Téma

Nejočekávanější RPG roku 2012

Komentáře(102)
  1. lachtan321

    se mame na co tesit

  2. ^1E^7nemy^155

    Pěkný hry už se těším

  3. haXik|LP

    Možná tak Final Fantasy, jinak břečka ;)

  4. cimba11

    Mrtě se těším

  5. maxXx.cz

    Jasný favorit.. na něho už čekáme moc dlouho...

  6. 777mike777

    vypadá to dost dobře hlavně to Diablo III

  7. Red_Dwarf

    čekám

  8. Guest

    na tuu hru sa čaká pekne dlho , a preto bude aj jej cena , možno sa mýlim a možno nie ale blizzard si urve neskutočnu cenu a vy to kúpite už len z pricípu že na to dlho čakáťe aj ked to bude len o neakých 5 eur drahšie . no nevadí aj tak , hry su na to aby nás bavili radšej tie prachy prechlastať alebo minuť na vývojarov čo nás dlhé roky zabávaju a dlhšie ako flaška alkoholu a uspkojuju viac ako cigarety ? s týmito morálnymi sračkami na koniec vám chcem popriať štastné a veselé a nový rok

  9. skokanka

    mne vyhrává jasně DIABLO III.Ale pořád se jenom slibuje,chce to notnou dávku trpělivosti.Jinak ukázky jsou super,každý si může vybrat.

  10. Kazma_Kazmitch

    tesim se na 2012 je to pekne Final Fantashy atd.

  11. Holistr

    Diablo 3 je jasná volba. Uvidíme o kolik nás bude chtít blizard podojit, ale určitě si chci zkusit single player.

  12. divnej_nick

    chyba ze to vydani odsunuli, ted vedle diabla nema zadnou sanci.

  13. Guest

    už se těším na Diablo III a Final Fantasy .... hral jsem skoro celou serii obou her

  14. Guest

    tak já se těším na hru hra o truny a na torchlight, diablo ,final fantasy až si je stáhnu tak budu pařit pařit a pařit -)

  15. Ivanovicz

    Tak na tuhle hru se těším nejvíc Viděl jsem celou první řadu seriálu a nemá to chybu

  16. 2toneman

    Uz to tisickrat odlozili a uz me dosla trpelovist at se de blizzard vycpat !!!!! Stejne to zas odlozej ... uz to melo byt davno venku !!!!! Jasna volba je Torchlight 2 !!!!

  17. ^^00_shOck_

    Teším sa na Mass Effect 3

  18. Guest

    To gremln000: Diablo 3 si těžko zahraješ aniž by jsi si ho koupil :D, ledaže by jsi našel nějaký funkční free server :D.

    To 2toneman: Blizz nic neodložil protože ještě oficiálně neoznámil datum vydání :). Za to Torchlight 2 byl odložen a pokud výjde v době Diabla 3 tak to bude mít sakra těžké :)

  19. IceMemy

    1. Mass effect 3
    2. Diablo 3

    Na nic jineho ani necekam Uz aby to tady bylo.

  20. voza11

    JE něco lepšího ? .DD

  21. stonehard

    neni ocem

  22. O*C*B

    bezkonkurenční nazeř zabavy ;))))
    nevic se na nej tešim

  23. Tr!n!tr0n

    tak tady se teším skoro na vše

  24. Go4RN

    Blizzard "neodklada" protoze nikdy nerika datum vydani do chvile kdy je hra hotova. Nicmene obcas zminej kdy by asi tak mohla vyjit a to odkladaj. Na druhou stranu klidně si ctvrt roku pockam na hru kde nebudou bugy a bude domakana do konce nez zabuguvanou sracku u ktery se clovek ani nepobavi...

    Blizzard to takhle dela se vsema hrama a vsechny jsou uspesny, mozna kdyby se i ostatni studia zacli chovat stejne bylo by tech dobrej her mnohem vic...

  25. Guest

    Tak jestli jsem neco neprehledl, tak nevyjde zadne poradne klasicke fantasy rpg, ve kterem by se hrac mohl piplat s vyvojem sve party a prozivat poradne dobrodruzstvi. To je docela smutne.

  26. Hocyklokinap

    Těšim se jako malej harant ..

  27. Guest

    super už se těším

  28. NimF

    na zaklínače pro xbox se taky těším :)

  29. Guest

    is the winner..

  30. w00zie

    d3,me3 nemuzu se dockat

  31. Matrix1992

    yesss je to supr hra

  32. Flonid...

    Diablo III uz se vyrabi kolik roku?

  33. Psycho12

    Diablo 3... Netrpělivě čekáme na trojku... V Číně už maj pětku ... Ale jinak těšim se !!! A hlavně na to až zakončim jeden s Alternativních konců v Mass Effect 3

  34. Guest

    vypadá taky hodně dobře

  35. ST-6

    hrát by se to dalo

  36. Guest

    To bude pecka

  37. littlbastard

    konečně něco na hraní

  38. ^^22SZienG

    Torchlihgt 2 bude za budgetovou cenu,DIII mám objednanou tu sběratelku s lebkou bo co to je a nakonec ME3.

  39. Holly!

    nevím proč vždy píšete, že torchlight II je přímým konkurenten diabla 3... absolutní lež... ano, je to podobný styl, ale vývojáři vůbec nemyslí na to, že by diablu mohli konkurovat. Jsou to dvě podobné, ale zároveň naprosto odlišné (zkušenostmi, rozpočtem, slávou původního dílu.....). Takže konkurent to není, diablo 3 > torchlight už teď a všichni to ví. Ale torchlight je dobrá hra a na torchlight II se dost těším, diablo 3 je samozřejmé.

  40. Guest

    j nwm protoze ty hry nehraju takze xD

    a vesele vanoce all

  41. Guest

    muj kamos si mysli ze vyhraje torchlighde mamlas jeden xD

    s pozdravem nwm kdo

    xD¨

  42. Guest

    už se těšim až výjde.. hned kupuji origo a hraju na ofi serverech jinak D2 hraju ještě do dnes

  43. _Nuada_

    Ono to ani jinak nejde než hrát na ofiko serverech.

  44. Keyci

    Už ať to diablo III vyjde už ani nejím nespím na nic jinýho nemyslím

  45. v4cl4v

    podle me nejlepsi hra co v roce 2012 vyjde bude risen, hral jsem 1 dil a byl s rozhranim dost podobny gothicovi (moje nejoblibenejsi RPG), takze se tesim :)

  46. Arm0r!_Deep_Depression

    Mám takový pocit, že mi tu chybí DarkSiders 2 ( teda pokud vyjde v roce 2012, to teď nevím přesně ), ale DarkSiders 1 byla dobrá hra, nicméně sem ji nedohrál, jelikož to bylo pro mě už v pokročilé části hry dost složité... Zpět k věci.

    Na Diablo 3 sem zvědav osobně taky, jak dopadne a jestli skutečně vyjde na přelomu ledna / února 2012 jak jsem se dočetl. Hry od blizzardu nejsou vůbec špatné ( Nepočítám MMORPG ).. Starcraft 2 bylo pro mě úžasné ve vśech ohledech, škoda však, že neudělali rovnou najednou 3 kampaně a je tam pouze kampaň za Terrany (lidi), které už jsem dohrál zhruba za týden, ale hratelnost a ty upgrady v průběhu kampaně prostě parádní. I na to, že mám slabé PC, jelo mi to celkem slušně.

  47. uNReaL<3

    no to som zvedavý

  48. <HergotH>

    příjemnější torchlight než diablo. Tak na omak, chápete.
    Cena nepřemrštěná, podpora LAN, nemusíte se sr*** s ochranama, registracema, steamama, pluginama, shopama, spywarama, reklamama, nemusíte bejt nonstop online a zdá se že autoři si sami rádi jdou timhle svobodnym směrem.
    Připočtěte fajn hratelnost...

    Prostě hra která mi jako hráči dává to co chci a nedělá ze mě dobytek chovanej na řetězu v kotcích.

    Tak to sakra má bejt. Tak to má bejt...

    Co bude diablo? Víte to stejně dobře jako já.
    Snadnej singleplayer a nic víc. Multiplayer už nikdy nebude co bejval, protože LAN je to co dostalo diablo do pokojů pařanů na tak dlouho, ne singl. Online multiplayer diabla bude pro většinu zas jen vymlácená sláma..

  49. Dlugy

    Jsem zvědav na Risen 2. 1 Nebyla špatná ale na rozsáhlost obsahu nebyla nic moc. Necháme se všici překvapit . Co se týče Diablo 3. Tak to si myslim, ze bude peknej propadak. Pripravuje se to az moc dlouho a to nevesti nic dobreho.

  50. phx4everCZ

    Skyrim uz vysel tak proc se zajimat....

  51. _Nuada_

    Risen dělalo jenom pár chlapíků kteří měli rozpočet pomalu kapený. A to že se dělá diablo dlouho nevadí starcraft II na tom bylo 2x hůř a je to nejhranější strategie.

  52. Passpartu

    tato hra je vinikající podle mého názoru

  53. Alias.16

    na diablo 3 se těším protože mně to baví a znám a hrál jsem první a druhy díl za diablo 3
    davám 4

  54. Flerius

    Stoprocentně Diablo III.

  55. mikymouse:-)

    to bude pařbička

  56. noobiiik

    to bude hruba hra )

  57. fantic

    už se tešim na diablo III a RISEN 2 p

  58. <<SaSkia'AuTumn>>

    NA to diabolo se těšim nejvíc !

  59. Guest

    vyzera to husto na rok 2012 joj

  60. charviwade

    Diablo hrát nebudu

  61. xBlues

    už sa teším

  62. 8Ghost8

    ty efekty se povedly

  63. GPDISCOVER

    Je na čase aby konečně vyšlo Diablo III neboť Diablo je hra kterou zná snad každý hráč a proto si myslím že ani třetí díl této super pařby nebude zavrhnut a i po dlouhé době si myslím že sklidí slušné hodnocení a velký prodej.

  64. Guest

    tak ja uz hrál a game of thrones a diablo 3 a sou suprovi grafika celkem 10/10 hratelnost 9/10 ovladani 7/10

  65. Guest

    RPG neni muj salek caje, ale sem na tuto hru vedavy ;)

  66. Guest

    Doporucuju zkouknout.

    https://www.youtube.com/watch?v=DkdJM7yP42c&feature=player_embedded

  67. §*E-l-a-i-z-a*§

    Už se na něj těšim :)

  68. Guest

    Tak minulej rok byl teda nabitější, těšim se na Risen 2 a Mass Effect 3, zbytek jde mimo mě.

  69. lotr.Kolombo.I

    kdo mi to pošle ???

  70. Guest

    Starý dobrý Cod4 _:)

  71. TonyMax

    trilogie mass effectu je pro me po deus ex 1 a albionu nejvetsi lahudka .-) Moc se tesim!!!

  72. TonyMax

    Jedine MASS EFECT :-))

  73. Guest

    Jediný co stojí za to je Mass Effect 3

  74. urna11

    Tak na tohle se těším a moc

  75. :-PETRHERY

    příští rok může jen překvapit, není tam nic co mě nějak láká starý dobrý Risen, který jsem měl rád (gothic) opustil dobu bez střelného prachu a to už asi nebude ono, bůh žehnej skyrimu :-*

  76. ^5e^7Sin

    Těším se

  77. Guest

    no ako vidím rok 2012 si pre nás nachystal celkom peknú kôpku zábavy ...:D

  78. Guest

    tesim se na vse

  79. Darkmoonn

    Ta hra je best mezi MMORPG.

  80. Guest

    Muj sen!

  81. **Majkíí**

    Final fantasy další ? tak to se těším :) Jestli to bude o něco lepší než ten minule tak se máme určitě na co těšit :)

  82. _Night

    krom Risen 2 se na nic jiného netěším

  83. czaplar

    bude mozna mastne no

  84. bitch^1?

    diablo 3 mmmmm

  85. ^2doc^6zorr

    konečně už vyjde Diablo III, a Risen 2. Od těhle her se hodně očekává, díky jejich předchůdcům, doufám, že budoou alespoň ze tří čtvrtin tak dobré jako první díly.

    Co se týče dalších her se mi tu líbí mass efect 3. Po týhle hře koukam už dlouho a když jsem koukl na 3, tak si ho určitě pořídim.

  86. Guest

    Velmy pěkná hra už aby se prodávala unás.

  87. CZ-Pupek

    Už se těším

  88. Dre4k

    na Diablo III jsem čekal od dohrání 2 tak uvidíme co z něho bude :)

  89. farinathal

    Diablo III...když jsem to slyšel musel jsem si znovu zahrát předchozí díly a hned mi bylo jasné že D III bude buď ještě lepší a nebo to dopadne jak u WoW kde se hra kvůli svojí jednoduchosti stane zatracenou.
    Oproti tomu torchlight 2 má též velké ambice stát se RPG roku u 1. dílu jsem ztrávil spoustu nocí a co jsem tak četl a viděl tak by se TL 2 mohl stát stejně tak úspěšným jak D III.

  90. Guest

    Na to že Diablo vyjde tento rok bych teda moc nesázel. Blizz dnes zase oznámil, že se hrou nejsou spokojeni a je jim jedno že se datum vydání opět posune. Se hrou bych počítal tak ve 4. čtvrtletí 2012 nebo rok 2013... S tímto faktem bych zřejmě rušil předobědnávku a zaměřil se na jiný titul.

  91. MauR.

    trochu my to připomina strars wars

  92. Guest

    pekný článok :-PP hodnotím na 5* ahoj :PP

  93. Guest

    Diablo III jasně vede už jsem hrál předchozý díl a byl moc dobréj.Škoda že to pořát odkládají.

  94. Guest

    už aby to vyšlo :-)

  95. Guest

    Torchlight 2 to bude peckáá

  96. Teknasyn

    DIABLO III to si chci zahrát

  97. Arseni

    ...se nejvíc těšim na Risen 2 a potom na Kings of alamur.

  98. radka777

    diablo3 na sem těšila až bude a taky se těšim až si to zahraju a doufám že nezklame jako předešle 2dily :))

  99. vivik.

    podle me assassin creed 3 :)

  100. ZeniTTe

    Podle mě závěr projektu Mass Effect 3

  101. Kubass666

    Na Diablo 3 se vazne tesim doufam ze se dockam jeho vydani:D Mass Effect 3 bude taky super:) A Reckoning uz hraji a opravdu doporucuji;)

  102. iMajkl

    Já si myslím, že Diablo Torchlight naprosto zastíní, ale možná to tak nebude .)

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o