Téma

Fenomén Need for Speed – 1995 až 2009

Komentáře(318)
  1. CoDeMaN

    Fenomén opravdu, moje nejoblíbenější hry.
    Nejraději mám Carbon, je to v noci, super grafika prostě huaaa

  2. Guest

    jako paradni článek...akorát můj osobní názor je ten že kdyby v Undergroundech byly policajti tak to je nejlepší seri ze všech!

  3. Guest

    A podle mě jsou docela nadupaný :-). Jinak nej díl podle mě je asi Underground 2.

  4. Kamikaze33

    a na všechny po nich :D

  5. Skobra

    nejlepší hra co jsem kdy na trhu zažil!!od nějaké jedničky až po nejnovější můžu hrát stale!

  6. Guest

    Nejlepší pro mě bylo NFS5.

  7. KeepSmilling

    Need for Speed: High Stakes povazuju za nejlepsi dil serie Hlavne po pridani par vozitek od fanoucku teto serie Aj to hrani na policajty a zlodeje tam bylo bozi Hlavne kdyz se do hry nahral Tyrak To pak bylo bozi ;)

  8. Hugo_zly_muz

    Hot Pursuit I,II , Underground 1 a Most Wanted... po Most wanted sou to pěkný trapárny...

  9. prysky

    to uz je to tak davno co sem to hral...podle me je nej underground 1 a MW:)

  10. BlackHat71

    to se mi nej libilo mno...https://www.gamepark.cz/img/smile/bigsmile.gifhttp://www.gamepark.cz/img/smile/smile.gif

  11. cayu

    byla underground 2 a carbon aspon pro me

  12. Mr.Killer

    .. to je tech dilu uz tolik ? NFS je taky pekna rejzovacka co :)

    Hral jsem snad jenom 2ku a to jeste ve split screenu :)

  13. Guest

    asi nejlepší jsou Underground 2.
    a carbony dobrá pařba ale ty co mají vyjít nfs shift bude probadag ale nwm

  14. Paraple

    Rekl bych, ze vetsina lidi tady na gameparku slavnou eru tech starych dilu ani nezazila, proto vyzdvihuji do nebes nove dily.

    Nejvice nostalgicke vzpominky mam NFS 2, to byla opravdu prevratna hra na svou dobu a obsahovala i mnoho zabavnych prvku - dobre udelane karamboly pri narazech (dnes uz nemuzete ani vyletet z trati - nuda), a super trate, co se napriklad skoku tyce.

    NFS 3 se svym split-screenem a moznosti hrat jak za policajty, tak za zavodici. Toho jsme nahrali ve dvou na jedne klavesnici taky dlouhe hodiny.

    A jinak samozrejme NFS 5 Porsche Unleashed, to byla zkratka pecka.

    Posledni NFS, ktere mi prisli celkem na urovni byly underground 2, kdyz prejdu fakt, ze uz se vice zameruji na tuning pro retardy, nez na hratelnost zavodu.

    Nove dily stoji za h*vno - to si radeji zahraju jednoduchou trackmaniu nebo napriklad Flatout 2. Tam jeste nezapomneli, ze zasadni je hratelnost pri rizeni a ne soundtrack a hromada cool spoileru a elektronu a podobnych blbosti.

  15. BlackHat71

    to byla taki dobry :D

  16. MafesX

    LOTUS to byla pařba jak sviň hohoho Dnešní občánkové to neznají ... ale na SPLIT screen luxusní zábavička ...

  17. Guest

    uz stahuju nfs porsche je to proste klasika...

  18. [SSSR]Killer

    nfs mě dost baví

  19. Otiss

    Nej je urcite 5, ty hodiny hrani na LANu na to nende zapomenout.

  20. haluskasmakom

    ..lepsie ako nfs undercover

  21. haluskasmakom

    c4, xsara

  22. 666DEATH

    Originál, perfektní stav.. kdo mě trumfne ?

  23. Guest

    dilem teda podle me sou nfs most wanted

  24. Guest

    byl Pro street, a ani toho nelituji

  25. =TI-IC=KrTeCeK

    Stra znama klasika:D

  26. JaaVoo26_Czz

    Jsou:Carbon,undergrond 2 a most wanted,ale velici dobře jsem se také pobavil u porsche a nejhorší je a si prostreet a o trochu méně horší je undercover.

  27. Guest

    nejlepsi podle me bylo most wanted a underground 2 jinka to nebylo nic moc.......

  28. MililiVantili

    byl stejně prehistorik :-D

  29. RBRrallydriver

    Nejlepši dily - Need For Speed 5 porsche unleashed a Need For Speed Hot Pursuit II. :-)
    Porsche si kolikrat zahraju i tedka

  30. Guest

    jsou nej!!!!!

  31. ATI_Charlie

    Sreenchoty na NFS most wanted a na NFS Carbon ten kdo porizoval sreene musel mit peknou mrdku masinu

  32. Guest

    Podla mojho metra boli najlepsie NFS 2,3,Porshe,Undeground :) a preco ?
    No boli na svoju dobu revolnucne nieco uplne ine. kvalitne co dalo hracom viacej moznosti v hre a samozrejme viacej zabavy .

  33. Guest

    Fuu tak medzi nimi riadny rozdiel.

  34. Wast

    ono je hodně složité porovnávat jednotlivé hry ze série mezi sebou, každá vznikla v jiné době a za jiných technických podmínek, ano jsou tam výrazně dobré hry, ale najdou se i slabší články série. Jinak myslím, že at je to jak chce , serie NFS se zapsala hluboko do srdcí všech hráčů závodních her a některé hry z ní jsou dnes už skutečné legendy. Pěkný článek

  35. unRivaledLOLz

    podle mě bylo nejlepší nfs most wanted - skvěle graficky provedeno a skvělý děj...od underground 2 začalo nfs celkem dobře vypadat a bylo zajímavé pro hru, ale carbon mě velmi zklamalo a začala éra blbého NFS jako je pro street a undercover

  36. EXOR'cist

    Nejlepsi

    NFS 3 Hot pursuit
    NFS 2 Hot pursuit
    NFS Most Wanted
    NFS Underground 2

    Nejhorsi

    NFS ProStreet
    NFS Carbon

    Undercover jsem sice hral ale nic mi to nedalo ani zabavu a krom pekne grafiky ani zadny jiny pozitek ze hry.

  37. _delux

    moc hezkej článek všechny díly kromě 1.2 a shift jsem hrál moc hezký za 5

  38. Guest

    jsem měl rozpracovaný, no ale tak co pujdu k variaťe - B Triologie Matrix ;o)

    Jinak pro mě je nejlepší jednoznačně Underground 2 v závěsu na něj je Most Wanted a o třetí a čtvrté místo se dělí Hot Pursuit 2 a Underground 1.

    V sérii Need for Speed nebývá většinou nijak dobrá atmosféra resp zápletka - buď vyhraj nad tím co tě dříve zradil nebo dostaň tam to auto... Tohle nám, ale pomáhá ustát super soundtrack u každé NFS. Já sám jsem zde některé nastřádal takže pokud budede chtít zde jsou :

    Need for Speed Hot Pursuit 2 :
    https://www.gamepark.cz/article.asp?nazev=need_for_speedhot_pursuit_2_soundtrack_98349835_89039&refid=1061766______

    Need for Speed Underground :
    https://www.gamepark.cz/article.asp?nazev=need_for_speed_underground_soundtrack_91381&refid=1061766_____

    Need for Speed Underground 2 :
    https://www.gamepark.cz/article.asp?nazev=need_for_speed_underground_2_soundtrack_93851&refid=1061766_____

    Need for Speed Most Wanted :
    https://www.gamepark.cz/article.asp?nazev=need_for_speed_most_wanted_soundtrack_96301&refid=1061766_____

    Need for Speed Carbon :
    https://www.gamepark.cz/article.asp?nazev=need_for_speed_carbon_soundtrack_98698&refid=1061766_____

    Need for Speed Pro Street:
    https://www.gamepark.cz/article.asp?nazev=need_for_speed_prostreet_soundtrack_101597&refid=1061766
    enjoy ;)

  39. unRivaledLOLz

    Série Need for Speed se stále prodává skvěle, a tak nebylo pochyb, že budou následovat i další díly. A očekávání se potvrdily, když EA oznámili rovnou trojici nových pokračování. A opět se jimi má otevřít nová éra celé série, na což jsme opravdu zvědaví. Need for Speed: Shif má přinést na monitory počítačů i na konzole nezvykle realistický prožitek z řízení. Jak si můžete přečíst v našem preview, chtějí toho docílit hned několika revolučními novinkami. Chystaný díl s podtitulem World Online pak vyjde čistě pro PC a jak napovídá už samotný název, půjde výhradně o hraní proti živým hráčům po internetu. Poslední nedávno oznámený díl se jmenuje Nitro a dočkají se majitelé konzole od Nintenda. Značka Need for Speed tu s námi bude ještě dlouho a jen tak nezmizí!

    Need for Speed: Shif - je to Shift :D:DD

  40. Guest

    fakt dobrej clanek,i ja sem hraval Underground 2

  41. Guest

    to nebyl Need for Speed : Shit xD

  42. haxx_

    hodne textu a hlavne dost obrazku takze za 5*:-)

  43. nazurenej!

    ty straší sou největší peckyxD

  44. Guest

    První Need For Speedy byly nejlepší jinak tyhle poslední kromě ( Most Wanted - Underground 1 & 2 ) jsou nic moc jinak hezky sepsané 5/5*

  45. PiP3R

    sou skoro stejný :-D ... ale jinak sérii NFS mám rád a pařil sem skoro všechny díly, ke 2 sem se nějak nedostal, ale to bylo spíš za začátku a baví mě to ... akorát už teď vím, že si nezahraju SHiFT to se mi nelibi ... stačil mi GRID

  46. feyse

    NFS serie.. nejlepší NFS Porsche 2000, o tom není pochyb. Ale NFS 1 SE... to je prostě, to je zlato ;)

    Co se týče Carbon vs Most Wanted
    - v MW mi poměrně dost chyběly možnosti tuningu jednotlivých částí auta - dyť tam byly jen ubohé body kity... v Carbonech ta možnost byla značně vylepšená... takže tady je výherce jasný ^^

  47. MartasZLA

    Nejlepší z celé série je U2 parádní grafika, super poježdění a tuning na jedničku. Ty další díly to už jsou jen nudné slátaniny...

  48. Guest

    Nejlepsi byly podle me NFS U1 a U2 pote MW. carbon byl propadak. undrcover jsou tedka docela v pohode

  49. [wracker]

    porsche a Hot pursuit ..FTW

  50. !!!BorecCZ!!!

    Nej je NFS undeground 2

  51. Guest

    dávám za 5*

  52. Guest

    NFS Undercover

  53. Guest

    NFS Undercover je realka a mě se líbí realni auta :Đ

  54. Guest

    Mě si líbí aji NFS Undergrover 2

  55. box1k

    prosim tě NFS Undercover že je reálka?? je to arkáda jak prase

  56. korliskobrunos3

    byl lepsi. undercover jsem ani nehral radsi grid me da za pravdu hodne lidi.

  57. karlosak

    to je pěkný text 55*

  58. Guest

    uz asi pred rokem....

  59. Guest

    no aco ze tady byl pred rokem ale je to dobry clanek davam za 5*

  60. Guest

    NFS byli dobre hry....uplne best bylo underground2 to me bavilo nejvic tak carbony a most wanted taky slo ale dneska to je mizerie

  61. cpl.Goodman

    Jo, si vzpominám jak jsem kdysi hrával na PS1 ty uplně první díly, to byloi otřesny :D

  62. ^4I^1M^4P^17^40^10

    nejlepsi NFS sou ty stary :) od 1 d Undergroundu pak uz se to zacalo zhorsovat :(

  63. Guest

    TAk jako doma mám asi 6 dílu,ale hraju jen 2

  64. aigen

    #58 - To je snad úplně jedno, jestli tu tenhle článek byl před rokem nebo ne. Myslím že za rok, si málo kdo pamatuje co za obsah bylo v článku. Mě osobně Need for Speed baví, a rád si to zahraji. Článek jě pěkný *5/5 ...

  65. Guest

    výborný článek.. !!!!!!! 5*

  66. Guest

    nejlepší si myslim, že byly carbony a most wanted, potom pro street mi moc nebavili, ale jinak hot purschit taky nebyly spatny, sice se auta nedaly vylepsovat, ale hratelnost byla dobrá :) ale jedno minus za sponzora nvidia, kdyby NFS sponzoravala ATI, určitě by hry byly vyspělejší

  67. Pixmas

    článek člověk povzpomínal na ty starší díly

  68. Guest

    Az na ty rusky verze dobry

  69. Guest

    moc pekne shrnuti

  70. Guest

    byli a jsou tim nejlepsim co doposud ea dali dokupy...dalsi vydane dily me nijak nechytli...

  71. *Odie*

    muj nazor je že ani polovima pišicich nehralo Need for Speed na ps one na tom sem zacinal. Need for Speed a ten jejich noví počin co byl predstaven na GP je podle mně navrat ke korenum. HOLD DECKA NEZNAJ. :p a kecaj o poručeni kultu .

  72. Traktorista

    ja ani nevěděl že už je tolik dílů. ale stejně mě nikdy need for speed nedavilo

  73. Guest

    Most Wanted a underground 1 a 2 ostatni sou na picu

  74. xanders

    Need for Speed: Hot Pursuit 2 a Need for Speed: Porsche byly hry u kterých sem se fakt bavil. Pro mě nejlepší NFS. Pak vyšel Underground to sem ještě skousl. Tuningovat auta, dobře proč ne. Bohužel ty posledni dily byly vícemeně stejný a nestaly za nic.

  75. Guest

    chci si pořídit všechny verze od Need For Speed: Carbon (2006) až po ten nej díl

  76. Guest

    Vsechny NFS jsou skvele akorat jste cekali od prostreet carbon uc neco vic ale podle me bylo vsechno skvele carbon zacal tym skvelym tuningem prostreet byl skvely driftama a uc peknou hratelnosti a grafikou

  77. schweinehund

    Ten kdo tvrdi, ze je nejlepsi Undercover, tak nehral zadny NFS pred nim. Nejlepsi je jednoznacne Porsche 2000 (Porsche Unleashed), i pres to, ze se soustredi pouze na jednu znacku automobilu. Nebo prave proto:)

  78. schweinehund

    Jinak prvni NFS ma jako jediny pred nazvem clen: The Need for Speed. Takze je v clanku chyba;)

  79. Guest

    zdarec nemáte nekdo naprodej tuto hru??
    483380865 icq

  80. Guest

    dobre dobre dobre dobře

  81. Guest

    dobry clanek

  82. Guest

    bude az se bude striadat den s noci, fizlaci, jeste vetsi moznosti tuningu jako v undergroundech 2, realisticke rizeni a niceni aut, a treba moznost stahovat novy kampate - novy mesta, mapy - zavody

  83. Guest

    hlasoval som pre dvojku . to bolo pre mna vtedy booom ked som to zahral .. a tie auta .. ach .. parada

  84. (P_^4L^4A^4F^4O^_N)

    pekna edice

  85. tayf

    Need for Speed: Porsche Unleashed
    ty sem hral jako malej takze to je pro me srdcova zalezitost O:-)

  86. P@ul3x

    pěkně ! .. konečně dobře a stručně napsanej článek o NFS

  87. Guest

    podla mna vsetky diely NfS su pecka ale najliepie auta sa dali porobit na underground 2 len skoda ze to nepridali aj do ostatnych dielov NfS

  88. Guest

    najlepsie NFS su podla mna Undergroundy a Most Wanted...no chcelo by to kombinaciu Test Drive Unlimited a NFS Underground 2 s grafikou GRID-u

  89. Kubri

    Upřímně, nejlepší změna pro mě byla ta v roce 2002 kdy začali produktovat undergroundy. Bohužel, ty nové díly se mi pak už tolik nelíbili, možná je to tím pokrokem. Ale upřímně, kdyby mi někdo dal na stůl NFS2U a Undercover, tak sáhnu pro undergroundy. Je to pro mě opravdová hra a pokaždé když koupím novej PC tak v něm nesmí chybět.

  90. Kubri

    Máš pravdu. Porshe byli best. Tenkrát tuším zapaltila firma za reklamu a byla ta hra na rychlo duělaná. Si pamatuju jak jsem to ještě pařil na 98čkách winech .,. a bavilo ěm to.

  91. Guest

    prijde mi ze sem tenhle clanek nebo podobny tady uz videl...

  92. voYd.

    Ale jo kdyz se nudim tak to je ikona na kterou jako prvni kliknu NFSU a NFSMW

  93. kRenzi

    Nice clanek starsi dily si az tak moc nepamatuji , ale vim ze s brasinem jsme je parili ( taky s eknam nekdy pridala mamka xD , byla prdel ) , ale proste nejvice si me chytilo NFS az Undergroundy

  94. Guest

    pro mne jednoznacne nejlepsi byly most wanted

  95. Guest

    Nejlepší Need for Speed pro mě bylo Underground 1. Přiznám se ale, že jediné co jsem hrál bylo NFS2 a poté od Underground 1 až po Carbon. Prostreet sem hrál demo, ale můj stroj to nezvládal, undercover mi teď také nezvládá stroj. Každopádně i po koupi nového stroje neuvažuji o Pro Streetu a Undercoveru. Spíše to vidím na Race Driver GRID a poté na Shift.

  96. Marsh1

    Underground 2 :D

  97. Guest

    Nejvic vzpominam na Undeground 2... to byly casy...

  98. ^2Cnuk

    bral bych kdyby udělali zase někdy díl s nadupanými kárami a tratěmi na nejkrásnějších místech planety a bez tuningu..jinak nejvíce se mi líbili Porsche.

  99. __sXe__

    A proste NFS ide dole a dole a dole.Ale neni sa čomu diviť veď autá ani lepšie nemožu byť ;) keď od normálnych závodú prešlo k tuningovaniu až po závodený na okruhu.Ešte aby to nebolo ako Rally....Proste staršie diely majú niečo do seba sú úúžasné a keby dnes neboli tak dobre spracované hry,dodnes by to hrávalo 10 milionov ludí také NFS2 ...To boli časy rád si zaspomínam keď sme dvaja hrali na PC nf2 a dokázali sme sa zabaviť.Skvelé hry to boli,len ma mrzí že teraz ide viac o grafiku a tuningovanie :(

  100. Vitamin.C

    NFS ja zeru a tenhle clanek je zatim nejlepsi kterej sem cet!!!jen tak dal!!xD

  101. Piplovic.

    jak vidim slo to z kopce dolu.

  102. *[HCS]*Queen10

    dobrý by bylo kdyby producenti tehlech her dali jedno velky need for speed dohromady proste vzit od kazdyho dilu neco a dat to do jednoho jako treba heores jsou 3 dily a muzete si koupit complete heores a mate vsechny takze bych to udelal na takovejhle princip... clanek byl sakra dobrej za 5 bodu

  103. Guest

    To tenhle článek budou dělat každý rok znova ?

  104. Guest

    Kazda hra se meni postupem casu:-D stejne tak jako treba serie cod

  105. LukasBIG2

    Nejlepsi ze vsech dilu je Underground 2 od toho se mely odvijet dalsi dily kdyby tam udelali lepsi auta lepsi grafiku mozna i ty policajty tak by to byla nejlepsi zavodni hra vsech dob!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  106. Guest

    mě osobně se nejvíc líbilo undergroun 2

  107. Guest

    super hry :) nehral sice vsechny ale jinak nice :D

  108. Guest

    sou nejvíc na píču podle mě sou nej u2 a MW

  109. Csabata

    NFS to je proste legendarni hra. Libila se mi uz od malicka a vydrzel sem u ni az do tedka. Dost se tesim na novy NFS Shift. Jinak ten clanek byl pekne udelanej.

  110. Blue.Shark

    NFS jako série je určitě vynikající. Jedno jí ale musím vytknout - policajty. Ne, že bych je tam nechtěl, ale zdá se mi divné, že i kdyby člověk letěl v raketoplánu, policajti ho v trabantu předjedou a ještě ho dost silně poničí :) Kdyby to bylo možné, určitě bych si do dalších NFS přál v Single-playerové části 1) Factory Driver, 2) Kariéru (alá Carbon, nebo Underground), 3) Normální závodění na tratích bez policie (rovněž jako kariéru). Jinak by taky nebylo špatné, kdyby vizuální tuning měl vliv na chování auta - tím myslím třeba křídlo, snížený podvozek atd. Každopádně bych určitě ponechal tuning výkonu a možnost vlastního poladění jednotlivých součástí. To je podle mě dost podstatné. Tak a teď už jenom doufat, že tohle všechno tam jednou bude :) Zdarex

  111. Guest

    dl sem svůj hlas pro most wanted ale dal bych ho i underground a hot pursuit 2, těžko říct...

  112. pantrick

    NFS : Porsche 4ever :-)

  113. Guest

    je to velmi zajímavý článek. mi sed nejvíce líbí Need for Speed undergroun 2.

  114. Guest

    Přiznávám, že o NFS jsem zavadil náhodou právě díky NFS: Porshe. Od té doby jsem čekal na každý nový díl. A bohužel krom Underground 1 už se Poršákům nic nevyrovnalo. Nedávno jsem zkusil ProStreet a tím asi definitivně opouštím legendární sérii

  115. ^ScOrpI?

    Začínal jsem na NFS III: Hot Pursuit musím říci, že v té době snad nebylo lepší hry. Tolik srandy co jsme nadrobili. Možnost hraní i za policii byl opravdu vynikající, ty černé "tlusté" čáry od pneumatik si pamatuji do dnes a nemohu na ně zapomenout. Každý díl lze hrát pouze jednou, dle mého názoru, vždy mě osobně oslní nějaká novinka, nový díl, který byl vydán.. Ovšem v posledních dílech se to už ani dohrát nedá. Poslední NFS, které sem dohrál, bylo: Carbon, PS jsem ihned po pár kolech musel odinstalovat, Undercover mě ještě čeká, ale nečekám od něho nic revolučního.

    Druhým nejlepším dílem bylo U2, ale jakmile si nějaký díl nainstaluji zpět, už u něho prostě nemůžu vydržet, dohrát jej. Ta doba tu už není..

    Need for Speed III: Hot Pursuit

  116. Terminator/CZ/

    krom dvou poslednich dilu jsem hral vsechny a tento clanek a hlavne to video mi uplne pripomelo ty dily a hned jsem si zazpominal. zacnu od jednicky - jednicku jsem hral hoodne dlouho a rad, dvojka me moc nesla a nejak se mi ani nelibila, nicmene nfs 3, to jsem hral nejdradsi pamatuju si jak jsme ho hrali... tech aut, rezim policajtu, opravdu nejlepsi dil, ctyrka byla docela dobra, porsche bylo opravdu perfektni a underground proste genialni.. a z tech poslednich se mi nejvice liblo Most wanted... Tot muj nazor, takze muj nejoblibenejsi dil byl asi trojka :)..

  117. Guest

    nfs:high stakes na tydle NFS vzpominam nejradeji. tolik hodin co sem u toho stravil s kamosema ve hre pro 2 na 1 klavesnici :D

  118. skret18

    no z nedd for speed to keaždej rok zkopca dolů asi nejlepší bylo undergroun a most wantid:-)

  119. uberlowskill

    nfs 3 HP is a legend...:!

  120. Guest

    jojo NFS best serie

  121. Guest

    mel sem i trojku samozrejme a high stakes je skoro okopirovana trojka, jen je vylepsena o par veci a ma trosku hezci grafiku, proto sem hral kdyz uz tak 4ku

  122. ProGamer.

    NFS je velmi dobra hra, celkem se dobre vivinula a vlastne este porad viviji
    Underground 2 je pro mne ze vschn nejlepci, tyhle new sou uz takovi divni az moc promisleni bych rek....
    ted sem zvedavej na ty uplne new co vijsou

    jinac clanek mas fakt dobrej, libi se mi 5*

  123. Dav!d

    A nejlepší NfS?? V anketě vedpu Underground II, to je i můj názor, mimo jiné taky souhlasím s Most wanted na druhém místě.

  124. _^7sh^9[^74^9]^7ke^9*

    NFSU1 a jeho nabuseny soundtrack, do ted ho posloucham. Povedena hudba mela za nasledek, ze hra se dobre hrala a hratelnost tak byla (i bez policie) na hodne vysoke urovni. Serie NFS se odchylila od NFSU, tvurci chteli zkusit neco jineho, noveho avsak z NFS se staly dve skupiny priznivcu. Jednim se nocni undergroundove zavody libily, druzi to odsuzovali jako odchylka od cele serie. Nebylo by na tom nic spatneho, kdyby tvurci dokazali zahrnout do hry prvky, ktere prave NFS vyneslo tam, kde bylo. Stacilo pouze spojit prvky do sebe, coz se az radikalne povedlo az NFSMW. - zde melo dojit k jistemu prulomu, protoze tato serie uz byla trosku ohrana a stale to same dokola neprinese moc kladu, prisel Carbon a nenabidl takrka nic - zbytecny dil. Pak se ale vyvojari "hecli" a chteli opravdovou zmenu, na svet ale prislo NFSPS a vysledek byl jeste horsi nez u Carbonu - takovy stereotyp nebavil asi nikoho skoro. - takze to se vyvojarum totalne nepovedlo. NFSUndercover mel sice hodne much, ale rozhodne se tvurci snazili vratit uspech NFS zpet na zpatecni kolej, coz se trochu povedlo, jako inovace NFSMW nedopadlo uplne spatne, osobne se mi to hralo dobre, ale opet me to pripadalo jako ohrane az stereotypni. Ovsem mozna az ted se tvurci opravdu probrali a zkusi serii navest uplne nekam jinam, ale mam strach, aby to nebyla jen lacina kopie pecky GRIDu. Osobne za nejlepsi dil hodnotim NFS III. Na tehdejsi dobu hra prinesla mnoho novych prvku a tim padem se stala takra nesmrtelna. Dalsi prulom byly Porsche, take skvela zabava s prvky simulace. NFSU pro me osobne hodnotim take hodne vysoko, slo o zmenu, ktera se podle me (i kdyz se to nemusi libit priznivcum starsich dilu) hodne povedla a rozhodne se hrala dobre. Nejlepsi novodoby dil, s cimz se take shodnu je NFSMW - navrat tam, kde NFS jeste nejakou chvili melo byt - spojeni prvku znamenalo uspech, a tak se da tento dil hodnotit jako skvely kousek, avsak jak se budou dalsi dily vyvijet? Doufejme, ze prijde uplne nove oziveni serie, ktera prinese neco, na co vsichni tak "dlouho" cekame...

  125. Barney.Stinson

    nej byl NFS Most Wanted

  126. Guest

    NFS 2 SE best of ) ale NFS U2 je tez dobre, ale oldschool je oldschool :-*

  127. niemand

    začínal sem na NFS 2 SE a od těch to šlo tak, jak byly nové díly NFS, ale před rokem, když mi odešla grafická karta sem nevěděl co bych kde bych a na ty 4 mb, kterou sem měl se toho moc nedalo, tak sem vyzkoušel NFS 1 a byly na mě docela těžký :D :D Teď sem se chtěl vrátit k NFS 2, jenže mi nejdou zapnout - ve správci sice běžej, ale jinak se nic neděje - škoda.

  128. Guest

    Je nejlepší a lepší už nebude ...

  129. Guest

    Vzpomínka na Need For Speedy 2 a 3 na kterých jsem jako malý začínal mě vždycky dostane. Psychiky hry nic moc, ale jakože tyto hry měly svoji duši.

  130. niemand

    sem přečt článek, zkouknul video a jdu instalovat NFS 1 až po Undercover :D

  131. Guest

    NFS byly prvni hra kterou sem hral :)

  132. Pafka7

    nejlepsi dil si myslim bfs 4...fakt bomba zavody...s kamosem sme u toho stravili strasne moc casu driv...on na joypadu ja na klavesnici a byla to prdel :D

  133. Pafka7

    oprava :)

  134. Lebi...

    a ten zbytek je divnej....

  135. vojtechkrocan

    ze všech sem pařil 2ku a Underground 2 a taky díky tomu, že jsou moje nejoblíbenější.

  136. Guest

    zatím se mi nejvíc líbili BFS undergroud 1 a 2,dále Most Wantedy a poté už jen Pro Streety

  137. dexy'

    První díly nfs sem nikdy nehrál..první díl co sem hral byl NFS underground 1 a tak pro mne nejlepsi urcite NFSU2 a NFS MW P.S uz zkousim stahovat Hot pursuit 2

  138. L3GU4N3C3K

    Zlatá era to je.Ted bude to samý COD

  139. Lukinsons-cz

    ty se jim vydařili nejvíc, pak ještě Hot Pursuit 2, ale štvalo mě na nich, že tam byli straně dlouhý tratě :-D

  140. Guest

    jj presne tak ..naj boli podla mna NFS U 1,2 a NFS MW ... ostatne boli dost nudne ...

  141. (|D3VL3R|)

    Z ankety jde jasně vydět, že hodnotí hlavně bažanti a ne veteráni. Chytlo se hlavně Underground 2 a Most Wanted a starší díly nic. Nejlepším dílem vůbec bylo jasně Porsche Unleashed (pro USA) 2000 (pro Evropu). Opravdu i dnes rád hraju. Pak skvělým byl Most Wanted, ale Undergroundy se mi moc nelíbily. ProStreet už vůbec, radši jsem nezkoušel a Undercover stejný jak Most Wanted, spíš horší... Těším se na World Online a Shift. Jinak fanouškem jsem také GRiDU a DiRTu a těším se na jejih pokračování :)

  142. DarkWarriorWithin

    Osobně považuji za nejhorší díl serie Most Wanted...aneb kýčovitá grafika,umělá demence policistů a jejich teleportace,TRAPNÝ pokus o příběh...hratelnost ale ušla....zato nej díly mám dva : NFS High Stakes a Underground 2

  143. K4RKULKA

    undergrwnd byli nej fakt jo

  144. unluckeyei

    most wantedy byly fakt nej. a soundtrack tam este tak nak usel (nej.song No.24)xD pak uz to slo z kopce s NFS

  145. unluckeyei

    soundtrack byl stejnak nej v NFSU2 :o)

  146. zubatej,

    mě nejvíc chytily Undergroundy 2 a MW akorát škoda že v MW nebyly drifty

  147. ^0.umbrage

    NFS II SE se dala hrát ve dvou na jednom PC což byl taky přelom. :))
    Jinak bezkunkurenčně nejvíc hodin jsem strávil u Undergroung II a Most Wanted
    Carbon mě sklamal od té doby jsem další díly ani nehrál.
    Ten nejnovější díl by můj kompl stejně nezvládl xD

  148. yankee,

    sem vyrost tenkrat este u dedy na PC .. to byli casy .. prvni hra na PC ktera mela kvalitu

  149. (|D3VL3R|)

    konečně někdo s rozumem :)

  150. Guest

    za nejlepší díl považuji osobně Need for Speed Underground 2 :)) protože mě dokazal nejvíc nadchnout tím bombastickym tuningem aut :)) , a u další dílu mě ten tuning a přiběh docela hodně sklamal :(( akorat Carbony byly jakštakš.....

  151. ^^22Folei

    Tento díl mám nejradši, je v něm zábava :-)

  152. SpyNerwAK47

    undeground a most wanted ! nej ale prostret taky ujde ale undercover me nebavil jen minimalne

  153. ^3}^4GoD^3{^1STRIDER

    Priklanim se k nazoru, ze tento dil dokazal nejvice zaujmout ... Na svou dobu to byla vazne PECKA

  154. DedMroz

    Stejne to neni ono nejvic bodu maj undergroundy(a ty sou skvely),ale pro ty podle me stejne hlasovali lidi co nezazili dily predchozi.I kdyz jsem ji nehral tak se rika ze nej je 1 a muj favorit Porsche;)

  155. Guest

    nejvíc se mi líbili NFS UN2 a to proto že tam byla velká možnost tuningu...zato NFS MOST WANTED mě moc neoslovilo a ještě NFS PRO STREET tyhle dva díli se mi vůbec nelíbí

  156. [SSSR]Sergej21

    nejlepsi z nfs pro me prozatim zustava Most Wanted

  157. Guest

    jak tak koukam na vaše přispěvky tak se nikomu asi nelibilo prostreet a pro mě je na mistě č 1. :-)

  158. Guest

    Podle mého názoru a také hratelnosti byl a zůstává pro mne nejlepší díl NFS Underground 1

  159. G@Z

    no nejleoší byly NFS Underground 2 a NFS Most Wanted fakt špica hry :)

  160. fLuzmen^5.^6.^2.

    co to je za auto v MW v tom videu a kde je undercover a proc je to skoro vsechno azbukou ?

  161. Guest

    neni co dodathttps://www.gamepark.cz

  162. Terence_Hill^1---H^4S---

    Když sem si pustil video a koukal na prvních šest dílů, vháněli se mi slzy do očí. Kde jsou ty časy kdy tráva byla zelená, holkám rostly vlasy a NFS byl kvalitní..
    NFS by se mělo vrátit ke svým kořenům, fandím jim s Shiftem a doufám že se povede, abych i já si zase po letech zahrál nový NFS.

  163. Terence_Hill^1---H^4S---

    Loadovací okno NFS 3 mi přijde nejkrásnější

  164. Guest

    pekne clanek mimochodem :-) ale jinak moji naj NFS su Underground 2 a ProStreet :-)

  165. Guest

    high stakes je stejne dobry a trosku vylepseny NFS 3, proto bylo nejlepsi. split screen rulez!

  166. flinky

    no hral jsem vpodstate vsechny dily od dvojky.... ale nejvic si asi pamatuju jak jsme tu sedeli mockrat pres noc u nfs4 (high stakes) a hrali to dva na jedne obrazovce... od toho nas nemohli odtrhnout :D Jeste undergroundy ty byly taky skvely, hlavne proto ze to bylo neco novyho... ohledne tuningu c co si udem povidat :) No a k novejm dilum... od carbonu po 5 minutach hrani uninstal, proste hruza... je skoda ze siNFS si zkazilo skvelou povest pro me, urcite i pro spoustu dalsich, nejlepsi zavodni hry coz je velka skoda :(

  167. W3N4

    Nejvic me bavil dil Most Wanted a Porsche, potom byl dobry i dil Underground 2 ..

  168. //zizi//

    is the best

  169. 0gh6O0st6

    moc pekny a nejlepsi jsou udegroud 2

  170. Guest

    nej hra co sem kdy hrál pařil sem jí asi rok :D
    jo a mosty nebo undehrondy taky nejsou špatný:)

  171. macup

    Nejlepší Most Wanted.... zaručeně

  172. A.I.R.B.O.R.N.E

    NFS U2 je prostě nej ze všech dílů ...největší propadák jak tu píšou je asi fakt Pro street

  173. Guest

    tenhle dil sem hrál nejdýl krom toho prvního a stýská se mi po něm .. ale rozbil sem si cd nechtěně a nejsem schopnej si to stáhnout :-D

  174. N3rv@c3k

    Nfs moc dobra hra už od počátku

  175. Guest

    Carbon je good

  176. revolut1on

    Podle mě byly nej MW potom Underground 2 a nakonec Hot Pursuit 2 díly před Underground 1 byly dost good hrál sem snad všecky kromě High Stakes a na tu dobu to bylo boží hry po Carbonech kde mě bavilo snad jenom upravování jednotlivých části tuningu , kaňony a parta to sou všecko propadáky ani se nedivim že Undercover dostalo 65% a Pro Street by mělo mít ještě míň než 50% protože tam kromě grafiky nic dobrýho nebylo.

  177. revolut1on

    Článek je fakt pěknej hodně informací ,obrázků a videí hodnotím za 5 :-).

  178. Guest

    tohle mi řict profesor ve škole tak se neznam :D

  179. extracoolboy

    Porsche, ale je to takové hodně komorní, nic pro děti. Ten tuning co tak milujete tam je taky jenom žadné neony, mění se součástky v motoru šteluje tlak pneumatik apod. ;-)

  180. Guest

    Tohle se povedlo palec nahoru :o)

  181. mr.maras

    need for speed 1 zadnej rozdil o proti undercoveru :D:D

  182. Guest

    nfs 1 byl nej dil z nfs nic sloziteho proste ste klikli a jeliste ale tam je tolik zmnatin no hruza

  183. Guest

    série NfS není jedna z nejlépe hodnocených, ale má i joooodně pěkné kousky např: Hot Pursuit- nikdy mě nic nebavilo tolik jako honičky s policajtama, Underground2- tunivka ale celkem dobrá hra:a pak to podle mě stálo zahouby

  184. Guest

    Mno tak podle mě nejlepší díly NFS sou Most Wanted, Undeground 2 a Carbon a ty starší např NFS 2 a pod ty jsem nehrál takže nemůžu posoudit. NFS Pro Street mě nebavily, protože sou tam jen okruhjy podle mě je lepší jezdit po měsě, honit se s policajtama a pod... a ne jen klikat myší na okruhy a odjezdit to... Prostě čím novější tím horší... tweď už podle mě deš jen o Tuning a Grafiku...

  185. MAXX´´´

    Pro mě byl nejlepší díl Underground (1), ale nejvíc jsme se asi s bráchou nahráli u Hot Pursuit (1). Poslední díly už za moc nestojí ...

  186. Guest

    nejlepsi zavodni hrani serie co sem kdy hral

  187. Guest

    tuto hru som hrával asi najračej možno z toho dôvodu že som inú ani nemal na ps1
    nedávno som hral undecrover ale bol som zklamaný proste na 1 2 3 4 5 a tak max
    to sú tie naj NFS

  188. Panda*

    nejlepší jsou NFS 1,2, a Carbon

  189. TOP|KilLa

    porsche je nej závodní hra, co kdy byla vytvořená. Mám tam nahrané všechny auta co existujou a bomba prostě. A hrát to s více lidma fakt vynikající zábavička. A jak už tu kdosi psal, nic pro děcka, ale pro pravé závodníky...

  190. kuregaga

    ale uz to s tema new dilama prehanej ......

  191. Guest

    NFS undercover je najlepsi na hranie racingoviek..ja som to hraval na volante s pedalmi a teraz to hravam klasika klavesnicou

  192. Guest

    To je dobrý článek

  193. Guest

    Pěkný článek,dobrá hra co říct dávám všechny hvězdičky!

  194. Guest

    UNDERGROUND 2 4EVER!!!!

  195. -FUGAS-

    Tak k NFS neni co dodat ja osobne hral III a podle me nejlepsi dil sve doby byl UNDREGROUND1 ale posledni dil se mi taky moc libi krome te nenormalni dovednosti auta v prudkych zatackach

  196. +21b

    no u ě vítězilo téměř vše protože všechno bylo pěkně udělany ale jinak dávám 5/5

  197. M4XP4YN3

    Pekny clanek, akorat po precteni jsem si uvedomil kolik toho pamatuju :-)

  198. Guest

    uz se tesim jak vyjde konecne novy dil

  199. <GreyWolf>

    for speed 2SE byla první závodní hra kterou jsem kdy hrál a od té doby se nemůžu dočkat dalších dílů. Jinak asi nej byly UG2, MW a UC. Doufám, že NFS tady bude ještě dlouho

  200. Guest

    najlepsie by bolo keby bol poriadne prepracovany tuning ako v nfs undg2 a policajti ako v carbone bo MW. toto dat dohromady tak je to nej dil od nfs. a samozrejme good grafika nech su tam neni kocky :D

  201. Guest

    I když poslední dobou beru NFS jako tuctovou hru, musím uznat, že článek mi navodil příjemnou nostalgii. Zvlášť Porshe + Hot Pursuit II. Což mi připomíná legendární intro Hot Pursuit II.

  202. ScRIpTii..

    Dřív sem hrál pořád Nfs1 myslim že na svojí dobu to byla hodně vyspělá hra....

  203. Tomasfire

    Ty tu uplne chybt a to je skoda protoze sou nejlepsi :D

  204. Guest

    no nechci se vnucovat ale nema to byt need for speed porshe 2000 ???muj strejda to ma a je tam porshe 2000...prominte jestli jsem se spletl ale myslim ze je to tak:-)


















  205. Guest

    podla mna je najlepsia underground 2 a most wanted

  206. Guest

    nej je undeground 2 a most wanted

  207. fishak

    Určitě z tý moderní éry jsou nejlepší oba díly Undergroundů, jak pro vynikající atmosféru(sound, videa, příběh) a v té době supr grafiku, tak pro suprovou hratelnost... narozdíl od MW, Carbon nebo UC

  208. Guest

    mam takovej pocit, ze stejnej clanek tady byl nedavno...

  209. Guest

    je to upe nej hra nejradsi sem mel asi carbon noo...a jinak dobrý článek.... dávám 5/5

  210. Guest

    Nerozumim tomu, proc se tady hodnoti clanek na vybornou. Ty 3 vety u kazdyho dilu a par obrazku toho moc nereknou, obzvlaste lidem co to tolik nehrali.

    Jen tak pro opravu: Nepamatuju si, ze by byli v jednicce policajti. Ikdyz mozna v duelu jo, ten sem nehral...

  211. Ing.Trauma

    ja si myslim, ze policajti byli prvne az ve trojce ne?

  212. WOJINEK

    řekl bych asi takhle NFS undercover = NFS undeground 2 a NFS pro street = NFS udeground 1. Newim proč tyto hry vydávali, když mají požadavky 2X větší než NFS MW a hratelnost je horší. Nejlepší díl je Most Wanted, je nejdelší, má to srozumitelnej příběh, a jsou tam super fára :P

  213. Guest

    ja Need for Sped miluju a ty stary verze uz se asi nedaji sehnat protoze bych si na nich smsl vypada ji luxusne ale hlas na 1000000% davam NFS:U2 (underground) ale co este chci vydet neco novyho ty SHIFT vypadaji slibne

  214. Guest

    doporucuji tem kdo od nich ete nic nehral at si to zahraje =D

  215. Brambor333

    jo je to mazec hra nej sou asi undecovery ja sem teda hral jenom undecovery,mostawantydy,carbony a undegroundy 2 ale nevedel sem ze to ma tolik dilu !!

  216. Guest

    podle mzho sem to tu uy videl

  217. rulexnone

    super super super

  218. stíhačka?

    pro mne je nejlepsi pro street

  219. Guest

    prvni NFS vysel jeste na 3DO jeste drive nez na PSX nebo Saturn, nemel 2player mode, zato obsahoval hromadu(real acting) videi ala Most wanted(rendered)

  220. Guest

    podle me je nej nfsunderocver 2

  221. Guest

    opravdu skoda ze tady neni zmineny,protoze to byl fakt nejlepsi dil ze vsech :) hlavne trat v australii....to byly casy :)

  222. Guest

    NFS jsem hrál už jako malej a za tu dobu se toho spoustu změnilo(samozřejmě k lepšímu) !!! Mno myslím že NFS nepostihne žádá ekonomická krize ale pujde vývojově dopředu i dál ale už ty naroky jsou velke mohlo by se začít přemejšlet jak hru zlepšit aniž by se zvětšovali nároky pro hrani mno.

  223. GeorgiFlag

    je graficky nej, jinak se mi moc líbil MOST WANTED v provedení, zbytek mutace

  224. Guest

    nato jak to je stari tak dobry

  225. Lory10

    Most Wanted Forever!!

  226. Jizza

    motor city online? Na to sem viděl prewiev někdy před 6ti rokama v Gamestaru a od tý doby nic?

  227. [K&M]aa11

    to je aspon kalba ... ( joooo )

  228. ^2n^5u^3ff

    Konec série pro mne nastal po vydání dílů, které následovaly po Underground 2. Pak už mne to prostě nechytlo.

  229. Guest

    Podle mě nejlepší díl byl Underground 2. To mě nepřestalo bavit a dnes.

  230. Guest

    Jaky rozdiel medzi 1995 a 2009 vydno jak ide technika hore:D

  231. Guest

    fenomen.velmi dobra hratelnost a stale se zdokonaluji

  232. dan556

    peknej clanek 5/5

  233. <*((()><|

    Ale stejně nejvíc mě bavilo NFS U1,2

  234. Guest

    nej jsou undrground

  235. Guest

    Jo ten článek se dáá

  236. cimba11

    Stejne ty starsi byly lepsi nez ty novy :D Jako Need for Speed: Underground 1 a 2 Na ty ty novy nemaj :D

  237. Guest

    Nejvíc suprova zavodni hra :)

  238. Guest

    Vynikající článek který naprosto všechno vyjádřuje o všech nfs, pravda je že nejlepší díl se stal most wanted, i když v undegroundu 2 bylo víc tuningu. Hodnotím 10/10

  239. Guest

    Pesně jk praví anketa podle mě byl nej díl undeground 2 nej tuning nej závody po carbonech de NFS do kytek hlavně dílem PRo Street undercovery naopak o málo zvedají hodnocení........NFS se v poslednich dílech zvedalo jen v GRAFICE!! co je velká chyba...hratelnost se zmenšovala od UNDG2.

  240. Santiel

    Need for Speed Most Wanted je asi nejlepší.
    Je jak po grafické stránce tak i po hratelnosti výborné.

  241. Guest

    no je to lol si to ete pamatuju

  242. kvapa216

    nej nfs bylo most wanted a udeground2 pak to slo hodne skopce nejhorsi dil bylo Pro Street,ted parim udercover a je to mnohem lepsi hlavne ty honicky s poldama to je tam nej :))))))))

  243. kvapa216

    ale sem zvědavej a to Shift jaký to bude ale asi docela dost naročný

  244. Guest

    Tohle video jsem idel uz davno na youtubu!!
    Nej. je proste underground2

  245. ^1Co^2ol^4da

    nevim nevim teda

  246. ^1Co^2ol^4da

    Je to docela zajimavy jak se ta serie meni spolu s casem. Ja jsem kdysi hral Need For Speed 2 a musim rict ze jsem u toho take dlouho zustal.

  247. Guest

    Nejlepším dílem je NFS Undeugroun 2 , neomrzí hratelnosk skvělá a hlavně skvělej tuning :)!!!!!!

  248. [JB]=Samanta

    je to supr článek. Nostalgi mě přepadla ani nevim jak :-). Kde sou ty časy kdy jsme hrály NFS3 s "hranatýma" autama a bylo nám to fuk. Autor celkem slušně odhadl pomezí nové éry serie NFS. Jen bych teda podotkl že NFS Underground a Underground 2 - si nejsou až tak podobné jak se zdají. Přeci jen U2 přinesli otevřený svět a ne až MW. 5/5 - "I Love NFS"

  249. [JB]=Samanta

    na posledním odbrázku (65) bych ještě poukázal na pár věcí. Nejprve teda to, že to cosi co má vycházet z výfuku je tak nějak mimo korektní umístění :-) ty výfuky sou kus nad tim plamenem.
    No a jinak co mi asi vadí na nových dílech serie je ten fakt, že obsahově to je pořád dosti podobné. Třeba ten spoiler byl už v MW nebo ten vinyl v podobě černé zakřivené šipky byl v ProStreet. Prostě je škoda že používají furt stejné věci a nepřicházejí s velkým balíkem nových navíc.

  250. Guest

    jak vidim na obrazku tak semi to celkem libi ale su zvedavej jaka je to doopravdy grafarna :D:D

  251. Guest

    No nejlepší sou asi NFS most wanted ale jeste nvm no nehral sem Undercover tak uvidim ale vypadaj hodne krute

  252. Koneczech

    trošku jiné ne i po hratelné stránce i po té grafické de to s dobou

  253. ^1profesional^0sniper

    nehoráznost more nejlepsi videa co sem videk kamarade

  254. Guest

    Moc pěknej článek. Je to fajn si takhle připomenout co všechno jsme hráli před několika lety a kam až jsme se teď dostali. Fakt skvělé - chválím ;o)

  255. ^4Pilla^2(SVK)

    ja sa tesim na nove Shift

  256. Guest

    nejlepsi bylo most wanted podle mne a potom carbon....

  257. sBOSS

    Ale underground 2 a most wanted jsou nejlepsi... ty novejsi se jim zas tak nepovedli

  258. Guest

    nejlepsi je a bude Underground 2!

  259. honzik38

    trosku nezvik jak se na to kouka po nekolika letech

  260. Guest

    dobra hra to muze byt,

  261. Guest

    dobra hra si myslim

  262. tauvi1

    nfs to je moje dohral sem vsechno

  263. Guest

    nejlepší závodní hry

  264. Guest

    Undercover je best !

  265. Guest

    Povedlu se jim spoustu dílů až do prostreetu......udercovery sem nehrál tak nwm jestli tak stojí za nic

  266. *$[Molopix]$*

    NFS Carbon je nej

  267. Guest

    need for speed je nejlepsi zavodnii hra obvzlast most wanted

  268. Skinn3r

    Hrál sem všechny díly a dohrál kromě prostreet to mě přestalo bavit hned jen demo :-D mosty byli nejlepší a pak undergroud 2

  269. Kenny_com

    myslim ze lsavna erna NFS uz je u konce

  270. Guest

    jj nejlepší závodní hry ale už to není co bývalo

  271. <<<Rossy666>>>

    Zmeny tam jsou ale me to pride furt stejny porad jezdeni aut xD

  272. pLuFFy_

    rád si zavspomínám na starý dobry undergroundy 2...myslim že to byly snad nejlepš NFS...tydle nový..nwm nwm stojej za p*d

  273. Guest

    klasika NFS underground 2

  274. ^2Bl!Zz

    carboni jsou nejlepší z meho pohledu

  275. Kelvinek

    Velmi pekny clanek, az sem skoro zamackl slzu u screenshotu nejstarsich verzi, kterre jsme hravali na tehdejsim "delu", Pentiu 166 MHz :-)

  276. Guest

    zlatý NFS underground2

  277. ''ckd_

    most wanted a undergroundi best :-)

  278. WhiteHammer

    Jasne nfs...co dodat.. je to urcite dobra hra na pokracovani,auta hudba interaktivni menu atd...bezpochyby jsou super vsechny dily..ja osobne preferuji Carbon...:)

  279. Destrucker

    chybý v tom videu NFS UNDERCOVER

  280. flamelame

    Nej byl NFS undeground 1 a pak Most Wanted
    ted z toho je nerealna picovinahttps://www.gamepark.cz/img/smile/lol.gif

  281. Guest

    good parba neni to az tak moc luxus ale staci to na zahrani

  282. Guest

    tzv Mostů jsem se něco nahrál podle mně je to nejpovedenější díl slavné řady Need for Speed

  283. Guest

    ze tam byl pohled z volantu

  284. Callmoor_®©

    NFS je už hafo dlouho v zavodnich hrach mou oblibenou serií a vždycky se chci dozvědět něco nového co zase příjde.. jen škoda že už je to hafo přehnaný.. já osobně si myslím že nfs Underground 2 je COOL

  285. Guest

    nejlepší hra :)

  286. Guest

    nfs už neni ono nejlepsi bylo most wanted
    rači skuste Burnout Paradise The Ultimate Box to je podle EA nástupce NFS

  287. Guest

    Need for Speed to je nejlepsi zavodni hra

  288. Guest

    Nejvic me bavily 5ky byly nej xD

  289. Guest

    moc se mi líbí, je to fakt něco

  290. Hellgamer

    nejlepsi hra snad :D

  291. Guest

    Pekne zpracovany rad si zavzpominam taky no

  292. MoNsTeR-ENERGY®

    Podle mě je nejlepší Underground 2,hraju ho občas i dnes.

  293. Guest

    NFS ... kdysi nejlepsi hra na trhu ... ale od Most Wanted to stale upada ... jsem zvedavy po vyhozeni studia BlackBox ... na novy dil Shift !!! ... Jestli to pozvednou na vyssi uroven nebo to bude dalsi propadak ... xD Osobne ja povazuji za nejlepsi dil ... Porshe Unleashed ... xD

  294. Guest

    karboni sou nejlepší z meho pohledu

  295. Guest

    Zaráží mě, že občas narážim na komentáře typu: "NFS = série tuningu" no vlastně by mě to ani tolik zarážet nemělo, když ta první generace pařmenů už odrostla a ta druhá je někde jinde

  296. Guest

    NFS hraju uz od zacatku zatim me skoro v nicem nezklamalo ale nejhorsi asi bylo Pro Street

  297. Guest

    NFS je dobrá hra, dřív člověk čekal rok nadrženej jak malej až vyjde další díl a dneska ani nevím co bych si dřív chtěl zahrát :D už je toho moc :D

  298. taNkista^

    nejlepsi dily porsche a dvojka,nova era NFS tam se mi nelibilo nic,undergroundy,carbony v noci nechcu,MW se mi vubec nelibilo a Prostreety a undercovery nemluve.Pocinaje HPII se mi hra vubec nelibi. Skoda,ze mi poršáky na XP uz nejedou bych hned paril :(

  299. Guest

    skvela hra :)

  300. Guest

    Nejlepší závodní hry, který znám jsou NFS od EA, jsou prostě super, nemůžu se dočkat Shiftu...

  301. Guest

    najlepsi NFS byl UNDERCOVER 2

  302. Guest

    jasna jednicka

  303. Guest

    ještě nfs shift a je to komlet jestli neco jeste nevimislej

  304. Gh0st^3i^5i^6i^7k

    Teď už je nejlepší NFS Shift ale težky.

  305. toso_07

    viem určite, že nie som sám, keď sa vyjadrím k tomu, že najlepšie čo vzišlo z tejto série je Underground 1 a 2
    nič nebolo tak zábavné ako si sami pretvárať auto k obrazu svojmu a ešte potom "obšťastniť" protihráčok ked zbadali moje nálepky na zadnom okne...proste vrchol čo mohlo byť...pre mňa je najväčším prepadákom Pro Street...takúto kravinu aj spraviť...asi sa v EA nudili...ale je to iba môj názor...

  306. Guest

    Nejlepší verze závodních simulátorů

  307. Guest

    NFS Shift.....grafika pekna, ale to auto vyzera ako by sa tocilo na tycke na tej ceste....hruuuuuuza

  308. Guest

    Je to nej hra!! Vždy si ji ráda zahraju.

  309. islander

    super článek i video

  310. Guest

    bylo asi nejlespi ty novejsi dily jsou sice lepsi graficky ale maj o hodne kratsi dobu hrani

  311. Martys109

    Dle mého názoru celo skvělou sérii zakončuje Carbon...novější díly už nemají ten tipický nádech NFS

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o