Téma

Nejočekávanější střílečky roku 2012

Komentáře(104)
  1. Quelcry

    na Far Cry 3 a Hitman: Absolution se těším, ostatní se mě nějak netýká

  2. Johny303

    tentokrát to bude bohatý, čekaj nás slušný pecky!

  3. uhec

    Dobrý článek, největší teška na nového Hitmana ...

  4. ^^22Wizyee

    Mám stejný názor jako ty.......

  5. akaran4545

    hodně pěkný těšil sem se na Prey 2 ale po traileru kde ufon mluví nigga angličtinou motherfucker mě přešla rychle chuť smůla :-(

  6. [JB]=Samanta

    Když už jste mezi střílečky zařadily Hitmana, tak jste tam mohli dát rovnou i ME3. Jank souhlasím... těším se na Hitmana a trochu na Farcray 3 a celkem jsem zvědavej i na Maxe

  7. nEhyg!eniX

    Vsichni se tesite ale jen malo z vas pujde do obchodu a koupi si u hru jako vetsina to stahnete z netu kterej vam plati rodce

  8. Guest

    Vypadá senzačně

  9. .RastA

    A co si timdle chtěl říct? Jako že seš dobrej, že si každou hru koupíš origo? Nebo jak?

  10. Darkwo

    Takže slibně vypadá

    Arma 3
    FarCry 3
    Counter Strike Global Offensive
    Hitman

    Vypadá to že si budu muset koupit výkonný PC
    protože, bych musel říc psovi aby začal běhat na pásu

    Jen mi ten Counter Strike Global Offensive přijde nějaký divný (neznám to správné slovo)
    Ale jsem hlavně příznivec Arma3 FarCry3

    No a v tomto roce (i když to sem nepatří) vyjde Diavlo III

  11. Kuba:)

    nejvic se tesim na maxe 3..

  12. Palisk

    Arma 3
    Hitmana
    Max Payna
    Far Cry 3
    A global offensive

  13. TheBuchar

    To jsem ani netušil že bude nové Csko Ale jaksi mi připadne že 1.6tka byla prostě nejlepší

  14. intradeadman

    je neočekávanější Arma 3. Jinak dále Hitman a další Max Pane (i když se bojím, že rockstar z toho udělá úplně něco jiného než je Max Payne)

  15. (-Ghost-)

    už se moc těším Příští rok nás čekají teda pecky

  16. Guest

    tvl na co si hraješ si myslíš že seš tu jedinej kterej kupuje hry nebo co?

  17. danhar

    na Alien colonial marines.
    Farcry 3 no jsetli to bude takovej propadak jak Farcry 2 tak díky nechci a možná ten Syndikate ten sem hrál ještě na Amiga 500 a 1200

  18. *Warhead*KnO*

    Hitman bude best

  19. ^1E^7nemy^155

    Už se těším jak vyjde aspoň budu mít všechny díly.

  20. kennybrutal

    Dobrej článek a herní pecky, na který se těším. Přidal bych k nim ale ještě Metro: Last Light.

  21. vladislav203

    ... Hitman,Farcry,Max payne,Bioshok jinak takovej counter strike je uplna hovadina

  22. Guest

    Na toho se dost těšim, vypadá to na pořádnej nářez.

  23. cyka23

    stejnak na BF3 to mit nebude

  24. Guest

    užse těšim - na ALL

  25. _Solid_Snake_

    A teďka nemáš všechny díly když 3ka ještě nevyšla ?

  26. amim

    Jediná hra, která mě do roku 2012 zaujala. Vpadá famózně. Jinak to jde mimo mě.

  27. jOkytaaj

    1 byla nejlepší, mohlo by se to podobat

  28. intradeadman

    Jistě, BF3 je arkadová hovadinka na malých mapách s pár druhy techniky....Arma série se odehrává na celém ostrově, s lepší grafikou a s několika desítkami ovládatelné techniky....takže co na co nemá....BF 3 nesahá Armě 2 ani po kotníky (O Armě 3 nemluvím, ještě jsem ji nehrál)

  29. ST-6

    Je vidět,že sis s tím dal práci , já bych na to neměl nervy

  30. H1tman

    já se tešim na hitmana

  31. Psycho12

    Vždyť má vijít ještě METRO: Last Light )) Jinak jak vidim... Rok 2012 bude skvěle nabitej jako rok 2011

  32. danhar

    jj nový Metro na to se taky těším

  33. X-Face

    Půlku her jsem hrál (předchozí verze) a tak mě nic zas tak nebere, ale co jsem viděl vide tak jednoznačně vede Pray 2 (jednička bla zprvu chytlavá, ale po hodině nudná...tak snad se jim to povede)

  34. Quelcry

    aji kdyby tak tobě to může být jedno

  35. Cheddar

    Nejvic ale na CS:GO, PREY, SYNDICATE a BIOSHOCK

  36. Sgt.lukee

    Tak pristi rok to bude pecka

  37. Guest

    Pokud nechaj u Sireny Phasewalk a Coop bude stejne skvelej jako v jednicce tak si nebudem mit na co stezovat Mozna jen na nedostatek "kreslenejch" strilecek...

  38. Guest

    Těším se na většinu z těchto titulů, ovšem nejvíce mě asi zaujme Borderlands 2 nebo Max Payne 3

  39. Guest

    Už se těším na spoustu novinek ale tobych musel být milionař abych si je koupil.Už se chystám na Diablo III už jsem hrál dvojku a byla supr.

  40. Jizza

    pro tu by i stálo si pořídit nové PC, především zůstalo li to u podobného hardcoru, jako můj tak oblíbený původní Flashpoint ještě z dílen BIS

  41. Guest

    To jsou me nejocekavanejsi hry :)

  42. boban2

    .. je to všechno fajn o tom čist .. a co pak ta podivana .. ten konkretni zažitek při hrani ...

  43. Guest

    dobrý clánek 5* asi moje nejlepsí strilecka je cod 4

  44. $tej$ky1

    dobrý zas kámo sice arma je pěknej simulator ale nesmíš brat single battla ten je vždy takovej dá se říct zaostalej ale multiplayer to je pecka a to šaha armě až až po paty ;) ale víš co zas zbytečná hádačka tady bude každýmu se líbí co chce ale musel sem zasáhnout protože tak urazit moji nejoblíbenější to nemůžu jen tak nechat jo a velk mapy sou v MP když tak

  45. $tej$ky1

    velmi hodně sem se zasmál jak si napsal že ARMA 2 má o dost lepší grafiku jak BF 3 xD xD to mě zabilo nejnovější engine co děla fantasticky textury efetky atd. a dává se do každej her a má to horší grafiku než ARMA 2 ?? hmmm to seš borec kámo xD navíc když je BF vyhlašenej svoji úžasnou grafikou vid tohle si kapku přehnal zas nedělej z ARMY hru světa ;)

  46. fcvp1911

    tak příští rok bude dost našlapanej jen aby to všechno vyšlo do 21.12.2012 jinak si to asi nezahrajem

  47. KIDO1156

    Tak u mě to je teda Couter-Strike:Global Offesive DD

  48. Guest

    Ten hitman opravdu luxusní ! number one

  49. ChuckBartowsky

    se těším hlavně na ARMU 3

  50. matoslovak

    To moze byt dobra aj ten stari bol good ale tento bude paracka

  51. ....MITA....

    nice

  52. Guest

    trailer luxusní

  53. [JB]=Samanta

    Až na to, že tyhle hry nevyjdou, jelikož jsou zrušený, tak bych souhlasil s tim Stalkerem.

  54. ^^22profesionalni_^^33kempa

    Arma 3 celkem dobrá, ostatní hry nemůžu posuzovat.

  55. Guest

    Ten Hitman apsolution to bude nářez

  56. k0st!dl0

    Už se těším

  57. ]XxX[belzebub66

    Výborné hry
    Většinu z nich si skusím zahrát

  58. Guest

    U mně vede tenhle Starýho Maxe jsem tak žral, doufám že mě nezklame

  59. Guest

    Na ten se těšim!

  60. Psycho12

    Proč by němeli vyjít ??? Na sTEAMu je že to METRO Last Light má vyjít 2012 a na JRC je dokonce Duben 2012 Tak nechápu v čem je problém ??? A o Stalkerovi se hádat nebudu protože o něm nic nevim... Jenom to že je ohlášen

  61. krizakharrer

    mam tuseni ze do syndicate mel delat soundtrack Skrillex (sonny moore)

  62. Alcatronic_CZ

    Já chci bioshock a hitman. AAAAAAAAAAAAAAA

  63. Joep

    Koukám screeny ze starýho dobrýho dustu v novej grafárně taková oživená nostalgie paráda

  64. Guest

    dobre ale miohlo toho byt vic

  65. Suomak

    s alien jako nejočekávanější střílečka ? děláš si srandu, to bylo kdysi: Aliens vs Predátor a pak to nikdo nehrál , takže asi tak no

  66. Bary<3

    Těšíme jak svině

  67. 777mike777

    super hry !!!

  68. peligroso^^55)(

    far cry 3 tak na to se nejvice tesim

  69. Guest

    super článek a na hry se těším

  70. ST-6

    Jednoznačně hitman mě nejvíc zajímá

  71. matterazy

    na tyto 2 kousky se dost tesim, na Hitmana se uz nemuzu dockat od minuleho dilu

  72. verbatim192

    max payne 3 to bude fakt nařez

  73. [1.337]maRa'

    Far cry bude tenhle rok hodně zajímavá

  74. mikymouse:-)

    už se těším

  75. 8Ghost8

    konečně výjde něco nového to bude nářez

  76. detoxz-

    Oh nice, další díl Hitmana.....

  77. Zuhy12

    Mno doufam ze to bude jeste lepsi nez to vipada uz se tesim

  78. ^^26Ewuska

    MAm raci call of duty 2 :D je to hra ktera zistane vzdycky nej !!

  79. matyzje

    super článek

  80. Guest

    Članek pěknej!

  81. trAff

    Článek super, už se těším

  82. rasta1989

    no tak sup sem snima :D

  83. Guest

    Tak nějak.::P
    Ale i tak se tesim a neco z tychto her si urcite zahraji :P

  84. TROLOLOLOxD

    Na Alieny se tesim, jen doufám ze budou stejne dobří jako predesle dily

  85. ^^22Wizyee

    Chtěl bych skoro všechny :)) hlavně Hitma 5 ,,Far Cry 3 ,, Max Payne 3 ,,CoD8,,Battlefield 3 :))

  86. ^^22Wizyee

    a ARMU 3 ,,

  87. Guest

    sindicate wow moje stará láska

  88. Guest

    Dobrý článek už se teším jak si něco zahraju

  89. Dre4k

    už od OFP je tento styl hry unikátní a nemůže se rovnat s ničím jiným ve světe,ARMA je vysloveně simulátor a je jen pro hráče se se chtějí u hry pořadně zapotit a mají rádi dlouhý příběh,kde jde opravdu o holé přežití.Občas je sice nudné dělat mise které jsou stylem téměř stejně,třeba ve ARMA2 mise Umění války kde mám dobýt nespočet vesnic a měst mě opravdu moc nebavilo kdyby se čas od času nepřihodilo něco co misi oživilo tak bych na to asi vykašlal,ale stím u špičkového simulátoru musí počítat.Kdežto v Cod nebo Battlefield jde jen o grafiku a příběh, takže je to klasická FPS střílečka kterou si může zahrat každý,neříkám že jsou to špatné hry,ale pokud si chce člověk opravdu zahrát a snažit se o své maximum tak je ARMA nejlepší volbou + opravdu užasná grafika na tak rozlehlou mapu,a jsem rád že je to česká hra která nám dělá ve světe ohromné jméno

    Dále by mohl mile překvapit Far cry pokud se bude držet ve starých kolejích a užasného příběhu který mě dostal jak v prvním díle tak ve druhém,nebýt ve 2 již zmíněného opakvaného objevování nepřatel a tom samém místě nemělo by to moc vážnejších mínus

    A řekl bych že nové CS bude zřejmě propadák neboť si nemyslím že si ji lidé boudou kupovat (pouze tu nejzaritější fanoušci),ale uvidíme co přinese čas

  90. farinathal

    Hitman se vrací! Po tolika letech je náš plešatý zabiják zpátky a není sám, Max payne přichází s ním a hodlají nám dokázat že jsou ještě schopní po takové době nejlepšími zabijáky ve svém oboru.
    Na druhou stranu ARMA 3 nám chystá znovu ukázat že i češi umějí dělat hry a to sakra pořádné. Již od 1. dílu patří ARMA k nejlepším bitevním simulátorům a každým dílem jsou boje živější, drsnější a reálnější.

  91. ^2zaklinac,na,ruzku

    bohuzel muj pocitac to asi neschroupne

  92. Guest

    nejvíc se těším na far cry 3 moc se mi líbí ta volnost tam a jak tam můžu ovládat v džungli auta a na moři lodě fakt se těším článek 5/5

  93. Guest

    tesim se moc

  94. Johnny'

    Super članek moc se mi líbí :) jen tak dal ;)

  95. MauR.

    čekal jsem vic od te hry

  96. 0gh6O0st6

    docela se na tu hru tešim, jsem zvědaví jestli bude tak dobrý jako ostatní :)

  97. bck0

    BioShock: Infinite tesimseeeeee!!!!!

  98. _Bob_Lee_Swager

    myslím že každá ta hra najde svého oblíbence :) já se těším na max peyn hitmena a taky CS :)

  99. Arseni

    ...zde hodně slibných titulů ale Far Cry je pro mě hodně jasnej nejočekávanější titul.

  100. pitchpunt.

    já se těším na hru ARMA3

  101. ^3[RR]^4Cpt.^1Rifle.^2Man

    Už se na něj strašně moc těším, projel jsem všechny díly na každou úroven :) ted už jen počkat na Absoulution

  102. -Dennny-

    Ztěchto her se nejvíce těším na Far cry3 a na Armu 3

  103. Aglar

    strílečky moc nehraju, ale kupodivu tyhle novinky vypadají hodně dobře..

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o