Téma

Progaming v roce 2008 – co nás čeká a nemine?

Komentáře(20)
  1. Pjetka

    sem zvědav jaké hry budou na WCG, ale snad to nebude žádný překvápko :)

  2. Guest

    Je mi tak nějak u řiti :D :D

  3. MafesX

    Ještě dneska v 10h tady nebylo ani písmenko ... nuda, takže se o to nezajmám :o)) Takto umírá český progame komunita :)

  4. driverx

    kdyz se o to nezajimas, proc to komentujes? :) a proc myslis, ze by ceska progamingova komunita odumirala?

  5. Vincenzoo-58

    Tak koukam ze ty co tu komentuji maji prehled.. Pokud tvrdi ze ceska komunita umira... :D:D Spis naopak heheh

  6. Guest

    naopak ceska komunita stoupa šašku ! .....

  7. sele_selovaty

    a to ze tu nejsou komentare je spis o tom ze zdejsi komunita radeji komentuje recenze na hry u kterych se vyjadruje asi nejak takto: fuj to je hnusna grafika. Nebo: jo to bych si zahral doufam ze mi to pojede na mojem PC ...

    holt k tomuto clanku nemaji co ric tak melou ...

    no nic doufam ze za par let uvidime progaming v primych prenosch na CT nebo na nove ;)

  8. Guest

    hm....by muselo bejt fakt zajímavý programing v TV:D myslim že zas tak moc oblíbený to není se na to koukat a hlavně moc nechápu....k čemu mi je že se budou konta turnaje:D ale tak jestli to někoho zaujalo....OK to je vaše věc

  9. tronkestaR

    nase ceska mozna stoupa ale oproti ostatnim klesa :)

  10. Vincenzoo-58

    Pry oproti ostatnim klesa. PROBUĎ SE!

    Progaming v televizi je v zahranici celkem normalni.

  11. off01

    By mne zajímalo jestl je něco plánováno v ČR ? Je mi jasné, že ne na mezinárodní úrovni, ale něco jakp bylo PG Chellenge 05, nebo jak minulí rom či už před minulí pořádal gamepark na Stodůlkách v klubu Mlejn lan...

  12. Guest

    ceska scena je spatna, v porovnani se zahranicim se nehrabeme ani po kotniky. Na spicku ve hrach uz ztracime hodne, to mi nepoprete.
    Radsi nez clanek o turnajich 2008 mam recenze na hry.

  13. Guest

    "Na spicku ve hrach uz ztracime hodne, to mi nepoprete."

    nevim no, znam hafo pr0 hracu co sou uber top ...

  14. MafesX

    Až mi to zaplatí nájem a leasing na auto... tak to možná sledovat budu, teď to má pro mne hodnotu nula :D

  15. Vortex

    Přesně tak. Ceny za umístění jsou u nás oproti ostatním státům směšné.
    Taky jsem se o to přestal výrazně zajímat, ale občas se mrknu, to nepopírám.

  16. driverx

    no, narozdil od pouheho "hrani her" si tim "progamingem" v CR muzes vydelat alespon trochu ;)

  17. Guest

    Zajimave, ponekud směšné :D

  18. fintil17

    Nás čeká něco překvapujícího :)

  19. Guest

    je to dobré líbí se mi zpracování :) a člověk se přiučí =)

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o