Profil uživatele MAXX´´´

MAXX´´´
E-mail: maxxskater@seznam.cz
Registrován: 02.03.2006

<3 Miluju Tě, Mišulko! <3 Kdo bude chtít dát KB bash, poker, piškvorky či cokoliv jiného, tak ať mě kontaktuje na ICQ nebo tady soukromou zprávou přes GamePark. Rozhodl jsem se, že Gbody už nebudu půjčovat, nepište mi o ně vůbec. Můžete si za to sami, že je tu spousta z Vás, co si půjčí a slíbí, jak a kdy to vrátí, ale skutek utek. Kdo by se chtěl domluvit na jejich koupi, tak není problém. Kontaktujte mě tak, jak již bylo uvedeno výše.

Blogy

GamePark | Blogy

GamePark ®

.: Nekonečno :.

Můj nekonečný blog o všem možném i nemožném.

TV, filmy, dokumenty, reality show atd

Blogy a videa o výše uvedených věcech a nezařazených kategoriích. Budou zde hlavně videa a dokumenty, dále všemožné reportáže a prostě věci, které nebyly zařazeny do mých jiných blogů. :-)

Svět fotbalu

Fotbal (z anglického football, foot=noha, ball=míč), též kopaná, je kolektivní míčová hra, která je nejpopulárnějším kolektivním sportem na světě. Ve fotbale hrají dvě družstva po jedenácti hráčích na obdélníkovém, nejčastěji travnatém hřišti. Jejich cílem je dosáhnout více branek (tzv. gólů) než soupeř. Branky je dosaženo tehdy, když míč přejde brankovou čáru mezi tyčemi branky celým objemem. Hraje se hlavně nohama, ale hráči mohou k hraní míčem používat libovolné části těla kromě rukou a paží. Pouze brankář (tzn. jeden z hráčů, odlišený barvou dresu) může v blízkosti vlastní branky hrát i rukama.

Zajímavé historické události

Události, které zapsaly do historie.

Československo

Videa a blogy o Československu, případně i Česku a Slovensku.

Rozhovory s hráči, majitely klanů atd

Tento blog je určen pro rozhovory s hráči, majitely klanů a dalšími zajímavými osobami ze světa progamingu.

Voda a vše kolem ní

Voda je základem všeho živého na naší planetě Zemi. Za normální teploty a tlaku je to bezbarvá, čirá kapalina bez zápachu, v silnější vrstvě namodralá. V přírodě se vyskytuje ve třech skupenstvích: v pevném – led a sníh, v kapalném – voda a v plynném – vodní pára. V tomto blogu budou videa a články především o rybaření, vodovodech a kanalizacích, řekách, přehradách, rybnících, jezerech atd.

Svět hokeje

Příběh českých a slovenských hokejistů trvá 100 let. Jejich slavné zápasy drží v napětí hokejový národ. Češi i Slováci jsou právem označovány jako hokejové národy ze středu Evropy. V tomto blogu budou zajímavá videa a články z hokejové prostředí včetně všech jeho příbuzných sportů.

Videa z her

Fragmovie, gameplaye, trailery a prostě všechno okolo.

Call of Duty MZH jsou zpět aneb PG CYBER TOUR

Přátelé