Recenze

The Witcher 3: Wild Hunt

Komentáře(4)
 1. BunnyKill

  Autore, autore, nejprve bych si, být tebou, zjistil fakta. Sever se nesnaží zabrat žádná tajemná armáda z jiného světa, je to Nilfgaard, jižní císařství...ti "tajemní" jsou jezdci Divokého honu a ti se nesnaží zabrat sever, nýbrž dostat Ciri. Příběh se mi zatím líbí, nicméně tím otevřeným světem holt trochu trpí, ale díky skvělým vedlejším questům mi to vlastně ani tolik nevadí.

  Co se obtížnosti týče, tak mi přijde, že to taky není pravda, co je psáno v recenzi. Za mě je tenhle díl rozhodně v soubojích těžší než ty předcházející, ve dvojce byla jen nevýhoda, že pokud si člověk nevypil vlaštovku před boje, tak měl občas problém. Každopádně takovej souboj s vlkodlakem, kterému se regenerují životy stál opravdu za to.

 2. >TwEeTy<.

  Docela mi prekvapily naroky kamarád to dal i ze 4 gb ram grafikou 650Ti a procesorem amd x4 na stredni detaily plynule,všude psaly core i7 zbytečnost ....

 3. ^^22SZienG

  první díl byl nejlepší,pak už přišlo na řadu zjednodušování...a dokurvování ovládání ve prospěch konzolí..Kdo by měl zájem,mužeme si o tom popovídat...Ale jinak serie je jedna z nejlepších,Divoký hon sem začal na obtížnost nejtěžší,kdy se neregeneruje život a je to prvních pár lvl opravdu maso,líbí se za každé nasátí z místa moci prvně objeveného dostaneš 1bod,.Druhej díl to sem si pustil PL dabing...je to žrádlo,překvapil mě v trojce jenom ENG dabing,nebo polština není??

 4. ^^22Majus^^^11Ka

  Geralt dceru nemá protože je neplodný...

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o