Téma

Nejočekávanější hry 2010 – ostatní

Komentáře(246)
  1. Guest

    Podle me sou tajty az na vijmku nejocekavanejisi nejvic

  2. Twitc|-|

    Nejvic se tesim na mafii.... ale budu rad kdyz ji pustim na 800x600 na nejnizsi detaili co na to tak koukam xD

  3. $ixman

    Mafia 2 , to bude teprv pecka !

  4. HaRtyy

    Na nic jinýho nečekám

  5. Gacch

    Osobně se nejvíc těším na Mass Effect 2 a Alan Wake, určitě si zahraju i Mafii 2, ale pochybuju, že to překoná jedničku. Ale doufám, že jo. A Blur bude taky hodně zajímavý, Revolt sem měl hodně rád a tohle vypadá podobně a navíc s opravdovými auty. A ten RDR vypadá neméně zajímavě, zatim se všechny hry, co jsem hrál a odehrávaly se v této době povedly tak uvidíme .

  6. Guest

    Mafia bude hrou roku 2010

  7. Johny303

    tak s tím nesouhlasím

    jinak, alespoň doufám že to bude promakaný do všech detailů, když už se s tím dělaj takovou dobu....

    každopádně, Mafia2 bude jednou z mála her, kterou si koupím originální.... a měl by to tak udělat každej českej pařmen!!!

  8. Guest

    ztoho vyběru asi Blur, protože jsou to auto a ty mam rád

  9. Bo0oM

    Delaji to tak dlouho ze mam obavy ze ju ty ostatni hry dozenou a bude to pro vsecky zklamani.

  10. Guest

    přesně to co říká <[GH]>Stalker

    Ale já budu rád, když to vubec pojede ... ale Jinak to musí být unikátně zpracovany!
    Kufr se může použít, Kulky zůstanou na autě po zásahu,.... Bude to pecka no

  11. Leito10

    tak najvacsie pecky budu Mafia 2, Red Dead Redemption a Alan Wake...to budu urcite moje srdcovky

  12. Guest

    Red Dead Redemption NENI A NEBUDE NA PC!!!jen na xbox360 a ps3.Nevim kde k tomu autor dosel!

  13. SSNLocksmith

    ...nejlepší bude rozhodně Mafia - i když ten Blur taky nevypadá špatně...

  14. Guest

    Kamoš ma mafiu2 v pc a je to fakt dost drsná hra

  15. Guest

    U Red Dead Redemption je chybka, vychází jen na PS3 a XBox360, na PC niet.

  16. Vincenzoo-58

    Jo, a já jsem Kačel Donald ;)

  17. Guest

    Mafii 1 jsem dohral hodne krat ... na dvojku se tesim strasne moc, klidne si ji koupim i v originale vyhozeny penize to urcite nebudou

  18. Guest

    Dalo se předpokládat že tam bude MAFIA 2

  19. Kubri

    Doufám, že to nebude tak náročné - čímž by si zaručili ztrátu nějakých fanoušků. Snad to na mém dvoujádru rozjedu..

  20. Guest

    Už aby byla konečně venku

  21. .:Snake%Plisken:.

    To chcu vidět, jak má tvůj kamarád Mafii 2 v PC.

    Pro pana autora: Máte na začátku chybku v roce. Teda pokud není příští rok 2001. Ale každý se přehmátne ;)

    Jinak Mafie 2 a klon GTA? VZOR? Chtěl bych vidět zdroj těchto informací.

    Jinak osobně se těším na Mafii 2 a Alana Wakea. Snad vyjde i na PC

  22. Terminator/CZ/

    prvni dil mafie, byla tak dokonala hra, kterou jsem hral ani nevim kolikrat a pokazdy jsem se u ni bavil, to dokazuje jak byla jednicka dokonala, dokonce i letos jsem ji dohral asi dvakrat.. urcite tomu napomohl i dokonaly dabing, ktery proste kdyz slysim v televizi Petra Rychlyho tak si hned vzpomenu na Pauliho, ktery s jeho hlaskami byl vyborny.. snad se jim dvojka povede, podle toho co jsem o ni zatim cetl, tak to bude paradni hra a hrozne se na ni tesim, snad se povede i cesky dabing

  23. Guest

    mafia není špatná, jeden čas sem ji pařil

  24. DeadlyStrike

    ^^se tesim

  25. ^^11~^^55'^^77R0X1EN^^55'^^11~

    těšim se na mafiu bude to těžka halda davam 3/5

  26. DaveM!

    tam máte chybu. Hra nevyjde v listopadu, ale na konci ledna to znamená za měsíc

  27. oggy3232

    tato hra mi pripomina western call of juarez moze to bit dobre

  28. Guest

    Už se těšim hlavně na Mafia 2 hrál jsem 1 a byla to na svojí dobu super hry a tuhle chcu hrát !

  29. Guest

    už se těším na mafii snad to nebude mít nějak totálně obrovský nároky

  30. Kazer

    ....ze buduci rok nebudem mat co hrat...nie ze by nesli....ale ani jedna ma nezaujala....

  31. -*DeFron*-

    se nejvic lidi tesi na mafii 2 a pak taky mass effect 2 nevypada spatne

  32. Guest

    vipada to všechno slibne a hezky ale je vam jasne co se bude dit

  33. Guest

    z těhle her se těším pouze na Mafia II.Ostatní hry se mi nelíbí.

  34. Guest

    Tu teda chci kámoš jí má a prej super

  35. Beershock

    Jo tak kámoš má doma Mafia II jo ? . Hej vtip dneška kámo ;). Jinak k tématu. Ani jedna, ze zmíněních her, se mi nelíbí až právě na Mafia II. Jedničku jsem dohrál nespočetkrát, bezvadný příběh, který dokáže člověka vtáhnout při každém hraní. Mafia II, dle mého názoru, je jasným nástupcem. Už aby vyšla

  36. Guest

    je to podle mě docela chudá bez patchu který má vyjít takže si počkám na nové modifikace

  37. Jackins

    uz se tesim na Blur mohlo by to byt lepsi nez Flatouty xD snad me to nezklame

  38. Guest

    těším se už hodně dlouho na mafii

  39. Guest

    výborný tu mě lákají skoro všechny ale žádnou mít asi nebudu good

  40. InT3L

    To je docela zajímavé to bych si i koupil

  41. D3cR3t_NaBo0

    Už se těšim. Vypadá to totiž, že se vývojáři strhli na pokračování herních legend a klasik a já říkám dobře tak pač se na to těšim.

  42. ASD_o_0

    ja se nejvice tesim na tu mafii dohral sem 1 a super

  43. DarkWarriorWithin

    Já se přiznávám,že mne z výčtu zaujaly všechny hry ...nejvíce asi Alan Wake a Mass Effect 2...

  44. Guest

    že je to pouze demo.

  45. D@NIK111

    omg a kde maš alespon hru Assassins creed 2 když tu je mafia 2 tak tu ani nemuže chybet AC

  46. Guest

    jj hral jsem 1 a super hra a také myslím že bude i 2

  47. Dodiiix

    Mafia2 do ostatních? Ta by měla zabírat první místo ve střílečkách.....

    Stejně neustále datum vydání obrovsky Mafii2 ubere na publicitě a vůbec, bůví, jestli ji vůbec vydají....

  48. *{m0us3}*

    Tak jako uplně nejvíc se těšim asi jako skoro všichni na Mafii 2 ale ten alan wke doufám že to bude dobré ;-)

  49. Marcus.Phoenix007

    Jo mafiaaa super uz se na ni tesim doufam,ze ji rozdejcham na pc.Popr vymenim grafiku.Johoo 5/5

  50. Leibstandarte

    Nevěřím tomu,že vyjde v r. 2010

  51. ^6Sh^^0!rty^6Gob^^0Puma

    Už se těšim až jí budu mít,pořádně zakalím

  52. Guest

    no uz se tesim na nove hry az konecne svojeho kompa poradne vyuziju

  53. DnB...JACK

    JJ na mafiu se tesim nejvice

  54. Guest

    jak už se proboha dlouho vyvyjí Alan Wake?? si vzpomínám eště když sem byl malej že o něm něco psaly ve Skore

  55. Guest

    Proc kupovat? za chvili to bude stejne ke stazeni

  56. Poutko

    Myslím si že do žánru Ostatní, bych našel hodně jiných her, které mají větší neromé než ty co jsou vypsány v článku, co například Diablo 3...

  57. GTAmi$$ion$

    uz se tesim az wyde bude to mazec hra

  58. TrojisCZ

    mafie 2 konecne bude no tesim se jak svin

  59. Guest

    to bude něco jako Rollcage akorát tam nebudou oboustranná auta (ale to mi ani nevadí )

  60. Guest

    Táto hra od Rockstar games je asi najlepšia zo všetkých.

  61. ^1gloves^211

    nejvic see tesim na tyhle 2 hry

  62. BMX_RIDER

    tak na blur jsem se tesil hodne,ale ted poprve vidim ze jsou tam nejaky pasti a strileni nebo co to je...tak tohle me hodne zklamalo....tohle at si nechaji a radsi nevydavaj,protoze to je des

  63. eGGy_

    jednoznačně mafia 2 a doufám ze se to fakt povode jako 1

  64. Guest

    jo je to dobre shlednul sem to vsechno a je to good!!!! proste dobre hry 2010 me se to libilo vsechno az na tu posledni hru fakt kravina

  65. Guest

    AC2 už vyšel akorát se čeká na předěl pro kompy ;-)

  66. Dudo:)

    Joo tak mafii bych mohl, uz se celkem tesim

  67. hadl

    Datum vydání M2 se spíše odhaduje na květen a červen 2010, i když do srpna 2010 není daleko...

  68. Guest

    Tak tahle hra vypadá dobře.

  69. tomy"

    To vypadá masivně to si asi koupím až to vyjde )

  70. A^1!^7K^0o^7N^1!

    Myslím že to bude super

  71. milovnik-třináctek

    Tak mafia 2 jse mi stadytoho vyberu zda nejlepsi,ale velka skoda je ze to neni cesky ale jinak hra super

  72. Guest

    Jestli Mafia 2 bude vypadat jak na těch screenshotech tak je to u mě skoro jistá hra roku

  73. Guest

    na tu se moc tesim ale myslim si ze nebude lepsi jak 1 proste 1 to je zaklad her

  74. Guest

    myslím že si napsal tyže všechny ty strategio a akcní atd. hry tak to muselo dát asi hodne bodů.Pak eště že si moc dobrej spisák že si to vše napsal tak rychle za sebou

  75. DaveM!

    mě zajímá kolik zde přítomných "nadrženců" na Mafii 2 si ji opravdu koupí.

  76. Fanda-Johna-Woo

    bych se opravdu zajímal jen o dalšího thiefa jinak mafii 2 jsem už v začátku zařadil do odpadkového koše a odtamtud ho ani nevindám, amíci zkrátka zničili české herní dění, nechápu, že málokomu vadí, že to dělají podělaní amíci, se vsadím, že ty si z toho udělají jen další hloupé gta

  77. Thrasher

    Doufám že opravdu dodrží datum vydání a už ho nebudou měnit.

  78. zimbabwe78

    Mass Effect 2-parada

  79. Guest

    Podle mě nejzajímavější kousky

  80. hilfe

    vyjde na PC? tak to se hodně těším

  81. cekaon

    Jasne, Mafia 1 byla tehdy neco novyho, takze jiste vsechny nadchla, ale verim ze Mafia 2 se nenecha nicim zahambit a urcite prijemne prekvapi a ukaze nove moznosti a hlavne zase nejakou kvalitni ceskou hru!

  82. MironGGG

    mafia vypada asi nejlepe
    nejvíc se těším na ni...

  83. Debgoro

    ja si ji koupim... pokud teda nebue moc draha ..pocitam s cenonu 1200 - 1600Kc
    ale jinak ke clanku, docela by me zajimalo jestli policajti pujdou jenom po me jako to bylo v 1a nebo to udelali tak aby opravdu kazdy NPC ktrery udela njakej prestupek byl nalezite potrestan

  84. PanDibi

    moc se tesim na tu mafiu 2 vypada fakt nadherne )....jinak sem koukal i na ten blur a prijde mi to uz ne jako zavodni hra ale jako takovy sci-fi :(

  85. krysaCZ

    uz se na ni tesim ale myslim si ze nebude lepsi nez 1

  86. ^^33EVERLAST

    Mafie 2 bezkonkurenčně pařba číslo 1!

  87. noopeR

    mafia II bude mít největší úspěch ..

  88. Diob

    Asi bych šel nejspíš do mafie... ale ostatní taky nevypadá špatně třeba Blur

  89. Guest

    Na tuhle hru osobně čekám už dost dlouho, jestli bude aspoň z poloviny tak dobrá, jak se o ní píše a jaké je očekávání nás normálních "pařanů" tak to skvělej zážitek.

  90. Spooner_

    Který český hráč by nebyl hrdý na skvělý výtvor Mafia českého vývojářského studia?I kdyby se dvojka nepovedla, u nás v čechách bude mít velký úspěch.

  91. brosqe

    a nechybí tam například Just Cause 2?

  92. Guest

    zajimave pecky ale osobne se me dotýka jen mafia2

  93. Guest

    se těšim na Mafii, protože jednička byla výborná

  94. Guest

    Moc se mi libi davam hned 5*

  95. lbat

    mafie 2 je z nich podle mě asi nejlepší a stála by za vyzkoušení

  96. Marcus.Phoenix007

    Jo taky se mi libi mafia.Mafia prvni dil byl taky velkej pokrok sice jsem ji moc nehral ale na dvojku se hodne tesim jsem pro ni ochoten vymenit grafiku.Jinak Red Dead Redemption taky nevypada spatne jen mi na ni nesedi ta doba a westerny taky moc nemusim.Clanek 5/5

  97. Guest

    mafia je nej nej nej parba jednicka byla vyborna dvojka bude jeste lepsi

  98. Nikoletka94

    az vyjde tak ji hned koupim asi to bude super hra!! :-D

  99. Guest

    ja si myslim ze v roku 2010 to buder opravdu propracovaná hra ale jako každá hra bude myt sve nedostatky

  100. ^3HRANOLKA

    Blur nevypadá vůbec špatně , asi nejvíc mě zaujala z tohoto výběru

  101. Sub-Zero

    jednoznačně pro mě nejočekávanější již několik let

  102. Guest

    deoufam že to bude nice

  103. Guest

    Mafia mě asi nejvíc zajíma ohledně těch dalších her :D MAFIA

  104. Guest

    Mafia bude fakt good hra na rok 2010

  105. Guest

    Ta hra bude tak dobre proppracovana ze to bude fakt moc dobreee

  106. PraRocky.

    joooo na tu se taky těšim jak malej jarda, tak snad to bude bomba

  107. Guest

    jooo at uz vyjde

  108. Guest

    A hlavne jak drží ten kulomen uplnhttps://www.gamepark.cz/img/smile/lol.gifě mega!!!

  109. ^^0Cotel^1-^2Dacan

    bez konkurence mafia ale zajímalo by mně jestli tam bude taky extrémní jízda jak v jedničce

  110. ghostbane47

    Proč až kolem letních prázdnin,já bych si Mafii 2 zahrál klidně i teď v zimě

  111. Demon-Spawn

    až na Blur se těším na všechny uvedené kousky...nejvyšší čas přikoupit nové železo...

  112. Dav!d

    Nejočekávanější hra ze všech, na nic jsem se nikdy netěšil víc...

  113. MrRaven

    Už se těším na Mafii. Bude to teda maso

  114. MrSawyer

    mafia klasa doufam ze dvojka bude lepsi ale moc si nejsem jisty ale jinac parada moc se tesim'

  115. Guest

    No tak jednicka byla bomba tak uvidime co nabidne dvojka

  116. Guest

    podle mě to nepřinese vůbec nic novýho, určitě v hratelnosti teda ne. jediná věc co na tom bude vyjímečná bude snad příběh. jinak to bude další s těch povedenějších kopii gtačka. a ted to nemyslim špatně mafia 1 byla viníkající ale jakmile jste odehráli přiběh tak už to nebylo o ničem. a extrémní jízda mě nebavila vůbec.

  117. HAINZE

    ..ale jednoznačne čakám na Mafia 2

  118. Franco!

    Těším se jako malé dítě

  119. 'Kolik

    Těším se na všechny ale nejvíc na tu Mafii 2

  120. DaVcD96

    mafia bude dobra hra ale bojim se že jí moc počítačů nerozjede

  121. Guest

    to bude mooc krutá pařba

  122. Guest

    To je nej hra na světě hned po Call of Duty

  123. Guest

    Už se těším masakr to bude snad to rozjedu

  124. Barney.Stinson

    všechny ty hry vypadají fakt dost dobře......ale, asi nejvíc se těším na Mafia 2......PS3

  125. Guest

    už aby to vyšlo:):)!!!

  126. piskvorkar55

    to bude pařba

  127. Guest

    Jednoznačne Mafia II a asi to Blur vyzerá to byť fajné. :)

  128. eRko,>

    nic proti hram ale nejvic se tesim na BLUR mafii si taky zahraju ale bestovka bude BLUR

  129. tuzticynka

    na tu se už mooooc tesim

  130. zjAK@tung

    kdo by se nani netesil ze ?

  131. AIRBORNE.101

    Zapoměli jste na jednu hru roku 2010 a to má být Battlefield bad company 2 podle mě to bude nejlepší hra roku 2010 jako call of duty moder warfare 2 ale battlefield bude ještě lepší !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  132. Guest

    TADADADADADADA ;)

  133. MOjASS

    MAFIA jasně win

  134. #nidi.svk

    si vyskousim thief 4 trojka stala za hrani takze budu rad kdys se tahle hra doopravdy objevy

  135. Guest

    Myslim , že v západních zemích maj ho*no povědomí o tom , že je Mafia původně česká hra......

  136. !-Milhouse

    uz po vydani mafia 1 sem se zacal tesit na 2 a nesnasim ty , kteří mafii nazývají klon GTA protože když vyšla mafia , tak gta bylo na urovni 0 proti mafianske technologii a nikdy se ani do ted zadne gta mafii nevyrovnalo ...

  137. Sgt._Eversman

    a to Assassins Creed 2 na PC

  138. P.Wellkey

    Pro lidi co jim tam jedna chybí těch her co výjde 2010 e mnohem víc například BioShock 2, Dead Space 2 atd.. Mafie se vyrabi už dlouho a po grafický stránce je ted v ůrovni nic moc GTA IV vypadá mnohem lépe a taky už mluví o grafice která je nic moc navíc co se týče světa tak z Mafie moc nadšení nebyly snad kromě CZ a DE. tak MAFIE 2 bych řekl že nebude tak dobrá za to např takový ALAN WAKE grafika suprová příběh dobrej to bude pecka a nejvíc se těšim na to Red Dead Redemption páč Rocktar se pořádně rozjelo.

  139. dantasik

    Me osobne tu nejak chybi Max Payne 3. Myslim si ze to je taky dost ocekavane...

  140. Kauer55_CzE

    Obě dvě hry vypadají velice pěkně a doufám že Mafii za neodloží na jindy,,

  141. AjumeHesido

    Jakoz asi mne pulak z tech her nebude bavit ale clanek je docela dobre udelany.

  142. +Brambo+

    Už se mrtě těším až to vyjde ,určitě si daly po tu dobu záležet na te hře to bude maso!!

  143. Guest

    Na tu hru už se těšim dobrý 4roky...

  144. Cec!l

    Samé kraviny to sou.

  145. missman.

    už se těším

  146. polson7

    myslím že tu budem pařit všichni stejně jako 1:)

  147. Guest

    nej je mafia 2 také velm povedené pokračování z minuléhodílu

  148. divnej_nick

    to tu jako neni nebo co? ...

  149. Gandalf.

    nevite kdy maji vyjít?

  150. Guest

    No uz se nemuzu dockat MAFIA

  151. cerf1k

    Já bych přidal Battlefield: Bad Company 2, BioShock 2, Splinter Cell: Conviction. Ale M2 očekávam asi nejvíc.

  152. Guest

    Me se to teda desne libi

  153. Guest

    tak na tu setesim uz lonskeho podzimu..respktive uz od doby co sem se ddozvede ze se vytvari :D

  154. broxna

    Bude to nabity rok :)

  155. rybarwv

    Red Dead Redemption libi se mi to

  156. Force-Man

    Chybí mi tu Arcania: A Gothic tale

  157. [Spongie]

    Tak nejvíc se těším na mafii 2

  158. Guest

    to bude bomba

  159. Guest

    to bude asi nejlepší s mafií 2

  160. Guest

    Tak tešim se na Mafiu bude pekné detajli a krasne efekty hry

  161. Guest

    mafie 2 už aby tu byla slybovali to ale pořád nic a nic ale tenhle rok už to musi ! X)

  162. [K&M]aa11

    mafia forever.. ta dvojka bude asi málo dobrá.. prostě fantastic

  163. mifky

    už se na ni těším

  164. Guest

    souhlasim super clanek!

  165. Guest

    ja rad si zahraju když někdo mě koupí

  166. R-S-CZ

    blur vypada zajimave no uvidime jakou budemit hratelnost

  167. Guest

    Věřím že to bude nejlepší hra poslední doby...ale s těma věčnýma odkladama už mě pěkně štvou...odložili to o rok, pak na listopad, potom na březen a ted to bude až v květnu, nedivil bych se kdyby to byla až na vánoce 2010

  168. Guest

    tak uz viem co asi hrat :D

  169. Guest

    strilecky me nebavi nej jsou auta a sportovni hry

  170. Guest

    caute nevie niekto ci sa bude dat hrat mafia 2 ako multipayer ??

  171. Guest

    no tak mafie bude urcite super ale ostatni hry budou taky dobry

  172. *DERO*

    tak tohle budou nice hry:):):)

  173. Guest

    na tu se teda dost těšěim

  174. ^1^1Simple^2^2Muffin

    wrth

  175. Guest

    na mafiii se hrozne tesim

  176. TheWracker

    no už by bylo načase mafii slibujou už dost dlouho a skutek utek tak snad to ted bude stat za to :-)

  177. Karel515

    Nemůžu se dockat

  178. Knapa

    Jo je to fakt super

  179. Guest

    tesim se

  180. Guest

    Nejvíc se těším na Blur, ten si určo stáhnu:) pak možná taky Mafii, ale tu asi nerozjedu na notesu:(

  181. Guest

    ale ceka se na lepsi tituly bez pochyb

  182. Riflik

    očekávám hlavně mafii jednicku sem dohrala byla super

  183. Guest

    Pěkny článek o hrach moc hezky a aji pěkny obrázky neříkam nic.)

  184. Guest

    Zaráží mě, že nikde není Diablo III (pokud sem ho nepřehlíd) To je podle mě daleko očekávanější než 90% zde uvedených her. Jeliklož Blizzard už několikrát odložil vydání, tak bych zrovna tuhle hru dal jako první nejočekávanější hru roku 2010

  185. pecicka5

    je to dobrý ale nejaky mise jsou trapny

  186. Guest

    posle me to bude stejne jako mafia

  187. Papch

    208: Pokud vím, Diablo III bude vydán až v roce 2011, tk asi proto, ne? :-)

    211: Mafia I a II se liši, podle mě, docela dost. Třeba již výše popsaný systém krytí nebo grafika (což je docela pochopitelné, když oba díly dělí 6 let)

  188. vojcech12345

    tjn taky by jsem chtěl další mafii.

  189. lBMXl

    Mafii sem raval jako děcko a je to super návyková hra s dost dobrým přiběhem.. ne jako jine hry bez přiběhu ktere jsou jenom otom abyste někoho zastřelili.. to rychle omrzí.. proto se těším na mafii 2 a doufám že bude mít stějně dobry příběh jako jednička :) https://www.gamepark.cz/img/smile/dance.gif

  190. Guest

    Konečně doufám že to čekání bude za to stát protože to je mazec už =(

  191. Guest

    muze to byt dost dobra hra.

  192. Guest

    Číslo 1 bude jednoznačně Mafia 2. Už aby byla!!!

  193. ^2RipExpert'Z_^5žužu15

    vypada to jako supr hra. uz se tesim.

  194. Guest

    Asi nejlepší z těchto her bude Blur a Mafia2.
    Na Mafii2 se hodně těším =)

  195. SmErTiK

    Nejvíííc se těšim na Mafii II.https://www.gamepark.cz/img/smile/dance.gif

  196. Guest

    Ty hry sou pecka myslim že to bude vydařenej rok

  197. Guest

    Podle myha mafia je asi nejlepsi hra :)

  198. Guest

    Mafie je super a uz se tesim na Mafia 2 uz aby vysla :) hrozne se na to tesim

  199. fatX

    Ja osobně bych teda sahal nejvic po mafii toe jasny :-D

  200. Guest

    pro me rozhodne NEJOCEKAVANEJSI hra uz at vyjde !!!

  201. Guest

    ale na tom starym kramu co mam nerozjedu vubec nic.... asi to bude chtit upgrade

  202. Guest

    sem hodne zvedavej jaka bude jednicka se vyvedla naramne

  203. Guest

    uz i jednicka byla bomba, dvojka? polozi gta s prehledem

  204. Guest

    tak to se tesim !!!! smazbaaa:D

  205. Guest

    tuhle hru bych si zahrál rád sem uplně zažranej do mafie

  206. Jamalekk

    nevim jestli verit terminu vydani mafie ale snad uz se dockame protoze vsude uz pisou oficialni vydani. Myslím že si ji bryo zahrajem ;-)

  207. Guest

    nejlepsi good hra roku 2010

  208. Guest

    na to amfii se nejvíc těším... doufám že bude co nejdřív :)

  209. Guest

    Už aby to sakra vyšlo, člověk na to čeká v podstatě od doby co dohrál první díl a lačně louská od těch dob různé zprávy zda ano či ne a když už konečně ano tak se zas nemůže dočkat :-D

  210. r!d!c5

    tak asi um ne vyhrajwe MAFIA 2

  211. skazeny_mliko

    to bude největší trhák :D

  212. Petr-cz2

    nice hry

  213. Mamik

    Velmi krasna hra grafika uplne super.
    Je to ako skutocnost. Tie auta su namakane.
    Za to by som urcite peniaze dal oplatilo by sa mi to.

  214. Guest

    Tesim se na tu hru tak ze sem se jeste netesil :-D

  215. Guest

    nechápu jak tu nemůže být nové AvPčko? Podle mě top hra 2010 wtf

  216. Guest

    těšim se ae nvm jestli to bude taková bomba jako první (česká) mafie... myslim ze 4,5 let po vydani uz si to jen tak nekdo nespusti jenom aby si zajezdil po meste nebo tak...

  217. Guest

    uvidime no snad bude stejne skvela jako ta minulá a nebudou se zabejvat zbytečnostma...

  218. ^3xxx^4STUDNA^3xxx

    Každopádně jako každej jinej se těšim na Mafii 2 :)

  219. Guest

    Mafia až v květnu to si počkáme jinak se na ostatní netěšim , ale bylo to moc dobrý čtení 5

  220. Guest

    tak na ni jsem se těšil hodně dlouho... jestli bude tak dobrá jako jednička ve své době tak to bude pařba jak cyp!

  221. ^1WERT

    jo jo mafie to je hra

  222. Guest

    Škoda že nic z toho na tom mim PC nerozchodim :-D

  223. Guest

    tak tady to až výde tak to musim mít

  224. Guest

    Mafie 2 Snad dá i něco navíc než 1 i když jednička je podle mě nepřekonatelná hra

  225. Guest

    Jakmile jsem dohrál 1 tak jsem prahnul po 2 a memohu se dockat az sakra vyjde uz je na case

  226. Kastar

    ... na Mafii 2 a Alana Wake

  227. Guest

    uz se nemuzu dockat az bude v prodeji jednicku jsem dohral nejmene 13x

  228. Guest

    uš se nemůžu dočkat aš vyjde MAFIA 2.

  229. Guest

    podle toho co vím je opravdu se na co těšit

  230. Guest

    Paradní článek ale myslel sem že tych her bude vic .

  231. Guest

    nojo už to bude hrozně se těším až hra mass effect 2 bude součástí mé sbírky her...

  232. Guest

    jednoznačně mafia 2 teda jestli se ji dockame :)

  233. Guest

    Hlavně ať ta Mafie se podaří! Nevíte někdo už HW požadavky?

  234. Guest

    ja jse teda vic těším na crysis 2 me mafia 2 přide jako prumerná nic moc no uvidíme snad to bude dobrý ale uz aby byl listopad kdy vyjde crysis 2 kvuli to mu jsem si kupoval core i7 extreme 975

  235. Guest

    Bomby hra doporučuji koupit!!!

  236. KenBlock43

    Oficiální a zatím poslední datum vydání je 31.5.2010!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Už aby............

  237. Guest

    Už aby konečně vyšla...

  238. Monst3r

    http://uloz.to/4508694/mafia-2-ke-stazeni-odkazy.doc sosej te

  239. Phoebee

    mozna nepatrim k dnesnim obdivcum mafia 2ky...jednicku mam za sebou uz nejmene 7x a nehodlam u toho cisla zustat dlouho...ovsem ke 2ce, uz jen proto ze to dostaly ti zas**** amici cekam obicejnou tuctovku bez pribehu i kdyz s perfektni grafikou /obdobne i s gothicem/

    takova to byla bezvadna gameska....proc jen musi vzdycky vsechny dobre hry takhle zmrsit

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o