Téma

Kde jsou turnaje aneb progaming v roce 2007

Komentáře(29)
  1. Guest

    k zblití..předem lituju kazdyho, kdo žije v naivní deziluzi, že se může hraním her v ČR někam propracovat...naprosto wastnutej čas

  2. -chaotic-

    tohle číst nebudu...
    btw. proč to není v e-Sportech, kde by to nezavazelo?

  3. Pjetka

    škoda toho WCG :-/ ale holt je to všechno o penězích....

  4. MafesX

    Sakra jak se jmenoval ten ňouma jak psal že W3 je nejlepší a pořád se opakoval jakej je to programing skiller .. .o) se mu můžu vysmát ... může sedět na prdelce doma a jebat si holuby z nosu :o)) haha ... Hlavně že programing je budoucnost ... nooo je to cele před krachem ... a bude to horší :p

  5. -chaotic-

    Jmenoval se "StrategyGames Forever"...
    A děcka jen tím PCčkem ztrácíte drahocenný čas :) zvlášť ti progamingoví "mutanti" co u toho sedí denně...

  6. Guest

    hralsem track maniia byl jsem 25 z republiky a 200 ze sveta byla to fajn hra do te doby nez sem to prestam hrat prestalo mne to bavitttttttttt tak cussssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
    Drogb@ cus

    mnejtese & hrajte call off duty 2 to je fajn hra..............................................
    ...

  7. Guest

    BEZ SI RADSI HRAT COD 2... A NEOTRAVUJ

  8. -chaotic-

    Má věcná připomínka o špatném řazení témat se ti nelíbila? Či snad promlouvání do duše?
    Místo "progamingu" mohla být recenze na UFO: Afterlight (na což se netěším, ale aspoň by si člověk počet)

    A tvůj exemplární projev idiocie má jaký základ?
    (Srozumitelně řečeno: Co to kéruješ za sra*čky o nějakém CODu? :rolleyes: :omg: )

  9. =[CGTB]=_pupy

    Ta DreamHack akce to ta švédská ???Někde jsem četl,že tam bylo on-line 5000 PC a němci to chtěli překonat na své akci s číslem 6500.Mělo to být v Lipsku,nebo tam někde.Bohužel info o tom je jaksi nulové.Můžou se redaktoři GP poohlédnout po odkazech,jak to s tou německou LAN vypadá?Děkuji

  10. Guest

    nechte je vsak oni pridou na to ze tim ze se u toho kompa budou ubijet nic neziskaji...stejne z toho kazdej jednou vyroste,jako ja...

  11. Guest

    dostan se na nakou soutez az uvidis ty starosti kolem toho tak te ani vyhra neuspokoji....

  12. Guest

    se doopravdy nedivim že to zrušili - minule nás tam bylo 5 vstupný bylo 300 = 1500, z toho se platil celodenní pronájem herny Battlezone a výlet pro vítěze do Monzy (nepočítam s tim, že Battlezone byl sponzor)

    ale jo fakt sem si to za ty 300 užil - za 45 minut sem měl odehráno a šel sem :D

  13. Guest

    jeslti tady nebude ani eswc ani WCG tak je to tu total v prdeli... proc maj tedy cesky hrac hrat jak magor? na co ma trenovat? na MCR? aby dostal free hodiny? nebo chodit na MH kde dostane 500 a 10 free hod:D to snad ne... proste tohle jsou jediny sance cechu se zviditelnit. At uz je to gia ve W3 nebo na letosnim WCG by se mohla cr zviditelnit v AOE3 ale ne proste tady nikdo nesezene penize, chapu ze je to penezne narocny ale reprezerntovat by se melo. je to ostuda!!!!

  14. maxx_

    protoze to je hra a ta by te mela bavit a mel by si tim vyplnit volny chvilky mezi hospudkou pritelkyni a sportem skolou atd :] i kdyz haluzka byla vyborna klidne bych si ji zopaknul

  15. driverx

    mluvis o akci Dimension6, o ktere jsem prinesli na GP novinku (staci pravidelne sledovat eSports sekci), takze neni zdaleka pravda, ze info by bylo nulove....LAN nakonec svetovy rekord neprekonala - organizatori ve finale omezili pocet hracskych mist, v konecnem souctu se pak jednalo o pomerne "malo vyznamny" turnaj, ktery neprekrocil hranice Nemecka

  16. driverx

    souhlasim, ESWC a WCG byly v poslednich letech velkou motivaci pro domaci hrace/tymy, pokud tenhle rok budou kvalifikace v CR absentovat (jak to na 90% vypada), pak to bude rozhodne dalsi rana pro domaci scenu...

  17. driverx

    mozna chyba, ze si to neprectes, podle me je to zajimavy clanek i pro hrace, kteri toho o progamingu moc nevedi....imo je tu spoustu lidi, ktere tohle tema zajima a v eSports sekci by si ho neprecetli...bylo by to opravdu fajn, kdyby na HP vychazely jen clanky, ktere by vyhovovaly kazdemu ctenari, zel tomu tak neni

  18. Guest

    Mno jako dikes za poporu aspon vim ze v tom nejsem sam co si tohle mysli. Myslim si, ze pokud se letos nepojede na WCG spadne nase Progamingova scena nekam pred rok 2k1 kdy se jelo poprve a od te doby tam cesi pokud vim nechybeli. Rozhodne si myslim ze by se penize nasli, ale pride mi ze neni ani ze strany lidi kteri by se o to starali zajem poslat tam par lidi aby nas reprezentovali. dobre stoji to furu penez, ale je to i o prestizi a myslim si ze pokud se to nekomu podari zoorganizovat rozhodne si odnese ovace fanousku. Udelejte to pro nas nekdo.. at to tade nespadne do dark age a at se tu nekopem do prdele....

  19. Guest

    Je hodně legrační sledovat vývoj herní scény s časovým odstupem. V roce 2004 měli hráči všechno: kval. WCG, kval. ESWC, PGCH, INVEX .... a od té doby je to čím dál horší a horší. Finančně se to nevyplácí proto, že to organizátoři správně (komerčně) neprodali.
    Zajímavé, že se to v mnoha jiných státech vyplácí. Největší chyba je asi v reklamě, protože většina normálních hráčů nevidí žádný rozdíl mezi WCG nebo ESWC a nějakým turnajem na Invexu o "hodnotné" věcné ceny. Přitom na WCG/ESWC se hraje o miliony korun v cash, což je ohromny rozdíl.
    A to není nějaké klišé, znám se s konkrétním hráčem z Německa, co hrál NFS (což je druhořadá hra) a vydělal díky němu určitě něco přes 700 000Kč a má tak doma v garáži v 19 letech přesně to s čím ve hře jezdil. Tomu říkám progaming a ne nějaké vyhrávání klávesnic a procesorů.

    Když se Češi nebudou účastnit těchto TOP progamingových akcí, tak to co tu budeme mít nemůžeme nazývat progaming nebo e-sports. Prostě si hrajeme o směšné ceny a zahraničí se nemůžeme nikdy rovnat.

  20. Guest

    poprve v zivote jsem precetl driveruv clanek, a to je co rict... xD

  21. Guest

    radsi o nemecku ani nemluv :) znam jednoho nemeckeho hrace ktery neni spatny ale patri mezi spicku(hraje eps) ale patri tam k nejhorsim ale co z toho plyne? ze urcite videlal vic penez nez gia :)

  22. Guest

    Opravdu k blití. Já už to sice nehraju, a toto mě jen ujistilo že progaming v čr nemá žádnou budoucnost a společnost "Progamers" už lže jen svým názvem. Lituju hráčů, kteří chodí na tzv. mezihernové turnaje. Ať si užijí svého poháru + sladkého překvapení. To já si radši koupit poněkud levnější čokoládu za 20kč a ne za 300. Vzpomínám si když v roce 2003 bylo na invexu za první místo 30000 kč ve všech hrách a byly tam jen hry, které byly opravdu progamingové.
    Rok 2005 1. místo 5000 kč druhé místo 0 kč. V roce 2005 bylo pokud si vzpomínám ještě Eswc i v čr a wcg také, dokonce i pg challenge. Rok 2006 1.místo sice 10000 kč, ale tento bonus se musel někde podepsat a tak nebylo pg challenge ani eswc. rok 2007 už žřejmě bude pouze invex a to v hrách které si poňekud srandovně vybrali hráči geniálním hlasováním. Myslím si že i Slovensko bude mít aspoň tu WCG kvalifikaci když už nic. Tak hodňe štestí všem progamerům v české republice a přeji všem výhru na invexu, aby si mohli říct ano ty hodiny tréninku stály za to.

  23. Guest

    jestli hrajes only only for money tak jses fakt kreten. Byl jsem letos 3. na invexu a neni den kdy bych si na to nevzpomnel a nerek si jo, tka kuli tomu pocitu jsem to hral.. promin ale lidi ktery z toho chtej vytahnout jenom penize tak ty odsuzuju. je hezky kdyz k tomu vyhrejs i neaky love ale neni to vsechno...

  24. Guest

    Clanek jsem jen zbezne prohledl, podle me nerika nic objevneho a pro mne je nezajimavy, ale respektuji ho a nekomu urcite ma co rict. Ale k veci.

    Misto cirych faktu bych se rad dozvedel, PROC se WCG a ESWC Cecham a Slovensku vyhybaji. Uvitam i subjektivni nazory. Vite o tom nekdo neco? :x

  25. Guest

    ... me po hlubsim prozkoumani neco zaujalo. Proti ztratovosti kvalifikaci nelze nic namitat, ale nutno rici, ze je to obrovska skoda.

    Ale porad se mi nechce verit tomu, ze napriklad spolecnosti Progamers by se usporadani kvalifikace pri vyuziti PG24, stavajicich sponzoru, zkusenosti a dalsich prostredku nevyplatilo.

  26. Rastamaniak

    vy ste vsichni chytry:)
    prej prosedite u toho detstvi:D tak kdyz ste tak chytry co tu jeste delate?:)
    jo btw: co WGT to uz nebude?

  27. driverx

    no vidis, ze si se dozvedel odpoved na svou otazku kdyz jsi si ten clanek precetl...

  28. Guest

    vy do toho vsichni strasne moc vidite..

  29. Vortex

    Ne, jen nás sere, že tu je úplně mrtvo. ;D

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o