Téma

Tipy na vánoční dárky s herní tematikou 2007

Komentáře(47)
  1. Guest

    tak jdu asi do tý GF8800GT mám na ní chuť :D

  2. Guest

    ...asi tě trefí šlak:))

  3. *Nimrod*

    Nějak jste zapomněli na UT3,no to je ostuda.

  4. Ganimoth

    Jak nekdo muze doporucovat filmovy DOOM, to mne fakt vrta hlavou. Pro me to je naprosto ubohy filn a zahozena sance.

  5. Guest

    filmovy DOOM... je to neco jako darek osobe kterou nemate radi :)

  6. Guest

    Mne se filmovy DOOM docela libil :))
    Ale jsem asi jediny :D

  7. Guest

    uz mame docela starej comp tsarou bednu do ktery nejdou dnesni typy procesoru takze cod 4 mam ale nejde mi takze zustanu u IL2 Batllefiled 2142 nebo 2 ale jinak me nevadi ze mam starej procesor
    1.5 :(

  8. Guest

    když ja bych spíš toho VW Golfa III 1,6 GT :) ale GF8800GTS no... dal bych si řict + CoD4

  9. Pjetka

    Sillent Hill doporučuju, opravdu zajímavý filmek

  10. Guest

    no jedinej darek co dostanu si dam sam :D takze urcite ne neco k pc :) ale jinak dobre tema

  11. MafesX

    To bude ale dětí po vánocích na CoD4!! Doufám že dostanou ponožky a CoD4 půjde stranou ...
    Teď je to tam tak dobré, ale vánoc se bojim, to bude za trest... Aspoň že banovat to půjde v pohodě!

  12. -chaotic-

    Ale fakt... minulý rok byl článek lepší, teď stojí za *****. (dosaďte si sami)

  13. Guest

    krasna recenzia skoda ze je len jedna :-D

  14. Guest

    jestli někdo chcete pěknou knížku tak se koukněte na www.fantazia.cz

  15. Guest

    Ja ho taky dostanu k vanocum :D

  16. alternate

    Ten třetí obrázek není z hitmana: contracts, ale z hitmana blood money =)

  17. Guest

    ten batoh kdyby byl hezci tak bych ho bral a knizku od blizardu tez jinac asi nic hezky vanioce

  18. Guest

    lol gts :-D

  19. Guest

    a jak mohli zapomenout na orange box??? fakt GP demence se uz dostava i do clanku orange pox jekvalitou daaaleko pred crysis a cod4 dohromady (a nejsou tu GP fakani, protoze je to na ne pres steam moc narocny :)))

  20. Guest

    Nedostau nic z toho co je tady cod 4 jsem si uz koupil ale ostatní hry prostě nedostanu ani si je nekoupím( jsou drahé :-) ) Dostanu poožkyd foťák, Domácí kino , trenýrky, :D toď vše

  21. Guest

    Ty novinky mě moc nezaujaly ale ty kolekce klasiky se mi fakt líběj... a ta cena je taky slušná:)

  22. MafesX

    Nooo vidíš, to je přesně to co říkám ... to tam zase všude budou pobíhat LVL 1 a budou se ptát na plno blbostí co a jak :o) Včera sem štval Slamba claymorama (nástrahy) a pak mě budou ničit děti otázkama, jak se to zapichuje do země :o))

    A pro tebe baterko, ty si takové jiné dítě, podle mě nejsi "normální" když NEnadáváš a NEosočuješ,NEcheatuješ si úplně mimo standartu GP :))

  23. Guest

    jestli muzu doporucut...tak z knih neni nic lepsiho nez Warcraft,precetl jsem vsechny dily a cekam ted na novinku se jmenem Vzestup hordy, ktera sebude zabyvat zivotem Groma Hellscreama....doporucuji vsem ktere W bavil

  24. Guest

    tu novou graficku bych si kupil procak pentium 4-3GHZ to se snad ještě de ramka 512mb to se do koupi ale nevim jestli to unese zakladni deska ktera ma vystup agp no napišu vam tu nazev te desky když tak mi pls opdovězte zdali by to ješte tu 8800GT uneslo diky

  25. Guest

    tu novou graficku bych si kupil procak pentium 4-3GHZ to se snad ještě de ramka 512mb to se do koupi ale nevim jestli to unese zakladni deska ktera ma vystup agp no napišu vam tu nazev te desky když tak mi pls opdovězte zdali by to ješte tu 8800GT uneslo diky

  26. Guest

    SILENT hill film je pro me nejhorsi film min. za posledni 2 roky. Jinak to uslo.

  27. PlayerX

    ja si asi udelam darek v podobe 2*160GB do raid + 500/750 GB HDD na store :) s grafikou pockam na nejaky lepsi grafiky.. protoze jak mnoho serveru rika highend grafickych karet momentalne neexistuje :)

  28. Guest

    za to 2x poslani jo a ten nezav te zakladni desky je 865PE Neo2-P diky za odpověď

  29. PlayerX

    Pentium 4 3Ghz je jako mlatit hlavou o zed. vic jak 600 bych za ten procesor nedal.. a predpokladam ze mas jeste DDR1 pameti to je to cely prodat a ne premejslet jestli ti pujde k tyhle sestave 8800GT.

  30. Guest

    8800 ti zadna k sestave nepujde, protoze mas AGP slot pro ktery se serie 8800 nevyrabi. Nejblizsi moznou volbou je serie 1950 od ATi, kde cenove je nejidealnejsi 1950GT s cenou okolo 3000,- s DPH. Ekvivalentne serie 2xxx od stejneho vyrobce pokud by jsi pozadoval DX10 ovsem vykon neni s predchozi srovnatelny (stejne jsou pro DX10 vykonostne nedostatecne). Navic P4 3Ghz by neposkytla dostatecny vykon pro 8800 a jiz zminovana 1950GT je naprosto idealni aby nebyla VGA skrcena procesorem. Sam jsem majitelem 1950GT v AGP verzi a jsem spokojeny, prestoze nedosahne sveho plneho vykonu diky procesoru, tak i tak rozjedu vetsinu soucasnych titulu na slusne detaily v rozumnem rozliseni (medium/high i v 1600*1200). Samozrejme musis doplnit Ram aspon na 1GB.
    Pripadnou moznosti je take 7600GT od NVidie, ale predpokladam ze cena jak 7600GT tak 1950GT jsou momentalne srovnatelne a 1950GT ma preci jen o neco malo navrch.

    Pro srovnani AXP 2500+@3200+ (2,2 Ghz realne), 1GB Ram, ATi x1950GT 256MB AGP
    3D Mark 2003: cca 13000+ bodu (default nastaveni)

  31. Mill$#

    Silent hill je sice dobrej film, ale docela starej ne? Spis by tu mela byt nejaka novinka i kdyz je to dost dobrej film. A jinak diky za ty knizky.... Uz vim, co za knizku do skoly na vypraveni:) Takze diky za tipy:)

  32. Guest

    Tak ja kto tak vypada tak bud mi jebne a kopupim si 8800 GT nebo X3970. nebo mam pockat na 4k serii ^^. Z her mozna NWN2+datadisk nebo COD4

  33. ^7Peprmen

    KDybych pockal a nechtel za vysvedceni nejaou ATI radeon tak bych mel 8800GT:-(

  34. ^7Peprmen

    kdyz se tu mluvilo 1950 tak mam ati radeon x1950pro 512 ale radsi bych bral tu nvidia priosel jsem na to ze u grafiky nezalezi jen na pameti ale na to jsem prisel az kdyz jsme posledni dobou cet par recenzi a ne pred pul rokem:-(

  35. warning2

    jak je mozny ze ste na to zapomeli:(

  36. Guest

    ten final fantasy esence zivota kdyz uz nejaky final tak jedine final fantasy: advent children je to pokracovani pribehu z celosvetove zname hry Final Fantasy 7(uzasna hra sice uz strasi ale stale dokonala)

  37. Guest

    V dubnu nebo květnu 2008 výjde nvidia Geforce 9600
    Kam se hrabe Geforce 8800.

  38. Guest

    Ono mam od ati raddeon 9550/128mb a do teďka sem rozjel všechny hry co sem chtěl a ještě i ty nove tituly:-D

  39. Guest

    5 vynikajicich her v tomto kompletu za skvelych 1250,- .....no neberte to

  40. Guest

    copak jste vseci slepi? Nebo jen ja vidim v grafice CoD 4 prekopany CoD2 !!! Grafika neni spatna ale rikat ze je to SUPER NEXT GEN je dost nadneseny

  41. Guest

    Fakt? a na jaky dšetaily obe hry hrajes mmm? COD4 vypada o poznani lepe.

  42. Guest

    Nezminit Rainbow six, to je urazka autora :-D.... jen podotknu, u nas v CR se Splintner cell rozhodne nestal tak popularni nez Rainbow six..... Ovsem uznavam ze lide co se radi stotoznuji s hrdiny je Sam Fisher lepsi volbou. Rainbow six byl hero uplne kazdej ;)

  43. Guest

    Kdes to vzal chlape??

    Jestli bereš povídkový soubory tak to jsou 2 knihy (Poslední přání, Meč osudu)
    nebo románovou ságu - 5 knih (Krev Elfů, Čas opovržení, Křest ohněm, Věž vlaštovky, Paní jezera)
    tak stejně nechápu, kdes vzal ty 4 knihy .....
    Raději si o tom co chceš psát něco najdi předtim co o tom napíšeš ....

    Ale jinak jsem rád, že je tu někdo kulturní a píše o knížkách.

  44. Guest

    tak tak, taky jsem chtěl napsat že je to pentalogie...

  45. Guest

    ORANGE BOX? to je podle mého vůbec nejlepší dárek. Vím to, protože si ho přeju :-)

  46. Guest

    co jinyho progameri bez zivota xDD hry,knihy vo hrach,filmy vo hrach,grafrna proste vsechno co se ti v normalnim zivote proste vubec nehodi xDDD hahahahaha dmnc good luck no life xD

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o