Recenze

Total War: WARHAMMER II

Komentáře(3)
 1. nevimjmeno2

  Tak já napíši něco z druhé strany barikády. Já jako konzervativec a nepřítel homo RPG straček a hentai kokotin jsem znepokojen, kam se Total War ubírá. Národ krys? Co to sakra je? Vezměme si díly popořadě. Překročím začátky a jdu hned na Medieval II. Super hra, která vás ale opravdu zabaví na stovky hodin, 4 DLC vás po nějaké době opět vtáhli do děje a udělali z vás pravého nerda. Prostě suprově vylepšený Rome I. Pak vyšel ne tak dobrý ale pořád hratelný Empire. Mapa rozdělená na 3 části mě štvala, ale co se dá dělat, hodně mě nebavily námořní bitvy a raději bych chtěl něco co bylo v Medieval II ale pořád hratelná hra. Pak to ale začíná. nejdříve mě naštval Napoleon, nic jiného než datadisk pro Empire, a to brali jako celistvou hru? Shogun II nemůžu moc komentovat, protože tam mám nahráno pár hodin, ale tipuji to na něco jako Rome II, překombinovaná hra, která mě hodně zklamala, a to z Rome II dělali TOP hru série Total War...haha. No a teď tu máme Warhammer. Co mám vůbec psát. Fantasy dělaná na nějakých pohádkách, hra celkově nudná. Ten nějaký velitel co maže jednotky jak zmizík je sakra co? Určitě si jako sebepoškozující fanoušek i Warhammer II za nějakou dobu koupím, ale kéž by raději udělali Medieval III, hru s novou grafikou, kde by udělali třeba 200 hratelných frakcí, kde by byly frakce jako Morava, nebo Sasko...kéž by...

 2. jamar28

  Já jsem se sérií Total War už od Rome I a rozumím ti. Před vydáním prvního Warhammeru jsem si říkal úplně totéž a štvalo mě, jak przní mou oblíbenou sérii. Pak jsem ale neodolal a koupil si to a byl to jeden z nejlepších dílů, co jsem hrál. Musel jsem si nejdřív zvyknout na tu divnou stylizaci a tak, ale skvěle to tu značku oživilo. Obrovské potvory a kouzla tam dokonale zapadly. Každá frakce má navíc úplně jiné herní mechaniky. Pokud jsi fanoušek série, určitě doporučuju vyzkoušet aspoň první díl, ten už občas bývá na Steamu myslím s 66 % slevou.

  A na konec ještě dobrá zpráva - v Creative Assembly se určitě nezasekali jen na fantasy. Ve vývoji se nachází jedna velká historická hra, která mapuje éru, která se v TW dosud neobjevila. Navíc se chystá celá nová série nazvaná Total War Saga, která se bude zaměřovat na kratší historická období nebo i na konkrétní historické osobnosti.

 3. nevimjmeno2

  Dám prvnímu dílu šanci. nahrál jsem v únoru asi 3 hodiny za lidskou rasu nebo co to bylo. Mám předplatné her humble bundle 12dolarů/měsíc a práve v pnoru tam Warhammer I byl.

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o