se dá říkat "vlastní tvorba." Protože se ukázali jedinci, co dokážou zformulovat větu, aniž by neobsahovala chyby, měla hlavu a patu a když jich uměli takovýchto vět spojit více, vznikl z toho krásný článek.

    =Zajímavosti z GP blogů ukazují na takový blogy, se kterýma si dali autoři záležet. Buď je to suše napsaný, ale má to smysl - tedy příběhy a příběhy na pokračování, které mají dobré hodnocení od čtenářů.
    =Potom takové blogy, které poukazují na určité téma a autor si s ním vyhraje opravdu dosytosti - tedy vyhledává na netu a v knížkách informace, ty si pak srovná v hlavě a nějak to pěkně napíše, přidá obrázky, videa, hudbu a stylisticky a vizuélně to upraví taka, aby se na to dalo koukat.

    A jelikož sice máte krásné info, něco v tom chybí - buď je to zkopčený, nebo blbě nasaný a vy si myslíte, jaká je to krása či to prostě nevypadá dobře. Prostě rychlokvašky nejsou to nejlepší.

    Já nejsem největším vyznavačem ME, třeba Frankieho styl se mi prostě čte blbě a témata mi nesedí, ale je vidět jeho snaha o to, aby vám vštěpil co nejširší informace o světě. ME prostě umí psát, i ostatní se snaží jako Frankie o širokoúhlá témata a proto jsou na prvních místech. Protože se to líbí. A vy pár jedinců, kteří buď závidí nebo prostě nemaj z jiných důvodů rádi jakékoli úspěšné blogery, nemají šanci s tím moc udělat ...

    Záviďte tiše a pokud nemáte kritiku, která je slušná, tak prostě mlčte ... Můžete někoho zkritizovat, můžete mít vlastní názor, ale dělá se to vše v klidu a hlavně slušně !!!

  43. Sraatsch

    Myslím, že v Zajímavostech z blogů se neobjevují autoři na střídačku, aby se nikdo necítil ukřivděný a aby na každého došlo. Objevují se tu pokud možno nejkvalitnější články určitého časového období. A ruku na srdce, opravdu je to tak nemožné, tak neskutečné, tak šílené, že by v ME mohlo vzniknout tolik kvalitních článků? Není to spíše jen alergie na na jména?

    re:Rada(Moravak) "Už jsem asi vyrostl a nemám chuť ani inspiraci se do vás navážet, takže tak."

    Tak to je opravdu skvělé, že nemáš inspiraci se do nás navážet. Budeme se těšit, až tu inspiraci někde načerpáš a napadne tě opět nějaká arci hloupost, za kterou nás budeš bezdůvodně peskovat.

  44. Guest

    vy by ste nenapsali ani o hovnu..se podivte o cem pise gamepark a o cem my..tady zrovna vidim jeden clanek.

    # Omlouvam se za zesmesneni metalakistu je mi 15 skoro posloucham hip hop a ti clanky sem delal abych zesmesnill ty dementiny metalisty. neposloucham metal ale hip hop a metal nenavidim protoze jsou to smradlavi hajzli.
    05.01.08, 13:23, KoRn-best.seomlouva

  45. Guest

    ano ME jsou kvalitní tým co si budem nalhávat ale přeci jenom je tu plno dalších lepších článků :)..nemám nic proti ME jen mě to tak zarazilo a plně souhlasím z damianem. Postrádám tu cassiusovo vylodění v normandii Belugo to je asi vše tak bb

  46. Idear

    Jo ... máš pravdu ... tady jde už pouze o alergii na jména.

    A Phiz to napsal hezky.

  47. Rada9111

    já vím, že máš proti jisté výhrady.
    ale to neznamená, že já jen kvůli tomu že je něco od ME to hodnotím za 1, nadávám na to...
    ale jak jsem řekl, nebudu se s nikým jen tak hádat.
    nemám na to čas :-)

  48. Beluga

    Muzes mi prosim napsat, kdy k tomu Cassiusovu vylodeni prosimte doslo? Obavam se, ze ten clanek jsem nevidel, anebo uz je to neco starsiho...

    A jinak diky, jsem rad, ze se najde par lidi, kteri si uvedomuji absurditu tehle situace...

  49. Rada9111

    je zajímavý, jak si někdy dokážem v klidu pokecat
    a pak se zas někde jinde porafat :-)

  50. Idear

    Snažím se, abych na všechny měla svůj názor. Snažím se být občas i milá. Snažím se, ale občas to nejde a nejraději bych někomu šlápla na krk. Snažím se dost. A bohužel se musíte smířit s tím, že mám názor. A já se smířím s tím, že se naše názory většinou rozcházejí. Když ale vy píšete takový kraviny. Nejde mi nic, ačkoli se o to snažím.

  51. Rada9111

    proti gustu žádný dišputát

  52. Guest

    Pripada mi to, ze ten co nejvic "jeci" a nejvic nadava, ma nejmene blogu a kdyz uz nejake ma tak hodne nekvalitni. Z toho jediny co muze vyplynout, ze se jedna o prachsprostou zavist a zast vuci nekterym jmenum.

    Clanek je napsanej objektivne a vazne vystihuje, to co za posledni dobu ( posledni dobou myslim cas, kdy byl clanek odeslan do "fronty" a ke schvaleni, coz taky nejakou dobu trva) bylo na GP nejlepsi ... Samozrejme ze je zde jeste hodne dobrych blogu ale do clanku se nemuze vejit vsechno.

    Proto misto toho kafrani a zavisti zkuste napsat svuj blog a jestli bude kvalitni, to se ukaze v Zajímavostech z GP blogů no. 3.

  53. western.tetref.AMD

    "Tři sekundy. Tak málo stačí člověku ke změně názoru o 180°, co když to ale nejde vrátit? Další z geniálně napsaných Sraatschových povídek. Text, z kterého vás bude mrazit v zádech. Povinná četba pro sebevrahy. Tohle vám vyžene chmury z hlavy"

    Tak, když už zbytek těch výtvorů stojí za hovno, tak tenhle jsem aspoň zkusil přečíst a rozhodně sem nebyl zklamán. Byla to přesně taková blbost jakou jsem čekal. Možná je ta genialita pečlivě schovaná a upoutá až na třetí nebo čtvrté přečtení (což asi ty děláš když to bereš jako svoji novou modlu) ale na první pokus tam opravdu nic takového není. Naopak je tam dost "rukou", které na druhou stranu moc nevypovídají o "zručnosti" autora.
    Tyhle sračky psali asi všichni a psát se budou dál. Pokus u poetickou prozu s děsně melodramatickou stavbou. Naštěstí si je většina lidí vytiskne a dá do šublíku a neběhá s nima po otevřeném světě.

    Závěrem chci dodat, že je tenhle souhrn opravdu k hovnu a příště už se ho vyvaruji jako dalších 70% ŠPATNÝCH článků tady. Salut ;o

  54. Beluga

    Obdivuji te, ze sem vubec chodis, kdyz je tady vice nez 70% vseho tak strasne spatne...
    Snazis se nam snad pres svoji genialitu dokazat nasi omezenost, nebo jsi jenom takovy hlupak a do skutecne genialnich diskuzi te nepousti, tak si zvysujes ego na GP?

    Skutecne myslis, ze kdyby tady nekdo byl opravdovy "pisalkovy genius," tak by se zdrzoval na GP? Ne... to delaji jen ignoranti jako ty, co si mysli, ze jsou vic a snazi se to ostatnim dokazat... skoda, ze to moc nefunguje...

  55. enzik

    Tohle se mě líbí a néjenom že tem jsem i já :-))

  56. Rada9111

    hele nepodlízej jo :-) to může jen Idear (když už spolu tak válčíme, že :)

  57. western.tetref.AMD

    psaní není o žádném geniu, psaní je o tvrdé práci a o touze sama sebe zdokonalovat a to se ti daří jen těžko, když se pohybuješ v prostředí, kde se všichni navzájem plácají po zádech a říkají si jak na to mají...

    ještě štěstí, že mám tu šanci napsat že "tři sekundy" jsou sračka a třeba tak autora nasměrovat k nějáké cestě na jejímž konci můžou být zajímavé výtvory v adekvátním prostředí (vysoká kvalita úměrná internetu se svého času zdržovala třeba tady http://fantasy-scifi.net/taverna/taverna.php)
    jakékoliv glorifikování na druhou stranu vede k těm věcem jako je "do posledního dechu vlajce věrni" nebo "erotosimu".. sraček psaných jen pro to aby byly napsány a jen proto aby autor mohl sám sebe obdivovat a nechávat odrážet ve světlech mainstreamu..
    já osobně se radši nechávám vláčet se svými pracemi odpadem lepších a svým způsobem i zavedených autorů, ale práce zlepšit se tam je pro mě víc než tady házet jednu perlu denně a hřát si ego (tohle třeba není mířeno proti Straatschovi)..
    na konec: ať si každý podle své vůle realizuje jak uzná za vhodné, jen jsem chtěl ukázat alternativní úhel pohledu a jinou cestu...

  58. Beluga

    Tak to pozor, tohle meni situaci...
    Kdyz napises "je to sracka" - tak te kazdej bude mit za dalsiho ignoranta/zavistivce/hlupaka a co ja vim dalsiho...

    Proc jsi nenapsal rovnou, ze se ti to nelibi v tom a tom? To by bylo hned neco jineho a myslim, ze zrovna Sraatsch je jeden z tech, co by se tim nechali postouchnout ke zmene... ale asi tezko tak bude reagovat na komentar jako jsi postoval pred chvili... ;)

  59. Rada9111

    když pořád narážíš na to že něco hvězdičkuju.

    Pravidla psaní blogů

    Z důvodů stále se množících spamů v sekci blogy, zde předkládáme jasná pravidla, podle kterých budou nevhodné příspěvky mazány.

    Nevhodné příspěvky jsou ty, které splňují některé(á) z následujících pravidel:
    4. Obsahují sprosté nebo urážlivé výrazy.

    proto hvězdičkuju

  60. Beluga

    Ano, cekal jsem, ze to opet nepochopis, ale, ze to bude trvat az tak dlouho, to jsem necekal...

    Hvezdicky jsou nedulezite... dulezite je to, ze stavis clanek na nadavkach na adminy...

  61. Rada9111

    Jak se ti podařilo mě odhalit ?
    Sakra on ten článek totiž vůbec není o závislákovi za GP, ale o sprostě nadávajícím anti-admin puberťákovi, kterej chodí na GP jen a jen proto, aby sral adminy.

    A já se to snažil tak ututlat.

  62. Guest

    Hádka se opět rozjíždí (i beze mě :)) supr. Jinak na titulní stránce blogů jsem spatřil samé blogy od ME, SOS od frankieho, seriál od Belugy teĎ Stephen King od Sraatche :)..divné asi jen náhoda

  63. Guest

    moje články jsou oblíbené... proč ste mě sem nedali?

  64. Beluga

    Jelikoz Top Story vybira Bojler, tak je to asi fakt nahodicka O:-) ... To ze tam byl Xaintuv clanek uz ale nereknes vid... to by ti totiz nenahravalo do karet, s kteryma hrajes proti ME...

    ... jo jo, pomluvy ti moc nejdou Veli...

  65. Denny1.5

    http://myExTheBitch.com/?id=d5c01cf4

  66. Guest

    Misto toho spamu sis moh rict, tyhlety holky uz mam doma fotky :)

  67. Guest

    nn pokemonovi to prostě nevysvětlíš, on nechce pochopit že ten tvůj blog je jinak než ho on prvně pochopil :-D je to jako házet perly sviním :-)

  68. Sraatsch

    Opravdu si myslíš, že povídky a ostatní pokusy o literární tvorbu uveřejňuji pouze zde na GameParku? To bych byl hlupák. Tři sekundy nepovažuji za nějaké extra dílo. Ostatně moc práce jsem si s tím nedal. Jestli 15 minut, to je strop. Když jsem si to ale četl po několika týdnech znovu, ledacos bych tam upravil a změnil, ale hlavně rozvedl. Ale to je zase problém ve velikosti. Bohužel i na amatérsko literárních serverech se nečtou delší věci, takže mám snahu krátit, ale pak to připomíná jeden velký nedodělek.
    Rád bych věděl, jakých chyb se při psaní dopouštím, těch které jsem ještě sám nezpozoroval.
    Napsat ale pouze sračka nikoho opravdu nikam nenasměruje. Možná bych tu "sračku" i přijal ale rozhodně od nikoho s tak arogantním přístupem. Vlastně hodně z toho, co jsi řekl, působí jako vtip, když přihlédneš k tomu, že dle tvé povídky, co jsi na GP uveřejnil(zvláštní, že jsi sem napsal povídku, když se raději necháš vláčet jinde kvalitními autory), máš dosti velké mezery v gramatice.

  69. Guest

    moje články jsou oblíbené... proč ste mě sem nedali?

  70. dAm!@n

    belugo odpovis mi co moje clanky? 5.1.2008 18:05 sh0cka

    moje články jsou oblíbené... proč ste mě sem nedali?


    Tak třeba právě soubor povídek "Navždy připotuán" bych tady očekával. Autor za své výtvory dostává pravidelně vysoké hodnocení (narozdíl od výše uvedených).

  71. Guest

    dik za podporu jako docela cumim :-)... ne ze bych byl namysleny ale to hodnoceni a ty komentare jaky vetsinou mam sou vysoke..

  72. Guest

    nvm jestli jsou přímo oblíbené... to se dá těžko posoudit podle hodnocení 8 a čtenosti 400 (nepočítám nejčtenější díl číslo 1 )! tady stačí, aby ti dal někdo horší známku a hodnocení ti spadne okamžitě dolů! takže takhle to brát bych neradil

  73. Guest

    na komentare? Mam vetsi ctenost a hodnoceni jak Vlajce do posledniho dechu verni (kontroloval sem u obou dvou blogu pouze posledni dil). Vlajku sem dali a me ne.. Jen prosim belugu o vysvetleni.

  74. Guest

    Chces vedet pravdu?

    Za publikaci v clanku Zajímavosti z GamePark blogů se plati pausalni poplatek primo na ucet

    Za mensi zminku o tvem blogu se plati 10 000 $ s tim, ze musis byt autorovi zavazan, tim, ze kdyby od tebe kdykoliv neco potreboval tak mu musis pomoct

    Za vetsi reklamu na tvuj blog se uctuje 20 000 $ a 3 mesice osobniho otroctvi, nemusis otroctvi vykonavat ty, ale muze to byt i nejaky clen tvoji rodiny, preferuji se sestra nebo matka, proste zenske pohlavi ale s vekovym intervalem od 15 do 40 let.

    Vyjimka je pro Slamba, ten preferuje vekovou hranici 5-15 let, na pohlavi zvirete mu nesejde

  75. Beluga

    Ano, zmetek ma pravdu, pouze zapomel zminit, ze beru i CZK, samozrejme v priznivem kurzu koruny vuci dolaru z roku 1999, coz bylo tusim 32CZK...

    Ne, pravdou a zaroven moji omluvou budiz, ze do clanku jsem zaradil pouze clanky, jez maji logo - takze at je tvoje povidka sebelepsi, nezminoval jsem se o ni z tohohle duvodu, a zaroven proto, ze jsem ji ani sam necetl, priznavam se :)

    Pokud dodas loga (240*160 a 150*110px) nevidim problem, proc je priste nezahrnout...

  76. phiz

    2 ostatní: Ano, ME hold mají všechny svoje články na vrchu, ale to proto, že jsou prostě dobrý a to je FAKT !!!
    Na druhou stranu hned první (pokud nepočítáme jen odkazy na Miláčka Davů ) je Oggy se CSM a ten není členem ME.
    Poté tam je Xaint a ten taky není z ME.
    SM*Tomsa_x se svým Led Zeppelin taky není u ME
    Zm3T3kK a Lara Croft tak ne, element s rozhovorem Dietra taky ne ..

    Suma sumárum: 5 z prvních hlavních 11 zajímavostí (ty s obrázkem) nejsou od tvůrců ME !!! to je kolik ??? ano, asi 45% ...
    Takže skoro půl na půl !!!
    A to znamená, že si nerezervovali všechno pro sebe a vešlo se do článku více než dost ...

  77. phiz

    2 ostatní: Ano, ME hold mají všechny svoje články na vrchu, ale to proto, že jsou prostě dobrý a to je FAKT !!!
    Na druhou stranu hned první (pokud nepočítáme jen odkazy na Miláčka Davů ) je Oggy se CSM a ten není členem ME.
    Poté tam je Xaint a ten taky není z ME.
    SM*Tomsa_x se svým Led Zeppelin taky není u ME
    Zm3T3kK a Lara Croft tak ne, element s rozhovorem Dietra taky ne ..

    Suma sumárum: 5 z prvních hlavních 11 zajímavostí (ty s obrázkem) nejsou od tvůrců ME !!! to je kolik ??? ano, asi 45% ...
    Takže skoro půl na půl !!!
    A to znamená, že si nerezervovali všechno pro sebe a vešlo se do článku více než dost ...

  78. Guest

    budu psát hůř aby se sem vešli i ostatní :D no jasně :D

  79. western.tetref.AMD

    gramatika je pro děcka, chlapy si vypijou svý :P

  80. Guest

    pokud to má víc než 20% tak piju s váma :D

  81. Beluga

    Clanek jsem pripravoval od te doby co vysel prvni dil. Prvni tyden jsem nemel o cem psat, takova bida na GP blogu panovala. Druhy tyden se mi tam vesel CSM a objevil jsem prvni clanek z Frankieho serialu...

    ... atd atd... postupne priplouvaly dalsi a dalsi clanky a mezi nimi i ty nase... porad nechapu, proc mi davate za zle, ze se tam objevuji I ty nase, kdyz vy sami je volite za jedny z nejlepsich... teda... nekteri asi ne, ale vetsina ano... :)

  82. Guest

    to mi nerikej :-D kvuli logu? jaj to sem ho t am moh dat =)

  83. Guest

    jenom mi teda pride potrhly delat vyber zajimavosti a poradne si ani neprecist povidku kde vidis ze je napsano 5. dil =) ale tak jo beru to

  84. Guest

    Jenom sem mrksku link svyho blogu, upozornil na to Veli, ze by tu mozna, opakuji mozna nemel chybet muj blog (mimo jine 8. nejlip hodnoceny blog na GP, ktery se tri tydny drzel v nejlip hodnocenych clancich na prvnim miste, to si tu asi nebyl dlouho belugo).
    Hazim sem svuj link


    https://www.gamepark.cz/blog/cod_2_vylodeni_realita_nebo_pouze_vymysl_vyvojaru_16387.htm


    Nejak sem z Belugovejch komentu pochopil, ze nekdo umistuje do blogu logo GAMEPARK TYP, u myho blog o RUN DMC, toto logo je, a proto sem si rikal, YES muj clanek se treba objevi v zajimavostech GP blogu, a ono nic, asi je to tim, ze je to ze 27.11., ale to logo tam je.
    Treba sem to pochopil spatne, ale rozhodne tim nechci nekoho nastvat nebo vyvolat hadku.
    Jenom bych byl rad, kdyby si Beluga precet muj blog o Vylodeni, aby vedel, ze ten blog tu je.
    Treba se objevi v dalsich zajimavostech. :) :) :)

  85. Beluga

    GP tip udeluje Bojler... To vylodeni, covece, to me fakt muselo nejak dokonale minout... a vypada to pomerne slusne, jeste si to prectu a uvidim...

  86. Guest

    byl strasne dlouho na prvnim miste v nejlip hodnocenejch, precti si to a rekni jak se ti to libi.

  87. Guest

    vypada to ze GP docela zanedbava cteni blogu =) ale na ME se nezapomene

  88. mrtwak

    ty komentáře jsou komedie :-)

  89. Guest

    spíš tragedie než komedie

  90. Guest

    Čekal bych od tebe objektivnější články, než s kterými se zde setkávám. Ale už to neřeším, každý svého štěstí strůjcem a já jsem si tady na GP už docela zvykl na všelicos. Jen mě to trošku zklamalo. RiP

  91. Guest

    nejak mi tu chybi muj clanek o duchodcich :)) ano sam si reknu o svem clanku, protoze kdyz vidim co je umisteno mezi nejlepsi cůanky eh :)

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o