Téma

Zajímavosti z GamePark blogů #4

Komentáře(14)
  1. #Daymare

    a vůbec mě to nemrzí:D jinak jako vždy kvalitní práce pěkně provedené, možná jen trochu chudší o blogy, ale to není tvoje chyba Belugo:) asi se to tu rozhodnu oživit o pár povídek :D jinak rozhovor pěknej, GJ;)

  2. Pookyy

    Jsem jediný kdo nepochopil tu návaznost prstových ponožek? .)

  3. Guest

    sem se tesil =))

  4. enzik

    já taky ne:D:P
    Belugo jen tak dál!!!;)

  5. Guest

    "Nemám rád, když o mě někdo ví hodně informací, hlavně informací, co mě můžou nějak poškodit, takže se snažim v hodně věcech překrucovat realitu a být tak trošku Zm3T3Kk :)."

    Pokaď to fakt nemáš rád, když o tobě má někdo víc informací než by ti bylo milý, tak je největší chybou to rozhlašovat.

  6. Idear

    Blogy jsou jasné. Hezky sepsané.

    K rozhovoru. Mě osobně jsou ,,ponožky,, jasné :-))) A chápu, že někdo nechápe :-)

    A až budeš v té Roudnici ... se domluvíme jo ? :-D

  7. Guest

    Tak jsem se dočetl že ten Zmetek není zase takový zmetek :-)

    PS - nezapomente dneska.... :-)

  8. Guest

    Kua taky bych dneska dal, ale pokusim se nekoho sehnat, aby dal s vama!

  9. Guest

    ze ja nemam nick CASSIUSS, ale CASSIUS!

  10. Sraatsch

    Díky bohu za Lakrumáčka, jinak by si snad musel Beluga ty články vycucat z prstu nebo sesmolit něco narychlo na koleni, aby vůbec měl o čem psát.

    Jinak Zmetka už delší dobu registruji jako člověka, který to má jako jeden ze silné menšiny na GP v hlavě v pořádku. Takže, jen více takových. Toto byl největší kompliment, jakého jsem právě teď schopen, tak si toho važ ;-)))

    Teď tak přemýšlím nad položenými otázkami a říkám si, že když pokládám otázku na prstové ponožky, tak automatismus je vzápětí položit dotaz zkoumající respondentovu oblibu v palcových rukavicích... No ale to je jen drobnost. :-))

  11. Guest

    Ooooo, to uz zavani flirtovanim :D .... ale dik ;)

  12. Guest

    ujde to za 5*

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o