Téma

Nejočekávanější strategie roku 2012

Komentáře(69)
  1. Johny303

    je u strategií záruka naprostý kvality, jednoznačně vede!

  2. Hugo_zly_muz

    Samozřejmě Dota 2, ikdyž už jí hraju dávno , hra je peckově udělaná a je určitě lepší než parodie LoL a HoN , jinak tento trailer je opravdu epický, je vidět že Valve je dělat umí...

  3. amim

    Tss ...parodie LoL. Vstupuješ na tenký led

    Jinak, asi tenhle rok do žánru strategií moc nezavítám. I když bych rád viděl, kam se Port Royale od té skvělé jedničky dostal.

  4. haXik|LP

    Možná tak StarCraft, jinak všchno stojí za starou bačkoru :down

  5. nEhyg!eniX

    Vzdy nejlepsi strategie byli a jsou a budou HEROES a STRONGHOLD CRUSADEr

  6. pnpPrase

    Já strategie přímo miluju a ten Carrier vypadá luxusně. Kdysi jsem hrál tuto prvotnku a bylato epická hra, žel pro dnešní grafiku už nehratelná, tak jsem dost zvědavý na tento remake.
    A zbytek? PI zase vydává novou tahovku? Tak to asi bude další člen do zbírky alá EU, HoI

  7. Guest

    Crusader Kings II tahová strategie? Je vám jasnej význam toho pojmu? To znamená, že se hraje na tahy ( jeden hraje, zbytek čeká na svoje kolo ). Co vidíme na screenech? Zázračný tlačítko pro pauzu...to se v tahovkách asi moc nepoužívá nebo jo? ( ( pro 6 - to samý platí i pro EU, HoI, CK I atd. ). Jednoduše ani CK ani HoI ani EU série nejsou tahový strategie.

  8. ^^00Be^^11NnY

    Už se na to těším

  9. johny963

    Odkdy dělá Paradox tahový strategie? Sám jsem hrál od nich dost strategií (HoI 1 až 3; Victoria 1 a 2, CK, EU 1 až 3) a jak už napsal tady nademnou, tak sem si nevšimnul, že bych já hrál a ostatní čekali. Jinak tenhle typ strategií mne naprosto vyhovuje a je úžasnej. Paradox dle mého dělá nejlepší strategie

  10. lachtan321

    Ja sem vzdycky myslel ze dota hon a lolko sou MOBA ,ale jestli sou podle gameparku strategie tak to tak urcite musi byt

  11. Guest

    Johny tyto hry jou šechny dobré jen si stačí vybrat.

  12. matterazy

    Na dotu se už moc těším u 1 jsem strávil věčnost. Uvidíme, slyšel jsem, že je dost podobná lolku

  13. vladislav203

    ... shogun ,záruka kvality

  14. morph00x

    jediný co dota 2 přinese je nová grafika .... docela smutný na to kolik okolo toho dělaj kraválu .... zůstanu si u LoLka ...

  15. [RuSSiA]SteRloK

    Nejlepší srategie jaké jsem hrál byli hry ze série TOTAL WAR. Nic lepšího v brzké době nebude a všechny ostatní strategie si dá hravě do kapsy ve všech směrech a myslím že nebudu sám kdo bude mít tento názor

  16. Guest

    Nejlepší je stejně Starcraft a Total Anihalation

  17. Guest

    už se těším

  18. Guest

    je to dobrá hra

  19. .KempeR.

    mox se teším nato!!!!

  20. bluereider(

    Kurde !

  21. KETARD

    Hi nevimte nekdo zda tahle hra vyjde v lokalizaci cz ? predem diky

  22. Res!EXE

    Je luxusni, mel jsem to stesti a kamarad me obdaroval beta klicem takze uz jsem mel moznost to ozkouset a jsem nadseny.Zezacatku jsem byl skepticky, protoze se mi zdalo vsechno "jine" a neprehledne, ale po par hrach clovek zjisti, ze je to naopak vsechno jednodussi, pruvodce nakupovani, quick buy, lepsi animace utoku u hrdinu..po herni i graficke strance hodne velke zlepseni.Bohuzel zatim nejsou k dispozici vsichni hrdinove, ale postupne je tam pridavaj.Az vyjde, urcite doporucuju koupit.

  23. Res!EXE

    A ty mas beta klic, kdyz to tvrdis s takovou jistotou?LoLko a cela ta kmunita kolem pujde s nastupem D2 do prdele, ted se tesi takove oblibe jenom kvuli turnajum a vysokym prizemoney, jenze tohle vsechno D2 s valve za zady smazne jako nic.Povime si za pul roku.

  24. ^1E^7nemy^155

    Pěkné hry nějakou určitě zahraju

  25. Ul

    To je jak scéna vystižená z Posledního Samuraje

  26. SochoJir

    to musím mít

  27. wapzor?!

    ne lolko nepůjde do prdele... pořád tu bude... nezastávám se ho protože bych ho hrál (podle mě totální pičovina a jen zlehčená verze doty a hon)... ale lolko tu bude kvůli tomu že to většinou hrajou ti co hrají ještě další hry... většina lidí se kterýma hraju cod hraje lolko a ti co to hrají občas si nebudou kupovat hru aby si ji zahráli 1 za týden... navíc lol je strašně easy na naučení... nemusíš deniedovat creepy, věžky prostě nic... ale s tm že půjde lol do prdele ve světě je asi pravda... i hon i dota mají podle mě lepší komunitu než lol...

  28. sustaa

    strategie me nikdy nebavily .. cekam, az vyjde nejaka, ktera me zacne bavit , ale zatim to tak nevypada ..

  29. SilenZ

    Tak na ten se teda těším

  30. DownlouD

    uz se tesim na tu novou dotu ♥♥♥♥

  31. lachtan321

    Tipicky kecy lidi co se o hru nezajimaji jenom heatujou jako deti bez zjevneho duvodu.Pocet hracu lol presahl 20 milionu a dene je online vice nez 2 miliony hracu.Rekni mi jedinej duvod proc by mela hra kde je nejvic turnaju nejvetsi prize money a vic hracu nez wowko zaniknout kvuli hre ktera je kopii te stare s lepsi grafikou ?

  32. Tr!n!tr0n

    Carrier Command: Gaea Mission
    Dota 2
    StarCraft II - Heart of the Swarm
    na to se teším určitě

  33. Fe-Male

    A já stejně zůstanu u série AoE...)

  34. ShockKking

    nic dobrého nic nového ... ani do jedné hry bych nedal halíř obzvlášť do požírače peněz SC uděláme datadisk dáme jim tak 10 misí a vyděláme miliony nasrat a rozetřit C&C bude pecka ale ta tu neni

  35. Guest

    mě by zajímalo, co od toho C&C očekáváš jinýho, než "dáme jim 10 misí"...

  36. wapzor?!

    neřekl sem že zanikne... možná to blbě vyznělo ale podle mě půjde do ústraní... dota 2 je prostě dlouho očekávaná novinka a máš toho všude plnej net... navíc větší prize money? víš vůbec o tom turnaji s dotací 1 000 000 dolarů? a to je ta hra teprv v betě... a lol nebude mít v životě víc hráčů než wow...

  37. Guest

    Super už se těšííím

  38. Guest

    Samurai 2 byla dobra hra, ale ty jeji prodeje jsou tragicky. A citelne postradam tahove takticke hry typu ufo nebo jagged aliance, alespon ten back in action mohl byt zminen.

  39. ST-6

    Total war by mohlo byt zajimave

  40. lachtan321

    1. Nekomentoval jsem tebe ,ale komentar 24
    2.lolko dostalo dotaci na season 2: 5m dolaru a do turnaje da milion.
    3.Wowko ma 12m lidi lolko pres 20m
    veci jako free servery do toho nemuzu zapocitat protoze se to spocitat neda.

  41. ^^11*^2Lovec^^44

    strategie... Hezký článek ,palec nahoru

  42. haxingPOTATO

    SC2 4ever, jinak dobra recenze

  43. TeXys

    su zvedavej jaký to bude

  44. Guest

    ja vždy myslel že dota je jen mapa ve warcraftu ale jako samotna hra to muže byt sranda pokud postavičkam nechaji hlašky z w3 P.S. nechapu jak mužete srovnavat LOL a dotu...original je jen jeden (dota) )

  45. Guest

    jj lolko je fakt jednoduche ked to tam feedi kazdy 3. hrac a ak chces mozme dat 1vs1 uvidime ako je to pre teba lahke a to vysvetluje aj preco ma LoL 10x vacsiu komunitu ako tvoje jebnute a okopcene HoN pre jebkov a o dote ani nehovorim jj berem spellom napr 200 dmg pride volaky kkt medved jebne mi 1 basic attack a zobere mi 1,2k a som dead fakt dobra hra ty mozog

  46. xBlues

    vypadá to konenče na nadupané stretegie

  47. Guest

    Pro me + ze je to i na konzole ;) bo mam x360 tak si to nejspis kupim

  48. Guest

    četl jsem o tom už recenzi..hodně dobrá strategie..všem doporučuji.

  49. Herculles

    ttak stratégie nič moc, no všetko v podstate po starom a žiadne prekvapenia, ale snáď sa nejakej novinky dočkáme.

  50. Gabon

    Tak to vypadá, že bude z čeho vybrat .. :-)

  51. ^^00Be^^11NnY

    už se teším na Total war ;)

  52. Miry:)

    asi vyzkoušim

  53. urna11

    Strategie nějak nemusím ale grafika je docela dobrá.

  54. Guest

    starcraft starcraft starcraft

  55. Darny

    Tak na tuhle hru se těším :-)

  56. !Angel!

    Vědšinu z těch her musim sehnat až vyjdou.

  57. Guest

    End of Nations to vypadá fakt slušně.

  58. pitchpunt.

    mnoc se těším na Crusader Kings II ! :D

  59. Guest

    Fakt moc dobrý článek :)

  60. derwy

    docela bych si tu hru vyskousel

  61. farinathal

    Jednoznační uchazeči o RTS roku SC II: heart of Swarm a DoTa 2 (ačkoliv osobně bych dotu zařadil mezi RPG ale toť můj názor).
    Starcraft II: Wings of liberty mě nadchnul víc než 100. epizoda Big bang theory a informace o chystaném datadisku víc než 3. epizoda Star wars. A za předpokladu že DoTa 2 bude pouze graficky upravenou verzí 1. dílu s vylepšeným nakupováním tak si myslím že nebude o čem přemýšlet. :)

  62. Guest

    pekne zpracovane

  63. Quelcry

    ten už mám objednanej přes měsíc a doufám že to bude opět CE jako WoL. toto je pro mě hra na další 2-3 roky dokud nedojde třetí pokračování Legacy of Void.

  64. Guest

    Moc pěkné hry ale asi bych skusil End of Nations to se mi líbilo asi nejvíc.

  65. ^1H^2o^1S^2t^1E^2L^1i^2N^1KKKKKKKKKKKKKKK

    ´necháme se překvapit z obrázků toho moc nezjistíme :) :D

  66. Arseni

    ...se asi těší m na Port Royal.

  67. PsychoReaper

    SC II vypadá dost dobře,snad to tak bude a ne jenom na videu.

  68. vivik.

    End of Nations ...:D

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o