Téma

Nejočekávanější strategie roku 2009

Komentáře(134)
  1. Desttro

    už se těším

  2. Guest

    uplne good obe dve hry moc se tešiiim

  3. Guest

    Aj ja a hlavne na ten Starcraft 2

  4. Guest

    Moc se tesim na Starcraft 2 :)

  5. Guest

    uš se moc těšim

  6. TregyOFFICIAL

    to tu neni tak ja se tesim na Company of Heroes: Tales of valor xD upe nejvic ho chci

  7. naheCZ

    Sem fanoušek total war takže vsázím na tohle graficky to vypadá hafo dobře tak doufám, že to bude i fungovat

  8. NOskillaZ

    To video u toho článku k novýmu "staroušovi" mohlo bejt lepší ;) jinak se moc těším

  9. naheCZ

    A co novej World in Conflict slibujou že to vydaj tenhle rok takže snad to vyjde

  10. Sipovsky.

    Jasne vevodi Empire total war nejlepsi tahova a herni strategi vsech dob,.
    A na co se opravdu tesim na namorni boje!!

  11. loco85CZ

    je ve SC omezenej pocet jednotek jako ve W3?

  12. Necros

    ..ale to ještě chvíli na seznamu nebude. :D (ale bude jednou..)

  13. Guest

    se těším na SC 2 a empire: total war

  14. Guest

    se nemohu dockat nez vyjde

  15. Guest

    dobra hra

  16. Guest

    total war vypada dobre to se chytne...jinak decka si opet zahraji nove sims;)

  17. Wast

    no uvidíme jak dopadnou :))

  18. Guest

    a ten je dost duležiti ja osobne se na to moc těšim

  19. Guest

    Tak na to se moc tesim, ale jste by meli vyjit "Supreme Commander 2" a "Sins of a Solar Empire: Entrenchment"

  20. Beluga

    Jednoznačně StarCraft 2 - nemohl bych se na sebe podívat do zrdcadla. To je jediná hra, na kterou se skutečně těším. Pak už stojí za zmínku jedině Warhammer. Jiné strategie si asi ani nezahraju. Trošku mě zajímá Demigod, ale DotA mě nikdy moc nebrala...

  21. Tadesyx

    bude lezet v nasich srdcich navzdy :-)

  22. Dodiiix

    uz aby vysel :-D
    ale take me stve ze se nechysta novy warcraft,uz je to pekne dlouho co vysel frozen throne chtelo by to new :-)

  23. Guest

    Tesim se snad na vsecko krome sims 3

  24. Guest

    To se zase od počítače neodtrhnu :D .

  25. ZvacA

    TC: Endwar už vyšel, zatím pouze na konzole, ale vyšel, takže zmiňovat ho nemá smysl. Jinak, tešíš se oprávněně, jedná se o výtečnou záležitost, můžu potvrdit z vlastních zkušeností ....:)

  26. Guest

    strategicka serie soucasnosti. Empire TW je obrovske lakadlo. Asi koupim origo.

  27. Guest

    ale na Starcraft II se opravdu těším. Jednička mě bavila. Jinak empire total war taky nebude od věci, ale mě nikdy na total warech,
    nebavila na ekonomická část hry, bez boje :D No, každého baví něco jiného :)

  28. MAXX´´´

    Těším se hlavně na The Sims 3. x)

  29. Guest

    jednoznacne moj favorit je empire total war a hned za nim warhammer...obe su to peckove strategie a uz sa na ne tesim

  30. Guest

    Strategie nehraju ale dal bych přednost The sims 3ce!

  31. ^9s^2'^9Gamers^2|^9F!FA

    uz se moc tesim .. ale doufam ze mi pujde na kompa..:).

  32. (RcOn)

    mě osbně strategie vubec nebaví až na stronghold crusader to byla pecka

  33. Pixmas

    moc nemusím ale určo nějakou zahraju

  34. Guest

    Uz se nemuzu dockat :)

  35. nodecek..

    na tu se nejvic tesim a jeste by sem rad zkusil the sims 3 :)

  36. Guest

    Je to super stratégia s veľa možnosťami. Ten kto to hral tak vie o čom hovorím.

  37. Mr.SyrA

    ale starcraft by mohl být good

  38. Guest

    Souhlasim s foxem a moc se tesim na Starcraft 2 to vypada jako dost slusna rezba

  39. daimont

    na tyto dva tituly se tesim asi nejvic uvidime jestli nezklamou a jestli se ukazou dalsi kvalitni tituly

  40. w00zie

    Empire na to se tesim

  41. Duke_Ertai

    SC2 pak dloooooooooooooouho nic. Pak EMPIRE pak jeste dyl nic..... nic .... nic.....nic.... to ostatní

  42. Guest

    ale nej strategie je age of empires the war chiefs nebo ten novej asian dynasties ;) mam vsecky 3ky :D

  43. Guest

    stále nove hry iba na tom zarabaju tieto nove hry stoja za hovno

  44. Marsh1

    Vypadají všechny velice pěkně :)

  45. Guest

    pro ty co nemaj kamose --- 5!!

  46. Guest

    Krom TOTAL WARS a STRACRAFT II si myslím, že to nebude stát za nic...Možná se jedna gameska chytí či ne.....to se uvidí....Ale mnohem radši bych se těšil na pokračování řady Age of Empires nebo Stronghold....

  47. Guest

    drsne Starcraft 2 to bude dobrý našup to mě baví jak cyp zafaral bych to :D musí to být good

  48. Guest

    Vypadá to pěkně. Určitě zkusím.. :)

  49. Pecik_CZ

    Tak to bude asi nej hra všech dob!!!
    Datum vydání se myslím odložil na březen, doufám, že se jim to povede, protože toto může být fakt nářez, moc se na to těším, asi si to i koupím!

  50. Guest

    Podle vseho to ma byt strategie roku 2009 stejne jak Medieval 2.
    Konecne poradna hra z 18-19stoleti

  51. Guest

    kazdopadne nejvetsi ocekavani SC2, kdo rozumi strategiim a ne grafickejm orgiim tak vi

  52. Gordi

    u obrázků a videí těhle her slintám už dlouho :)

  53. .RastA

    ,ale dlouhý

  54. Guest

    O Battleforge už jsem něco slyšel a vypadá to docela dobře ale jinak je to klasika. A The Sims je strategie? To mě ještě nenapadlo ale možná to tak bude :D

  55. Hugo_zly_muz

    prý má vyjít datadisk, už se těším jak svin, né na tyhle krávoviny...

  56. [VII]

    tesim se na vsechno :)

  57. Splash2face

    Empire: Total War-pěkný video

  58. Dannis

    Total war bude stoprocentně bomba...medieval 2 je dobrej ale empire bude lepší bych řekl

  59. DeXter_CZ

    Hafo se těším na nové Panzery!!! Minulé díly ( Phase one , Phase two ) byly sakra dobré tak jsem zvědavý na ten nový.

  60. M1ch4l

    world in conflict soviet assault? company of heroes tales of valor? ale dobre no....
    inak panzers cold war je taky shit, az to boli(hral som betu)

  61. Bizziiik

    Jasně volím Warhammer i ten SC2 mě láká, ale já osobně od toho už moc neočekávám, ale stejně kam se to hrabe na můj oblíbený AoE2 the conqueror

  62. Steelish.Bollocks

    No mezi mé očekáváné bych přiřadil... Empire TW . ( uplne good hra nej parba na svete). DoW 2 ( znam tvurce CoH a ti dokazou zazraky a jak ctu kazdy tu hru chvali..) A nakonec COH.. aneb ted s novym nazvem ToV (Tales of Valor) v cestine - pribehy odvahy ...

    Good luck

  63. robo12

    těším se na starcraft... :)

  64. Guest

    dobry hry vyjdou :)))))))))))))

  65. D3m3nt0s

    StarCraft a Warhammer best ostatni kraviny

  66. Guest

    cekal jsem neco vic

  67. Guest

    Koukam že je Age of Empire 3 už je staromodni :D taj na to se těšim. Tohle bude pecka. I datadisky k AoE 3 ty datadisky taky dost dobrý... Fakt SUPEEER

  68. Schakall

    na to se tesim ,predpokladam zase propareny noci u mutaku.. :o))

  69. cayu

    byla serie stronghold :)

  70. Guest

    Novy panzer to moze byt fajn.

  71. Guest

    dalsi total war...uz se tesiiim

  72. Guest

    a co company of heroes tales of valor ?

  73. Ghost_27

    jjjj Company of Heroes tady neni ......a pritom na to se tesim uplne nejviiiiic .....jinak z tohohle vyberu je nej Panzers....

  74. Guest

    ten by mohl byt good

  75. Guest

    podle me, nej. strategie byly a jsou serie C&C, hodne se sazi na StarCraft2 kvuli multaku,nebejt StarCraft: Broodwar tak uz si na nej nikdo ani nevzpomene, Battleforge nebo Demigod by snad mohlo byt prijemny prekvapeni, uz tak ve vyzdimanych RTS.

  76. Guest

    a co Halo Wars ?! to není pořadná strategie ?! co ?!! Halo Wars je velmi VELMI dobrá střílečka, je přírustek do rodinky starších bratříčku Halo combat, Halo 2, Halo 2 for vista a Halo 3 a teď bude i Halo Wars. ( premiera 9. února 2009, to mam zrovna narozky ^^ )

  77. prysky

    the sims je strategie? sem ted fakt nevedel...

  78. Guest

    si získa nejvíc hráčů

  79. h@rdMuth

    By me zajimalo kdo rekl ze jsou nejocekavanejsi. Urcite vam chybi v seznmu hry jako Men of War, Tom Clancy's Endwar, Company of Heroes Tales of Valor, WiC SA, .

  80. Dav!d

    Žádná strategie mě ze screenů nezaujala více, než tato, bude to nářez - doufám.

  81. Guest

    těšim se na empire total war ale doufam že tam udělaj pořádnou diplomacii ne jako ve tech předešlích v tom by se meli ucit od Europa Universalis 2 a 3 (1 jsem nehral) a mohli by se trochu vic drzet hystorickych faktu a nedělat z uplně normalnich státu rebeli:-D

  82. MV2S

    je u mě z tohohle článku starcracft 2, jinak se těším na CoH.

  83. Guest

    jj tak nějakou z nich si seženu :)

  84. Guest

    Podle mě je nejočekávanější hra roku 2009 Company of Heroes Tales of Valor, ale tu tady nemáte. Podle mě jsou všechny díly CoH ty nejlepší RTS na světě. A ten kdo hrál alespon jeden z nich tak ví o čem mluvím :-)

  85. Guest

    tak na to se tesim to zas budu hrat celou noc a pres den spat

  86. Guest

    je moje jasná volba blizzard!!:D

  87. LazaR^4cze

    uvidime..tedkom hraju doma World In Conflict taky good strategie!

  88. Guest

    lodě vypadájí kvalitně určitě bych si to zahrál

  89. Guest

    uz se na to tesim ;-)

  90. Guest

    ja ma asi 3 díly warhamru a nějak se od sebe neliší tak doufám že dawn of war 2 dude jinej :)

  91. Guest

    Podle me si toto ziska hodne hracu.....jak uz rome total war a medivial total war jsou super nepochybuji ani o tomto

  92. jaRys.

    Nejlepší strategie vůbec(podle mě) a vy jí sem nedáte, mě by z těhle bavilo tak na 50% Panzers jinak sou to podle mě blbosti....

  93. Guest

    Na 100% STARCRAFT 2

  94. abc286

    starcraft 2,empire:total war,......sou to super hry co sem se díval na ty videa.s porovnáním s aoe 1,2,3 a strongholdu tak sou mnohe lepší.
    zdá se mi že ten starcraft 2 je dokonce lepší neš red alert 3.

  95. abc286

    a zapoměl sem že ten nový the sims se mi moc nezdá.mě takové hry moc neberou.

  96. Guest

    super hrozně se těším na Warhammer 40k 2 ae i na panzers

  97. v!cas"

    tyto 2 to potahnoou do max.. poctu hrcu...

  98. Moky-s

    Docela se těším

  99. Guest

    Přijde ještě někomu že terránci dostávali pěkně na prd*l? xD jinak jasná volba až to vyjde..

  100. Guest

    no panzery si asi zahraju :)

  101. Hydrogarus

    Sims 3 bude super ..to si zahrám :D

  102. B^3@^7nG

    Wow ten vypada dost slusne....kua to si pak sezenu...:)

  103. Guest

    nejvíc se těším na Starcraft 2 a Dawn of War 2

  104. Guest

    neparim strategie

  105. Luskysak

    v battleforge sem hrál betu jako bavilo mně to ale po tejdnu mně to omrzelo je to furt takový stejný pak no uvidime co z toho eště udělaj, Demigod se mi dycky libil, empire total war mně moc nebere, SC2 by měl bejt goo :), the sims 3 blbost podle mne .. zase to po tejdnu omrzí, a warhammer je prostě pecka :)

  106. Luskysak

    nejak zapomeli TC´s End war neeee????

  107. Guest

    hohohóóó, tak to je neco pro me, takovou hru bych hral od rana do vecera

  108. malej.

    na tuto gamesu su docela zvedavej !

  109. Guest

    Ono má vyjít další CoH? Wau, tak to máš dobré. Ono je tohle ale velmi subjektivní téma víš, já například na nějaké CoH kašlu a čekám na Empire : Total War a také si určitě rád zahraji nový StarCraft, takže toto téma bylo celkem zajímavé a dostatečně informativní.

    Pokud to nemůžeš přežít, napiš si článek sám. Výběr her ( zde ) se mi zdá dostatečně objektivní.

  110. Dambier

    Z těchto her se mi asi nejvíce líbí Panzers: Cold War, těším se až vyjde

  111. Guest

    ejč of empire

  112. Rikiti

    tak to etw vypada dos dobre no, budu mit zase co stahovat :-) Stastnej Nowej rok 09

  113. manys

    Total War jsou jedny z nejlepsich her tesim se na tenhle a dalsi dily :)

  114. Guest

    jj , uz se tesim uplne na vsechno , hlavne na ty Simse 3 a Dawn of War 2 !!!

  115. Ghost_27

    best hry :).....kdyz si vzpomenu na Rome Total war ...tak me beha mraz po zadech :)....doufam ze tohle se tomu vyrovna :)...

  116. Guest

    Všechno to budou pecky

  117. Guest

    total war a je to super.

  118. Guest

    Mno doufam ye to bude pecka moooooc se těším.

  119. Guest

    Strategie vypadaj zajimávě na tento rok :-)
    Nejvíc se asi těším na Starcraft 2 a jsem zvědavej na Demigod

  120. Guest

    myslim že to bude hustý

  121. Guest

    zajimame jak to udelaj pry by tam nemelo byt zadny nacitani

  122. Guest

    miluju strategie

  123. Guest

    to se mi líbí asi nejvíc :)

  124. Rodoman

    Zbožňuju Total war!! - ty nej. strategie:-)

  125. ELKEDAK

    Těším se na Starcraft 2 ostatní mě nelákají. Ikdyž třeba budu nakonec překvapen i jiným titulem.

  126. Guest

    jedine co na co se tesim je starcraft a sims..ale u tech simsu se bojim aby to nebylo jako se spore...mega reklama a pak nuda pro deti...

  127. Guest

    na vsechny ty hry se moc tesim vypadaj faklt dobre

  128. GoodMan5

    Vypada to goood

  129. Guest

    Jaktože tady sakra není EndWar????

  130. Guest

    to je good hra

  131. Guest

    Už se těšim

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o