Téma

Co nás čeká tento měsíc na herní scéně?

Komentáře(61)
  1. haXik|LP

    Tady za něco stojí jenom to CoD a to bude chvilková zábava, protože Battlefield je asi lepší =D no uvidíme =P

  2. maxx_

    podle me Assasin Creed,Batman,nebo Elder Scrolls jsou lepsi hry nez stupidni padesatej dil Cod

  3. Guest

    ...bude jednoznačně SKIRIM , to bude ta nejlepší investice tohoto roku.Potom následuje dlouho nic a pak BATMAN

  4. Guest

    ..SKYRIM, chybička se vloudila.

  5. Guest

    Já naopak doporučuji Uncharted 3, Hrál jsem před dávnem 2ku a byl to neuvěřitelný zážitek. Batman bude určitě taky fantastický, no a CoD? to si taky rád koupím pro paření s přáteli přes splitscreen na jedné konzoli...prostě jen tak pro radost...

  6. Sordid

    Prý že "na Oblivion nikdo nemá". Tos upad, ne?

  7. Menhyr

    to je pro ANNO tak trochu skok do neznama , ale predesle hry byly vsechny perfect. tak snat to vyjde i stimhle.

  8. Jocco

    Tento mesic proste nejlepsi v celem roce :))
    Skyrim,CoD,Assassin a mnoho dalsiho !

  9. <GreyWolf>

    rozhodně kvalitní tituly!:) Nejvíc mě asi zaujal Batman. Prostě na podzim padá nejen listí:)

  10. Tom_The_Maniac

    SSSSSSSSSKKKKYYYYRRRRRRIMMMM!!!!!

  11. Pho3n!x*

    pekne kousky, teda az na CoD

  12. **Marekk**

    MW3,AC,La noir vsechny musim mít :D

  13. Proky39

    docela se těším :)

  14. xyze

    co mate porad proti CoDu vite o nim uplne h***o a rikate ze je to nejhorsi hra z tech co tam je .... a pritom je tam aspon 5 her horších ....

  15. Cheddar

    To jsou moji jasni favorite. jeste Cabela’s Survival: Shadows of Katmai vypada zajimave, uvidim co se z toho vyklube

  16. Guest

    Mrzi me, ze jste se nezminili o remaku 1. dilu Halo: Combat Evolved, ktera odstartovala jednu z nejlepsich hernich znacek v historii. A to je teda hodne poradny remake, zadna HD verze. Hra vychazi 15. listopadu. Skoda ze v cesku je komunita hodne slaba.

  17. Pho3n!x*

    CoD uz je delsi dobu upadajici serie pro me to plati urcite a myslim, ze to plati i obecne a novy dil pro ne bude krute probuzeni do reality (snad), protoze battlefield 3 nove CoD zadupe suverene do zeme (PS. nejsem fanousek BF serie, aby se to tu nezvrhlo na CoD vs BF :))

  18. dawe250

    no kur.. už se těším :-D

  19. jkub

    jelikoz mam objednany: Uncharted3, Battlefield 3, CoD , AC, Skyrim. takze ja mam lehky rozhodovani co je nej. no prece VSECHNY!!!!

  20. jkub

    jeste LotR :)

  21. Guest

    Ja kdybych si mel vybrat tak bych si vybral Ac, battlefiel 3 mam uz dom a pak me docela zajma Need for speed the Run.

  22. warron

    uz aby jsem to paril

  23. strima1

    Perfektní článek krásný přehled a moc dobře napsané.

  24. NerusitHraju

    Je to pěkný článek. Člověk si může udělat představu o hrách a co si koupit. Chválím!!!

  25. ANei

    AC: REvelations + Skyrim a MW3 :-*

  26. Davling

    Nejlepší měsíc v roce těšim se hlavně na ac a mw3, ale minecraft taky dobrej.

  27. czechi`

    Tak to jsi trosku mimo, vsechny serie byli v zebricku prodejnosti vetsinou v top 5 a ty tady tvrdíš, že BF 3 suveréně zadupe MW3. To si nejsem jistý, protože MW3 si myslím, že se bude prodávat stejně jako BLACK OPS a dobije první příčky,což se o BF3 říct SUVERÉNĚ nedá!! CoD má co nabídnout a dycky mělo. Všechny díly měli něco do sebe .

  28. Guest

    Assasin a Call of Dutty konečněěě

  29. Smrditikoulevis

    tešim sa na batmana

  30. Pho3n!x*

    jen pro fananatiky, kteri jsou zavisli na CoD serii :) pro bezneho uzivatele, ktery si obcas zahraje jsou sp prakticky jen trapnou zalezitosti s nechutne tupe naskriptovanymi vlnami nabihajicich nepratel :) a z multiplayeru by taky stacilo udelat dve kvalitni hry nez ryzovani zlatacku na tom, ze jednou bojujes tam a podruhe tam, zas tak inovativni to prostredi neni...btw kelly family ci lunetic okupovali taky ve sve dobe predni pricky hitparad, lunetic teda jen te nasi, takze mi chces tvrdit, ze to jsou/byly top kapely? myslim, ze ne :) ale jestli si tol chces hrat, tak si to samozrejme kup, pro me je to jen dalsi tuctova hra, ktera mi nestoji ani za to, abych si ji stahoval natoz ji kupoval :P

  31. Guest

    uncharted 3 predobjednaný, cod tiež určite časom kúpim...a som zvedavý na nový nfs

  32. Palino88

    Pre mňa aj tak bude najlepšia MW3 než BF 3, pretože (dúfam) myslia aj na hráčov , čo majú XP, a nie ako už väčšina nových hier len na Vistu a 7 ...taKtiež som zvedavý na novú NFS

  33. Guest

    na ten L.A. Noir se tším jak malý parchant :D

  34. Dog|Klerotik

    ,,Pokud se vás někdo zeptá na vaše nejoblíbenější RPG, kolik sekund budete přemýšlet nad odpovědí? S jistotou vám můžeme říct, že automaticky vyhrknete Oblivion, aniž byste to kdy měli v úmyslu."

    Heh. Jako vtip dobré, jako pravda už tolik ne.

  35. Rodoman

    Assassins - tesim sa!
    A aj na nové Anno 2070 ( v poslední době jediná strategy co ma baví)

  36. yrt

    Ten Harry Potter

  37. Aseras

    Nejoblíbenější RPGčko - oblivion ? To si děláte prdel, ne ? :) Kde je sakra Diablo ? :(

  38. ^2W^71ll^2R^70ck

    To už je věc názoru.Mě osobně se nejvíc ze současných RPG zamlouvá Oblivion a Zaklínač 1/2.

  39. Dog|Klerotik

    Souhlasím, a právě proto mi to vadí. Autor článku to zrovna jako svůj názor nepodává, nemyslíš ?

  40. "Independent"

    By mě zajímalo, jak dlouho autorovi trvalo vytvořit takový článek.

  41. amim

    Já si prostě nemůžu pomoct, ale musím si rýpnout do "krále rpg". Na můj vkus jsi tam toto spojení (a větu před tím) použil, jen abys uměle zvýšil důležitost Skyrimu. Jako Oblivion je dobrej, nicméně zeptej se na krále rpg a ani x% ti neřekne Oblivion. Příznivci akčních rpg okamžitě zvolaj Diablo, příznivci příběhových epických rpg (ne, nepatřím sem já :)) ti okamžitě řeknou Baldur/Neverwinter nebo něco podobného, mladší publikum okamžitě řekne Zaklínač atd. atd. Skupina, která okamžitě zvolá Oblivion prostě není. To už spíš zvolaj TES III.

  42. ladislavek

    je fakt krutej, penezenka se pekne prohne

  43. Guest

    No,sem zvědav na Assasina a MW3 nic jiného mě neuchvátilo..těším se moc..:-) kecky si nechte na koledu důležitej je výsledek ...

  44. jkub

    názory jako BF3 je mnohem lepsi nez CoD (a naopak) jsou blby, a nepromyšlený.

    CoD x BF3
    1)velká, věrná komunita 1) totez co CoD
    2)mozmost Splittscreen, 2) Frostbite 2.0
    SpecOps mise (destruktivni
    ucinky např. rakety)


    takze i podle hodnoceni ruznych PC stránek na netu a herních casopisu se zda ze to bude velice vyrovnane

    = jen čas ukáže jestli CoD vymysli neco novyho(a to by sakra rychle měl), a jestli DICE jeste zlepsi FB(frost bite), takze vysledku se dockame az pristi rok (či 2)

    BF3 (a Bad company) za posledni 2 dily Bad company zistal diky FB mnoho priznivců

  45. ^^22ZeleneKlice

    Ha! 100% jistotou žu utoroi řítct, že Oblivion by mě určitě na nejlepší RPG nenapadl. Samozřejmě jako velký fanda RPG her jsem ho hrál, a musím říct, že ztráta času to nebyla, osobně považuji serii gothic (kromě Arcanie) za mnohem zdařilejší. Každopádně by mě na otázku nejlepší RPG odpověděl Risen! Hned po něm by bylo asi Two Worlds 2. Dragon Age 1 by mě taky asi napadlo dříve než Oblivion a samozřejmě nezapomínám na staré klasiky jako Gothic 1 a Gothic 2. Samozřejmě se na Skyrim už delší dobu těším a doufám, že mě nezklame.

  46. ^^22ZeleneKlice

    Omlouvám se za chyby a pár nelogických spojení slov. Psal jsem to jak mě to zrovna napadlo, a když to po sobě čtu tak je to hrůza.

  47. EarTher

    Ten Batman to vypadá luxusně!

  48. Guest

    hodne peknej vyber her :-) nejvice se těšim na COD MW3

  49. ^1reSetak

    s tim assasinem me pekne nasrali ze to teda bude az v prosinci :/// nebo jeste pozdeji a MW3 me sere ze jede jen na Win7 ... :D jsem v pytli :D

  50. Guest

    COD uz neudelal nic originalni batla uz jsem dohral za 5-6h a jako rpg podle toho jakou samozdrejme diablo1,2 take naklanim hlavu k gothic 1 2 3 oblivion vubec risen se mi nelibil ale kazdej mame svuj nazor nfs uz dlouho neudelo co by stalo za rec posledni dil co me bavil byl und 2 trosku most wanted assasin je dobra rpg hra battman jsem nehral ale kamaradi si v nem libovali tak nwm a zbytek je mi sumak :D

  51. The_DaX

    Super článek .. muselo dát práci

  52. UCHOWRD

    na tu hru se strašně těším hlavně na ten příběh a bude tam ňaka mise v Praze.

  53. Guest

    Paráda, hned zapařím :)

  54. Guest

    Je to super hra.... :-D

  55. D@NIK111

    S tim MW3 neni tak jak rikas ja mam xp profesional a mam to dohrane nespletyl sis to s battlefield 3?? :D

  56. loupak33

    vsechno vypada dobre

  57. Battle_CZ

    Díky za popsání všech dobrých Her

  58. Alias.16

    duke nukem forever je zastaralá grafika nic moc ale nejlepší duke nukem 3d a gearbox chystá duke nukem 3d reloaded předělávka
    na unreal engine 3 takže bude to vypadat mnohem líp než DNF

  59. Syrovydortik

    Tady sou pekne parby ktere neznam ani ve 2013 :D

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o