Téma

Diablo 3 – 9 měsíců po vydání

Komentáře(29)
  1. DBBS

    Ten jsem zkoušel ihned po možnosti otevření Bety a byl jsem nadšen. Ze začátku jako z D3, ale bohužel mě omrzelo stejně jako Diablo. Uznávám že je to stále Beta, ale po měsíci jsem se vrátil zpátky k tomu, že si jednou tejdně zapnu Diablo.

  2. TOM4$

    jo je to dobra hra ujde to

  3. Vlcii

    Prosím tě je to placený nebo mohu hrát zdarma? Nebo musím po delší době hraní platit?

  4. Ing.Trauma

    "S nejlepší výbavou bylo i původní inferno procházkou růžovým sadem"

    To neni vubec pravda, pokud si dobre vzpominas, nazacatku clovek nemohl dostat ani tu nejlepsi vybavu.. legendarky (rezave+zelene) nemely vubec co nabidnout z hlediska vlastnosti a ve vetsine pripadu byly nepouzitelne (a to nemluvim o jejich dropu). Chodilo se jen ve zlutych a i ty nemely supr vlastnosti. A skilly tez nic neumeli a neovlivnily. A kdyz k tomu pridas tehdejsi silu a vydrz monster na opravdu neunosne urovni, pak je to spis deprimovani hrace nez hra. Takhle jsem si teda opravdovou vyzvu nepredstavoval.

    Opravdu se nedivim lidem, co na hru nadavali a mozna i ted nadavaji, protoze Inferno je nemotivovalo hrat dal a i ted blizzard stale nenabizi nic moc, i kdyz je fakt, ze uz to dostal do stavu, ktere melo byt na pocatku vydani a ne az tak pozde. Stejne si myslim, ze pokud blizzard neprespeje necim hodnotnym typu promyslenym zpusobem vyrabeni predmetu, kdy hrac muze mit svym zpusobem unikatni vec oproti ostatnim 12 milionum hracu( bo kolik uz je na svete kopii..), tak, aby mel radost z toho, ze neco ve hre dokazal.

  5. Y0G1

    Posledny prispevok ma pravdu , je tu zjavne vidiet ze autor clanku je slabsi fanboy a hlada pozitiva v hre , kritika sa ako tak da , ale je to slaba pravda o tom ako to momentalne v d3 je . Je to dobra hra na zahratie , ale povedzme si uprimne pokial kamarati hraju d3 a ty zrovna do neho vstupujes tak v podstate to skonci tak ze dostanes boost na lvl 60 [cize ta poexpia] daju ti goldy nakupis na AH veci a hura expit tupy paragon , ktory ako vsetci vedia nieje ziadna vyzva a farmit 9 mesiacov akt 3 je samozrejme na hlavu.Od blizzardu si myslim kazdy cakal vela , ale toto co predvadzaju je az smiesne , no hlavne ze predali 12mil kopii.

  6. GoD.Father

    super hra

  7. Setic

    Jedine pokracovani diabla co se muze libit lidem co meli velice radi diablo 2 a hrali ho trosku se skillem a mozkem je path of exile.Mnohem lip vyladena hra co jde po stejne ceste jako diablo jedna a dva a dokonce nestoji 1400 bo kolik ale je free.Kdy uz konecne pochopite ze blizz vydava konzumni veci pro konzumni lidi kteri odnich hrajou hry jen kvuli jmenum,treba to ze d3 vubec nedelali lidi co delali d1 a d2 taky moc lidi nevi.Jedina vec co ma spolecnou d3 a d2 je jmeno jinak vubec nic.

  8. Glumíček.

    hra mě moc nebavy je to nuda ale článek o tom máš dobrý :)

  9. JESUSS_99

    ..je to kompletne zdarma, môžeš si tam dokupovať nejaké vizuálne doplnky, ktoré ťa nemôžu zvýhodniť, takže to nie je žiaden Pay2Win model

  10. KrejcaaaR

    Fakt docela super hra ale např. Call of Duty 2 mnohem lepší zábava!

  11. voza111

    Vypadá pěkne

  12. Dreeks

    Toho propadáku se prodalo přes 12 milionů....

  13. Y0G1

    Presne som cakal kedy niekto napise ze sa toho predalo 12mil kusov , pretoze keby to nema nalepku diablo 3 a nema to dalsiu nalepku blizzard tak po tom v zivote nikto neskoci , pretoze je hamba aby som za 8hodin dal lvl 60 a nakupil si veci na AH , uzastna zabava

  14. Boomburak

    někdo tě nutí kupovat itemy na AH?, já si ještě žádný nekoupil a hra mě stále baví.

  15. Boomburak

    Že to je o ničem... zkuste si pořádně zahrát HC a pak posuzujte...

  16. Go4RN

    Pokud 8 hodin neni nějakej rekord, pro běžnýho smrtelníka nedosažitelnej...

    Opravdu si to hral? za 8 hodin level 60? to seš trochu mimo... už jenom to že jsou achievmenty na akty ukončení do hodiny (těch aktů musí bejt minimálně 12) tak nevim co by si dělal aby si to dal za 8 hodin. Je pravda že s AH a monster power se to dá jet podstatně rychleji než když to vyšlo ale pořád to na 60lvl bude aspoň 20 hodin s tim že máš věci z AH.

  17. Pavvek

    je ta hra taspon dobra ???

  18. Darkscout

    možná se mnou nebudou nekteří lidé nesouhlasit,po tom co jsem tu četl za komenty tak 90 % z nich vidělo D3 max z videa a nebo remcaj že si to nemůžou zahrát,protože na to není crack a ani nebude...K tomu frajerovi co to dohral za 8 hodin dost silně pochybuju že to vubec hrál.... :)Jinak ze začátku se nedalo inferno pomalu ani zabít nevím jak to je teď už nehraju :)

  19. ^2Do^7Li^1K23

    Tento styl her me abolutně nebaví

  20. L.T.Sm(@)sh

    Tak třeba v takovém Diablo 2 LoD dáš taky za málo hodin vysoký level, pokud hraješ s nějakým rusherem, majícího teleport. S jeho pomocí uděláš jednu obtížnost za čtvrt hodinky, dohromady tedy něco okolo jedné hodiny (tři obtížnosti). Mezi tím musíš samozřejmě nasbírat první zkušenosti a získat prvních potřebných 20-30 úrovní, což zabere asi nejvíce času, ale potom si nalezeš do hry s nějakým botem, který ti dokola zabíjí Baala s jeho miniony a tam tvé levely poletí jako blázen. Samozřejmě nad 90 level to leze už hodně pomalu, ale 60 level uděláš jako nic.

    Na druhou stranu tě ale nikdo nenutí hrát hru takhle rychle a je jen na tobě, jakým stylem k té hře přistoupíš. Klidně můžeš levelovat měsíce, než si uděláš vysoký level.

  21. Mr^1.^9G^1'

    Už bych to taky měl zkusit sakra

  22. Lakrumáček

    Inferno bylo těžké právě proto, že lidi chodili v crapovních žlutých. Jenže vzhledem k absenci item sinku by zanedlouho začali chodit v méně blbých žlutých, časem by se dostali k tri a quadfecta a bum, bude to procházka růžovým sadem.

  23. pruto'

    Není to špatný jen škoda že mám kalkulačku , na který jedu cod2 na 60 fps

  24. KrejcaaaR

    Kdo si koupí ??? :D

  25. kubas55

    mylsím si že 2 je stará dobrá klasika :)) ale hra je to dobrá

  26. Skeer

    legendarni hra co si drzi nadprumerne hodnoceni

  27. Aglar

    třetí díl diabla mne zklamal, hrál jsem dvojku několik let multiplayer přes net a trojka podle mne nic moc.. hlavně naprosto zničená ekonomika hry.. ale článek pěknej ;)

  28. grinit159

    cau potreboval bych pomoc ze stazenim cd key na diablo 3 :D

  29. scamp491

    nekdo napsal ze diablo 3 je spatny a uz o tom pisete vsichni :D diablo 3 je skvely a ma jen par chybicek na krase :) doporucuju vsem ozkouset :) je to vynikajci jizda. a kdyz si zahrate co-op ve 4 lidech je to teprve narez :) jinak borec co tvrdi ze dohral diablo 3 za 8 hodin ocividne hru ani nehral to je jasny a debil co se pta kde by nasel cd key je proste debil :))

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o