Téma

Quattro gaming – 3.místo v Intel CoD lize

Komentáře(36)
  1. Guest

    z toho vašeho videa, jak tam je ta foleyho pasáž?

  2. Guest

    "Tak fps mám podle toho jak se počítači chce pracovat, ale je to tak kolem 500 fps." CO TO JE ZA PÍČOVINU ???

  3. p4vlik

    je to davno, ale pamatuju jak jsme ho s kamosem ucili hrat, a hlavne prohravat...

  4. Guest

    02-Not Listening

  5. eSuba.Mazarini

    btw: posledni fotka. vlevo oukeys vpravo Foley

  6. Guest

    chlapy jste fakt dobří hráli ste někdy s ESUBOU???? jestli jo a klepli ste machři....

  7. Coreo

    jooo xmarines :D

  8. Guest

    :D lal, jinak NiO, kde ze to bydlis? a jak se sprchujete?
    zdravi Vas spax :)

  9. eSuba.Mazarini

    asi 4 krat?:) 3 krat lose

  10. Guest

    NiO NEBUD UKECANEJ!!!!!!!!! :D gl a hf :) haha

  11. Guest

    gj rodžííí :)

  12. Guest

    Drž hubu.. Ty jseš fakt exot.. BTW Podacast na tebe ceka :D:D:D

  13. Guest

    Někdo by si tady měl zopakovat problematiku mě×mně...

  14. eSuba.Mazarini

    on nam schvalne neopravoval chyby

  15. eSuba.Mazarini

    )

  16. f!rSt

    nas pravidelny souper v cod1 esl :-)))))))) skoda ze to cod1 jde do ....... =(( jinak nice clanek :)

  17. Guest

    ale bodl by i název skupiny, dík:)

  18. D3m0N!4c

    ja jsem na jedny fotce! jooo :)

  19. Guest

    Call of Duty uz asi vsetci odpísali ... Ale preco? Ved napríklad staručký DOOM 2 sa hrá aj po mnohých rokoch. CoD pri tom nie je moc stará hra. Za všetko môže CoD 2. V čom je lepšie? Pár nových mapiek, vylepšená grafika (akurát náročnejšia na HW) a nič viac... Bugy a chyby sú v CoD 2 samozrejmé, no v CoD 1 ich nenájdete. Tak new!m !!

    Zatiaľ čo pred nejakým dlhším časom bolo na GP CoD 2 čo sa hrateľnosti týka za jednotkou, dnes jednotku hrá už iba necelá polovica... Prečo všetci masívne prechádzajú na Call of Duty 2?

    Už som mysles že sa na "sériu" Call of Duty vykašlem, a prejdem na UT 2004. Je to dobrá hra. No neviem. Nie žeby si zakladala na nejakých iných princípov (princíp je stejný t.j. fragy), ale CoD má veľkú podporu a základňu aktívnych hráčov a aj svoje čaro :-) ...

  20. Guest

    Papa Roach

  21. Guest

    kdyz dojel na lanku (Haluzku) tak hned vytahl vetracky nalepene na fixkach a hned to daval na ty nejdulezitejsi soucastky akorad mu na to nejaky noob hrabal a jednu mu nechtene ulomil :D zrovna tu na grafice..

  22. eSuba.Mazarini

    nio : pujc mi ten vetracek ja se na to kouknu......křup........

  23. Guest

    awy dobra fotka ze skoly jeste ze tam stim porad prudej co ? :D

  24. Guest

    mazi hele vzdyt si nebyl pul roku ve skole ;-) . ale gratuluju GL

  25. Paranorm4L

    zdravim
    docela mě štve že všechny good klany a tím pádem i hráči choděj na CoD 2 ale plně to chápu. CoD 2 sem hrál poprvé a byl sem tam skoro nejlepší tak mě to ani moc nezaujalo příjde mě to moc jednoduchý.. :) škoda že CoD 1 nemá budoucnost byla by to squelá hra ... tot muj nazor ....

  26. haxoreSko

    Byl jsem tam skoro nejlepsi :D:D ty uz to nehul chlape

  27. roger_

    Perfektní spolupráce kluci :)

    A k těm "chybám". Jediné, co jsem opravoval byla diakritika. Ostatní věci nechávám záměrně, protože způsob vyjadřovaní a slang samotného hráče je to, co ho identifikuje a dokáže o něm hodně říct. Kdybych měl všechno přepisovat do spisovné češtiny, tak by to nebyl rozhovor, ale jen suché vyprávění...
    btw z diktátů jsem míval jedničky :))

  28. Guest

    PRotože CoD nemá budoucnost,tak už všichni valí na CoD2 trénit aby mohli být nejlepší lamy jedny.Mají to hrát jen 4fun tlamky jedny:P

  29. Guest

    Mno jo .. 4G Sux .. sem nejlepsiiii :D:D:D Sry oukeys doufam ze me za to dneska nezmlatiiis :-)))

  30. Guest

    SLABSI MNO, 3ti V INTEL ? :D

  31. Guest

    ja tam nejakej malej typek brecel, ze je davaji strasny lamy, jak je to mozny, ze na publicu se takle nehraje :D :D :D ani nevim, proc sem si na to vzpomnel, kdyz sem zahlidl nektery ty odpovedi...

  32. MAXX´´´

    Takový ostalgický článek v pohle zpátky ...

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o