Téma

Soukromá střední škola výpočetní techniky

Komentáře(25)
  1. andrex[IS]

    toto je tu rok co rok :D

  2. skokanka

    nějaka možnost studovat i v pokročilejším věku tam asi není???Asi ne!?

  3. Dex.!

    Na tenhle server chodi strasne moc lidi pod 15 let, takze se jim to hodi. Jinak taky premejslim ze pujdu studovat IT, ale ne na SS, ale uz VS.

  4. Quelcry

    no, zajímá mě, když každej teď hce jít na IT, kdo půjde dělat opravdovou práci rukama, proč mám tušení že truhlář, kominík atd budou za 5-10 let práce s nezkutečným výdělkem ?

  5. IdzIk

    Ono IT zní pěkně, pokud si čtete články na netu a myslíte si, že jste profíci, když umíte postavit PC. IT studium a praxe však není taková brnkačka, to ať si ale každej zjistí sám :) GL HF.

  6. hitzoR-

    Jojo, sestavování PC sme brali v prvním pololetí prváku a prakticky na tom není nic těžkého, stačí si jen ohlídat kompatibilitu základovky a dostatečně silný zdroj.. Osobně chodím do druháku na podobnou školu na obor zaměřený na počítačové sítě a zas tak lehké to není. Naučit se teorii o TCP/IP, směrování atd. je řekl bych dost těžké :)

  7. LSD/NEXT

    nutno dodat že do čtvrťáku vykopou 1/4 - 1/3 lidí

  8. Guest

    IT je pěkná představa pro ty, kteří si vybírají obor. Celý den sedět u počítače, pěkně v teple a hrát si tam s nějakým kódem. Ovšem až začnete například psát více vláknové aplikace v Javě, tak ona už to taková brnkačka nebude ;)

    Proto moc nesouhlasím s komentářem č. 4, na IT půjde sice mnoho lidí, ale kolik z nich tu školu dodělá. Já zastávám názor, že na programovaní musíte mít talent, pokud ho nemáte, tak vám to nepůjde a nebude vás to ani bavit. Mnoho lidí si třeba neuvědomuje, jak je důležité ovládat matematickou logiku, což také hodně lidem dělá problém ...

  9. _Nuada_

    IT není jenom o programování.Ale matematuckou logiku je pro tento obor nezbytná.Ale u této reklamy se mi nelíbí jak se chlubí vybavením ale odborné studovny tu nejsou počítačové třídy má dnes kdejaká základka.

  10. Leibstandarte

    Běžte raději na chemickou průmyslovku. Pak můžete vařit herák, nebo perník a budete mít ještě víc peněz .

  11. Dodiiix

    Ačkoliv tu školu nesnáším a mučí mě už třetím rokem, tak na vybavení si tam opravdu stěžovat nemůžeme :-) to fakt kdejaká základka nemá :)

  12. X-Face

    no my dotneťáci si myslíme svý o javě :) ...prej vícevláknové :D ...hold co je zdarma není nikdy ono
    ------------------------
    Mimochodem ITák neznamená jenom programátor, ale i třeba síťař, nebo právě ten co skládá počítače....
    ------------------------
    Ale programování není jen o tom celý den sedět v kanceláři...jelikož "závodně" programuji, tak vím, že cca 1/3 pracovní doby strávíte na internetu, nebo pokecáte s kolegy...zbytek se věnujete práci, nebo řešíte zadání.
    Hodně lidí si myslí, že umí programovat, ale osobně bych spíše řadil do skupiny co to umí pouze ty, co umějí číst kód po jiných a ne jenom po sobě.
    -------------------------
    Nakonec jen, že pokud chcete jít na tuhle školu s tím, že chcete být dobří v IT....raději to vzdejte a běžte na některou ze státních. Multimediální učebnu, servery pro studenty a síťový komponenty má opravdu každá střední...Mimochodem až budete žádat o zaměstnání tak se na střední školu nikdo ptát nebude, každýmu je to buřt a chtějí vědět jen praxi a co umíte.

  13. Dusikbaraba

    není to zle ale myslím si že tady to asi nepatří

  14. Guest

    Jasně, já si vybral zrovna programování, protože k němu mám nejblíže, to ale nemění nic na tom, že IT si někteří představují jak Hurvínek válku :)

    Jinak co máš proti Javě a aplikacím, které používají pro chod více vláken? :D. Chtěl bych například vidět, jak by jsi udělal renderovaní pro jedno vlákno v dnešní době více jádrových procesorů ;). To by musel být geniální program, zatížil by jsi jedno jádro jako prase a všechny ostatní by spaly ...

    Navíc Javu můžeš použít pro všechny platformy a nemá tak problém ani z Linuxem, což se o .NET říci nedá ...

  15. Res!EXE

    IT sice neni jen o programovani, ale "ajtak" co neumi ani jeden programovaci jazyk neni ajtak.Jinak by me zajimalo kolik GP za tuhle reklamu dostava :D.Kazdy rok stejny text, stejne fotky, jenom zmeni datum otevrenych dveri, prihodi par tisic skolneho a je hotovo.

  16. X-Face

    Jasně, ale kdo umí jeden, tak se sním většinou nespokojí. Protože podle mě na programování je nejkrásnější se ho učit.

    Proti vícevláknovém programování v javě vlastně nic nemám, ale kdo to pravdu umí a využívá to každý den tak toho jsem ještě nepotkal.
    Podle mě je název "vícevláknové programování" vhodný tak maximálně pro studenty, nebo domácí nadšence.
    V práci by se tohle hodilo jednou za rok a to to ještě lze vyřešit jinak (vyjma konvertu).
    V praxi to totiž vypadá tak, že většina softwaru jde na firemní PC a tam je ušetření výkonu v řádu 20% úplnej šumák a ani by ti za tu námahu zákazník neplatil.
    Při vývoji her to stejnak nepoužiješ, protože už bych chtěl vidět jak české herní studio s malým rozpočtem zafinancuje projekt, kde bude platit 5 programátorů o 40% déle jen aby hru optimalizovalo pro více jader.
    Celkově proti Javě nemám nic, sám jsem to zkoušel asi rok, ale jakmile jsem vyzkoušel výhody visual studia tak mě přešla chuť na javu, ale jako průměrný nástroj pro tvorbu aplikací pod neplacenou licencí je to super.

    Pro mě představuje Linux pouze nástroj na servery a nejhezčí linux je konzolový :) ... ale je to asi jen můj nástroj.

  17. X-Face

    :d já jsem jelen sem smotal dvě odpovědi do jednoho :(

  18. Guest

    už to sem ani nemusí dávat

  19. Dodiiix

    Podívej se na ceník reklam, dali za to nehorázný prachy...

    https://www.gamepark.cz/obrazky/_gp/CenikReklamyGamepark_110413.pdf

  20. Mr.Killer

    Vlakna. Nejde prece jenom o vykon, ale taky napr. rizeni pristupu pri vice spojenich nebo treba provadeni operace na pozadi. To ze to nevyuzivas neznamena ze je to na nic.

    "ale jakmile jsem vyzkoušel výhody visual studia"
    uved aspon 3 ;)

    "jako průměrný nástroj pro tvorbu aplikací .." prumerny ?!

  21. <HergotH>

    zní lákavě, bejt "IT", žejo. Všude je slyšet že je po takovym povolání zoufalá poptávka (čr je ale docela výjimka!) a jak jste už napsali, lecjekej jarda co umí nainstalovat hru z torentů a vyměnit grafickou kartu v počítači si o sobě myslí kdoví co neni.

    Bejt průměrnej programátor, podavač kabelů v serverovně anebo drtička PHP, to až tak rekordně těžký neni.

    Bejt ovšem skutečně dobrej a schopnej, to už je docela krutá sranda pro hodně nadaný a cílevědomý lidi.

    Za stávající situace na trhu práce je ta první skupina ve výhodě, ale nebude na dlouho. O tu druhou se budou prát a vážit jí zlatem vždycky, ale to je tim že se do ní z principu dostane málo lidí.

    Ze zkušenosti co mam mam radu pro ty nerdíky sedící u pc pařící hry a hádající se nad tim jestli je lepší amd nebo intel aniž by o tom něco věděli (stejně jako jsem to dělal já), promyslete si to dobře, jakkoliv "logický" se to pro vás momentálně zdá studovat.

    Lepší dobrej ekonom, účetní, řidič, grafik, úředník, politik, tesař, strojař, architekt, technik nebo novinář, než blbej ajťák..

  22. xBlues

    zaujmavy članok :)

  23. Guest

    Chodil bych tam, kdyby mi někdo zaplatil školné

  24. LikeMyStyle

    dobrý

  25. smacke

    pěkné ale škoda že v Praze :D :-/

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o