Téma

Dozvuky ESWC 2006

Komentáře(19)
  1. driverx

    u Gran Turisma mam spatne vlajecku - 4.místo : H0LL01 (4,000$) - H0LL01 je Australan, ne Francouz, omlouvam se

  2. Guest

    drivo :)) cetl jsem kazdej report z kazde hry :)))... Goood joooob....

  3. Guest

    nadherne napsano .. GJ

  4. Guest

    GJ man... :) Dobře napsanej článek... Četl jsem teď hodně věcí z ESWC :)

  5. bbrumik

    fakt pěkný reporty

  6. driverx

    dekuju vsem za pochvaly, snazime se s eyou v esports sekci sec to jen jde, abysme vam prinaseli nejlepsi progamingove zpravodajstvi v CR a snad se nam to i dari :))

    a k te posledni vete - neboj, ESWC ted uz skoncilo, takze se zase zacnem venovat "normalnimu" progamingovemu deni :))

  7. Guest

    3D maj svedskou vlajku...

    jinak gj

  8. Poulet_cocotte

    Za tieto reporty z ESWC si zasluzis absolutorium...podla mna najlepsia Coverage na vsetkych e-sports strankach nielen u nas. Naozaj vyborna,praca.Thx :) papa

  9. Guest

    par vlajecek spatne ale stane se :D

    jinak nice report (ps. fandil sem fnatic a team 3d ^^)

  10. Guest

    konecne nekdo tomu ruskymu zmrdovi natrhl prdel, a nejenom jeden ;)

  11. Guest

    driver: k.

  12. lukke

    haha ;p a ja na nej dohlizel !! ;) jinak ten redakcni system co gp ma je leda tak za trest ;))

  13. vaK0

    sou pěkný :))

  14. driverx

    to je dany tim, ze ty vlajky musim psat v kodu a pro zjednoduseni si je dycky hodim na ctr+v a pak je jen pastuju a obcas zapomenu prepsat svedsko.gif na usa.gif :)) budu se snazit davat si na to vetsi pozor :)

  15. Guest

    vcem mám otevrít ty poslední zábery s tou príponou??poradte plíís

  16. lukke

    jestli myslis to q4 final demo, tak hod to demo do q4base/demos a pak ve hre ho normalne pustis v demos menu, ktery ma q4max, coz je mod se kterym se to hraje..jinak je na to prikaz playnetdemo <demo>

  17. ^7ZagorkA

    bo si stahni q4 demo player :)

  18. Guest

    aha tak nic a co ten druhý video z CS ten se otvírá nejak v HLTV??

  19. driverx

    jo demo z CS je z HLTV

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o