Téma

Velká vánoční soutěž se společností ASUS! – výsledky

Komentáře(103)
  1. The_DaX

    Tyhle soutěže jsou moc pěkné, jen nikdy není žádné vyhlášení, kdo vlastně zvítězil

  2. ikarym

    Asi tak 1# :) dost trapný.

  3. God3D

    To jo také by mě zajímalo kde se dá najít vyhlášení??

  4. bmxrichard

    souhlasím s daxem, krásně provedené soutěže, jen nikdy nemůžu narazit na nějaké to vyhlášení (tentokrát by se mohl GP pochlapit a udělat článek třeba i s fotkama výherců a jejich dárky pod stromeček :)
    osobně bych se asi zbláznil radostí z 3D monitoru :) konečně sledování filmů na něčem lepším, než na monitoru 1366 x 768

  5. __sXe__

    Výsledky sa vždy vpisujú do článkov, v ktorých sa súťaž nachádza. Takže vždy to vidieť, len vy nehladáte.

  6. MonsteRRR´

    Jak říká sxe, výsledky tam pak jsou :) jinak pěkná soutěž, monitor by se už hodil :)

  7. The_DaX

    V tom případě se velice omlouvám a soutěž dávám do záložek. Přeji všem hodně štěstí.

  8. 'prcekbro.

    .. Teďkom jen počkat na výsledky, ale pochybuju, že něco vyhraju, nikdy jsem nic nevyhrát, tak se napoštěstí ani tu :/

  9. Preu

    Druhá otázka má špatně poslední odpověď která má bejt správně, takže na ní nejde odpovědět...

  10. MonsteRRR´

    neříkej :)

  11. nikdík!

    ja bych chtěl všechno :) jenže me to nikdy nevyjde :D ale n1;)

  12. SparkizZ

    Jsou tu opravdu užasné ceny... :) snad, mám vše dobře... hodilo by se vyhrat, cokoliv :D

  13. Holubiik

    Jakákoliv výhra by znamenala ty nejlepší vánoce. Jenže já mám na takovýhle věci smůlu, takže asi nic nevyhraju :D musim se s tim smířit

  14. spejblxur

    Nebylo by lepší udělat novej článek s výsledkama a vyvěsit ho na hl. stránce jako tohle? Za měsíc s vyhlášením si už ani nevzpomenu takže nějaký hledání odpadá... A abych si to dával do záložek tak to se mi taky nechce :D jen takovej nápad a zas tak složitý to přeci není ne?

  15. Fr3nk´

    Nikdy jsem nic nevyhrál, v žádný soutěži, a to vždycky řikali, jaká je šance. Ikdyby to tady poslalo 10 lidí tak stoprocentně nevyhraju :D Přesto to zkusim, nevadilo by mi dostat něco z těch supr věciček na vánoce :)

  16. ^1(^3~S~^1)^^33~~^^22Mon$ter

    Nový vybavení do compu by se mi hodilo s tím co hraju to je hrozný ale štve mě, že u těchto soutěží není ani vyhlášení nic

  17. MonsteRRR´

    vyhlášení je u původního článku a výherce je co já vím kontaktován emailem, který zde zadal, takže bát se že si vyhrál a nedozvíš se o tom opravdu nemusíš :)

  18. standa5000

    Ta grafika by se hodila v mm PC :D, prostě dělo, vyhrát to jsem happy :D

  19. Naive

    ceny jsou lákavé

  20. SpriteR

    Zkusil sem to, ale pochybuju :)...grafika by se hodila nová :)

  21. Arm0r!_Deep_Depression

    Oceňuji takovouto soutěž s takovýma cenama a pro ty, kteří tady tvrdí, že nenašli někdy nebo pořád vyhlášení u soutěží tak stačí, když si dáte tu stránku alespoň do OBLÍBENÝCH v prohlížeči a pokud to nelze, tak TXTčko na ploše s odkazem na stránku to jistí , občas taky neuškodí se podívat na hlavní stránk gameparku a jestli náhodou tam není nějaký článek s vyhlášením soutěže. ^^

  22. krmpk

    no super soutez urcite :) ale ja mam smulu porad takze stejne nic nevyhraju ale kdyby jo tak sem fakt happy !!!

  23. vio_

    Přečti si pořádně otázku a pak něco piš ;)

  24. -Thanatos-

    Jako mě by se hodily ty sluchátka nebo ta myš. Mám Notebook takže monitor je mi k ničemu a grafárna nevim, šla by dát i do notebooku????

  25. bmxrichard

    kollere-nešla, ani zvukovka, ale monitor bys mohl použít ;)

  26. MonsteRRR´

    kromě zvukovky, kterou nevyužuju bych ocenil všechno, myš, monitor i sluchátka už mají své za sebou, a grafárna se hodí vždy :D

  27. ACCOFFMODE000

    Tak skúsil som to aj ja, no uvidíme :)

  28. samsungs3

    vypadá to docela zajímavé

  29. Vita-CZ-

    tý jo...ta grafika tu bych bral hned! a když se to tak vezme..všechno byh si vzal :D

  30. ThePeewee

    Když něco dostanu, tak vám to za polovic střelím :D

  31. Rosta93

    Super ceny,doufám že něco vyhraju ;)

  32. Hugo123

    Gay Comunnity News to asi nebude :) LoL brutalni ceny

  33. Tipos93

    Když dáte pod otázku odkaz kde se najde odpověď to už není ono. :) Baví mě vždy hledat informace. Takhle to bylo až příliš lehké :). Ale gl soutěžícím.

  34. Neeq

    To je všem jedno hlavně že budou mít tvůj email aby tě mohli spamovat novinkama z asusu

  35. SmajL!k_

    Za ten monitor at me spamujou jak chteji :-D

  36. chroust1

    sestavuji nový PC.-byla by to dobrá injekce

  37. dantezje:>

    grafika by se hodila :D

  38. bmxrichard

    nevíte někdo, co je to připojené na tom obrázku k té zvukovce?

  39. papezak

    vymazleny vecicky :-)

  40. nEhyg!eniX

    Rekl bych ze na zesilovani a zeslabovani

  41. JardaCZE

    pokud se tak blbě ptáš, máš otázku špatně

  42. Lu00cass007

    Byl bych spokojen s každou výhrou :) tak snad se zadaří :-) jinak Hodně štěstí Všem :)

  43. rysgo

    Jsem téhož názoru, že soutěžit je příliš snadné, když je pod otázkou hned odkaz, kde se najde odpověď. V případě tak hodnotných výher by to soutěžící nemuseli mít tak snadné. Jenže teď se jedná o vánoční soutěž a je dobře, že pro tentokrát tak bude mít příležitost vyhrát dárek více soutěžících.

  44. superchips

    Neviem či by mi niečo z toho fungovalo na 30 roční počítač. Ale bolo by to super.

  45. Rightas

    sice soutez je lehka takze ji udela skoro kazdej ale kdyz to vemete tak hodne lidi todle bude posilat takze sance je skoro nulova ale stejnak 5 lidi proste musi vyhrat nahoda je nahoda

  46. davidnie

    kdy se bude vědět kdo je vítěz ?

  47. davidnie

    kdy přesně bude vyhodnocení ?

  48. Naive

    soutěž trvá do 1.1. 2013

  49. Gornuk

    pecka... ten monitor chci

  50. Tr!n!tr0n

    Super věcičky konečně bych rád něco vyhrál doufám že jsem na odpovědi odpověděl dobře...

  51. TopPoint

    tož bylo by pěkné něco vyhrát

  52. Prixn

    Pecka! Ale ty odpovědi jsou fakt lehký, když si to po sobě 1-2x zkontrolujete, není možné abyste se spletli

  53. [St0rm]#Deo_

    Upgraduju pc, tak grafika by se hodila..

  54. warysek

    monitor :D ale myš by se taky hodila :D

  55. MrServise

    Je jasné, že grafiku by bral každý takže netřeba psát že ji chci taky

  56. dracek11

    No jo grafika nebo monitor by se hodili, zvukovka neni třeba :)

  57. ***P-R-C-E-K***

    Pěkný ceny!Tu garfiku bych bral.

  58. Normik21

    Dalsi soutez o velice zajimave ceny
    Preji vsem hodne stesti ;)

  59. -[NT]-Gruum

    https://www.youtube.com/watch?v=FyldmwR2-WU xD

  60. davidnie

    dnes mělo bejt vyhlášení nebo aspon jeden borec to psal jak to teda bude ?

  61. MrServise

    Soutěž končí až zítra...

    Je tam psáno že soutěž trvá do 1.1.2013 včetně což znamená že trvá do 1.1.2013 23:59 hodin.

    Tudíž se ještě hlasuje....

  62. blAckkkk

    Už jsem nedočkavej :D

  63. MrServise

    Jak vyberete vítěze? To je nejdřív kontaktujete na ten email a pak uděláte nové téma o výhercích?

  64. bingo.player

    Trochu by to chtělo číst, tady to všechno máte.


    Princip soutěže je velmi jednoduchý - do slosování budou zařazeni všichni ti, kteří správně odpoví na všech pět otázek. Soutěž trvá do 1.1.2013 včetně. Ze správných odpovědí vylosujeme pět výherců, jež získají následující ceny:

    1. Grafická karta ASUS ROG MATRIX 7970 Platinum!

    2. 3D IPS FullHD monitor ASUS VG23AH
    3. Zvuková karta ASUS ROG Xonar Phoebus
    4. Herní sluchátka ASUS Vulcan ANC
    5. Profi herní myš ASUS GX900

  65. Mraki

    nevi nekdo jestli uz to losovali nebo kdy se tak stane? diky jde oto ze nevim jestli mam jeste cekat jestli nahodou neco nepadlo

  66. scuRRa.

    rychle prosím :D ...

  67. MrServise

    Teď když je soutěž ukončena a čeká se jen na výsledky...
    Tak by mě docela zajímalo jaké byli správné odpovědi ví jě někdo se 100% přesnosti?

  68. Rightas

    pls ale ja bych chtel vedet to jako date na email oznameni tem co vyhrali a nebo napisete sem na GP kdo vyhral ?

  69. MrServise

    Taky bych to rád věděl....

  70. Lu00cass007

    Taky bych rád věděl jak zjistim zda jsem vyhrál či nikoliv... jsem taky nedočkavej :-D

  71. SmokeWeed:))

    Sakra propásl jsem soutěž:/

  72. nikdík!

    furt žadnej vítez?:D

  73. Mraki

    celkem me zarazi ze poradatele teto souteze nejsou schopni ani informvovat o stavu souteze ¨.... mohli by alespon rict kdy se bude vyhlasovat nebo jestli uz se tak stalo tak to oznamit pro ty co porad nesmyslne cekaji

  74. blAckkkk

    Trochu trpělivosti, ne.

  75. vio_

    kdybych si je pamatoval tak ti je tu napíšu .. :D

  76. 666DEATH

    Bych doporučil většině nade mnou.

  77. Bojler

    Jsou v clanku

    Cekalo se, nez se vitezove ozvou. Kdyz by se neozvali, losoval by se nahradnik.

    Velka gratulace vsem, co meli stesti!

  78. TheJob

    Tak nic sem nevyhral, ale gratulace vyhercum. Doufám že mi to někdy vyjde.

  79. MrServise

    Nikdy nic nevyjde...

  80. Lu00cass007

    Prostě nemám štěstí no,moc hráčů a jen top 5 něco dostane :) malá šance,ale gratuluji všem vítězům :)

  81. sustaa

    taky bych chtel mit jednou takovy stesti :(

  82. Fastystoned

    Nó luxusní výbava =O

  83. Kost3r

    Blahopřeji vítězům...: snad mi to vyjde nekdy jindy... :)

  84. M@rg@nos

    meli jste stesti snad ho jednou taky dostanu :)

  85. nEurotic*_KoncueL

    Škoda no :'( A lidi nebuďte jak hyeny ..

  86. Lestat_CZ

    soutěžim tu už několik let a nikdy jsem nic nevyhrál... tady je teda kurewsky malá šance na výhru..

  87. MAXX´´´

    Takže nezbývá než pogratulovat vítězům, poděkovat zúčastněným a hlavně doufat, že se štěstí konečně v těchto soutěžích usměje někdy konečně taky na mě.

  88. Abedi-Pele

    Gratulace vítězům a ćest těm kteří se o to alespoň pokusili a neuspěli

  89. The_DaX

    Tak zase nic .. co se dá dělat .. příště se radši na nějakou soutěž vyprdnu, pak sem akorát zklamaný gl výhercům

  90. Karbous'

    Tak ze 4000 lidí by to byl dobrej haluz vyhrát, ale dobrá soutěž no, ještě by chtělo vyhlášení té předchozí s Far Cry 3.

  91. __sXe__

    V priebehu týždna by mali byť

  92. DynastyMen

    ...si jí budu muset pořídit, mam zájem zahrát si Crysis 3 :)

  93. |||R3S3T|||

    Prohral jsem :D

  94. Marketa007

    Velká gratulace výhercůůůům ;)

  95. bUTTERFLY_

    Beztak si admini založili nový mejly a vylosovali sami sebe ;) nebo je mi divný, že sem nikdo z výherců nenapsal, že je hafo šťastný, že ot vyhrál právě on ^^

  96. blAckkkk

    To je dost moožný

  97. Syrovydortik

    Gratuluju vyhercum:)

  98. tmR

    výhercům

  99. tarantule-

    dobra ta myška :) dobre ceny škoda že sem prišel neskoro

  100. boleslavskej_zmrdecek

    prohrálo nás asi víc :D

  101. loskor

    ... Tak se to přeci říkává. Gratuluji vítězům a přeji jim mnoho herních úspěchů s výhrama a my, co jsme nevyhráli, nesmíme smutnit. Však na každýho jednou přijde řada a postupně se jistě všichni dočkáme nějaké výhry. Sice mě taky mrzí, že jsem se neumístil, ale hlavu vzhůru, soutěží ještě přijde mnoho a cen taky.

  102. vtks01

    som promeškal

  103. FatalWiruS

    Super soutěž :)

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o