Téma

Co nás čeká tento měsíc na herní scéně?

Komentáře(48)
  1. David197

    Pěkně napsané,já osobně jsem zvědav na Darkness 2,mám stažené demo tak se na něj mrknu,vypadá to slibně.A potom mě zaujala netradiční japonská hra,takovejhle typ hry jsem nehrál a ani zatím jeste envidel krom flash her,jsem zvědav. ...5*

  2. [X-troo]Pospa®

    zase bude co parit

  3. sietler

    řekne mi prosimvas někdo jakej vyznam má hra která vychází 10. unora, a celkově všechny tyhle hry? Díky za odpověd.

  4. Snow,

    samý blbosti

  5. IceMemy

    Trosku mi tu chybi Mass Effect 3 ktery ma byt vydan na konci unora pokud se nepletu ( do cz shopu ma prijit az v breznu ).

  6. Mynas.

    Ty vole ty si asi ... ja neviem ty nechapes tento clanok ci co ? Asi ze to je info o hrach aby si vedel co a ako a kedy. Jednoducho más asi 5rokov (let) takze ja nechapem tvoje vnimanie but alebo, sorry toto je najpravdepodobnejsie co mozem napisat.____________________

  7. Heretic133

    To Neverdead vypadá značně ujetě, ae jaká hra má kurva v traileru song od Megadeth? :D

  8. Fe-Male

    Článek super, ale pro mě osobně nic zajímavýho... Když jsem četla o Darkness2, čekala jsem bůhví co a on je to jen brutus komiks.....to byl můj jedinej favorit...

  9. Aratas

    Peckový hry, nemůžu se jich dočkat. Nejblíže se nemůžu dočkat The Darkness 2 - hrál jsem demo a fakt bomba hra.
    To 4 - Běž si hrát COD a nech tyhle nadupaný gamesy pořádným pařanům :P;).

  10. ^1Wolframmm

    tak tedle měsíc asi velký hovno, nic co by mě zaujalo..,.

  11. danhar

    tak u mě ani jedna hra no nic počkám si co bude další měsíc

  12. Guest

    Kingdoms of Amalur: Reckoning moc pěkně jsi oní napsal.Pěkné video ktomu.Já bych šet do tehle hry.Už jsem zjedavý kolik bude stát.--Celí článek je vyborný.--

  13. cpt.panker12

    Darkness II bude super ... nemuzu se dockat :(((

  14. ^0Re^1w^0as

    Bude zas co pařit a osobně se těším se na The Darkness 2

  15. Guest

    kde sou ty dobré hry? vymizeli

  16. haXik|LP

    Hodně slabé

  17. MadMailMan

    je to jako s politickou situací naší republiky..... :D:D lepší to už zkrátka NEBUDE :D:D a bude hůř :D:D

  18. dark.ride

    nojono...

  19. tobeq

    Jagged Alliance jasný favorit, doufám, že nezklame, ale jestli to bude aspoň z poloviny dobrý jako předchozí díly tak strach nemám :))

  20. kaktusovn1k

    na Darkness II jsem zvedavej :)

  21. Bouner

    Mass Effect 3 chybi nebot ma vyjit az v breznu , v unoru ma vyjit jen demo :)

  22. Guest

    Hral jsem demo Darkness 2 a nejak me to nechytlo... asi jsem uz moc starej...

    ostatne skoro vsechny hry uvedene v tomto seznamu jde mimo me.. snad jen na jagged alliance back in action jsem zvedavy... ale co je divne, ze tu nezminil Torchlight 2...

    btw:smrt konzolim!

  23. Lady_of_the_Shit

    blbosti

  24. Cheddar

    TO jsou vsechno nejoriginalnejsi hry sveho druhu a proto se na ne tesim uz od jejich oznameni :)

  25. GranFast

    nic moc !!

  26. DEZERT-

    Hral jsem demo Darkness 2 a nejak me to nechytlo... asi jsem uz moc starej...

    ostatne skoro vsechny hry uvedene v tomto seznamu jde mimo me.. snad jen na jagged alliance back in action jsem zvedavy... ale co je divne, ze tu nezminil Torchlight 2...

    btw:smrt konzolim!

  27. ^^00Fez^2-^^00Dog

    toto bude luxusní hra, podle mě lepší než Zaklínač 2 Vrahové Králů :-)

  28. Zzuzlaa

    toz uvidimé

  29. Guest

    No to je teda pařba!!! Jo... to sem nepatří.

  30. SKEWR

    docela dobré hry tento měsíc

  31. Reico

    ... jestli si vzali podstatnou cast zakladu v predchozich dilech a nechali si porad od celkem silne komunity kolem JA tak uz jen budu doufam ze to ten muj srot utahne. Mazec tesim se jak malej capart na slibovane hracky.

  32. ^1Joke

    Tento měsíc nic moc

  33. Guest

    sami kraviny až bude gta V tak to bude hit :-)

  34. krizakharrer

    uz se tesim na Darkness =))

  35. T0m4t

    Musím přiznat že mě nějak tyto hry neoslovují =(

  36. Guest

    vypadaj libově :)

  37. marek36811

    vyzeraju byt v pohode... možno si aj zahram :))

  38. TheTubalos

    Já se teda nejvíc těším na Darkness II

  39. ^^22sK3rK0^^33mek^^11JoiNt

    celkem vpoho co sem koukal na videa :)

  40. [KoLv]TripleB

    nic moc

  41. Guest

    dobrej clanek hezky video hezka grafika .....

  42. dESPEEEEE

    nic moc :D

  43. Guest

    Celkem o ničem.

  44. lomalex

    jsem na to zvědav

  45. Tr!n!tr0n

    nějak ten american nightmare nevyšel nebo jsem tak slepej ?

  46. [G.D.F]

    Vypadá to na dobrou hru.. :) Celý měsíc je dobrý :)))

  47. PAMPELUZ

    Darknes II

  48. Syrovydortik

    Nic moc parby:(

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o