Téma

Nejočekávanější online hry roku 2011

Komentáře(90)
  1. Spooner_

    Těšim se GW2 a old republic

  2. MeeSha.

    Jojo grafika vypadá výtečně

  3. Guest

    jsem stejnýho názoru

  4. Michaeles

    To bude nejlepsi onlinovka tohoto roku, uz se tesim

  5. killmefast

    Teda o secret world slyšim poprvé

  6. F4ntoS

    největší těšing

  7. whosaidthat1

    Zajímavý tituly.. ale k online hrám tipu Guild Wars či WoW už se nechci přibližit dycky sem byl na tom závislý

  8. Guest

    Ale problem tera poplatky sw poplatky gw 2 jen koupe origosky ach ..Jsem zvedav jak bude vypadat gameplay sw jelikož jsem videl ukazky a bylo to nehorazne zabugovany,ze to to nechaj az na podzi, ..
    Z gw 2 se nevi urcite,ale melo by vyjit v unoru
    Tera taky zacatek brezna
    Jo a pak davam nadeji jeste ty strilecce

  9. Guest

    kde APB na to prej má být taky Nejočekávanější hra roku 2011

  10. Kazer

    ja uz dlho cakam hru ktora je na motiv WoW ale podobna GTA

  11. DeadlyStrike

    jen

  12. ^5Shimmy

    hlavně at vyjde nějaká normální hra )

  13. Krylov

    Podle traileru težko soudit, ale Star Wars vypadá na pořádný kus dobře odvedené práce, fakt jsem zvědav, po vizuální stránce fakt pastva pro oči. Dále vypadá nadějně ta free střílečka a možná i tak hra kde bude záležet více na skillu než na statistikách.

  14. Petrjanpetr

    GuildWars 2 vypadá dost dobře a navíc se platí jen za hru. Secret World mě tady překvapil ale vypadá dost dobře a rozhoděně bych si ho chtěl zkusit. Uvidim co se zněj vyklube ale vypadá to nadějně.

  15. M4RT11SEK

    Už se nemůžu dočkat The Agency: Covert Ops to bude pařba

  16. TheSahyb

    Jěště jsem někde čet že by už měl vyjít metin 3.
    I trailer je.

  17. Mikas240

    terra by byla fakt dobra hra ale zajimalo by me jestli je placena nebo ne

  18. T.o.m.y!

    Taky se těším na Guild Wars 2 MMORPG už moc nedávám to jsem skončil ale GW 2 si možná zahraji třeba mě to chytne..

  19. Sh4dOweEk.

    nic moc...cod zase vitezi

  20. morph00x

    s tim di do pr**le.. metin je největší hovadina co sem kdy viděl... hra o ničem... naprostej herní odpad...

  21. T[]Nc3k'

    nevybral jsem si nic

  22. Sordid

    Proč píšete o nejočekávanějších titulech? Už proto, že jsou nejočekávanější, o nich stejně všichni dávno vědí. Nebylo by mnohem zajímavější, kdybyste napsali o neznámých ale inovativních a originálních titulech? No jo vlastně, to nejde. To byste si museli trochu rozšířit obzory a dozvědět se o nich. Ono je daleko snazší psát pořád dokola o tom samém, že?

  23. ^Vojcek

    neco vypadá dobře

  24. Dre4k

    Warhhammer 40k Dark Millennium ??????

  25. LeeChoJang

    nečekaně rok 2011 bude pěkny

  26. Panter26

    docela lakave hry od vseho neco

  27. Guest

    nj traileri fantastycký až téněř božský :D a hra maximálně průměrná jediná hra kterou bych si rád zahrál by byla TERA a The Secret World jinak si od ostatních moc neslibuju

  28. Guest

    Par her me celkem zaujalo treba TERA jenze kdyz sme to kdysi zkouseli s kamosem tak to bylo hratelny jenom v Americe. A taky by me zajimalo jestli bude GW2 stejne jako GW1 takova singleplayer onlinovka protoze to me na teto hre velice zklamalo a nerad bych aby se to opakovalo protoze by to byla velka skoda potkavat se s realnymi hraci jenom ve mestech....

  29. Collide

    Ano TERA by měla být placená a nabýt přibližně stejné ceny jako WoW.

    Každopadně výběr pěkný. TERA na tu se těším už hodně dlouho a datum vydání sice není specifikované ale mluvilo se o 1. čtvrtletí 2011. Snad na tom je něco pravdy a vyjde co nejdříve x) ikdyž pokud odkladem dosáhnou ještě větší hratelnosti či něčeho jiného tak si klidně počkám.

  30. opilk

    bude jak byl kdysi slibovaný i fallout 3 online ted se spojily bethesda s opsidianem tak dofám že na tom pracují :-D

  31. Tarbici_kral

    GW2 bude mít otevřený svět jak ve wowku.

  32. Guest

    tak asi žádná bomba co?

  33. Guest

    Začíná se to vše podobat Aionu .... ( můj názor)

  34. Tick

    doufám že všechny hry budou mít trial abych je mohl vyzkoušet a potom se rozhodnout. Aby to nebylo zklamání jako warhammer.

  35. andrex[IS]

    ještě mohly uplně tam dole u každýho prewievu tý hry naspat, asi bude placená, či free

  36. xrano

    Na 100% bych sel hrat placenou.
    Uz jsem si vybral a to TERA.

  37. Fritols

    u mna jednoznačne Star Wars som fanušikom tejto serie

  38. eRko,>

    dc universe bude řežba, rok 2011 je proste bohatej na hry....

  39. bySaid

    Sou to všechno super hry .. 5/5 jak jinak ...

  40. Smortn

    Doufám že jí udělají i v angličtině... zatím to vypadá že bude jen asijská...

  41. Gandalf.

    Jasná volba pokud tam bude nějaké týdení trial freečko. Secret world vypadá jako takový nový druh mmo a GW2 mě láká, že bude obsahovat svoje mmo rozhrání a ne jedno jediný který má společně s wow dalších 50 mmo her.

  42. Geniuuus

    tak zkusim asi tu teru no

  43. Guest

    Mě se to líbí ale já radči trochu jiny styl hry ale proč to nevyzkouset

  44. Labix

    Akorát ta grafika

  45. lachtan321

    Tera se normalne vydava i v americe a evrope a o westernizaci se stara enmase.
    Takze v evrope by nemel byt grind ,padat malo veci atd.A rozhodne nebudou patche vychazet po pulroce jak aion.

  46. Smajlanek

    Tak rozhodně GW 2, jinak Secret World , TERA a RIFT mohou být také určitou inovací, takže určitě bude, co vyzkoušet a potom se uvidí

  47. Yeah(c)

    ... a možná je fakt, že čim víc MMO her bude vycházet, tím větší šance , že se objeví nějaká co bude stát za to..

  48. Nawigator

    nevim co si vybrat,ale jinak to vypda pekne

  49. Guest

    sice mi ta hra prijde moc draha ale jdu do ni

  50. ^9G.^7r.^5O^9.W

    jsou lepsi , kazdopadne nazor nikomu neberu

  51. Areezfgt

    Vypada to velmi slibne hlavne se tesim na star wars

  52. Hocyklokinap

    Parááda konečně těšim se..

  53. vancourek

    hral jsem to a sloto

  54. xrano

    a co jsi hral ? TERA ?

  55. Guest

    To Guild Wars 2 vipadá suprově ..

  56. Kimik.

    těším se na TERA :dance

  57. Guest

    jeto moc prima

  58. Hyňas

    jelikož znám poze 3 hry z tohoto výběru tak ať se de rok 2011 zahrabat

  59. Desaster

    asi jediný co mě zajmá je The Secret World

  60. Icaruss

    těšim se

  61. diabolo1975

    Asi najviac na Tera, ale uvidime...

  62. Guest

    Tera bude mít obt někdy v polovině ledna (pro Korejce), vyšel jeden super trailer:
    http://www.teraportal.cz/index.php/novinky/uzasna-nova-videa-z-hangame

  63. ^3=^4H4rry^3=

    Cataclysm už vyšel.. takže už nic zajímavého

  64. Guest

    na WoW to asi mít nebude ,ale těšim se

  65. Zodiac.

    je to nic moc

  66. armoredcore

    firefall už už abi to tu bilo

  67. Maniman

    skoda ze DC universe a star wars budou spoplatneny

  68. Guest

    Nevydim tu Lineage III to chcete rict ze us vysel? melo to vyjit na prelomu 2010 a 2011 a zadne info o konci projeknu nikde neni.

  69. Hyňas

    asis si nic nekúpim :D

  70. Guest

    čo je nanej take očakavane taka ista ako každa online hra typu rpg proste nuda

  71. 13Bender13

    super pecky, už se těšim na Star wars a Secret world

  72. Biff_Czech

    Tešim ,vypadá to suprově :)))

  73. svriki

    Pokud se zajimate o l2 tak byste meli vedet ze tera sou ukradeny datapacky z l3
    l3 tipuji nebude chysta se ''New project''
    https://www.youtube.com/watch?v=GrfMwtmNRqc

  74. Guest

    Moc se těším, na tuhle hru. Je mi jedno, jak dlouho na ní budu muset počkat, nebo jaký bude mít chybičky. To má každá hra. Každopádně si myslím, že by mohl WoWku dobře konkurovat. Bylo by dobrý, kdyby tvůrci brzy přidali zase nějaký vynikající trailer. Taky mě napadlo, že by nemuselo být špatný, kdyby udělali film, stejnou technologií, kterou vytvářejí trailery. Jen mě trochu mrzí forma překladu ve článku, nebo nepravdivá interpretace příběhu. Na tom by chtělo trochu zapracovat. Ale vzhledem k množství recenzovaných her se nemůže očekávat dokonalost u všech titulů.

  75. slovakaj

    DC Universe .... konecne fight hrdinov, na ktorych som pozeral jak maly :D urcite si zahram. Menu vypada perfektne a styly boja tiez. 5/5

  76. moreNegative!

    vypadá pekne

  77. ^1blato^2uch

    moc se mi to nelibi

  78. Kell!s-ORIGINAL

    Tohle se mi libi..... Good...

  79. Guest

    uplne se na to tesim

  80. {SL}Anrimok

    už teď jsem plný očekávání.

  81. JayLo

    mno DC vypada jako zajimavy titul a za vyzkouseni asi bude stat. Co se tyce konkurence pro wowko tak to bude urcite Tera a GW2. to podle me budou konkurenti jake wowko jeste nemelo,ale nechme se prekvapit :)

  82. Guest

    lidi tonemacenu ztahovat lepsi je si to koupit :)

  83. Guest

    uz se tesim na Star Wars, snad to splni me ocekavani :)

  84. ^1S^2Y^1K^2I

    sem zvedavej co to bude

  85. strudl301

    Tuto hru moc neznám,ale chtěl bych skusit zahrát.

  86. Reyy

    Tuším, že Lineage nevyšlo, protože projekt byl odkoupen a pojmenován jako Tera online....nicméně se na L3 pilně pracuje a ačkoliv bude odloženo myslím že se máme na co tešit ;)

  87. Guest

    presne LineAge III tu bud chyby nebo to uz vyslo :D jinak peknej clanek 5*

  88. Guest

    Quake III! :D

  89. Guest

    ae tk neco bych si zahral =))

  90. Guest

    Musím říct že všechny vypadají lahodně a stojí za zkoušku :)

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o