Téma

WCG 2006 SEC – Rozhovory s týmy

Komentáře(18)
  1. Guest

    chybi vam tam kus rozhovoru s darkem, uplne na konci je to utnuty

  2. Guest

    ejo nefungujou mi obrazky - kdyz si je chci zvetsit tak se nezobrazi :o(

  3. Guest

    ...pohybovalo okolo 50-30fps a při bojích padalo až na hodnotu 12fps...

    na tomhle ja hraju porad a nekdy je to i horsi...

  4. Guest

    Nice rozhovor:)

  5. Guest

    fotky najdete všechny tady, ale moc přístupů na ty stránky může znamenat spadnutí stránek, jelikož webzdarma to vždy utípnout, když to nepujde tak to hodim jinam :)

  6. Bojler

    Opraveno :)

  7. <HergotH>

    Wolf je fajn maník, na informatice ho dycky v kántrovi vyklepnu ale dlužim mu nějaký prachy takže rači psst :))

  8. Guest

    ten turnaj byla docela hruza i kdyz jsem si uz temer zvykl :P
    ale ta chlastacka byla paradni :)
    uNi - mulaj

  9. Guest

    vyborne ....btw porad s Kuzelkou cekame , kdy nam poslete slibene tricka z invexu - zato jak jsme celou dobu mrzli venku na stanku intelu :o)))

  10. Guest

    NR fanboys...

  11. Guest

    wolf mi zatah jeden pohar z bz a ted rozhovor :p to si s tebou jeste vyridim !! .)

  12. Guest

    Plně souhlasim, že turnaje na kompech s fps pod 60 při střelbě jsou o lucku ...
    Přestože to nebylo ideální tak to byl po této stránce zatím nejlepší turnaj v sourcu ... mělo to daleko k bezproblémovosti, ale stejně tak to mělo daleko k lameřině, co se odehrávala na invexu.

    GG, btw ty 3.6ghz s GeForce5750 jsou na source stejné nebo lepší nez 3.2ghz s 6600GT ... takže chyba byla nuně v nastavení PC nebo hry. Interpolate 1 sux :), bohužel s kompama, kde fps klesají pod 100, to stejně jinak nejde.

  13. Guest

    rozmazlenej kluk? :D

  14. Guest

    Já mám 12FPS i v 1.6 :))

  15. Guest

    DObrej clanek sem si apson pocetl, jen skoda ze to meli takovy halozovy stim interpolate a s FPS pod 20 nemluve :)
    Jinak tomu na demnou lol 12 fps v 1.6 hochu tak to jdi hrat tetris :)

  16. ^2Bl!Zz

    pohybovalo okolo 50-30fps

  17. Guest

    nak malo ne 30-50Fps

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o