Téma

VÝSLEDKY: Povídková soutěž pro blogery 2012

Komentáře(79)
  1. Clapped

    to bude hukot

  2. Sub-Zero

    Nedá mi to nenapsat - tleskám tomu, kdo vytvořil úvodní logo tohohle článku, je super!

  3. XychT

    Dnes som v škole premýšľal nad nejakým novým článkom v podobe nejakého príbehu. Prídem na gamepark a čo nevidím?..Súťaž v písaní poviedok. Veľmi som sa potešil a určite sa zúčastním, takže bacha na mňa ... A k tomu logu -> je to pecka

  4. L.T.Sm(@)sh

    Repete po roce a že bylo na čase. Máte to hezké, forma soutěže zůstala neobměněná, což je dobře.

    "Každý soutěžící může přihlásit jednu povídku na jedno téma, tedy celkem maximálně 5 povídek na jednoho autora." - Jen tohle pravidlo se mi nelíbilo ani minule. Celkem bych byl pro, aby tentokrát mohl každý bloger "vsadit" jen na jednu. O málo soutěžních blogů bych se asi nebál. Lidí bude v tomto ročníku asi mnohem více, už jen kvůli té větší prezentaci úvodního poutače, který je lépe vidět. Každopádně je to jen názor a celkovou radost ze soutěže mi nijak nenaruší.

    PS: Subzerovu radost bohužel nesdílím. Ten úvodní obrázek je přeplácaný jako od Kubiczka. :-)

  5. kertin

    Hodně zdaru těm, kteří na GP nejsou tolik známí:), budou mít problémy uspět proti těm známějším, jelikož nadržování a protekce se dle mého názoru jednoznačně projeví:). Mám už vytipované určité jména, které vyhrají, ať se děje, co se děje.

  6. .MaxX|IQ|->

    SLOVENČINA je výtaná, alebo zas podtlačená?

  7. =GeX=

    Témata pěkný Osobně jsem zvědav na povídky "Ne". Jen doufám, že porota nebude zaujatá na známější jména na GP , jak je psáno výše. Přeji hodně štěstí všem pisatelům

  8. Royalfox

    bajecne dockal jsem se ..... uz se tesim na tvoreni!!!!

  9. Royalfox

    to uvodni logo moje srdicko nici:) takový kubícek styl budiz mu zeme lehka... .ps kubo miluji te!

  10. Smrditikoulevis

    Drsné kluci stavebnice by se šikla to oceneni je good

  11. Lukino_

    Teda, mě to logo taky fascinuje. Je fakt nádherný

  12. Divokej_Will

    Ahoj, tak nějak nemůžu pochopit, co znamenají ty Témata, když je Téma Ne vůbec nic mi to neřekne, chápu to tedy dobře, že povídka se může týkat téměř čehokoliv?

  13. Idear

    Bude to chtít zapojit představivost ; ) Pokud Ti zrovna tohle téma nic neříká, můžeš si vybrat jiné.

  14. Sraatsch

    Já jen doufám, že nikoho z těch, kteří si vyberou téma č. 4, nenapadne, že budou psát skutečně o hodinách(fyzicky existujících).

    A možná tak trochu zvráceně doufám v usmrcené koťátko...

  15. L.T.Sm(@)sh

    Však napiš taky a máš možnost ho usmrtit. Potom ho možná napíšu i já a bude to naopak doják pro citlivky. :-)

  16. PipMan

    supr, bude sranda, těším se. A doufám, že se méně známá jména vytáhnou.

  17. .MaxX|IQ|->

    to mi nevieťe odpovedať? či je SLOVENČINA Vítaná??? minulí rok ani jeden článok v tejto súťaži nebol písaný po SVK.. tak sa preto pýtam...

  18. Idear

    Omlouvám se, už včera jsem chtěla reagovat.

    Samozřejmě, že můžeš psát slovensky. Na blogu přece máme plno slovenských blogů. Nevidím v tom problém.

  19. Kubiii[CZ]ek

    Částečnou kopii textů bez uvedení zdrojů.

    To je pěkná blbost ...

  20. Kubiii[CZ]ek

    Jako GP TIP bych uveřejnil nejlepších 6 povídek, stejně jako loni, páč určitě bude z čeho vybírat a rozdíl mezi prvním a šestým bude minimální, obzvlášť, pokud nějaký loňský top povídkář nezůstane pouze u jedné.

  21. Idear

    Normální blogař ví a číst pravidla nemusí. Jediná změna pro vás je minimálně 35 řádků textu.

    Jinak by ses divil co všechno jsme loni mazali. Osobně jsem mazala opsanou povídku i se zdrojem. Tak co Ti na to mám říct ; )

  22. LegioIX

    Já bych to tak růžově neviděl.

  23. Kubiii[CZ]ek

    Částečná kopie textů s uvedením zdrojů v někom může vzbudit falešnou naději na remake Červený Karkulky v -7°C a vidinou vydatné sumy Gbodů.

    A účast bude slušná, v to jsem pevně přesvědčen. A jestli se to nebude patrné na první pohled, tak v posledních 3 dnech určitě. (taktika ala Paulinho)

  24. Idear

    Já si myslím, že takovou představivost máš jen Ty. Loni to tam bylo také a nikomu to nevadilo.

    Budiž, pokud se Ti to zdá tak strašně moc zavádějící, poprosím někoho, aby to odstranil. A už o tom nechci nic slyšet a číst.

  25. Vcenda

    Opravdu zajímavá soutěž! :D

  26. Parise#9

    Zajímavá soutěž pro hodně dobrých blogerů zde na GP GL všem

  27. L.T.Sm(@)sh

    Prodlužte termín bo se z toho osypu. :-)

  28. Idear

    Obávám se, že termín zůstane tak jak je. Každopádně pokud se osypeš, budeme chtít vidět foto : )

  29. Atrevida

    můžu jich napsat i víc? .. .

  30. Idear

    Každý soutěžící může přihlásit jednu povídku na jedno téma, tedy celkem maximálně 5 povídek na jednoho autora.

  31. Kubiii[CZ]ek

    a omlouvám se Legiovi, nejspíš to tu má víc v merku než já ..

    Letos jsme na povídky zatím 4x tak chudší ..

    Ale víc jak 20 jich bude, na to se vsadím o 100 Gbodů!

  32. mAniAc_

    že prvně to mám vložit na svůj blog a poté to teprve odeslat na ten email co je uveden ? :)

  33. 0gh6O0st6

    tak rád bych se zůčastnil ale mam moc práce a málo času :( jinak moc se mi líbý jak rozjíždíte takoví akce na gp. kdyby jste to dělaly i tak před 3 rokama kdyš sem byl aktivní :D

  34. Idear

    Vložíš blog na GP a pak pošleš celý text povídky na mail. Připiš tam i na jaké je to téma a Tvé ID.

    To je celé.

  35. PraRocky.

    cukání něco vytvořit až se budu v práci nudit!!! tak mě možná něco napadne

  36. martas0011

    Opravdu zajímavá soutěž!

  37. .MaxX|IQ|->

    tak si pohni 14.10 končí sutaž chcem tu niečo videť od tvojej tvorby

  38. Idear

    Všem autorům děkujeme za účast.

    Porota teď bude potřebovat pár dní na vyhodnocení všech soutěžních povídek. Takže předem děkujeme za trpělivost : )

  39. .MaxX|IQ|->

    neni zač, pusku na líčko za dobrú komunikáciu a čakať

  40. downer666

    Nebo pusku jako pusu? : )

  41. .MaxX|IQ|->

    háááh.. downy.. vtipálek

  42. L.T.Sm(@)sh

    Kdypak bude prozrazena porota? Prozraďte alespoň první písmenka jejich nicku. :-)

  43. Idear

    Porota bude zveřejněna spolu s výsledky. Stejně jako loni.

  44. downer666

    ...předsedu poroty... :-P

  45. .MaxX|IQ|->

    já tipujem porotcu, __sXe__, a ešte straach alebo ako to je =D

  46. L.T.Sm(@)sh

    Však já to vím! První písmenka nicků jsou:

    P...
    S...
    L...
    I...

    Njn, určitě to tak bude. :-)

  47. Royalfox

    skoda že jsi nic nenapsal. takle si nechal miliony věrných čtenářů na pospas !:)

  48. Idear

    Člověk by řekl, že budete hádat kdo vyhraje. A vy hádáte porotu : ))

  49. L.T.Sm(@)sh

    ... a myslím si, že narozdíl od neznámé poroty je umístění povídek jasné.

    1. místo - povídka od písmene Z...
    2. místo - povídka od písmene P...
    3. místo - povídka od písmene Č...

    Jo jo, napínák se nekoná. :-)

  50. Royalfox

    Tvoje odhady můj odhad je ,že první až třetí místo bude nějaká povidka:)

  51. .MaxX|IQ|->

    tak.. vyhlásení bude 20.10? nedočkavý maxx

  52. Idear

    To si asi budeš muset počkat, předběžně to zatím vypadá na začátek týdne ; )

  53. L.T.Sm(@)sh

    A rozdělte to zase na tři části, ať je ještě více rozčílíte. :-) Čili vítěz bude znám až někdy za měsíc. Muhehe!

  54. Idear

    Vzhledem k tomu, že Ty jsi křičel nejvíc, že chceš soutěžit a pak jsi nesoutěžil, tak Tě poslouchat nebudeme ; )

    Výsledky opět budou rozděleny a budou vydány po dnech. Tedy, žádné velké zdržení.

  55. L.T.Sm(@)sh

    Já jsem křičel, že chci vidět další díl té soutěže. Stejně tak budu možná křičet po třetím díle. Ovšem nikdo nemůže od rozklepaného starce očekávat, že bude mít takovou chuť jako ti mladší, blogově nadrženější. :-) Pozice prostého čtenáře mi vyhovuje.

    Jinak jsem docela zvědavej, jakého zástupce dostal Hergoth, protože ten se moc dobře zastoupit nedá. :-P

  56. .MaxX|IQ|->

    čtenář.. čtenář.. měl jsi psat povídečku ty staečku... kdy půjdeš pro důchod ?

  57. .MaxX|IQ|->

    PONDELOK,UTOROK?

  58. downer666

    je ho (Vyhlášení) tam třeba! :-P

  59. .MaxX|IQ|->

    Streda je už střed týdne! idear řekla začátek týdne !

  60. Idear

    Spekulace jsou zbytečné.

    Výsledky budou začátkem týdne. Což už jsem psala. A víc psát nebudu.

  61. .MaxX|IQ|->

    ale no.. Já se jen optal jestli myslíš začátkem týdne Po, nebo Ut.

    (St. už je stred týdne)

  62. L.T.Sm(@)sh

    http://forum.gamepark.cz/index.php?showtopic=24656&hl=blogy&st=570
    Tam bude Vaše debata více smysluplná!

  63. Idear

    Tak debata je k blogu, což nevidím jako problém.
    Nicméně mi přijde zbytečné se handrkovat zda pondělí, úterý, středa ... když jsem napsala začátek týdne. Pokud bych to chtěla upřesnit, napsala jsem to rovnou a nepsala bych ,,začátek týdne,, takže asi tak.

  64. L.T.Sm(@)sh

    ...že tam by měla ta debata trvalejší hodnotu, protože soutěž skončí a tenhle blog se zapomene.

    Zkrátka propagace Blog sekce na fóru. :-o

  65. Sraatsch

    Někteří by si měli posbírat zbytky své důstojnosti a přestat se opakovaně ptát na otázky, které už byly několikrát zodpovězené.

  66. <HergotH>

    neshoříte, codaři. Ale běda vám. Uplatil sem všechny porotce, aby všem, jejichž nicname obsahuje "c" nebo "o" nebo "d" kuleurvali...

  67. downer666

    ...váček s varlátky netáhl vlastnoručně ty... :-P

  68. Idear

    Tak co ... těšíte se ? : )

    Máme první výsledky ... brzy vyjde první blog.

  69. .MaxX|IQ|->

    dneska budú ? :=)

  70. amim

    Budou se zas výsledky vydávat postupně po částech 1/den nebo se to vydá najednou a zamezí se bezdůvodnému čekání?

    PS: Pokud má vydávání výsledků na části nějaký logický důvod, tak se omlouvám.

  71. L.T.Sm(@)sh

    Jsem zvědav, jakým stylem si to porota všechno zhodnotí. Minule měl každý svůj osobitý styl hodnocení a vždy bylo poznat, která kritika komu patří, aniž bych se podíval na jméno kritika. Sice byla od mnohých jen v malém rozsahu, ale jinak v pohodě.

    Pokud budou v porotě zasedat ti, o kterých si myslím, nemuselo by to vypadat zle. :-)

  72. Idear

    Výsledky nebudou v jednom blogu. Komentáře máme obsáhlé. A když už soutěž běží tak dlouho, myslím, že počkat jeden den není nic hrozného ... máte se těšit a ne bezdůvodně čekat ; )

  73. Royalfox

    protože bych na nic na světě bezduvodně nečekal:)

  74. downer666

    ...akorát na smrt.... :-P

  75. Royalfox

    je oduvodnitelna:)

  76. .MaxX|IQ|->

    ah... tak to je jasné že sme už čakaly dlho .. ale kdo sa dočká, bude vidieť pečeného prašika večer

    PS : sm@shi, neber to osobne, ty hokejová legendo

  77. downer666

    ...si na něj takovej malej nájezd, ale nevím, jestli by to ustál... :-P

  78. Idear

    Co si svou smrt jít probrat jinam ? Mohlo by se vám stát, že vám vás zlikviduju dřív než ta vaše smrt.

    Máte první výsledky ... máte být tam : )

  79. Prixn

    Ty ceny byly dost lákavé, začít navštěvovat GP o něco dřív, tak se taky zúčastním Jinak všem výhercům blahopřeji

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o