Téma

Nejočekávanější střílečky roku 2009

Komentáře(245)
  1. Tadesyx

    BioShock 2 rulezzzz :D na jednicku budu dlouho vzpominat

  2. Guest

    =-O cod 6 tesim se .....

  3. Dudok22

    na tohle se tesim

  4. Mc_Kunic

    vypada to dobre ale nevim co to je ale jestli to neni cod nebo vietcong tak me to pripada vsechno okopirovane vypada to obre ale je to kopie dvou her jak kdyby parodie

  5. Guest

    hej tak t je nejlepšíí!!!!!!!!!

  6. Dejl

    se tesim jak maly detsko :)

  7. svicko

    tak jako niiiice sem na to zvedavej tyhle hry nebudou zrovna ty ktery se propadnou az nekam do pryc napr. OFP 2 bude hodne uspesna mozna i ta prvni gameska.....uz se tesim

  8. Pecik_CZ

    Já chci CoD z 1. světovky, to by byla revoluce ve střílečkách :)

  9. Guest

    se tesim na mafii2 jak svin

  10. Guest

    hral uz jste nekdo GTA IV?

  11. 'Soap'

    OPF2 sem nikdy nehrál,možná proto se na to těšim :).Jinak CoD,no,bohužel je to poslední dobou rok co rok nový díl,ale IW už má u Activitionu jistý že to nebude vydávat nikdo jiný,tudíš=delší intervali=větší kvalita :)

  12. 'Soap'

    Jo a taky,co dela Americky vojak (soudim tak dle zbarni) u ruskeho tanku?:D

  13. kanec007_

    Tak jsem zvědavý, jak to dopadne s CoD 6, ale snad dobře pokud to naváže na součastnost - CoD 4, takže se těšim, CoD 5 byla hrozná, to bylo zřejmě tím, že to nedělali IW... Ale abych pravdu řekl, tak bych byl nejradši kdyby se další díly dělali třeba až po dvou a půl roce, protože takhle každý rok nový díl, to je pak na prd.. :-)

  14. Guest

    Sem velice rád, že 6 díl se vrací opět do rukou vývojářů ze studia Infinity Wars... To bude naložená pařba, ale HW požadavky budou nemalé :((

  15. kkubinhos

    Z těch všech věcí se asi nejvíc těšim na COD6 ale bohužel to asi nebude tak dobrý jak COD4, jak už tady někdo psal - delší doba vývoje=vyšší kvalita....a jen ještě není to Infinity Wars, ale Infinity Ward! :D už poněkolikítý tady tuhle chybu vidim...

  16. Deity.

    jeste ze vetsina super her vychazi i na konzole...aspon nebudu muset resit nejaky dokupovani hardwaru..i kdyz bude mit PC nekdy navrch,stejne to na xbox zmaknou :)

  17. Guest

    A takovahle pecka nevyjde na PC O_o.

  18. ^3HRANOLKA

    cod6 je už asi trochu moc, ale OFP2 by mohlo být hodně dobré :-)

  19. Janulka.

    a fear 2 ..... na to se hodně těším :p

  20. Guest

    Supeeer už se těším až Zapařim ;-)

  21. DIXIE7

    na tu se tesim

  22. naheCZ

    Víš proč?? protože Na tom ostrově bojují rusáci proti číňanům. No a amerika to de vyřešit (jako obvykle) a připojí se k rusákům

  23. Terminator/CZ/

    Arma 2 a flashpoint 2 .... hmm snad cesti vyvojari udelaj perfektni armu 2.. a taky jsem dost zvedavej na novej flashpoint :)

  24. MafesX

    To je 100% Operation Flashpoint 2: Dragon Rising... Prostě OF1 mě nadchlo a bylo velice zábavné... podle mne ve dvojce budou více kontaktní souboje ale BF2, ale také to bude zaměřené na taktiku a si nepůjde někam vběhnout bezhlavě, jako v BF2 a s trochou štěstí to tam vysekáte :o)) Takže OF2 je pro mně nejočekávanější hra... ARMU2 určitě zkusim, taky nevypadá špatně, ale graficky na tom bude určitě hůř... s OF2 jsem vyděl ještě jiné videjka a ty vypadají ještě mnhem lepší :o)) CoD6 co k němu dodat, může jen překvapit, jinak asi vim co čekat :)

  25. MafesX

    už sem asi kolem 2.30 ráno unavenej ... ale ty hrubky jsou ostré tak omluva za ně :D

  26. MafesX

    Tady link : https://www.youtube.com/watch?v=pNbsgVlFpRk

    Všechny videjka jsou dělaná enginem HRY...! Takže myslim že mě čeká příští rok nákup pořádné grafiky HD5xxx :o))

  27. Guest

    budou stat za vyzkouseni... ale ze vychazi cod 6? :D rikal sem to :D jako NHL ci jako FIFA :D:D:D dmnce... :)
    btw napisete nejake recenze o strategach? ja vzpominam na C&C zero hour - best game ever - v tom case :D:D:D

  28. calll_

    nj taky se tesim na opf2

  29. Guest

    to jsou dve hry ktere by mohli stat za to, podle me. akorat nevim jak s temi CoD. pak dobre vypadala jeste ArmA2

  30. Guest

    konečne aby to vzal activision protože na 5 dali spiš na grafaně než na gamesce

  31. Orbb

    na Rage a Bioshok 2 :)

  32. Wast

    u hráčů :)))

  33. Hitokage

    Konečně někdo dostal rozum. Konečně pokračování ze součastnosti. Konec vykopávek z 2. světové války.

  34. Guest

    ...se těšim asi nejvíc na CoD6. Jsem hlavně rád že to zas dělá infinity wars a bude to zas přítomnost..

  35. Guest

    vyzerajú Deus Ex3 a Rage ( ktoré je tak trochu ako Fallout 3 s funkčnými približovadlami :))) ostatné až toľko toho nového neponúkajú ...no ale možno prekvapia ... :)))

  36. Guest

    OF vyzera dobre.

  37. etapeta

    Už se moc těšim . až to bude na netu tak hnedka stahuju :D

  38. $tR!k3r

    doufam ze OFP2 bude mit stejnou hratelnost a realistiku jako jednicka..luxusni hra

  39. Guest

    pekny hry ale by to chtelo novyho kompa

  40. Guest

    Už aby byl listopad, jen je škoda, že to nedělají čeští tvůrci.

  41. Pixmas

    zajímavé , určo něco zahrajem

  42. KiFiK

    podle me hra COD je odjakziva o druhy svetovy a prvnia druhy dil byli nejhratelnejsi proste druhas svetova pova kdyby se udelala CoD1 s vylesenou grafikou tak to je nej hra

  43. Gun-Maker

    Ach jo zase z moderni. COD 4 me po chvili prestala bavit, ale ted 5 je mazec - NEj NEj.

  44. (RcOn)

    bral bych vsecko ale těšim se hlavně na call of duty 6 to bude peka

  45. Guest

    ja sa najviac tesim na armu2 a of2......ide o skvele hry ktore simuluju skutocnu vojnu..

  46. Guest

    ten vypada slibne, ale nevidim tu Alien:Colonial Marines :/

  47. Guest

    na Battlefield Heroes se tesim nejvic snad to nezmenej a bude gratis, jinak snad spustim na PC i CoD 6

  48. LazaR^4cze

    mazane..na ofp a fear se teda tesim nejvic...

  49. Guest

    ARMA 2 ,A Operace flashpoit good tešííím se mrte aj i na cod 6 hlavne

  50. Guest

    jj mě též

  51. Mr.SyrA

    ....ArmA2 a na operaci Flashpoint, a nemuselo by být špatný Rage 2

  52. Mr.SyrA

    Rage je první díl sory sem se prehlidl :) :)

  53. Guest

    si urcite zahraju. Cod 6 uz moc vysoky dil radci by mali udelat hru na podobnim Enginu ale iny nazev

  54. Guest

    jj presne! Uz me to nebavi kdyz se hraje ve 2. svetove ... radsi soucastnost nez se vracet do 2. svetove valky ... uz tech her je moc z te doby!

  55. yankee,

    ale muj pc ..

  56. Tipos93

    JO kua to budou hryyy!!!!!!..prej cod 6 no nazdar :D

  57. Guest

    Jsem rád že CoD6 bude zase v modernim světě..... nejdřiv to je v 2.světový pak v 21.století a pak zase v 2. světový je to debilně řešený ty přechody z 2. světový na moderní svět

  58. Guest

    už se těším na ten ARMA 2 kdyš to vydavaj češi le ten COD 6 voe pokracovani modern warfare:(

  59. Guest

    toto je nejrealistější hra jakou sem kdy viděl a to nemluvím o jedničce
    u dvojky taaa grafika je skoro jako v reale prostě pecka

  60. DaWik_:f

    těšim se nejvíc na battle field heroes muže to být docela sranda...xD

  61. Dav!d

    ... pokud skutečně vyjdou hry, o kterých je psáno v tomto článku, myslím, že se máme na co těšit.

  62. Guest

    cod6 by měla navazovat na cod2,jelikož urč si activision povšimlo,že byla nejúspěšnější na trhu,ani cod4 nemá takový výsledekj ak cod2,ale určo také dost utržila,prostě cod série měla zůstat tam kde kdysi byla její sláva a né se pouštět do moderních způsobů a nebo aspoń jeden díl druhá světova a druhý moderní a byly by všici spokojeni

  63. Guest

    proc by meli menit nazev kdyz se prave ten nazev prodava a hlavne kdyz se to prodava tak neni duvod to prestat vyrabet ze ano, logicke

  64. Guest

    myslim si ze by to mohlo bejt dobry hraju CoD4MW a je to mazec a kdys bude dvojka proc ne jen sem sni !! :)

  65. Guest

    call of duty 6 si koupim protoze mam cod 4

  66. Guest

    JSOU TO FAKT DOBRÝ HRY

  67. Guest

    Paril jsem i 1. dil KillZone na ps2 byl to narez tak jsem si koupil i na PS3 A muzu vam rict tato hra neomrzi je to snad nej strilecka co existuje.

  68. nUGGEt..

    V celku jsou tu všechny hry dobré, jak herně tak i graficky..

  69. Guest

    Může se jednat o dobrou hru, bohuzel si vsak budu muset do té doby vylepsit PC :-)

  70. QCZ|Kyng

    Rage vsem codum a fearum a podobnym *** natrhne spodky :)

  71. Opicka..^3O^4^^6_^4^^3O

    mooc dobrý hry už se na ně těšímm:)

  72. Soumin

    by mohl byt z vietnamu, at se nestrida MW s WW2....

  73. Mimonn

    je dobre za bude navazavot na 4 tak to meli udelat uz s petkou

  74. GeorgE-

    My jsme hlavně rádi, že na Modern Warfare 2 bude opět pracovat studio "Infinity Wars"... má být Infinity Ward :-)

  75. Guest

    Takže by mohlo být dobré BF Heroes. ;)

  76. Hiroshi

    Pokud se nepletu, tak studio, které vytvořilo Cod 4 se jmenuje Infinity Ward, ne Infinity Wars.

  77. =Vendeta=

    ... jak jinak. Jen doufám, že bude při nejmenším stejně dobrý jako první díl.

  78. Borec-stavitel

    Nezahraju si asi ani jednu hru :( protože můj PC to už nerozjede ! Škoda,ale jinak docela super.

  79. roxeTT

    a kde je cod6

  80. Desttro

    Už se jí nemužu dočkat x)

  81. Guest

    zahrajes si urcite bfheroes a jeslti ne tak to musis mit hodne slaby komp.

  82. Guest

    No už se těším na nový call of duty, prej to bude modern warfare 2 takže počítám že zase irák, afganistán atd.... super!!

  83. Guest

    jenom žasnu nad tím jak se každý rozplívá nad OpF 2 a jak krásně naváže na první díl. Byl bych trochu opatrnější bude to spíš battlefield se singlem :). Jestli čekáte pokračování jedničky, Arma 2 je pravý nástupce.

  84. .RastA

    Nejlepší hry roku 2009:)

  85. MafesX

    Alien:Colonial Marines je zrušeno ... a nebo přinejmenším zmraženm projekt!! :( Bohužel vypadalo to, ale pěkně.. Informoval o tom jiný server než GP...

  86. Guest

    oni se jen tak nezastavej ... cekam ze za 5let bude uz cod 11

  87. Guest

    KOuknete me pozadavky neni problem pro ani jednou s tihle her...

  88. Kolden

    FEAR 2 a Rage tyhle 2 gamesy u me teda vyhrali

  89. dr.w3cko

    pekne se to rozjelo s tim cod

  90. tellos

    Snad se neco dostane i na GP :) Flashpoint nebo arma by byla supr

  91. Guest

    za chvíli vyjde call 6 a já nehrál ani 5a4 to je ostuda možná bude good i flashpoint ale to je tak vše

  92. nodecek..

    ofp 2 a arma 2 abych moh porovnat co je lepsi

  93. mp3king

    NENÍ TO INFINYTY WAR(S)
    ale INFINITY WAR(D)

  94. TInykangaroo76

    mělo vyjít .. pokud se nepletu už na jaře 2008 .. takzě doufám že to vyjde...

  95. Beershock

    Call of Duty 4 že je ostuda? Co prosim?? Je to jednoznačně zatim nejlepší díl celý série, teda až po CoD1...CoD5 je jasným propadákem a ostudou.

  96. Hiroshi

    On to myslel trochu jinak. Myslel, že je ostuda, že ani 4 a 5 nehrál.

  97. Guest

    ...popřáli nám vše nejlepší do nového roku 2009....a je fakt, že se už moc těším...:D:D

  98. M1ch4l

    bioshock 2 spolu s mafiou 2 maju byt spolu s nejakymi dalsimi hrami vydane do 31.10.2009 :) bioshock by som ale tipol na august

  99. Beershock

    Jo tak to jo, teď už to vidim, jak to myslel, kdyby mezi 5a4 misto A dal ANI a potom čárku, tak to pochopim hned :), jinak za minulim koentářem si stojim, CoD5 sux, CoD4 nej

  100. MV2S

    Na všechny tyto tituly se hrozně těším:))

  101. bUgb34r

    hry se me libii ale vim ze se meto nerozkjede nejvic se mi libi flaspoint a F:E:A:R. 2 :)

  102. Marsh1

    CoD6? nevim ani že by byla cod5 :-O

  103. Guest

    COD4 sem nikfo nedal :(

  104. Berny-fire

    už na to moc těšim

  105. Guest

    cod6 protoze bude zase od stejneho vyrobce infinity ward ten a aktivision jsou nej a op2 nwm no jen tak ze zjedavosti trailer mi pripadal pekny xD

  106. Guest

    mno mrknul jsem se na videa a nejvic se me libilo asi ArmA 2 a FEAR.. tsim se kdy si to zahraju ale skoda ze tma jste neni video na CoD 6 na to se tesim nejvic

  107. ^^00LoW^^66ecak

    operaci flashpoint 2 a na f.e.a.r 2 no a taky urco skusim cod6

  108. retardovanej_kulomet

    Těšm se na COD6, protože COD4 mě hodně baví ...

  109. Ghost_27

    arma a operace flashpoint u me vedou ..pak fear taky mega good hra ....na tyhle tri se tesim uplne proste nejviic .......a bioshock taky nebude k zahozeni :).....

  110. Guest

    tak kolik myslíte že se ještě výdá ze serie Call of duty?

  111. Guest

    cod4 uz je takova normal pařba jako byla cod2 :)

  112. Hugo_zly_muz

    CoD6 nikdy!!! nechceme, nazdar

  113. Guest

    A co třeba takový Huxley?? Na něj se určitě víc těším než na nějaký Rage nebo CoD 6.. to CoD už je taky na pytel.. nejlepší bylo CoD 2, teď už to stojí za prd..

  114. ^^77lamkA^^11*

    CoD5, že je ostuda pánové se mylíte. Možná je to pro vás ostuda, protože vám to nejede na Pc, ale já to hraju na lnou grafiku a musím říct, že je to super hra.

  115. Guest

    Na call of duty 6 se těšim a doufám že to bude dobré když to bude zase v přítomnosti jako CoD4.

  116. Guest

    Tak na to se mrtě těším,doufám,že to bude stejnej masakr,jako COD4

  117. Guest

    No z toho co tady je se těšim jenom na Armu 2 a Rage.

  118. Guest

    OFP2 bude právě blbost protože pokud vim tak to dělá codemasters a ty neuměj udělat simulátor. Bude to blbost která bude mít s ofp společnej jenom název. Arma 2 je daleko lepší,žádný scripty atd.

  119. Guest

    hra vypadá dobře kdybych měl hodnoti 1 hrozný a 10 hrozný hry by dostala 9.5 a to je dobrý :)

  120. ^^22Psajcho^^33CZ

    Zase to bude podelany titul jako 4.. CoD = 2. sv. valka!!

  121. ^3_|Pr@sik|_^4umbro

    Prostě CoD4 je námrd hra... =) nwm, proč řikáte, že 5 je lepší v grafice, když je to uplně to samý jenom předělaný do 2. sv., tak nwm, proč by to nemělo jít někomu, kdo hraje 4... já mam v kompu 4 i 5 ale prostě ta 4 je hodně dobrá, tim víc, že už to neni jenom 2. sv. válka... a moc se těšim, až vyjde 6, kterou dělaj stejný vývojáři, jako u 4 =)

  122. Guest

    Operace flashpoint :) to sem hraval uz daaaaaaaaaaaaavno :D

  123. Guest

    ja se těšim na operaci bude fakt mazec

  124. -!!!DAVE!!!-

    ja se nejvic tesim na cod 6 bo 4ka byla nej dil a taky se tesim a operaci flashpoint a armu 2 protoze to bude asi hodne realny a tezky takze me to na chvilku zabavi :D

  125. Guest

    tesim se na mafii 2 a bioshock 2 .) same 2-(dvojky) .)

  126. qwffqfqfwqwfq

    vsechno vypada good ale vecina stech her ma vidani az na konci roku a malo her vide bez spozdeni :D takze to stejnak večina lidi bude hrat az skoro v roce 2010 :D

  127. pArm!k

    Prej že CoD4 překvapilo a CoD5 zklamalo?? Hh tak to jsem se zasmál!! Právě naopak..CoD5 je hned po UO nej CoD co znám...a CoD4 je prostě mimo..

  128. DaveM!

    možná singleplayer. S tím souhlasím, ten je jeden z nejlepších v cod sérii ale je až cod:uo, které mělo výborný singleplayer, ale multiplayer pokulhává ve všech směrech. A dosti mě překvapilo, že se zjistilo, že cod 5 ani nevyužívá druhé jádro dvoujádrových grafik a to znamená, že SLI, crossfire nefunguje ani jak má, a to ta hra má engine ze čtyřky, kde měli všechno jako na talíři.

  129. ^9Mr^2.^9Predator^2'

    Ty voe, CoD se rozjelo slušně, si pomatuju, jak sjem dřív s kámíkem pařili CoD1... :) Jsme měli z toho první Vánoce, jak se nám to líbilo, jaká to byla novinka... A už se začíná cpát šestka... :) je to masec

  130. PraRocky.

    jen pod tlakem, dvě do roka vydávejte, to je teda fofr, jak fifa nebo nhlko, taky každej rok a už je to trapný.

  131. Guest

    smekám 5/5

  132. ^^00U^^22.^^00F^^22.^^00O

    a to mi nikdo nevezme

  133. Guest

    Vsechno je to podelany,vydavaj ty dily strasne rychle a pak se to ani poradne neoceni...pekne jak byla mazera mezi cod 1 a cod2...ale ja hral stejne jen cod 1 :-D

  134. Guest

    ... To chcu vidět a taky si zahrát :D

  135. Guest

    jednoznacne se tesim na f.e.a.r.2:Projec origin a na CoD 6,ae ten asi nerozjedu:(

  136. Guest

    už se tešim a cod 6 jen co to vyjde tak to kupuju ale asi až uvidm hw naroky tak asi nic bude

  137. mlokac

    stim COD ma kazdej jinej nazor ,ale jestli muzu tak si myslim ze COD 4 to nejvice rozjel a COD5 je to same akorat 2 sv. a jinak to je upa onicem ... mohly by zacit delat uz aj budoucnost ako treba UT III

  138. ^6-.^4L^5GG^4L^6.-

    uz se tasim na COD6

  139. Guest

    Z CoD serie je nejlepší 2jka,fakt ty mapy jsou best,a ktomu 2. sv.,super zbrane atd,proste je to nej dil i po progamingove strance.
    CoD 4ka je taky hafec dobra,ale ty mapy nejsou nak extra,ale presto se to da,zbrane taky good,ale co jsem videl CoD5ku,tak je to totalni sračka,ikdyz sem ji nehral,mozna bych mel jinej nazor,ale spise ne,ale CoD6,zase mdoerni doba,to ani ta enwa,ale meli by skutit dobre mapky,a trosku to predelat od 4ky,aby to zas nebyla fakt jen to same jako 4ka,stejne 2. sv. forever,a CoD 2 rlZ ! ! !

  140. Mr.Redkvicka

    tak cod mě baví všechny díli a je mi jedno že to neni moderní dobab a je to to supr
    battlefield heroes-tak to bude pecka už se nemůžu dočkat supr

  141. Guest

    uz se tesim ;)

  142. Guest

    Jej.... cod4 je fakt super, už se těším na pokračování cod6 !!!!
    =)

  143. neHrajici_Hrac!

    u me stejne porad vede prehistorik 2 ¨:D

  144. Guest

    moc moc dobry

  145. Guest

    ale ta poslednihra tu hrajou jen lamy

  146. Guest

    davam za 5 nic moc sou tu i lepsi

  147. |RW|RioKiller

    No nevypadá to špatně.

  148. Guest

    Killzone 2 a Deus Ex 3 na nějaký COD sere pes.

  149. Borgi*

    hlavně na FEAR 2 protože u jedničky i datadisků jsem se bavil, Boishock 2 bude snad lepší než jednička a hlavně jsem zvědavý na Rage jako hru a jako engine, vypadá to moc dobře.

  150. //$^invalidi^$//Zdenekmr

    No vážně :D

  151. //$^invalidi^$//Zdenekmr

    Good

  152. ^9>^5>^2>^9B^5-^9Rab^2b^9it

    Vydavatelé si fakt nedaj ani na chvíli voraz:D

  153. MAXX´´´

    To Call of Duty už to přehání ... Začíná to vycházet každej rok jako FIFA nebo NHL ... :X

  154. Kewee

    bioshock jedna jsem hral a bylo to dost low prislo mi to jak takova strilecka pro deti ty zbrane a cela ta grafika byla divna.. jinak na cod6 se tesim doufam ze bude vylepsena oproti petce :)

  155. Kewee

    bioshock jedna jsem hral a bylo to dost low prislo mi to jak takova strilecka pro deti ty zbrane a cela ta grafika byla divna.. jinak na cod6 se tesim doufam ze bude vylepsena oproti petce :)

  156. Dr.Greenthumb!

    omg casy kdy CoD1 hralo +- 1500 na gamezone.cz ... remagen atd... jo to byly casy. Ale to zvas nikdo nepomatuje :-D to jste nevdeli jak vypada monitor a klavesnice :D .Ale i CoD1 musi umrit. Proto rikam CoD4 rlz ale i ta dvojka ujde. a pětka? Tam jsou dobry zombici jinak shit

  157. Guest

    uš se těšim :D

  158. prysky

    uz se tesim ale 1. co budu muset udelat je si sehnat lepsi pc

  159. Splash2face

    Nejlíp vypadá arma2

  160. Splash2face

    Ofp 2 taky pěkná

  161. Guest

    No uz se tesim bral bych vsechny ty hry a kdyby mi sla ArmA2 tak by mi to stacilo!

  162. Guest

    těšim se na cod 6 ale teťka mi zatím stačí cod5

  163. HAINZE

    mazec hry

  164. Guest

    OP2 lidi newíte co je dobrý četl jsem o tom všechno co se dalo a řikám OP2 bude hra roku 2009 a tím to hasne !

  165. towmass

    bylo by to zajimave kdyby COD6 bylo ve vesmiru ... hratelnost by se zase zvedla, jinak clanek za 5 ;)

  166. Guest

    hodne se tesim jak na CoD tak na Operaci Flashpoint

  167. Guest

    za 15. let...

    Dnes právě vychází Call Of Duty 25 :D to bude xD

  168. Guest

    Na Armu a Bttlefield Heroes se těším ale CoD si taky neodpustím ikdyž to bude nepovedený.

  169. Guest

    akundrat to bude chtit nove PC :-D

  170. dr.w3cko

    uz radsi u tech nasi starych

  171. Guest

    Libi se mi jak GP pise o hrach nedelaj to pro Firmy a zakazky ale pro hrace takze pro nas !!! :D

  172. Dodiiix

    uz se na ne tesim :-)

  173. Guest

    na soldata stejně žádná střílečka nemá :D to je nejakčnější hra co znám

  174. Guest

    tesim se jak malej ,az uz je mam na HDD

  175. [D]T-Lama

    ArmA 2 bude jako obvykle BBB (binarizovaný balíček bugů), hratelný až tak po pátém,šestém patchi....
    Kdyby tomu alespoň jednou dopřáli řádný betatest....

    CoD 6 mi přijde už opravdu jako vtip,za chvilku budeme mít klidně CoD 15,když to budou na střídačku dělat dvě firmy ;)

    ;P

  176. Guest

    tady ta hra me taky docela zaujala ale nej je proste cod 2 a tesim se na cod6 a hlavne nejlepsi je ta prvni mise to ja vostra :D :D :D :D :D :D :D

  177. ^4Fan^1T^4oM

    Asi nejlepší bude BF, Flashpoint , killzone,rage - a nejvetší propadák bude CoD 6, jestli teda nepodstoupí nějaké razantní změny o proti 5ce.

  178. MITTOS

    VŠETKY VYZERAJU ZE BUDU GOOD ALE AKE NAROKY BUDU VYZADOVAT ARMA2 VYZERA DOBRE

  179. --Zippy--

    Dobreee jak ciip ... potrebuji NEW PC na neco takoveho xD ...

  180. Indy[CZE]

    Nejvíce se těším na další díl série COD 6. Zatím mě žádný díl nezklamal. Pak asi ještě na OPF to bude asi taky dobrý, akorát škoda že to nedělají češi :). Pak se taky určitě těším na mafii 2. Máme se na co těšit :)

  181. Guest

    Na tu se čeký taky dost dlouho..

  182. ^^11>^^00|^^77Adams^^00|^^11<

    docela dobrý počteníčko

  183. Guest

    ArmA2 tam nemá čo hladať je tam iba preto lebo je to česká hra

    podla nma je to podpriemerná hra....

  184. Guest

    Doufám že to dotáhnou dokonce, né jako ve 4 kde nefunguje nahrávání

  185. Guest

    Ta 6ka bude trochu kokotina bych rekl .

  186. robo12

    na Bioshock 2 se těším 1 byla krutá :)

  187. pamoka

    COD6 si radsi nic nemyslim bylo by skoda si to zprotivit jeste nez to vyjde a kdo vi treba se infinity war pouci a udelaj supr gamesu kdyby zkloubily 4 a neco z5 a delku z2 tak by to byl narez

  188. Guest

    Drsně AMMA drrsná hra hral jsem jedničku a vubec jsem jinepochopil nemohl jsem udelat ani trening :D tak že nic. Ale cod 6 nvm mno myslím že to je vsechno to same akorát lepsi ggrafika a tak mno uvidime na podzim 2009 :D

  189. Guest

    COD 6 bude snad nářez jako 4 a ne kratký a přeamerikanizovaný jako 5
    Jo nepíšou nahodou u OPF 2 že to má bejt konflikt mezi ruskem a čínou ?? Pokud to tak bude tak mi nesedí do videa ti amici v digitalech a s M4(fuuuuj)

  190. Guest

    cod6 budu hrát aspon tak dlouho jako cod1.....

  191. bUgb34r

    vsechno dobry akorat se me to nerozjede :_D

  192. Guest

    Doufám že CoD 6 bude mít delší Single palyer než CoD 4 jinak se těším

  193. Guest

    no jééje, ale celkove sem si pocet. :)

  194. ^^00Aromon

    ja bych rek ze Cod 6 bude zase propadak...

  195. Guest

    cod 6?prehaniju už...co dil to nanic..teroristi?vim že to de s doubu ae terorist patri do coun-strike a ne do cal of duty!!!

  196. Guest

    nemam rada strilecky fuuuuuuuuuj!!!

  197. >>KuRRi<<

    Arma, Cod6 a Flashpoint nevyypadaj spatne

  198. ^3Yellow

    čekám na něj od dob co jsem jako malej dohrál FLashe1 a o ocdu 6 jsem začal mírně pochybovat uvidíme jestli serii COD infinity war(d) zachrání,,,moc šancí jim nedávám

  199. Guest

    Zdravím.Jak tak čtu té komentáře,tak asi mínim,že co čtenář,to pařan.Akorát nemohu pochopit,jak někdo může dělat závěry,že ta hra je špatná!!!Vidí ukážku ze hry a už tvrdí,že je to slátanina.FUJ!!!!!Hrál jsem všechny díly CoD a každý je zvášny,jak je dělanej.Mně se zdají všechny díly supr!!Hold někdo má rád HOLKY a někdo VDOLKY!! Zatím......

  200. {WWS}P@blo

    no dokazal bych si nakou vybrat

  201. Guest

    Rozhodně sem pro Call of Duty. Sou to nejlepší střílečky na světě a 4 mě bavila nejvíc teda ještě baví. Mám ji na ps3 a je to teda zážitek a je pěkně těžké porjít celou kampaň na veterana, ale zvládl sem to. Jestli bude 6 od Infinity Ward a bude to Modern Warfare 2 tak se máme opravdu na co těšit. Doufám že budou v multiplayeru nové možnosti se zbraněmi a samozřejmě nové zbraně. :-)

  202. Guest

    Jestli to bude navazovat na CoD4, tak se moc tesim, protoze CoD5 me velice zklamalo, radsi si zahraju CoD2 nez CoD5

  203. Guest

    No neříkám že sou to spatné tituly třeba takej Bioshock2 určitě nebude marnej, Rage taky vypadá nadějně a COD neříkám propadák ale šestka je poměrně už dost ikdyž všechny dosavadní díly samej luxus. Stejně pořád čekám až vyvojáři oživijou Counter Strike 1.6, Source se z mě nepchopitelných duvodů nelíbí.

  204. Guest

    Omg tak to teda ide dole vodou s tym CoD. Kazdy rok nova verzia, koho to ma bavit? Online hracov urcite nie.

  205. Guest

    sou moje oblíbená parketa :DDD

  206. Standa-SK

    Ja sa najviac tesim na BF Heroes.

  207. Mongl!k

    Jestli bude 6 navazovat na 4 tak to budu docela rad...pac 4 me bavi...ale stejne nejlepsi je 2...

  208. malej.

    Doufam ze to nebude stejny propadak jako CoD 5 x)

  209. Guest

    dobra hra doporucuji

  210. Guest

    Call of duty 4:Modern warrfare se podle mne povedla velmi me baví tak tedy doufám že se na té 6ce pořádně vyřádili :D a bude to stát za to

  211. Cimbiiik

    sem zvedavej

  212. Guest

    tesim se na cod6 i když bude ve vesmíru ale uvidíme.....

  213. Guest

    Muzete mi, prosim, sdelit vsechny dily operace flashpoint???dik

  214. Guest

    Mno nwm,nwm těším se n BF Heroes a zbytek uvidíme.
    Jo jinak s tím CoD je to už trapné, možná singly ale vydávat každy rok hru není na online hraní dobré.

  215. Guest

    uz se na to tesim myslim ze to bude parada

  216. Guest

    Call of duty zacalo 2. sv. valkou tak by tak melo i zkoncit .... :-)

  217. Guest

    cod je good hra myslim ze by melo byt vic dilu nez jen 5

  218. Guest

    Jinak sem ještě zvědavej na Quake Live kterej vám tu chybí to může být taky pecka. BF Heroes a Quake Live nová éra her :D

  219. Guest

    beru všechny :)

  220. Guest

    tak teda podle me vse ypada solidne az na F.E.A.R pac u predchoziho dilu sem se celkem i bál =D=D=D ale jinak pecka

  221. Sgt.Davison

    Se těšim

  222. Mongl!k

    Doufam ze mi je pc bude podporovat...Hlavně Call of Duty 6...

  223. Guest

    vypada dobře

  224. B(o)XeR

    Já se už nemůžu dočkat CoD6..doufám že nesklame ;)

  225. Guest

    Cod 6 parada

  226. fallout5

    mame se na co tesit

  227. BelphegorIV.

    Nechapu,jak nekdo o CoD 5 muze tvrdit,ze je to propadak. Vsechny serie byly dle meho nazoru uspesne. Trosku horsi je CoD 4,protoze proste CALHOTY DUTY je zalezitost motajici se kolem 2 SV. A prave 2 SV neomrzi nikdy :D

  228. Guest

    začal sem hrat jednicku stacil mi zacatek :D

  229. Guest

    Hral jsem vsechn COD krom prvniho dilu, a vsechny se mi vesmes libili. Ale uz mi to prijde jen jako tahani penez z hracu...kazdy rok nova hra dohrana za par hodin? to je silenost...treba takovy starsi medal of honor to byla hra, proc ji neudela nekdo v novem kabate?

  230. Guest

    na ty vsechny hry se tesim

  231. skacelson

    vubec s tebou nesouhlasim cod4 byla bozi a vubec mi nevadilo ze to nebylo ve druhe svetove (ta uz je stejne ohrana)

  232. pLuFFy_

    mnoo dobry dcela ne?

  233. Guest

    dekuju za predstaveni hry cod6 MF2 uz se na ni tesim 4ka mne hodne zaujala tak sem zvedavy jak s pritomnosti nalozi doufam ze GP bude podavat co nejvice info o cod6

  234. Guest

    zlatej CoD!!!!https://www.gamepark.cz/img/smile/IiiI.gif

  235. Guest

    Už se těším!To zase nebu nic jiného dělat než hrat xD

  236. gameantik

    jj je to dobry

  237. Guest

    tešim se

  238. Guest

    Cod budou kruty uz se tesim

  239. Guest

    ale to cod6 me pride jako kravina

  240. Lukaso.

    ta bude parádní, kam se hrabe OFP2, ArmA táhne sérii původního OFP dál.

  241. Rastaak_

    to bude nares !!!!!!!!

  242. Guest

    těšim se na všechny tyto good hry...

  243. JACKY1

    nejlepší bude asi CoD6

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o