Téma

Intel Call Of Duty 2 liga – po pěti kolech

Komentáře(23)
  1. roger_

    musím se tu vyplakat, že mi šéf smazal básničku, kterou jsem pro vás vymyslel :(

  2. Bojler

    Jim ji pastni do komentaru :)

  3. roger_

    Čtvrtá liga žádná práce,
    je tu samá kontumace.

    Admini si válej šunky
    do vlasů si dávaj gumky.
    Hrajou při tom pexeso
    už se to vše rozneslo.

    Ano ano, žádná sláva,
    4.liga se rozpadá.
    Ale změna blíží se,
    příště report donese.

    čtvrtá liga bez debaty,
    budoucnost je komunity.
    Jen jsou ještě malincí
    náruživí jedinci.

  4. Guest

    pekna basnicka :D

  5. Malinka

    Je videt, ze _roger nema co delat a vylozene se nudi - bylo by treba mu pridat praci :oP

  6. eSuba.Mazarini

    roger ty jsi hulil vid? neprehnaje s tim wowkem:D Ke konci zápasu si však cZklan.aqua nemohl odpustit pár nepříjemných narážek na soupeře a ukázat kdo je zde lepším „týmem“. SnapDawn tudíž požádal o kontumaci zápasu na kterou cZklan.aqua nereagoval a tudíž protest prohrál.

    hrali s nama. zadna kontumace

  7. Guest

    ja bych si chtel zahrat a jato umim vcelku dobře i líb nes vcelku tak mi prosim poratte na jaris.peteris@seznam.czmalim dik a prosim

  8. roger_

    mazi mazi, ty do toho nevidíš :D
    když je některý z týmu shodny používám mustr ze starych clanku abych nemusel kopirovat ty linky na tym. No a zapomněl jsem smazat ten blabol, ktery nepatril k tomuhle zapasu.

  9. fraghousticka

    jsem slepej nebo nevidim tenhle zápas na vaše webu?
    Ja vim ze to bylo 3v5, ale i tak je to oficiál

  10. Guest

    skoda...predbehl si me :D

  11. Guest

    ja bych to videl na GG.... páč je jenom VÁŠ problém, že neumíte dorazit k zápasu v normálním počtu....

  12. Deatr

    dobrá básnička neva ;)

  13. plague

    nedávám na web jiný než 5v5 :) bohužel to pondělí jsme někteří z Holandska dorazili domů až odpoledne, navíc po probdělé noci .. nečekal bych že v 1. lize se najde klan kterej nám může tohle udělat a zbaběle se chopit příležitosti.. naštěstí se to nestalo v playoff

  14. Guest

    je to prasárna, že Vám nevyšli vstříc, ale na druhé straně, je to pěkná šaškárna nad tím brečet... měli ste si všechno hezky domluvit předem... po bitvě je každý generál. Nevím, od plagua sem slyšel už několikrát, že je to každého problém jak si to domluví, tak proč to teď opindává????

  15. plague

    jen reaguju na článek kde se autor diví tomu jak jsem mohli prohrát ve třech :)

  16. Guest

    plagu michal ti psal ještě odpoledne, jestli budete hrát, ty nic(icq jsi měl zaplé), tak jsem mysleli, že budete hrát. Nečekal bys, že ti to udělaj v první lize ? Je to jen Váš problém, kdyby jste napsali předtím, nebo v ten den odpoledne, tak to v pohodě oddálíme, ale né vy jste ESUBA, vy jste něco víc, každej se z vás posadí na zadek,každej Vám vyjde vstříc. Tak to né, čekali jsem tam jak blbci ! Alespoň napsat jste mohli !

  17. KOLO_KOLO_MLYNSKY

    a proc nam tedy lucky tvrdil, ze jste ve skole? kdyz uz kecate, tak se aspon dohodnete na stejny verzi a ne ze kazdej bude rikat neco jinyho;) navic pred odjezdem tobe osobne psal michal a pak jste ani nemeli snahu treba rict: hele vracime se pozde vecer, odlozime to? hold je to vase blbost a ze jste "ta" esuba, tak to me na prdel teda neposadi...

  18. GeorgE-

    Přesně tak, psal jsem plagovi ještě než odjeli a navíc tam na tom crossfire určitě byl internet. Takže takovýhle výmluvy typu že jsi to nečekal rozhodně nejsou na místě. Každopádně nelži, že na web dáváš jen zápas 5v5, kolikrát tam byl zápas když ste hráli ve 4 a urvali jste ho. Teď ste najednou prohráli a na web se to nehodí? Hmmm?

    Jinak sme na vás čekali do půl, klidně sme to mohli kontumovat. Dali jsme vám šanci, při hře ste to několikrát zdrželi tím že někdo "spadnul" atd. Ani to jsme neřešili. Prostě ste nebyli schopný přijít nebo se ozvat.

    Znám takový pořekadlo...

    "líná huba, holý neštěstí"...


    s pozdravem SHAMPiX na Synovcovo PC

  19. Guest

    od ty doby co je wh...to zacina stat za prd vsechny lamy ho maj a machrujou jaky sou skillove:-((

  20. roger_

    njn, ty do toho aspoň vidíš :D

  21. Petiss10

    cod 2 nej hra hruju ji kazdej den

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o