Téma

Co nás čeká tento měsíc na herní scéně?

Komentáře(36)
  1. Johny303

    na to se těšim strašně moc, doufal jsem že se dočkám druhého dílu a povedlo se!! :-)
    Taky Max Payne 3 by mohl být super, uvidíme...

  2. iMajkl

    Tenhle měsíc je opravdu nabitý skvělýma hrama. Konečně už bude to tolik odkládané Diablo :) . Max Payne budou doufám taky super a Sniper Elite doufám nesklame :)

  3. Higherman.

    Nemůžu dospat!

  4. David197

    Pěkný článek,já na co se těším to bude asi Max Payne 3 a co se týče Sniper 2 to si myslím že zklame,ale uvidíme

  5. Necros

    ..myslim, že Tera ať je jakkoliv dobrá, konkurenci nejdřív D3 a pak GW2 asi jen tak nevydrží. A to vyjde maličkost se jménem Secret World, které možná zamíchá situací taky trochu..

    Hm.. a taky by mělo vyjít Torchlight 2 někdy..

  6. >TwEeTy<.

    Asi nej hra co má vyjít za tento měsíc pak sniper elite 5* pěkné

  7. Destrucker

    ...vyjde tolik super her,že by nikomu nevadilo kdyby nic v červnu nevyšlo :-D

  8. scrat01

    Moment .. to jako nebude na PC ? to si snad dělají srandu .. to by byl po dlouhe době žhavý kandidát na koupi

  9. Ghost-o-Ghost

    Pro mě jasná jednička! Ten Killcam, jak je vidět ten rentgen - síla! :))

  10. kolda27

    dohraju Assassin's Creed Revelations a hnedka bude Diablo ,Max Payne a Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier a Sniper elite :D to uz se nemuzu dockat

  11. BlackHat71

    :))

  12. abc286

    Na diablo se těším nejvíc.

  13. MORDMACHINE

    fandím sniperovi, zahrál jsem si demo na xboxu a musím říct, že to je skvělá hra. Přesně tyhle hry tu dnes chybí, codka, bf nebo jakákoliv ačkní hra je dnes pouze s moderníma zbraněma a prostředím. Thumb Up pro Sniper Elite V2 :-)

  14. Guest

    jedině ;)

  15. J4MES'

    ale Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier best off....

    Připomíná mi tu jednu starou hru asi 2001-2004 něco mezi tím, jak jste taky hráli za 4 vojáky v druhé světové... taky hodně luxusní a zajímavé.. neví někdo jak se ta hra jmenovala?

  16. Wortage

    uz se da stahnout :)

  17. Johny303

    Řekl bych, že máš na mysli Hidden and Dangerous 2

  18. stromba

    zeprej to nebude v cestine nikdy takze prome diablo 3 skoncilo bez cz to nebudu hrat dpc

  19. Narcius

    nauc se anglinu :D

  20. jabux

    hram WOW na offi mam zaplatene ročne takže D3 budem mat zadara to si zahram určite tešim sa nato a S.E. v2 bude podla mna stat zato

  21. J4MES'

    Jasně to je ono, luxusní hra.. díky :D

  22. Herculles

    Max Payene jednoznačne vrchol. Dúfame, že nesklame a bude taký aký sľubovali jeho tvorcovia. Akčný-chytľavý a hlavne záživný a plný prekvapení.

  23. InfinityVlogs

    Co nás čeká tento měsíc na herní scéně?
    No samozřejmě že ho**o :)

  24. Tukohlav

    ... víc mě nezajímá. Dovolená zajištěna, rezervní myš a klávesnice připravena a Diablo III předobjednáno!

  25. Barracude

    Okej, tento mesic je novinkami nabity k prasknuti. Nebudu tajit, ze Diablo 3 je tim titulem, ktery me laka nejvice. Druhy dil s datadiskem LoD jsem hral par let prakticky porad a doufam, ze s pokracovanim dejove linie, novym enginem etc. pujde o zabavu na cele mesice...Cena? Rekl bych v norme. Vsichni zname hry od EA, ty se radi k drazsim a delkou hratelnosti ke kratsim. Uvidime uvidime.

    A Max Payne? Tak toho si koupim taky. Mam oba predchozi dily doma. Ale tento bude original :D. Jinak dobre napsany clanek, lehky, bez sracek, takova rychlovka. Ne nudna, do detailu zabihajici recenze.

  26. cas71

    No je to pech, uz sem si taky rikal co za pecku to vyjde a ono je to jen na konzoli. Skoda taky bych bral vsemi deseti vypravy na takove monstra :D .

  27. ^9H^7opk^1i^2i^3i^5i^7ns

    zajimavy kveten

  28. Bubakl

    Jsem zvědav jak se tato hra chytí a fandim at je co nejpoulárnější :)

  29. Lest@t

    Konecne ty hry na ktere se ceka xD

  30. nickk-

    konečne max payne <3

  31. Domans

    Jo, tak na to už se těšim :) Zatim všechny předchozí mám pěkně v krabicích, tak snad mi brzo přibude i tenhle kousek :)

  32. Brutarys

    Už se na to moc tešim už aby bylo 15.5.

  33. JayJerryH

    Diablo trojka je pro me jasna volba,odehral sem predchozi dily datadisk hraji prakticky porad takze diablo 3. vic me ted nezajima

  34. Bezlaska

    JSem s toho úplně posranej ještě nedávno to bylo 3 roky do vydaní a těd už jen 6 dní aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-D

  35. mrazek.sebestian

    je pěkná hovadina - škoda peněz - bylo veliké očekávání a pak vydali tenhle shit - po čtvrhodině hraní to šlo pryč z kompu a už se to tam nevrátí :-(

  36. Ghooust

    Tenhle rok se prostě vyved. :) Navíc filmová scéna nás taky velmi překvapí. :)

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o