Téma

Guild Wars 2 v čase

Komentáře(21)
  1. Siska08

    I když toto není uplně mů žánr, tohle vipadá celkem dobře... možná zakoupím ;)

  2. PepikSpermik

    koupil jsem jsi tedka 3 dny z5 a nemužu si stěžovat naprosto pecková hra

  3. .Gint

    Hru jsme si i s kámošema koupili hned jak vyšla. Bohužel musím říct, že jsme naletěli té euforii, že to bude nejlepší, revoluční, nejzábavnější a nevím co ještě hra. Jenže tak super nebyla a po měsíci jsme se na to vybodli (protože za 2 týdny jsme všichni měli naexpeno s nejlepším equipem a už se tam nedalo nic dělat, leda chodit pvp kvůli skinu(no lol)) a od té doby jsem to hrál snad 2x ale furt to bylo naprd.

  4. cenekkcizekk

    nej je swtor :) podle me best v mmorpg keom l2 ale na je uz z chroniklem god uplne naprd a offic bottt server.)

  5. Tahak

    Naprosto musím souhlasit s .Gint
    Hru předcházelo hodě ukázek na každou klásu, instanci nebo bosse, a ukozovalo to tak jak hra bude úžasná, plná života.
    Nicméně se ukázalo, že hra je zábavná jen pár týdnů do té doby než si vyzkoušíte vyexpit všechny classy na max lvl. Potom už vlastně není co dělat, jediné co to trochu zachraňuje jsou snahy přidat něaké Eventy (jako pixel hra)
    Na hru jsem dlouho nešáhl a nejradši bych se toho zbavil.

  6. !pang

    No ...expení bylo zábavné, ale endgame prakticky neexistuje. Nic Vás nežene dál, všechno je tak něják suché a stejné. Hlavně nudné. V expení byla hra opravdu dobrá,ale o tom MMORPG samozřejmě není,že ano. v listopadu jsem to vypnul a už nezapnul. Škoda peněz

  7. Waleron

    Tahle hra je dobrá, i když spousta lidí tvrdí, že je po pár týdnech přestala bavit. Hraji MMO kvůli Mass PVP kde bude rozhodovat můj skill a ne nafarmený hadry, a počet hodin, které u toho budu sedět. Hra vyžaduje koupení, poté absolutně bez investic, které hra to má ?

  8. La^M^eK

    Taková blbost pro děcka :DDDD

  9. lamanecek

    to je lepší i hrát wow kde trvá expení 1 měsíc na max lvl + par na výbavu nekupovat raci hrát starý dobrý wow :)

  10. Hyppocrites

    Je pravda že takhle je hra chvilkově zábavná a pak nudná, to ano, revoluční bych řekl že i byla, přivedla docela dost nových věcí do světa MMORPG ... jen je tu otázka ,,Jsem "full", co dál?,, za mě - holt si musíte počkat až vyjde to na čem je GW založený - GW a GH ... Já osobně tuto hru mám moc rád, i když GW1 je kromě grafiky daleko lepší, takže si mile rád počkám :) Jinak další takovou novinkou, ale to je spíš starší novinka, jsou tzv. Guild Missions - Eventy, to dokáže zabrat dost dalšího času a zábavy :)

  11. Pipo(cz)

    kdyz nevite co delat v mmo na 80 tak to ani nekupujte a mmo je hlavne o komunite s kterou hrajete a o poznavani lidi.

  12. Hyppocrites

    Stejně si to WoW musíš koupit a platit měsíčně... Tady jen koupíš a o zbytek se nestaráš :)

  13. whatAguy

    Na L2 stejně v tomhle nic nemá... jenom škoda, že už ta hráčská komunita v česku hoooodně ustoupila https://www.gamepark.cz/img/smile/neutral.gif

  14. lamanecek

    na wow existují i free servy
    a oficialní za poplatky

  15. cooc

    super hra

  16. Hyppocrites

    Ale já tu "mluvím" o offico, to že hraješ na free bych moc do světa nekřičel, teda hlavně u tématu o offico - origo hrách :)

  17. =GeX=

    Jak tam porovnáváš ty 2 obrázky WvsW - to znamená, že když si zapnu tu redukci, tak neuvidím všechny nepřátele ?? Hraju to teprve 2.den a docela sranda. Jinak wow 6 let na ofiku a musim říct GW2 příjemná změna (y)

  18. khanoxer

    Ahoj, taky jsem odrostlý WoWkař. Na offi od konce vanilly v podstatě až doteď, ale od Cata už aktivně neraiduju a v MoP jsem v podstatě jen vyexpil. GW2 je příjemná změna, ale obávám se, že s časem ubývá zábavy (myslím, že by to mělo být naopak). Co se týče Tvého dotazu - ano, když redukci VYPNEŠ, tak uvidíš mnohem více hráčů a bitvy tak budou pestřejší, připrav se však na to, že je to přirozeně náročnější na HW.

  19. Bullshixx

    Asi si ju pořídivvypadá skvěle :))

  20. PAPCA

    Taky vypadá pěkně ;)

  21. KKripso

    už aby byli i warez servery :DDD

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o