Téma

nEophyte.Intel – 2. místo v Intel CoD lize

Komentáře(62)
  1. Guest

    to sou teda agenti:DDD

  2. Guest

    Po recenzi na BF 2142 jsem nedockave cekal nejakou dalsi recenzi a dalsi PECKU a vono TOHLE!!!!!! kvuli tomuhe jsem cekal do pulnoci?????? to uz me nikdy ani nenapadne!!!!!!!!TOHLE?????FUJ!

  3. Guest

    a vubec koho TO ZAJIMA????? me by stacila informace ze sou tamhle druhy a tuhle prvni a kdo tam hraje. Kdyz ten dlouhej clanek vidim vubec se mi nechce cist, bohate mi stacil uvod. Proc radsi nedate recenzi na NEJAKOU PECKU??

  4. KOLO_KOLO_MLYNSKY

    re: i když občas se něco na jednu noc v Praze najde

    tim myslis mystera?:D

    jinak zdravi slava:) a mohli by jsme zase na pivko, uz jsme dlouho nebyli;)

  5. Choper

    Všichni bez dívky... Škoda, že se autor článku nezeptal jestli nemají nahodou chlapa

  6. Guest

    Lord_Sarakan rull 8.-D

  7. b00

    Ten týpek z AlKájdy je hustej :-)))

  8. Hawok

    peknej clanek

  9. Guest

    Dobré. Docela jsem se i zasmál, hlavně "bonusovky o Xhuwanovi" mě celkem pobavily.:)

  10. Guest

    nez ten stupidni rozhovor o hovnu s tim vymastenym dementkem hrajicim UT :-)

  11. Guest

    byť to jsou samý mladíci tak jsou dobří, od začátku sledování CoD byli tak nějak mým vzorem spolu s eSubou takže rád s nima zahraju když na ně narazím na publicu...zdravím XiXiXe..kámo jak žiješ???
    čest všem pařanům :D

  12. f!rSt

    na meepu a parbe (sd) , vzpomina se na to dobre jaka byla vzdy prdel :-)

  13. Guest

    ja cu k NEop :(

  14. tzkz

    jako hutny fotky xD .. ale uz v nadpise je 2. misto.. takze to sou l00zri... melo ot bejt s 1.ma :P

  15. Guest

    Prej samý mladí týpci:) ale díky:DD

  16. Guest

    Xhuwan rulezzZZ

  17. Mattynka

    moc pěkný rozhovor,GL kluci

  18. Guest

    dělat rozhovor o neph a nemít tam nic o "šedé eminenci" cod scény panu K z ostravy, je ostuda jako krááááva vííď..

  19. Bojler

    Rozhovor s prvnima (esuba) byl pred par dny.

    https://www.gamepark.cz/Clanek.asp?idC=1227

  20. Bojler

    Nectes pozorne...

    Cituji z clanku:

    "Nyní přejdeme k rozhovorům s ostatními členy týmů v sestavě, v jaké hráli čtvrtou sezónu Intel Call of Duty ligy. Kratas je vynechán záměrně, jelikož mimo své herní působení je i adminem GameParku, a tak mu bude věnován samostatný rozhovor."

  21. Guest

    Asi v poho typci,maj to v hlavě srovnaný přeju uspěchy.

  22. Guest

    to byl reda clanek lamy xD

  23. Guest

    Nazdar chlapi neslo ba se nejak spojit a domluvitse na hre spolu nak umim tu dobre jsem nej mužetemne viskoušet jestůli chcete tak pište na 246-228-138

  24. plague

    sice vyhráli nEophyte, ale uplně jiný tým.. vy jste myslím v té době strouhali ještě ve třetí nebo druhé lize ... hm nikdy bych si nedal do svých ocenění cizí úspěch :o

  25. Guest

    Ja myslel nahatý fotky:(

  26. Guest

    Já bych zas nikdy nepustil v zápase WH..

  27. Guest

    Chtel bych mit jejich dovednosti. Ja nez v CoD neco zaregistruju, tak je po me. Kdybych mel jejich skill, to bych byl teda prachatej a slavnej, jenze to se nestane :-(
    Jinak bych chtel videt ty, kteri pisou, ze neophyte jsou lamy.

  28. sl4necek

    a neni to mestecko Vracov? :)

  29. Guest

    Ten co to sem napiše nebo napsal to snad nemá v hlavě v pořádků :D HEJ KLUCI MATE PEKNY XICHTY :))

  30. RainMakeR

    daleko lepší než s eSubou.imho sem se daleko víc bavil :-)
    "mám dobrej spawn, běžím jim do zad" tahle hláška ruluje :-)
    gl a hf

  31. _^7sh^9[^74^9]^7ke^9*

    povedeny rozhovor...hlavne ty nektery fotky:p

  32. Guest

    A já bych ještě dodal, že pan K není z Ostravy, ale z Orlové. Detail, ale podstatný, bo z Ostravy je kdejaký cyp.:)))

  33. L!po:)

    Lidi....co je na tom spatny??...nahodou celkem zajmave....jentak dal..:)

  34. hkllr

    o granátech a haluzích? :X A čem je pak CoD1? btw o bugách bych pomlčel bo CoD1 je jen o LLB.....

  35. Guest

    COD je mega suxarna..... koupim si ji max az cod1 uplne upadne :X

  36. MemphiS´

    pekny rozhovor

  37. Guest

    Pico dobry no nEophyte jste lamy jak cip eSuba je nejlepsi vy lolci :D

  38. sl4necek

    ty se v tom asi vyznas, co? xD

  39. Guest

    gj rodžííí

  40. Guest

    vis neni to jen o LLB da se hrat i bez nej, a to ze ty si neklipovat proste nezvladl a presel si na cod2 je uz vec jina..

  41. RainMakeR

    nice :-)

  42. hkllr

    Kdo říkal, že sem klipovat neuměl? btw stačilo mi to derby s Vámi... prej bez LLB se dá hrát :D :D to se musím smát, když mě 3/4 fragů zabije zeď nebo rameno :)

  43. hkllr

    a navíc tu není řeč o clipu, ale o LLB, což si myslím, že za tu dobu co to hraješ bys moh znát rozdíl :X

  44. Guest

    ani nevis jak bych byl rad kdyby me v cod2 dalo aspon rameno nebo zed, tam dostanu minimalne nozoom hlavu snipou ve skoku na sto tisic metru

  45. hkllr

    nepřeháněj zas.... 100 000 m nemá ani ta mapa :D

  46. XiXiX

    cliping se da aspon prirovnat ke skillu, zabijet clipera je skill urcite, ovsem v CoD2 jsem nic jako "skill" nenasel :X

  47. Bojler

    To nenapsali oni, ale dopsal jsem to tam ja, protoze se tam mluvi o klanu nEophyte a ten prvni byl.

    Jinak obiBan ti to pekne natrel... :)

  48. hkllr

    njn, bugem zabiješ bug... opravdu "skill" :P

  49. Guest

    za to v cod2 abys nekoho zabil musis strilet tak dva metry vedle.. nechame toho flejmu typu "cod1 nebo cod2" uz bylo dost..

  50. XiXiX

    ano to skill je, urcite vic nez no aim shoty metr vedle jako ve dvojce

  51. hkllr

    mno ja kdyz strilim metr vedle tak nic netrefim... nevim jak ty :)

  52. XiXiX

    tak to jsi v ty hre asi jedinej... staci se podivat na dema nebo ty srandovni radoby skilled movie kde pulka shotu jde vedle nej...

  53. XiXiX

    PS: Proc je tak tezky prespat slovo flámujte na flamujte? :D Z kontextu je to jasny proboha tak z toho nedelejte diakritikou jiny slovo... docela rad bych aby jsi to opravol rogere... kdyz uz jsi to nemohl udelat predtim jak jsem ti to asi petkrat psal :X

  54. Guest

    Rero kde bydlid presne na Jizni morave???

  55. Guest

    nejsem skilla ani omylem, ale nejde si nevsimnout, ze ve dvojce fakt skoro porad na zasah miris mimo telo hrace...skoro jako by se na tech 5-20 metrech (resp. vzdalenosti, ktera je ma ve hre napodobovat) mohlo nejak vyznamne projevit skladani vektoru rychlosti. Tezko rict, jestli na lance kde jsou dobry pingy je hitbox tam kde ma bejt, tj na tele.
    Nerad bych se rovnez vyjadroval ke zbranim, obzvlaste PPSh, se kterym neni problem trefit a sejmout treba pres celej railyard bez mireni a davkou....
    Musim rict, ze sem po CoD2 sel na mp COD1:UO a prislo mi to mnohem vernejsi...sice grafika je horsi, ale kdo to hraje jen kvuli grafice...
    doufam, ze nikoho neurazim, kdyz reknu, ze cod2 je takova doomovka z ww2 :/

  56. roger_

    já nevím jak ty, ale já tam vidím "flamujte" tak nevím co řešíš. Kdybys trochu hodil nosánek dolů a arogantně to schválně nepsal bez háčků a čárek, nebylo by potřeba 1,5 hodiny vše přepisovat a tys tu nemusel brečet

  57. Guest

    Pico dobry no nEophyte jste lamy jak cip eSuba je nejlepsi vy lolci :D
    jak rikam, nekdo fandi nekdo ne ale jen hlupak se vyjadruje takovym zpusobem

  58. Guest

    nEa gogogo, drzim vam palce hosi :) vy a NR jste klan kterej stoji za to :)... s pozdravem vas Diablo_WZ :P

  59. Guest

    Go go go drzim vám palce kuci a chlapy :D a dobře děláte ja ty lidi nechapu co sem slyšel COD 2 nikoho moc nebavi ale kazdej ji hraje no neni to demence??? uboha COD 1 ta je proti COD 2 zlatááá !!! A dost me stve ze tak upada :( :( :(((

  60. Guest

    tak to je dost zajimave

  61. neHrajici_Hrac!

    stejne nejlepsi otazka a nejlepsi odpovedi jsou:mate holku? NE NE NE NE NE xD xD

  62. MAXX´´´

    už to prostě jednou všichni pochopte

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o