Téma

Co nás čeká tento měsíc na herní scéně?

Komentáře(39)
  1. Anthrax100

    Prototype 2 :-*

  2. Guest

    na I am alive a po přečtení pár recenzí mě moje nadšení rychle opustilo...něco tak doprasenýho už tu dlouho nebylo, holt opět prachy až na prvnim místě - pořádnej hype, odfláknutá hra, xyz nasranejch hráčů, který si ten paskvil koupili a dál? Dál si milí hráči polibte, kvůli vám ty hry nikdo nedělá

  3. amim

    Tribes si zasluhuje velkou dávku pozornosti. Přesná ukázka, jak má střílečka vypadat a navíc f2p, takže může vyzkoušet každý. Dokonalé.

  4. Krteqtaj

    Dost věcí, na co se těšit :)

  5. Je^^77r^^22ry

    Doufam ze prototype 2 lepsi nez 1

  6. fyree

    to prototype.... hustý.... fakt je na co se těšit juhu

  7. andrex[IS]

    autor by mohl trochu zvýraznit, kde začíná která hra, všechn to splívá do jednoho. BORDEL

  8. Cheddar

    Kinect SW mam uz doma Trials je fakt super zabava, v HD to ma paradni grafiku a rikam vam, ze jestli mate Xko, tohle je povinnost, protoze jedna trat vam stacit nebude, budete to chtit dohrat cely hned jak ji odjedete. I am alive sem hral jen demo, musim ale rict, ze pres ne zrovna nejlepsi grafiku ma fantasticke prostredi, detaily a paradni hratelnost.

  9. Preu

    vyjímka nám potvrdí pravidlo 15.5.2012 :

  10. .RastA

    takhle nějak se bojim o Diablo 3ku... Hlavně že z toho fakt udělaj hru pro malinký dětičky, aby to neměli tak složitý...

  11. Guest

    jsem zvědavý :)

  12. MAXX´´´

    Nejvíc se těším na Prototype 2, jinak mě z toho nic moc nezaujalo, ale uvidíme ...

  13. DiXiE

    1) Kde je Grimrock?
    2) neprehlednost a zmatene vety plne carek

    Ale jinak diky, aspon vim ze jedine co v dubnu ohrozi moji penezenku jsou drobnosti :-)

  14. vyskovak.cz

    Přesně tak. A obzvlášť mě dorazilo, že herní doba je prý necelých 5 a půl hodiny. To je hodně slabý i na hru za 400.

  15. v4cl4v

    hral jsem risen 1 a kdyz bude risen 2 tak to musim hned zkusit, jsem fanda takovychto RPG. Hlavne kdyz to je od pyranhabytes tak to bude good (hral jsem i gothica vsecky dily) :)

  16. Guest

    Rozhodne Tribes Ascend, to je hra ktera uz tu dlouho nebyla. Pred par tydnu jsem zkusil zahrat Betu a od te doby nehraju nic jineho. Ta rychlost a souboje, obrovske mapy, spousta zajimavych zbrani, proste MUST HAVE titul pro spravneho pckare, a navic je zdarma. Kdo rekne, ze je to absolutni blbost, tak hram proste nerozumi. COD and Battlefield SUCKS!!!

  17. ^3Yellow

    Naprosto s tebou souhlasim,článek je tak nepřehledný že poprvé jsem viděl jen 3 hry a musel jsme is přečíst komentáře naco lidi reagují,neoddělené ty hry,autor tady s místem šetřil tedy opravdu kvalitně,,,kam sme to dopracovaly když už šetří i na řádkách recenzí :-D.

  18. vajsmen

    uz se tesim :D

  19. Blue_Shark

    Omg to je snad popis nějaký jiný hry ne? Každý kdo to hrál a ten příběh pochopil tak ví že hlavní postava nebyla krvežíznivá bestie(ne úplně :D ) a cílem nebylo zabíjení civilistů (to můžeš i třeba v GTA, ale to z toho nedělá volbu tý postavy ale hráče), ale zjištění "našeho" původu a důvodu proč je Alex takový jaký je. A o to víc jim na to pokračování s*ru a to zvysoka. Když po prvním díle kde jsme s "hrdinou" zjišťovali jeho původ, ztráty a teď tohle. Sami překopali události v prvním díle aby jim to v pokračování sedělo. Zajímavý když sem to hrál tak hlavní postava zabíjela mutanty a najednou je má vést? V prvním díle sem tu Elizabeth Green zabil, ale teď sem se dověděl že to sem jí vlastně osvobodil? Jedním slovem - SRAČKA!

  20. anonyman1997

    Tribes: Ascend ,Risen 2: Dark Waters a nejvíc na Zaklínače 2 a [PROTOTYPE]2

  21. Rofler

    Ten prototype vypada pekne

  22. BABOSH

    Prototype sem hrál, a bohužel asi po 2 hodinách sem to musel smazat, protože je to nejzhovadilejší hra jakou sem měl tu čest hrát. Napodobenina AC, kde ovšem ničíte vše potkáte a ste suprčupr hrdina. Nechtěl bych potkat tu chorou mysl, která tohle vymyslela. Prostě tahle "hra" mi za muj cennej čas vážně nestojí.

  23. -Eric-

    Vypadá dobře :D

  24. BloodStake

    Co ti na tom připomíná AC? Když už přiřazovat, tak to je možná trochu jako Spiderman, ale AC fakt ne, to už bys mohl rovnou říkat, že úplně všechny hry jsou stejné. lol

    Jinak já se asi nejvíce těším právě na Prototype 2 a asi zkusím i Tribes: Ascend, sice podobné extrémně rychlé akce mě zatím nedokázaly zabavit na moc dlouho, ale uvidíme, třeba zde bude něco co mě zaujme. :)

  25. you_dont_say

    ale mrtě se těším na Prototype 2 :)

  26. Martin.Otis2

    Jak tak koukám tak se mi nejvíc líbí I am Alive a Trials to bych do toho neváhal jít :)

  27. Guest

    Ja už sa teším na najnovšieho assassina má to brutálny potenciál :)

  28. $on!xXx

    par her vypada dobre :)

  29. pospa722

    Myslím že na to nemam grafiku

  30. JackSmoke

    Těsim se na Risen 2, ale zbytek by nemusel vypadat spatne :D :D

  31. Guest

    Tento měsíc jsem osobně zvědavý na tyto dvě hry. Uvidíme co překvapí nebo co naopak bude propadák. Ale osobně si myslím, že Prototype hodně překvapí oproti minulému dílu.

    Risen 2 bude buď velice povedená nebo průměrná hra. Jednička byla docela dobrá ale jaká bude druhá část? - snad nedopadne jako Gothic 4, který se lišil od předchozích dílů absolutně a vůbec zcela nezaujal.

    Můžeme jen očekávat..

  32. Smeyky87

    Jo na Prototype 2 se docela těším, jedničku sem si rád zahrál, doufám že tu 2 nějak nezmrvěj :-)

  33. $tej$ky1

    kámo tak ta hra nemusí bavit každyho vid :D proč zasahuju páč se mě ta hra libila a byla good :D proste je nej pro někoho a pro někoho sracka vid :D

  34. MarkizeDeSade

    Těšim se na to až si to Zahraju :D už sem o tom slišel

  35. warysek

    si to tky zahraju :D

  36. Guest

    .. zaklínače 2 mám a hnedle se do něj pustím co domlátím ty "zmetky" v jedničce :D

  37. [BORAT]

    do prdele zase to kurva na pc presunuly az na cervenec proc tam vzdycky kurva pul roku pisou 24 dubna a ted to zase zmenej uz me to zacina srat doufam ze to samy neudelaj s far cry 3 nebo assassins creed 3

  38. Syrovydortik

    Tak jak co no docela slusne hry:)

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o