Téma

Co přinesla letošní E3? Díl 1.

Komentáře(17)
  1. calll_

    ten watch dogs bude paráda :)

  2. David197

    Jednoznačně AC3, a Sleeping dogs může být zajimavé

  3. URMAYBITCH

    ,., ^_^

  4. aspeC420

    Opravdu skvěle napsané.. některá videa sem ani neviděl..,ale jeto super... o E3 sem slyšel a viděla pár videií v TV pri*a C**L Re-play :)

  5. BenKenobi

    Assassin se naprosto zbláznil. Ne, nebylo to reálný nikdy, já vím, ale to, co předvádí trojka je prostě šílený a totálně iritující. Brity jako fackovací panáky, co v životě neviděli pušku a jakoukoli taktiku nebo trénink viděli maximálně v náborovým letáku, by se snad (!) ještě dalo přežít, ale lodě, které zvesela ignorují prakticky cokoli, co se o těch lodích historicky říci dá, ať už je to role větru, ovladatelnost, odolnost, používaná munice, palebná síla a přesnost, posádka nebo fyzika (to zrychlení v 1:17 je asi nejsměšnější věc, co jsem za poslední měsíc viděl, teda pokud nemá náš hrdinný hašašín tažnou ponorku hraběte d'Artigase, a i tak by to bylo nemožný...) jsou k neuvěření. Pokud existuje hranice mezi "badass effektem" a směšností, autoři docela jistě neví, kde leží.

  6. vyskovak.cz

    Já osobně se nejvíc těším na NFL 13, Dead Space 3 a The Last of Us, ale ani Watch Dogs by nemuselo být k zahození :)

  7. rEd.MaK

    Aha.. a je někde napsané, že to kopíruje reálné námořní bitvy? Shodíš WoWko protože tam házejí ohnivé koule a není to reálné? Fuck off xD s takejma kravinama

  8. Blue_Shark

    Jaj ty si kokos, tady budeš srovnávat reálnost námořní bitvy a fire ballu z wow? Pokud vím tak wow je fantasy, takže od základu smyšlený ale Assasin, snad chceš tvrdit že námořní bitvy jsou fantasy? :D

  9. Vlce

    podle mě hodně povedená E3 výstava, já osobně se nejví těšim na AC3 a Splinter Cell

  10. strima1

    Fakt pěkná výstava. A pěkný videjka .-)
    Ačlánek taky moc pěkně napsnej.

  11. -TdK-HanS

    no, na nějaké tituly se opravdu těším tk doufám že už to brzo bude :)

  12. BenKenobi

    Abych citoval klasika:

    "Your argument is full of holes. And these holes are full of shit."

    Až budou ve Warcraftu používat zbraně, které se dají s něčím srovnat, eventuelně se bude Warcraft odehrávat v nějakém historickém období, potom budu takto hodnotit i Warcraft. Já obecně nemám s arkádama problém, koneckonců hraji Company of Heroes a v minulosti jsem hrál dost ne-až-tak reálných her, ale musí to mít míru. A to Assassin 3 nemá, ten to dovádí až do absurdna.

    Assassin's Creed III: Das Schnellboot

  13. Duke_Ertai

    Tak nevím... to AC vypadá dost mizerně... hold séria ztrací na úrovni s dalšími díly...

  14. scrat01

    Tak na úrovni ( inteligence ) tady strácí jen a pouze autor 13. komentáře

  15. Burka.

    natchla me tato hra hodne obednam a zahrju !urco

  16. BlackHat71

    Ale az v Rijnu :(

  17. ^^55Spy^^22ware

    pěkný hele :D

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o