Téma

Soukromá střední škola výpočetní techniky

Komentáře(220)
  1. andross

    tohle tady bylo uz minuly rok ze? :)

  2. Guest

    co to je necetl se to ?

  3. Guest

    a skola :D to sem nevedel

  4. Guest

    tak vůbec nevím, jestli bych na takovoudle školu šel, vypadá to, že jsou zařízený celkem dobře, ale to bude asi tak jediný co bude u nich dobrý a ještě možná školní jídelna bude v pohodě :) ale jinak si myslím, že to bude nic moc, to radši státní školu typu ječná,panská,užlabina atd.

  5. Necros

    ..těch sem pár prošel a soukromé byly vždy lepší. Akorát pochybuju, že v mým věku by mě ještě vzali. :D Tenhle obor sem chtěl dělat tak před sedmi lety.. :D

    Trošku mi tam chybí takovej detail, kolik ta sranda stojí. :)

  6. Guest

    uz tretim rokem studuju na tomhle ustavu :) Vybaveni? perfektni, Ucitele? sux, priprava pro povolani v oboru? taky sux... udelejte si obrazek :)

  7. ^1Wolf52

    bych bejt v tý škole, když uklízeli, aby ty fotky vypadali dobře :)

    Jinak soukromý školy jsou k tomu, že si zaplatíte školu, do čtvrťáku prolezete i kdyby jste nechtěli a pak státní maturita a jste ? ... Ano, přesně tam.

  8. Guest

    S tim souhlasim, tato skola opravdu neni pro lidi, kteří si mysli, ze kdyz si zaplati soukromku, ze ji i automaticky udelaj...

  9. cpl.Goodman

    Bylo to tu uz minuly rok, na gp a skola ? :D PRyc s timxD

  10. Holygman

    No nevím... opravdu bych na tu školu asi nechtěl xD státní maturitu tam nemáte šanci udělat... taky jsem byl na podobné "pomošce" a radši jsem přešel na gymnázium ...

  11. Guest

    me sraci ta skola ma co jsem si zvolil :D i kdyz je to ustav jako kazdy jiny :D

  12. drom89

    chvalim autora teto pekne recenze :)

    kazdopadne si myslim ze za to budou chtit peknou palku rocne

  13. Guest

    Letos sem na SSŠVT úspěšně odmaturoval a co vám k tomu říct. Ta škola je náročná, soukromá škola už dneska neznamená, že máte maturitu jistou. Hodně od vás vyžaduje, ale hodně vám toho dá. Pokud chcete opravdu v IT pracovat, je to solidní základ. Školný už několik let zůstává na 19.500,- ročně a je to vidět. Žádná prumka v Praze (Dušní, Třebešín, Úžlabina..) se s ní úrovní vybavení nemůže srovnávat. Běžte mrknout na DOD, uvidíte sami.

  14. Deathmen1

    vypadá to pěkně, ale zajímalo by mě kolik ta sranda stojí, pochybuji že by to bylo i pro normální chudáky jako jsouz všichni

  15. Guest

    ale nakonec sem si vybral soukromou střední školu aplikované kybernetiky a sem velice spokojenej :). Problém je v tom že tu školné vyjde na 45k ročně... o SSSVT sem neslyšel moc dobré věci

    Názor, že soukromá škola znamená bezproblémový průlez není vůbec pravda (alespoň ne na škole kde jsem)

  16. PipMan

    tak to kolem toho musim jezdit, asi to nebude na první pohled doupě informatiků.

  17. Sanyo

    na SŠ? To měl u nás tak možná jeden člověk.

  18. Guest

    docela me pobavil nazev SSšvt ale vypada to dobre skoda ze tyhle veci mam uz za sebou...

  19. Hacker*

    Taky jsem na této škole letos odmaturoval a určitě ji mohu doporučit. Teď jsem na informatické(ekonomické) vejšce a ty věci co děláme sou absolutně mimo jakoukoliv užitečnost nebo praxi. V tom si myslím že mi SSŠVT dala daleko více. Mě se tam věci co jsme probírali ať už správa serverů, tak správa databází atd. zdála celkem praktická :) V Praze je to jedna z nejlepších ne-li nejlepší informatická škola. Na druhou stranu dávat reklamu na gp je pěkná prasárna.

  20. ^4Arok

    dobrý způsob jak zviditelnit svoji školu..

  21. Guest

    skola kde neni jedina holcina... tam by se mi nelibilo

  22. ^2c^9h^2l^9u^2b^9k^2o

    No myslím že už lepší máte střední školu výp.techniky v ostravě na ulici kratochvílové,a ještě ušetříte za školné

  23. TrojisCZ

    me staci AGC na kterou chodim

  24. MAXX´´´

    To bych nesměl mít už 2 roky po maturitě

  25. CsMichal

    Skvělá nedá se to ani popsat ...

  26. Guest

    mi uz radsi nepiste !! ja sem rad ze sem z ni ted prisel
    clanek good ale o skole?! tak to ne

  27. drakstar

    Už sem na střední =D

  28. iTrol

    Já chci na takovou dle školuu

  29. Jecminex

    Celkem pěkný mno... Jako výbava krása ale chtěl bych vidět kvalitu výuky a ti co vistudovali kde se teď uchitili :)

  30. Ptrs_

    samá hezká holka tam koukam

  31. EXOR'cist

    za skolne? Sice toto uz mam davno za sebou, ale kdyz uz tady pisi nehjaky trapny reklamy at to pisi objektivne!

  32. Guest

    Na tuhle skolu chodim tretim rokem a musim rict ze to je hodne dobra skola. Neni to ze by ste si zaplatili a prolezli ale musite se snazit:) Napr. dneska nam profesor rikal ze ted propada 85 prvaku takze to asi nebude ze si to zaplatite:) jinak skolny je 19 500kc jak uz tady nekdo psal:) A jak ste se nekdo ptal tak reditel zminoval ze byvaly studeni pracuji v bankach typu G.E. money atp:)

  33. Guest

    No natohle mam teda ještě dost času:) ,vypadá to pěkně jenže jezdit takovou dálku až z pardubic :)to raci ne

  34. Kazer

    ano.... ale skola pre slovaka ako ja....v ceskej republike...to by bol privelky luXus

  35. *MaLdA*

    Podle mě je to dobrá reklama na svoji školu

  36. Guest

    dobrá reklama a řekl bych že tam bude ranec lidí z Prahy....

  37. 0gh6O0st6

    já jsem rád že jsem na lesárně tam si nestěžuju

  38. Guest

    fakt dík no ale tam bych nedokazal prijet ani za tyden :D jako z usteckýho kraje do Prahy? to bych musel mit 7 milovy boty...

  39. typecek23

    ja sem na tyhle skole byl a minulej rok a me vyhodili tezky jak svine a nekteri ucitele sou na hovno a vetsina prisnejch jaxvine

  40. Guest

    jen škoda že už mám 3 ročník nastoupený ... v době kdy já sem nastupoval SŠ sem mohl mít jen jednu školu a udělat si výběr bylo fakt těžký a proto sem hledal jistotu ... dneska bych skusil i další a teprve pak bych volil jistotu ... dnešní děcka to maj o dost lepší ...

  41. ^4Gudji^722

    škoda,že je to trochu daleko

  42. Guest

    Úspěšně jsem odmaturoval před dvouma rokama a když jsem šel po roce na vejšce podívat se na maturitní ples, říkal jsem si jen: Jsem rád že mi dneska nehrozí žádná šerpa. Ta škola je co se týče vybavení špička. Co se týče prostor, je to také hezké. Škola je čistá, panovala tam i dobrá atmosféra. Co však kredit školy trošku shazuje, jsou někteří vyučující. Ale na druhou stranu jsou tam i lidé kteří tomu opravdu rozumí(webovky, MS SQL, sítě), je to hodně o tom jakého dostanete vyučujícího.(Asi jako všude)

    Byl jsem rád že jsem to dodělal, protože mi to hodně věcí dalo a rozhodně nic nevzalo. Rozhodně bych doporučoval dojít se podívat na den otevřených dveří, popř na výstavu praga scholensis(nvm jak se to píše).

    Myslím si že to bylo nejlépe investovaných 100k Kč.

    BTW když jsem tam byl já tak tam bylo 350 kluků a 14 holek:D :D

  43. **^^22BR^^33az^^22IL

    to už mám naštěstí za sebou

  44. cayu

    to ujde, chtěl sem tam jít, ale prostě nebyli finance ... takže střední ekonomická škola v blatné (elektronicke pocitacove systemy)

  45. <HergotH>

    sssvt je tu zas :)

    Je to třeba dobrá škola... otázkou zůstává.. proč rvát za semestr docela mastný prachy za střední, která nemá žádný vybudovaný jméno a nejít radši na státní nebo na gympl?


    Svoje zákazníky si to najde, ale stejně... pro většinu... to neni.




  46. Guest

    Pritelkyne na tu skolu chodila, odmaturovala a ted ma skvelej zaklad do zivota :) urcite doporucuju :)
    #30: kamo s tvym pravopisem by jsi si mel zajit na prvni stupen zakladky, nez tu zacnes psat, kde se kdo uchytil :D

  47. Rastaak_

    jeste ze tam nemusim

  48. Guest

    jo dobra skola coll vybaveni

  49. norman.

    rasty ty uz ses veteran , tak proc bys tam chodil

  50. Guest

    #48: to by mě zajímalo s kym chodíš:D

  51. ^2Sumec

    tam to znam moc dobre...na ty umelce jsme vyhrali turnaj fotbalovej....a kousek od tamtud je vyhlidka..tam chodime chlastat...litvinovska 600...hm...mrdka jako novoborska

  52. Res!EXE

    to jste asi jeste nebyli na NH v Ostrave - kuncicich, to je kurva jina skola...

  53. Guest

    Stoji to 20 000 plus intr, strava... tak toe krutej luxus....
    Zlatej nas Taborskej gympl :)
    A mame tam neco co tady ne... ve tride mam 21 slecen .))

  54. Guest

    O ptaci chripce ani nemluve .))
    mame hold vsetko

  55. Guest

    tam zajdu se kouknout

  56. Guest

    protože tu je hodně "dětí" který vycházejí ZŠ a třeba právě díky tomuhle článečku rozhodli, kam jít na školu...mě se to sice už netýká ale početl sem celý tento článek a vypadá zajímavě, ale bude to tam určo těžký!

  57. v!nyL

    vydel bych tot am na tezkou buzeraci

  58. nAys´´

    škola pro magory co nedělaj nic iného než sedí u PC... bohužel to je pravda :)

  59. nAys´´

    Udělal sem líp když sem šel na hotelovku kde mám ve třídě 26 žen (:

  60. Bojty

    chodit na školu kvuli holkám OMG

  61. Guest

    dobra stredni soukroma skola...

  62. Guest

    #52: tajemstvi :))

  63. ^4Pe^1te_^7CZ

    Neco podobnyho i kdyz ne tak vypocetne technickyho mame i v Plzni a zadarmo =D

  64. *sfhk*

    20 000kč školné neni ani tolik se podivej třeba na kibernu v Hradci tam to máš mnohem víc a ještě dáš 45 000 za kompakterýho potřebuješ tak to celkem ujde

  65. D3cR3t_NaBo0

    jako nvm no platit 20000 školný to platí většinou ty co je nikam nevemou a nebo co sedí furt u PC. Jó to já si chodim na SPŠ Písek a je to PC tam sou možná horší ale aspoň se člověk nebojí do nich třísknout a naučí se mnoha jinejm věcím v oblasti elektroniky než jenom Power - 10h "práce" - vypnout - oběd a zase znova :-)

  66. Guest

    supr vybaveni pro skolu

  67. Dodiiix

    Lidi jděte tam....teď v září jsem nastoupil....fakt mazec :D během 3měsíců vylítá půlka třídy :D je to pěkně těžký
    Až bude třeba Lochman losovat v tom svym pěknym prográmku kdo půjde k tabuli :D to je o posrání :D se těšte....ale je tam fakt prdel :D

  68. Guest

    nějakej poděl ne ?

  69. Dodiiix

    Kámo to si jenom myslíš....tam nemyslíš na nic jinýho, než jak si o volný půjdeš zapálit....taky jsem si myslel to co ty....nastoupíš a změníš názor :))

  70. Guest

    80k za 4 roky vzdělání je dneska kulový, i průměrnej ajťák to má za dva měsíce zpátky. nedělejte z toho kovbojku, jaká je lepší investice než do svojí budoucnosti...

  71. Guest

    V Ostrave je Kratochvilka Sam tam chodim a Fakt luxus Skola. ten kdo je z Ostravy a chce jit na takovouhle skolu tak at de na Kratochvilku Muzu jen doporucit. A jeste to je Zdarma.

  72. Dodiiix

    nepište jsem krávoviny jako že se sem dostane každý a hned udělá maturitu......když tohle dokážete zde na této škole jste fakt machři...já mám teď co dělat abych neprolít....tady se s váma neserou....jestli si myslíte že zde si zaplatíte a máte to jistý tak to zkuste....až budete po půl roce odcházet tak budete čumět :D

  73. Guest

    :) pěkná reklamka škole :) stejně jsem i nadále toho názoru, že soukromé školy nevyhazují u zkoušek atd protože si to člověk zaplatí. Takže se nemusí vůbec dřít :) ale samozřejmě můj názor, nikomu ho nutit nebudu :)

  74. Guest

    tak jen pro ilustraci, z naseho rocniku (nabirali se tri tridy) odpadla behem tech let cca tretina lidi. z toho vetsina odpadliku je v prvaku, kdyz jim dojde, ze za skolny si postup do dalsiho rocniku nekoupej a odchazej na obchodky nebo jiny prumky po praze, kde si dloubou susne z nosu, protoze na to proste nemaj.

    jinak kdyby chtel nekdo nejaky konkretni info od absolventa, napiste mi zpravu, rad poradim. :)

  75. P@ul3x

    Propagace nějaké SŠ ?! Co třeba reklamu na nějakej levnej lubrikant ?

  76. Guest

    dobra soukroma skola?

  77. Wast

    moc zajímavá škola a perspektivní vzdělání v super oboru k tomu běžte tam

  78. Guest

    až za 4 roky...

  79. Dodiiix

    jaká třída? :D

  80. Guest

    Ale no tak Ondro ten gympl kterej si studoval je stejně na hovno :D vím to moc dobře a znám lidi co vystudovali tuhle střední a jsou spojený nabídky práce jim přišli hned s maturitou a nežijou si špatně alspon od násw budižkničemů nědo uměj...

  81. Wizard1

    Jo Počítačový sítě sou oříšek :D hlavně s Lochmanem :D

    Jinak zatim propadam ze 4 předmětů, ale to je tim že si zvykam na to se učit, stejně už uvažuju kam přestoupim :D na AJ největší magor, 8 testů, 5x1 2x2 a 1x4 a mam 4 na čtvrtletí kvůli úkolům

  82. UndyThC

    Ty vole na tu ajinu nepotřebuju soukromou IT :D...sem na obyč SoŠce a mam taky 4 díky uolům....máme učitelku co učí na gymplu (já sem začátečník ajiny...tj neměl sem jí na základce ale až na střední) a ona toho do nás hrotí hrozně...nemluví jinak než anglicky...na nás :D....stejně nám to pak musí přeložit xD...ale na úkoly jí seru už druhej rok a zase kvůli nim propadam xD

  83. Guest

    netvrďte, že sem přijdete a hned uděláte maturitu? Soukromá škola je jen o placení, a pokud nemáš v hlavě úplně vymleto, tak dáš maturu v pohodě. Na naší spš st v praze byli rádi, že se tam udržej, a to byli lidi, kteří byli poměrně dost chytrý. udržet se na dobrý státní škole je spíš umění než udržet se na soukromce. Moc dobře to vim ;)

  84. Guest

    Skola je k nicemu jeste ze sem tam nikdy nechodil

  85. Guest

    Kdyby vám majitel nějaké léčebny pro odvykání na počítačových hrách dal peníze, měli bychom tu článek o jeho lečebně? (čistě hypoteticky)

  86. Guest

    Pekna skola, asi se tam pujdu podivat.

  87. Guest

    jo coll skola good vybaveni

  88. Guest

    sel bych noo...ale nvm nvm

  89. Marcus.Phoenix007

    No tak muze to znit dobre ale stejne nejvic zalezi na ucitelich.Ja bych chtel jit na pc a opravovat je a byvilo by me to jenze kdyz si reknu ze skoro ted propadam z matiky a jazyk mam tak tak protoze vzdycky nejak vojebu ucitelku se zanmkama.Treba minulej tejden neucil jsem se.Pak jsme dostali test na jedny strane bylo neco to jsem udelal diky knizce pod lavici a druha strana papiru byla des tak ze jsem dostal nakonec 1- a 3-.A jelikoz si ucitelka ty znamky nepise hned jak je opravi a my ji ty znamky diktujeme tak jsem ji misto 3- rekl 2 no a mam to v suchu.

  90. ]Mysterious_Death[

    nechtěl bych tam

  91. Dodiiix

    netvrďte, že sem přijdete a hned uděláte maturitu? Soukromá škola je jen o placení, a pokud nemáš v hlavě úplně vymleto, tak dáš maturu v pohodě.


    xDDD Tak teď si mě rozesmál....tak nekecej a jdi tam...jestli vydržíš Lochmana a Hrubou tak si borec a pak uznám, že máš pravdu. Nemel kraviny, když tomu hovno rozumíš pls :))

  92. dingo

    at zijou informacni technologie!

  93. Dodiiix

    Ty si zralej na hostivař....

  94. D3cR3t_NaBo0

    Jako stejně dyž se zeptáte kohokoliv tak vá řekne že na učnáku sou lidi připravený víc než na jakýkoliv střední pač maj tejden praxe tejden učení. Můžete si mlít co chcete ale je to tak. A k těm učitelům :D přál bych vám všem našeho magora na procesory ten vám dá 4 i když umíte všechno. Hold řídí se pravidlem na 1 umí bůh na 2 on na 3 nikdo a na 4 ti nejchytřejší zbytek za 5. :) To je něco a ne nějakej vidlák na soukromce co machruje jaká je to tykev. :P

  95. Mr.Killer

    Ted si nastoupil, ani nemcinu jeste nemas a uz si stezujes ? a navic jako problem vidis TEA :) ci teorii z POS? Takhle to ale nedodelas :)

  96. Guest

    to jsou možnosti, to za nás bylo jenom dřevěný počítadlo

  97. .Kratos.

    vona je uz 3 mesice skola a on to da sem ted :D kdyz jsem hledal tak nenajdu a ted se objevi... jinak nic proti je to paradni skola mas 5/5.

  98. Guest

    pecka škola mno ale co tahle www.vosvdf.cz to vám nic neříká?? lool to je mnohem lepší škola než tohle:-P

  99. Mr.Killer

    Varnsdorf? Hmm bohuzel to mi vazne nic nerika, akorat to ze to snad ani neni v CR ;)

  100. Dodiiix

    Němčiny se fakt nebojim tu sem mel celou zakladku....Problem nevidim v TEA ale v ty ucitelce ktera uz mi malem dala reditelskou dutku :) a teorie z POS? to taky neni problem ale Lochmana proste moc nemusim :)

  101. Guest

    dobre vibaveni!!

  102. Mr.Killer

    jj vim ze ti vadi spis ucitelka, ale pokud nepises 2 prstama nebe neblbnes na netu kdyz stoji vedle tebe :) tak s ni snad nemuzes mit takovy problemy. A ac lachtana neznam tak ti reknu ze tam byli horsi ;)

  103. Dodiiix

    vsak samozrejme že ze zacatku jsem moc dobre nepsal ale ona me proste neak nemela rada :D...jinak jsem rad ze ted nepropadam :D

  104. Guest

    jo goodvybaveni ve sklole

  105. ^Dr.M@rv!n

    je to opravdu hezke...hezky je to zarizene..a opravdu bych se tam rad podival:=)

  106. Guest

    Taky patrim mezi ty, co tuhle skolu uspesne zakoncili.
    Je fakt, ze ta skola je obtizna. Sam jsem si musel casto pomahat tahákama, opisovanim atd. Poctivě tu skolu odstudovat nejde, to bych se musel ucit kazdej den :).
    Kvalita výuky vesmes super, bohuzel nas rocnik vzdycky narazil aspon na jednoho debila, co neumel ucit. (zdravím pana T., a pana P.)

    Ze platite penize za studium nic neznamena, z rocniku maturitu neudelalo spousta lidí a to nemluvim o tech, co povypadávali behem tech 4 let... jeden borec to dokonce ukoncil na zacatku ctvrtyho rocniku.

    Musim ale rict, ze kdyz odmaturujete, citite obrovsky zadostiucineni a slavite to cely prazdniny, fakt ;). A ten pocit za to stojí.

    GL.

  107. maxiperko

    no stejně už sem ne vejšce

  108. Guest

    necetl sem ale vypada to zajimavě (vybavení)

  109. Guest

    ale aspon to muzete zkusit ...

  110. Guest

    Dobrá škola ... jsem absolvent tak můžu posoudit. Na soukromou školu je tam slušná úmrtnost (kdo se neučí jde velice rychle pryč - začínali jsme 4 třídy po 20 lidech a do čtvrťáku dolezla jen cca. polovina lidí, zbytek bez milosti vyhodili). Vybavení perfektní, učitelé jako na každé škole (někteří osvícení a někteří o které bych si neopřel ani kolo).

    Jediný solidní problém této školy je, že na žádný vejšce se nedá v získaných znalostech přímo pokračovat. Prostě o informatice se tu dozvíte tolik, že jsem se IT na FELu nemusel téměř učit.

  111. Guest

    vypada to pekne

  112. Guest

    ja nweim ae zda se me ze dost

  113. Orbb

    o studiu.. láká mě

  114. Guest

    vypada to dobre ale na stredni uz sem:D

  115. Guest

    super, tky chodim na vypocetku ae.. tuta skola je fakt super , nebyla by na skodu :)

  116. Eistee

    Nic pro mě. Musel bych se učit a aj na normální IT SŚ skoro propadám xD

  117. Homer69

    Tato škola je opravdu obtížná, chodím sem už 2. rok, ale opravdu do Vás naperou tolik informací, že je nestíháte pobírat.DOPORUČUJU.

  118. Guest

    maji coll vybaveni ve skole

  119. Guest

    je hezký říkat, jak maj hezký vybavení atd. ale studium není o dobrým vybavení, to fakt ne, o čistých chodbách to taky není, škola vypadá pěkně, ale nejsem si jistý kvalitou jejího učiva, jak jsem říkal průmky jako užlabina,ječná,panská, možná horši vybavení, ale to co tě naučí je k nezaplacení, viděl jsem to ČVUT FEL, vidím to na ČZU, takže vím o čem mluvím :)

  120. Prej/mam/ban

    Kdybych nebyl už druhým rokem na OA tak bych to zkusil

  121. Guest

    vypadá to pěkně budu přemýšlet

  122. Guest

    bych o tom mozna uvazoval :)

  123. Guest

    chodim na soukromou taky je to tam dobre

  124. Guest

    jo davam 5 hvezdicek..

  125. Mr^1.^9G^1'

    Hustárna. Sem v 8. třídě takže za chvíli budu školu vybírat, ale škoda že je to v praze.

  126. Natalie12345

    Dobře vybavené, ale muselo to stát hodně že?

  127. Guest

    as pudu ze zakladky tak tam zajdu :)

  128. Guest

    To by mohla byt dobra skola. Akorat ty prachy do toho vrazet no...

  129. Barney.Stinson

    zajímavé, ale informační technologie-to není pro mě a navíc v Praze

  130. Guest

    Škola pro programátory.
    Tady se moc programátorů asi najde , ale většina jsou pařiči

  131. ExMiki

    j docela good skola pro ajtaky...dobry psostredi..a maj to tam i docela good...

  132. Guest

    Dobrý článek. Ponaučný.....................

  133. Guest

    jo ma supr pc atd ...

  134. ^^11S^^77hark_^^44CZ^^77'illin

    Ooohmg

  135. Guest

    Zrovna v tomhle chci dělat..Škoda že bydlim na druhé straně konce republiky

  136. Guest

    Mi jsme měli takové katako.....

  137. Guest

    nevipadaji spatne ale neco podobneho sem tu uz videl minuli rok

  138. Guest

    Tam chci chodit prostě supr

  139. kukajsanamna

    TAm jdu!!:)uz se tešim

  140. ^2nox99

    tam musej bejt pářky :D

  141. WERZ

    Super škola taky bych chtěl :))

  142. Guest

    a co takhle www.vosvdf.cz to je škola pro ajtáky

  143. Petrjanpetr

    Super škola pro Ajťáky je SS Aplikované Kybernetiky HK akorát tam je jedna potíž a to že za to zaplatíte 45K ročně ... Jinak tam vás fakt naučej.

  144. Guest

    tam chodil muj bratr

  145. Guest

    Ahojky :) na téhle škole jsem tento rok úspěšně odmaturoval.. na školu jsem se dostal bez zkoušek (což je v pořádku), první rok byl hodně teoreticky zaměřený, ale spíše šlo o to se zaklimatizovat na nové prostředí ze ZŠ, teorii a probíranou látku jsem stejně pochopil až časem. Od druhého ročníku se to trošku zlepšilo, lehký úvod do databází a operačních systémů. Nejzásadnějším je ovšem 3. a 4. ročník kde teprve člověk ocení silné pc a drahé sw licence (hlavně při virtualizaci a simulace sítě).

    Veliký problém obecně na škole je němčina, která je opravdu náročná, alespoň v podání naší paní profesorky. Profesoři jsou ale v pohodě a dokážou pochopit spoustu věcí, na druhou stranu se předpokládá, že studenti jsou již dospělí lidé a očekává se, že se tak budou chovat.

    Maturita na konci byla pro většinu lidí úsměvná, ale je to prostě o náhodě a s tim se nedá moc dělat, pokuď se člověk trochu před maturitou učí tak je pravděpodobné, že i odmaturuje (ikdyž já z ČJ odmaturoval jen tak tak :D)

    Co si člověk odnese z výuky záleží jen a jen na něj, mimo školu je možnost trávit čas na školních PC a profesoři jsou ochotní se věnovat studentům jednotlivě pokuď mají zájem.

    Někteří profesoři vám ale na většinu otázek odpoví: "najděte si to v manuálu", "to už máte umět" atd. Ne každému to vyhovuje a spousta lidí si na to stěžuje, nicméně pravdou je, že pokuď se někdo v oboru IT chce udržet musí se vzdělávat sám.

    Dneska je konkurence o něco větší než byla dřív, pokuď mám dobré informace tak jako první s oborem "Informační technologie" přišla právě tahle škola, každopádně jsem rád, že jsem si tuhle školu zvolil, protože mi něco dala a s počítačema se dají dělat opravdu úžasné věci :)

    Na závěr bych dodal že velké množství počítačů v kombinaci s nízkym počtem dívek né každému sedne a věřte že to ve vás zanechá následky.

    Pokuď někdo bude mít zájem se na cokoliv zeptat (i ze současných studentů) tak ať mi napíše na lukasmag@seznam.cz

  146. Guest

    vybaveni pekny ale chtel bych videt to skolne

  147. Guest

    Tak je to velice zajímave, ja sam se na jedne takove akco byl a bylo to super vyhrál sem 2 turbo diesely fakkt dobrý!

  148. ORocket

    Tak to at si nechaj ty ajtáci..nic pro mě..xD

  149. LEGEND_bartz

    jo je to dobra skola xD

  150. BlackSnake0904

    skoda ze bivam tak daleko

  151. gh__?

    škola je to dobrá ale furt je to škola

  152. Guest

    je to tam supa hesky kocandy

  153. ondrahatle

    Jdu na tuto skolu. Je opravdu super jsem na ní každý den jelikož je spojena se základný školou. Je tram super vybavení. Bezva prostředí a přesto že je soukromá tak se tam naučíte nedco nacíc.

  154. Guest

    Konečně škola která bude bavit

  155. Guest

    takovou skolu bych chtetl kazdej

  156. Guest

    Docela sranda cist obcas ty komenty :DD Docela chcipam smichy :D

  157. rozzik

    chtěl bych:D

  158. Guest

    to vypada pekne

  159. Guest

    uz mam vihlidnutou jinou !

  160. Guest

    ty woe tu posilku jim jako nejvic zavidim

  161. M!ni^gun3r

    kam jsme to dopracovali:D reklamu skoly na GP :D jaj....

  162. Guest

    mno neni to nejhorsi

  163. CROOx>

    posilka je fajne:)

  164. Vegan/Czech/

    skole vypada goood s tema pocitacema :D

  165. BoKKeR

    preco ne slovensko? :D

  166. Guest

    ta škola vypadá slušně.. na dnešní dobu

  167. Guest

    fakt supr skola ale nejdu tam

  168. Guest

    presne ta posilka ty kokso nice.

  169. Guest

    fakt dobrá śkolabral bych ji :D

  170. Guest

    tahle skola je good

  171. Guest

    ale je to daleko

  172. Guest

    chodí tam kamarád a je spokojenej

  173. Guest

    JO zajímavé kdybych byl ještě na základce možná bych šel k příjmačkám právě sem

  174. LPT*-R009*

    ja bych tam nesel

  175. Guest

    přemejšlim jestli tam pujdu nebo ne

  176. Guest

    Je to good škola.

  177. Guest

    chtel bych tam chodit

  178. Guest

    je to velmi pekne

  179. Guest

    hmmm dá se

  180. tomiklc

    ze by mela skola reklamu na gp, no to me po...skola je uz i na GP

  181. EeaS'

    Chodí tam můj bratr už dvakrát prooprad :D

  182. Guest

    šl bych tam ale je to daleko a určitě bych to stejně nedal :D

  183. Guest

    podle mého se neliší moc od té kterou navštěvuji já ....

  184. Guest

    Moc dobrá škola škoda že už su na střední :-)

  185. Guest

    JE to užasny neska sme jel na kolobběžce a zvedl sem to i na zadní jo fakt musím říct že na nasněhu je to težke,a el muj pes kočka alík umí to víte co a jedu takhle v autě a najednou slon nee chapete to ja ne tak č

  186. Guest

    vypada dobre skoda jen ze jsme u na VS a maturu uz mam 2 roky za sebou. jinak bych o tom premyslel

  187. Guest

    tahle skola me zajima snad nejvice z cely prahy

  188. Guest

    do tehle skoly radeji nevstupujte...byl sem tam pul roku a stacilo mi to ucitele se chovaji jako by meli vsechnu moudrost...vybaveni maji sice dobre, ale jinak..navic vas nuti oslovat misto ucitel profesor...jako by ucitel byl neco podradnyho..

  189. Guest

    Celkem slusny na pohlôed dalo sa to cist

  190. Guest

    Velmi zajimava skola a velmi zajimavy clanek co dodat

  191. Guest

    kdybych si měl znova vybrat, zkusil byhc to tam, nevypadá to zle

  192. ^1^1Simple^2^2Muffin

    Škoda, že už mám po střední

  193. Guest

    a ještě ktomu vysoké nechci ani slyšet XDD ale jinak vypadá slušně 4

  194. ^QuikSource^

    Nejsem moc pro soukromy školy

  195. Guest

    hm tok toje hustý

  196. Hastrban

    Je to dobrá škola, to jo, ale neni to o tom že budete pořád na počítači jen programovat.!Ale taky se tam rozebýrají .Spousta lidi si i pod počítačovou školou představěj jen hry a o tom to také neni.!!

  197. Collide

    OUCH!!
    kam tu školu nenacpou... když jsem se před skoro dvouma rokama na ní hlásil tak o ní nikde nebylo ani zmínky... a teď? xD článek už i na GP. Kam ten svět spěje... xD
    Škola fajn, přísná ale fajn. Určitě doporučuju, ale není to procházka růžovym sadem. Určitě patří k těm lepším, ale rozhodně i k těm těžším x)

  198. Collide

    a ty jsi snad spadl z višně ne... půl roku a řikáš že oni jsou ti špatní? xDDD tak to si moc. jako když jsi tam nepřežil ani dokonce prváku tak by ses nad sebou mohl zamyslet x) BTW profesoři to jsou proto že na střední už to prostě nejsou učitelé... Ale jako by to nebylo jedno... práci mají stejnou. vydržet to stěma pitomcema co tam lezou ze základky a myslej si jaký sou frajeři. A ty, ty k nim podle toho co jsi napsal určitě patříš že? x-/

  199. Kenny°

    premejslel sem o tom ze bych tam sel NEVIPADA TO SPATNE

  200. Guest

    Ta pravá škola pro ajťáky s dlouholetou tradic

  201. Guest

    myslim si ze je to super

  202. Guest

    velmi zajimava skola

  203. Đem@n

    hned bych na tu skolu sel kdybych mohl

  204. Pavliiik10

    celekm pekna skola ne jak ta jak tam chodi mjá xD

  205. Guest

    skoda ze uz som na strednej a nie som cech :D

  206. Guest

    zajimavý

  207. Guest

    na taku skolu asi pujde docela me to zajima : )

  208. Guest

    že je ta škola až v praze

  209. S:O:Lik

    asi se tam přihlásím

  210. Eazy–E

    ale je to tam záhul, je sice pěkný co zde píšou, ale jedinou část věty co bych zde hodně podtrl tak je to ta: "Pokud nejsi flákač" A to že jste měli v 9. třídě na zš třeba jen tři dvojky, tak na tom moc nezáleží. Je totiž důležité co si zapamatujete přes poslední prázdniny zš.

  211. !GUIDICEK

    docela bych se tam rad podival

  212. ^^22Best^^11RO^^22Flashr^^11Y

    Dobra škola

  213. Guest

    Škoda, že jsem už trošku starší pěkné zázamí...

  214. nevimjmeno2

    skoda ze me asi nevemou kdyz uz tam sem :D

  215. Guest

    jako to programovani dobry, ale do toho rozebirani bych nesel, jeste bych jim ho rozbil xD

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o