Téma

Nové webové hry na Gameparku

Komentáře(34)
  1. K-Akill

    Bomba tak idem si zahrát žéé =D

  2. Croune

    mě to nechce vzít zkrz věk ?

  3. God3D

    Dobrý, ale nic se nevyrovná Farmerame.

  4. [KoLv]TripleB

    Vzhledem k tomu, ze se na GP nejvic hraje Cod, gta a podobne se jiste hra o vílach a veverkach ujme xD

  5. Barney!!!!

    tohle je blbost nejlepší webová hra je Darkorbit...;) skuste doporučuju.-.

  6. joroto444

    tak možná, ale jinak fakt ne!

  7. Max_Damage*

    Možná kdybys místo těch Déček věnoval pár vteřin obsahu stránky, zahlédl bys a možná i pochopil čísla v rámečku za hrami v pravém sloupci

  8. bmxrichard

    omlouvám se, ale musím vážně říct, další pí*oviny od bigbointu, které naprosto postrádají originalitu??? někdy si říkám, ááá, innogames, bigpoint, ... už mají dost peněz, konečně by mohl vypustit free mmorpg a né jen F2P, ale voni neee!!! furt potřebujou prašulky...

  9. piratenovaraider

    to mam hrat pres gp, kdyz mam ucet na bigpointu a tim postradam nutnost se registrovat do jakkekoli hry nebo fora od nich??

  10. Guest

    Jedna zkušenost s touhle firmou na prachy stačí.
    Obrázky hezké a chytlavé, ale chyby a ... prašule (sice je to 'zadarmo', ale ...) ... a neochota cokoliv řešit.
    Kritiku (ani konstruktivní a nevulgární) nesnesou = ban.

  11. w0lf3r1n

    Na alikovi by tento článek možná měl nějaký smysl. Tady je akorát vidět docela nepovedená reklama na extrémě nepovedený "výrobek". Zvlášť potom když po mě taková hra vyžaduje stahování nakejch spešl klientů a do toho mi hodí hlášku v němčině. Jenom je mi líto toho mladšího publika že místo podstatně kvalitnější tvorby her jim je podbízena tovární výroba neoriginálních na povrch líbivých ale nepropracovaných kravin

  12. *Fenix*

    -16GB za komentář :D si už děláte srandu ne ? :D že vás to baví ;) a ty hry jsou stejně strašný blbosti xD

  13. bmxrichard

    souhlasím s tebou.

    autore gameparku, kolikpak ti bigpoint za toto slíbil a vyplatil? ;)

  14. Guest

    Zkusím dobu ledovou ještě jsem ji nehrál tak jsem zvědavý :) Jinak palec nahoru o téhle hře jsem nevěděl :)

  15. WeKySeK

    PECKA!!!

  16. Navrys

    Takový relax skákačky..:D

  17. Guest

    To fakt ne to je hruza ! je to k placi

  18. owneeeddd

    aspon se nebudu nudit :D

  19. /-UncleanBeast-/

    Vypadá to zajímavě.

  20. K1ncL

    Pecka konečně něco novýho..

  21. Guest

    spíš bych to nehrál než hrál

  22. >TwEeTy<.

    Rači kdyby GP zapracovalo na novém ocenění atd tot vše už přes rok a půl je ocenění stejné

  23. [BioToXx]

    sice na to moc nejsem ale to s tema vílama vypada dobre

  24. KiKiNkA_*

    Máš pravdu krom vzhledu a uprav sekce videa se tu děje kulové dřív to bylo o hodně lepčí a stím ocenění by taky mohly dělat,když si vemu kolik GP vyděla jen na sms premium tak mi to zaráží že to tu je pořád stejné

  25. ^2*_*[P@tNa3Tk@]*_*

    Tak to jo,dobře popsané a skvěle se čte !

  26. PipMan

    jojo, mas recht. Zrovna vcera jsem videl bojlera jak na parkovisti podpalil svy lambo, protoze z nej mel "blbej pocit" a priste si den pocka a koupi si veyrona ;-)

  27. ^4pettulililinka^2Force

    No tak s tímto si nejsem moc jistá...vypadá to strašně nezáživně až nudně...

  28. Jir1k

    jiřik je boží

  29. ludanuda

    pokud je tohle článek o webovkách, chybí ti tu pár nejzákladnějších, beru to spíš jako reklamu...

  30. Guest

    Mě to nudí

  31. Saboteur_CZ

    smysl těchto her na GP. Možná by bylo lepši sem dávat nové online hry - Mnohem lepší by bylo udělat GP server pro WoW.

  32. Kralicek:3

    Dobu ledovou si asi zahraju x)

  33. LaMeS_Padavka

    tyto hry sou na GP naprosto k nicemu

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o