Téma

S.T.A.L.K.E.R.2: Post Mortem

Komentáře(27)
  1. __sXe__

    Práve pred asi mesiacom som si stiahol STALKER : Shadow of chernobyl.. Aj po dlhých rokoch som sa dokázal zabaviť a určite si ho spustím znovu, pretože tá atmosféra a grafika je vynikajúca ( na tú dobu, ale aj teraz je lepšia ako niektoré hry) . Výhodou je aj doba, do ktorej je STALKER zaradený. Proste vynikajúca hra, ktorej dávam z 5* plných 5* a dal by som jej aj Viac.

  2. kuRe*

    to zkus jeste s modem Stalker 2009 a "vyrovna" se to i dnesnim hram

  3. __sXe__

    Jo jo, to vím, slyšel jsem o tom, ale nestáhl si to. Btw - vyrovná se to i bez toho

  4. FalleN.

    Suprová gameska ,všechny díly sem hrál ,nejvíc mě chytl call of pripyat ten byl vůbec nejvíc :) škoda že už pokračování nebude :(

  5. strima1

    Smutný to příběh.

  6. mrtwak

    Ideální scénář by byl, kdyby Bethesda, jakožto vydavatel, posbírala zbytky původního stalker-teamu, založila na Ukrajině studio, a dokopala je k práci na novém díle Stalkera na Creation enginu. To by bylo neuvěřitelné maso.

  7. NPP_chernobyl

    4: Taky jsem všechny dohrál, mazec nejvyšší úrovně, ale co do atmosféry, nejlepší byl SoC, co do hratelnosti právě CoP, Cs byl takový slabší odvar.

    5:smutný je slabé slovo, to je (resp. byla) podle mýho přímo katastrofa, že tu hru nedodělaj.

    6: Nejsem si jistej, jako nápad je to dobrý, ale myslím si , že nepoužitelný, pač použít na S.T.A.L.K.E.R.a engine na kerým běží Skyrim no nwm nwm......, pak už by jen záleželo jestli vývojáři dokážou z toho vymlátit tu atmosféru kterou to mělo.

    S.T.A.L.K.E.R 2 Requiescat in pace T_T

  8. R4zieel

    Nejvíc mě bavil S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat a je škoda že nebude pokračování no co už ..

  9. _Solid_Snake_

    STALKER je skvela hra...je jedno ze neni nejnovejsi ale hratelnos je skvela i po letech....a modifikace Stalker Complete 2009 posunuje jeste dal.

  10. ^^22/TBBT/Sheldon

    naprosto souhlasím

  11. Guest

    Jestli bethesda přebere hru, tak to dopadne jak fallout 3, ktery jsem sice rad dohral, ale všechno to bylo jako Oblivion! Ruku na srdce, STALKER byla hra jedinecna prevazne diky sve atmosfere a v enginu bethesdy bych asi nenasel nic, co by stalo za zahrani! No a to neresim rok v bugu a stahovani patchu!! Moc dekuji a sbohem Stalker Team!

  12. Ferman..

    stalker..toho sem zral :)

  13. <<SaSkia'AuTumn>>

    Hodně dobře to vypadá !

  14. BAMBUS.

    dobrá hra, škoda že už nebude pokračování

  15. MaxFreedom

    Škoda ho, byla to dobrá hra, která dlouho bavila... a ještě baví... http://www.software-maxfreedom.blogspot.cz/

  16. sfinx121

    Tak zpráva přišla na GP opět pozdě. To, že je se hrou problém a oznámení o ukončení tu už nějaký týden (snad i měsíc) bude.
    Na tyhlety "novinky" GP dojíždí, nemá cenu tu hledat jakékoli články.

    Článek vypadá hezky a asi dal spoustu práce. K čemu to ale je, když ti, co se o to zajímají to už musí několik týdnů vědět?

    Ještě lepší je, že článek přišel tak pozdě, že možná (Bože dej ať to tak je) Stalker 2 bude.
    http://stalker.scorpions.cz/stalker2/

  17. Zemic

    První díl byl pecka:)

  18. davidos1000

    je to husty

  19. Doomista

    Skoro jsem dohrál Call of Prypiat a musím říct, že mezi FPSkami patří mezi ty nejlepší kusy, co jsem kdy hrál (na prvním místě samozřejmě doom :-D ) smůla, že tahle skvělá značka skončila, nový díl bych si určitě pořídil :-(

  20. chuban

    Nejlepši hra !

  21. aitu.

    Je to docela smutný když se to tak vezme

  22. Guest

    Mozna je to i dobre kdyz prodali prava bethezde,myslim ze by stalkra udelala lip nez ty ukacka

  23. DusiiiK.

    dobra grafika az na to ze jsou doclea na prd zbrane... :D :(

  24. kokot1111

    moc me bavil secky dily super

  25. faaltjeeeee

    hmm zaujimave

  26. Thom9sron

    Starší dily byly lepší hlavně se mi líbil CoP , ale každá hra je něčím zajímavá :-)

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o