Téma

Nejočekávanější RPG roku 2006

Komentáře(55)
  1. Guest

    Některé vypadaj dost hustě. Škoda, že moje železo asi nic nerozchodí :(

  2. Guest

    Hmm, ja se bojim ze budu mit podobnej problem...

  3. Guest

    Rozbite prasátka a rozpárejte polštáře....G3 & TES4 bude to nejlepčí za poslední 3 roky až tydlencty 2 kvítka vyjdou, tak končim minimálně na půl roku s online pařbama..

  4. Guest

    týve tak funkce search našla v článku slovo fallout 2x...a ani jednou to nebylo o falloutu kua...no nic těšim se na the fall...

  5. Guest

    pěknej článek, taky se těšim hlavně na tES4 a G3...

    btw: u hry the Witcher máte překlep: Autora? ne Aurora ;)

  6. Rodier

    single rpg sux ;] to je tak zabava na tejden.. potom to prestane bavit.

    koho bavit povidat si s NPC? mrtvou AI? MMORPG RULEZ !

  7. Guest

    the fall n1

  8. [D]T-Lama

    "Koho bavit povídat si s NPC??" .... třeba mě,když vydim někoho kdo píše jako ty ;)

    Nevim jestli jsi hrál Morrowind, nebo třeba starší Daggerfall v době jeho vydání,ale jsou to natolik promakaný RPG,že je nějaký MMORPG (který se navíc pořád jen kopírujou a vzájemně vykrádaj) těžko dohoněj......
    Navíc mají vždy PŘÍBĚH a KONEC,což online hrám obvykle (nebo vždy?) chybí.....

    ;P

  9. Guest

    Tesim Tesim :)

  10. Guest

    ja se tesim na G3,hell gate,witcher,titan quest (ackoli predpokladam ze stihnu tak 1-2 z nich,nemam cas) a klikde kvuli tomu udelam online na pul roku(ne-li dyl) papa

  11. Guest

    Už se těšim na Hry jako gothic3 a Oblivion či Titan Quest (Diablo 3).Samozřejmě se nejvic
    těším na Hellgate London, jen sem zvědavej jestli to vydaj ještě tenhle rok . :-))

    PS.Ten Zaklínač nevypadá taky špatně.(Nehledě na to že sem přečetl všechny knihy o zaklínači)

  12. Guest

    mrtvou AI? mluvil si nekdy s nejakym PK nebo jednim z tech co v guilde sledujou ostatni a kdyz ma nekdo o lvl navic tak jsou schopny ject nonstop par dni jenom aby byly nej tohle je podle me mrtva AI v RPG jde o pribeh a ten MMORPG nemaj takzka zadnej jde tam jenom o bezhlavy zabijeni sam si to rikal o L2 ja to rikam o vetsine MMORPG.

    JInak moje nejocekavanejsi RPG je NWN2 a v nem mi jde hlavne o perzistentni svety takze si to ted u me GP zneprijemnil:)

  13. (c)Pudlik

    Nej bude hellgate bude to doom 3 křížený s diablem neni to paráda a ještě na tom pracují lidi od bývalého blizzard north které bylo z velké části rozpuštěno.

  14. Guest

    no me docela zaujal ten mass effect... jako teprve ted sem se o tom dozvedel poprve, ale vypada to hodne zajimave... a to, ze to dela BioWare, je pro me osobne hodne velkou znamkou kvality

  15. Guest

    Ja cu oblivion ale taky cu NWN 2 :]

  16. Guest

    Byli uz i lepsi RPG!!!!

  17. Faky

    ja se tesim skoro na vsechny z uvedenych her rpg je proste prg , a to dohadovani jestli sou onlinovky lepsi nebo ne tak bych rek ze je to o necem jinym v mmorpg asi chce kazdej lelvlovat a bavit se ruznejma qestama ale v singlu da asi fakt o tenpribeh a o dohrani hry:)

  18. Guest

    No tak největší nářez podle mě bude Gothic III, v těch předcházejích dílech mi chybělo, že nemůžu přejít na temnou stranu a když to tu je tak to bude fakt nářez ,) jinak ten The Elder Scrolls IV: Oblivion taky nevypadá špatně ale myslim že bych musel pořizovat novou mašinu =)

  19. Guest

    Teda spíš celou novou mašinu... jinak Oblivion, to bude skvělá hra... to zase se mnou tejden nebude řeč, klan v AA pude taky stranou... jaj já se těšim...

  20. Guest

    bude nejaka v MP?? nova??

  21. Guest

    btw:nejvic se urcite tesim na G3,ale stejne jako u predchozich dilu mi bude strasne mrzet ze tam neni mp:(

  22. Guest

    rad bych rekl ze se tesim na tuhle parku doufam ze se bude dat hrat po netu

  23. Guest

    nechapu, proc nekdo neudela MMORPG ve stylu Gothic nebo Oblivion?! myslim tim hlavne system souboju, kdy za vas nemiri pocitac, ale vy. tak aby jste napr s lukem strileli sipy podobne jako v hitmanovi, kde mate nejaky zamerovac, nebo jako v Oblivionu, kde se vetsinou divate z prvni osoby a mirite vy, nybrz pc jako v ostatnich ubohych mmorpg jako wow, lineage atd... a hlavne by to chtelo poradny engine, havoc, hadrove panenky, to by ziskalo uplne jiny rozmer, myslim v mmorpg hrach. zatim dost bida. skoda ze gothic a oblivion neni mmorpg... uh

  24. Guest

    tak to bude dost husty :-D

  25. Guest

    TES4, G3, The fall, Hellgate London, The witcher = malý mordy asi!!!!!!To zas bude co pařit!

  26. Guest

    3ghz 1024mb ram grafiku minimalne ATI X800 nebo GeForce 6800 . . takze setrete prachy !

  27. Guest

    Tak já mam AMD64 Athlon 3700+ (San Diego),Kingston 1024 ram,GeForce 6800 GS 256 ram,takže doufám že si zahraju všechno :-)))

  28. Guest

    si myslim ze helgate london bude spatne hratelny

  29. Guest

    No tak tady to je jasné. Kdo viděl videa, tak musí vědět...že když to nezmrví. Tak to bude bomba.

  30. Guest

    už aby to bylo, nedočkavostí se snad pochč...

  31. Guest

    No tady je to jasny Gothic 3 nejlepsi ale i Oblivion bude dobrej i kdyz jestli se od 3 moc nezmenil krome grafiky tak to bude nuda jako Morrowind ale verim ze Oblivion bude lepsi nez Morrowind uz jen proto ze to delaj na konzole a preci jenom konzolovy hraci jsou zvykli na neco trochu jinyho.Jinak se tesim na vsechny rpg nej zanr :-)

  32. Guest

    No zas tak nepřeháněj...3 litr pracák určitě, ale myslím že bude stačit 512 ramka a nějaká grafika GF série 5 by taky mohla stačit...., ale nebude to tak super. Tak že bych tady tolik nepřeháněl. F.E.A.R. vypadá úžasně a nemá taky tak brutální nároky. No tak bych tolik neplašil :-)

  33. Sordid

    Neverwinter Nights 2 koukám podle autora patrně neexistují...

  34. Guest

    A co Final Fantasy 12? Někteří na to taky čekají jak na zázrak :)

  35. Jizza

    ty prvni dve zminovany veci by uz mohli bejt,a to tak ze rychle...

  36. Guest

    Nic proti tobe, ale takovej Fallout se da hrat porad do kola a neomrzi.. natoz Diablo. To co si napsal mi pripada totalne hloupy, protoze kdybys nejakymu RPG propad tak jako dost z nas, tak bys takovej blabol nikdy nenapsal.

  37. Guest

    hitove ambice?? To by me zajimalo kterej mistr tohle vymyslel:X

  38. extracoolboy

    Myslete si o nich co chcete ale v zadnych jinych online hrach nejsou tak skvele komunity jak v MMORPG, ja osobne mam v Lieage 2 pomalu vic pratel nez v realu. Ale to neznamena za bych nezasel nekam ven. Proste v MMORPG je to o komunite ne nejakem pribehu zacatku nebo konci. :)

  39. JimMy55

    kdo viděl video na tu hru tak musí uznat že to bude bomba..a navíc to má podporovat i multiplayer pr dva hráče.... už se moc těším...

  40. [D]T-Lama

    Zatim nic takovýho neni hlavně proto,že by to bylo velice náročný na servr.... musel by počítat veškerou fyziku a odesílat ty kvanta dat všem uživatelům.....
    Ty boje jsou totéž - zatimco takhle jen zadáš cíl a v případě útoku ti to jen počítá (trefil / netrefil) a za kolik, takhle by bylo nutný počítat všechno jak v nějaký FPS,což zatim neni moc reálný....

    ;P

  41. zabho?

    Chtělo by to do článku přidat aspoň přibližné datum vydání...

  42. Guest

    urcite vic je vic realnejsi dostat sipem do hlavy nebo mecem do krku a hned padnout (tak bych to chtel, proste realitu) nez videt jak po kliknuti na nepritele za me pc seka nebo strili jak blb (rpg styl no...) a ja jen vidim jak se ubiraji jakesi zivoty...

  43. Guest

    to je best!!

  44. Guest

    doufejme, ze aspon z poloviny dobrej jako Fallout 1 a 2 :), ale spis to vypada jako prumernej Fallout Tactics

  45. Guest

    nevim jak vy, ale já se těším nejvíc na G3...popravdě řečeno, mám absťák od tý doby, co sem dohrál asi tak po dvacatý dvojku :oD ... by mě zajímalo, co se vyvrbí z Xardase ;o)

  46. Guest

    Nic moc mohlo to byt lepsi

  47. Guest

    vy tu neplaště co to bude chtít kua za compy když autoři oficialně odhadují minimální HW požadavky tekhle: OBLIVION - 2Giga procák , 512ram , GF řada 5+ a gothic 3 tak samo ... odešlu klidně zdroj

  48. Guest

    Taková maličkost... s minimální konfigurací se většinou nedá moc hrát.

  49. Guest

    to jsou dobré hry i když jsou už starší

  50. Guest

    sranda ked si na to spomeniem ako so m to pred rokmi hraval

  51. Folwar.

    Když se na to tak dívám zpětně, tak jak jsem byl nadržený na Oblivion a Witchera moje nadšení dost upadlo. Alespoň ten Mass Efect jsem si pohrál...

  52. SNOW-5

    nevím jestli to stojí za ty peníze.. hrál jsem demo a nic moc

  53. JACKY1

    si, že jsou lepší hry

  54. -Dennny-

    Strategie mě baví hodně

  55. uberFAT

    už som to hral mega hračička

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o