Téma

Nová sekce GameParku – Blogy

Komentáře(93)
  1. Rodier

    .. du blogovat..

  2. <Johnny>^^

    tak se ukaz

  3. Rodier

    mno ja uz v podstate nejakou dobu bloguji... tim ze pisu clanky recenze newsky na GP :-)))
    + kdysi sem mel blog na http://ratafak.bloguje.cz (stale funkcni blog o SWG)

    + vlastne kdyz ted budu blogovat otom co se chystam hrat, tak nebudu mit o cem psat za penize na GP..takze radeji zatim blogovat nebudu :-DDD

  4. Guest

    Blogování je jen pro ty co nemají co dělat, takže převážně pro náctiletý a vesměs jsou to totální blbosti ,ale pro někoho můžou být některé informace důležité a někdo se tak může klidně stát známou osobností takže klidně blgujte,blogujte vy kdo nemáte co dělat.Když servery nemají do čeho cpát peníze a dají vám na to prostor,protože musí být přece IN :)Třeba si taky někdy v budoucnu BLOGNU a ž budu mít čas.Toť takový miniBLOG na téma BLOG :))

  5. Guest

    konečně si můžu udělat svuj blog :D

  6. Guest

    chlape, jsi trochu mimo, ale v poho ;)

  7. MafesX

    Více zábavné tady to je moc vážný :D

  8. phiz

    Na www.noaim-multigaming.xf.cz ... Ale tam je to mene ctene...Tak to asi budu hazet sem :) me psani bavi,jen nekdy chybi temata :( tak se teste na pekne clanky...

  9. Guest

    Tenhle obrazek z kartinki.cz to presne vystihuje http://www.kartinki.cz/images/4312322-randomf-blogisek_1164856137.gif .

  10. Guest

    no možná sem mimo možná ne každýho věc názoru.Já ho jen napsal.Ale pravda je že zatím co jsou na GP blogy (a schválně jsem si udělal čas a projel je) tak zajímavých je tak 5%,ale zaplať bůh aspoň za ně :) a to nepočítám ty omílačky o Cod,který se můžou řešit třeba na vlastních stránkách a ne v tisících pidičláncích.

  11. Guest

    myslim že je to dobrá věc. kdybych neměl svůj hned si ho založim. vývoj gameparku jde rychle a zraje jako dobrý víno.

  12. Guest

    blogy sou good sam jeden mam:):) www.paul-ross.blog.cz

  13. <HergotH>

    No jistěěě, bojla a spolek si tady bude blogískovat o tokiohotelech místo aby makali na klientovi a barevnejch skinech na fórum. Hanba :)

  14. <HergotH>

    Kerej manažer vám prokrista poradil matematickou úvahu (náš server = hodně mladých) + (blogy = obliba u mladých) == (náš server, oblíbený u mladých) :-))))))

  15. Beluga

    No, konecne to jede naplno - uz ten starsi system se mi libil jako napad a docela me Bojler i vyslysel s mym napadem :) tak to jsem rad :)

  16. Alenka

    Nevím jesi se to zdá jen mě, ale tvoje komentáře jsou trochu dost zcestné ;-)

  17. Guest

    absolutni zbytecnost protoze jiz tolik lidi nabizi sve blogovaci systemy, ze je to az trapne

    ale pro pritahnuti deti to je dobre...

  18. Guest

    http://www.rome.ro/ - Romero ti příjde jako náctiletý co nemá co dělat? Ale nepovídej =)

    A Romero není zdaleká jediný, mnoho programátorů třeba Linuxových jader taky bloguje a určitě to nejsou unudění náctiletí =)

  19. Guest

    ty blogy se mi zdaj dost good pac kdyz ma nekdo nakou zajimavost pripominku na GP nebo lichotku tak to sem muze dozvedet kazdy je to fakt good tohle to podporuju :)

  20. Guest

    Jeden blog si vedu na bloguje cz nepotrebuju jeste bna GP.

  21. prakobzol

    Nemám rád blogy, je to jen pro ty líné a ty co si neumí vytvořit vlastní web, nicméně co se gp týče to může být zajímavé

  22. Malinka

    Nevim proc si tu nekteri stezuji. Je to zadarmo, nic vam to nebere ani nezere a nekoho to treba potesi. Kdo nechce nic tam psat nemusi a projevuje svou inteligenci jen nesmyslnymi komentari.

  23. <HergotH>

    Mno, nemyslim si, pravda je že chcete použít zlepšovák co v důsledku má tahat nový dušičky...... ono by to mohlo fungovat, ale příjde mi to jako dost nedomyšlenej způsob.... hlavně ta prezentace... a ten tokiohotel :)

  24. Guest

    Proc ne:) proste dalsi moznost jak natahnout dalsi lidi, do registrace bych normalne dal vsechno az od 15 aspon... to co sem leze denne za obcany napriklad 7 let... no comment no....

  25. TiGR

    Na GameParku vyrosteš...
    ...
    :D

  26. Guest

    http://gameplaynet.blog.cz/

  27. CybEE

    mam problem kdiz chic spustit treba deathmach tka ho pustim ale napise mi to nastala chyba pri registraci tak spustim mapu treba toujane a kdiz se mi ta mapa nahraje skoci mi to do menu a napise mi to tohle error cannot create hunkusage. dat. a to m inejd eani single player a dela m ito od vcerejska kdy mi muj bratr vzal administratora, a rano mi to jeste slo to jsme toho administratora mel , prosim napiste mi radci na icq 195-410-517

  28. Guest

    Dostal jsem BAN od šestnáctiletého admina nějaká SIGMA a do dneška nevím proč nějaké kecy na banlistu u hry jsou neopravněné a ADMIN ??? SIGMA nekomunikuje

  29. Guest

    blogy jsou skvělý ...

  30. Guest

    Zlatý blogy:-)

  31. S.M.R.Patrick

    blogy jsou skvely zacal jsem je cist

  32. Guest

    na blogy nemam cas ale inak v poho 4/5

  33. Guest

    blog nemám ale jo dobrý

  34. eWeRe

    ale vic funkci

  35. Guest

    nwm asi je to zbytecny

  36. zeq

    já chci taky blog =D

  37. Splash2face

    Přidání blogů je hodně dobrý, všechny herní informace atd. sou tady a nemusim je hledat na jinejch www

  38. zeq

    je to good nápad =)

  39. Guest

    nekdy neco napisu

  40. rofledd

    uvidíme no

  41. Setlers

    Blog bych nikdy nedělal

  42. ^^00t3nt0n0nc***^1NeoN

    No jo ...:-D

  43. Guest

    všichni budou sbírat body :D

  44. Guest

    neumim zakladat blogy je to na me moc slozite :-(

  45. Guest

    jo jo je to dobry toto

  46. ERNIK!

    jj good

  47. ^4Pilla^2(SVK)

    df

  48. Guest

    moc se mi ty blogy nelíběj ( až na vyjmky)

  49. tauvi1

    blogy se dobre rozjely a sou good

  50. MeL[ou]N

    vidíte a tohle tu už ví skoro každý:-)

  51. Guest

    Je to dost dobry tenhle clanek

  52. Guest

    ale tak nepotřebuju umět všecko :D

  53. MalejPaja

    moc tomu neverim no

  54. Cuneeks

    skoda že neumim davat blogy na GP

  55. Gardenwood

    To bude zase nějaké obtížné :D...

  56. Guest

    blogy jsou v pohode...nektere spatne,nebo spam to je hnus ....

  57. Guest

    blogy me moc nebavyjou

  58. Kakashi__

    ze to nekdo udelal

  59. Guest

    Nějak sem tomu neporozuměl...

  60. Sangur

    Je to vyborná věc.

  61. ^1I^9|^1F^9_mizu.93

    xDdetoxD

  62. kralik2012

    to určitě :D

  63. Guest

    dobry je to

  64. Athosko

    fajn napad

  65. Guest

    ale na mě moc pracný

  66. ^1***^7Jo^1hn^7yMT^1***

    tohle me jen utvrzuje v tom ze na blogy dlabu, protoze ze me nikdy redaktor nebude, bych to prirovnal ke slohovkam z cestiny a zas az tak dobre na tom nejsem :D
    Napsat basnicku neni problem, ale souvisly text, to necham na ostatnich ...

  67. Guest

    Nevite nekdo jak to zverejnim poradte prosim.

  68. Guest

    pěknej članek, ale ty blogy, pro mě je to moc pracný, že bych se na to .............

  69. Guest

    blogy sou dobry

  70. !Shpagin!

    super clovek se dozvi hodne novych veci :D

  71. BlackSnake0904

    hodi sa ked sa naucim nweco nove

  72. Guest

    je to fajn

  73. Guest

    určitě dobrej nápad

  74. Guest

    super věc jak získat Gb

  75. Guest

    dobrý na získání pár GB

  76. John.Casey

    moc me to neba

  77. Guest

    jo dobrý to určitě je a na víc se daj získat aky ty Gb :D

  78. Guest

    ttjn :D Gp jsou potrebna :D

  79. Guest

    Přidání blogů je hodně dobrý, všechny herní informace atd. sou tady a nemusim je hledat na jinejch www

  80. Osvícenec

    jen způsob jak nabrat GP body

  81. Guest

    hodně věci se tu dovim

  82. Dominika®+Shooter®

    fakt dobrej nápad skus to super článek
    https://www.gamepark.cz/img/smile/lol.gif

  83. ^^11waz^^33zir

    souhlas s Malarkey*

  84. ^1S^2Y^1K^2I

    je to fajn nejak zjiskat G-body ale ja nejsem typ co píše skoda

  85. Jey-Tee

    no je to zajímavé

  86. Guest

    blogy sou dobry, a vyzim si tech co je pisou protoze ja na to nemam nervy

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o