Téma

Nejočekávanější MMO hry roku 2009

Komentáře(126)
  1. cayu

    CoD 4 forever :)

  2. Guest

    Supr článek.To APB vypadá opravdu zajímavě. Dobrá myšlenka, ale myslím že realizace bude hodně těžká.

  3. Guest

    bude jse moc hrat i na GP??

  4. Guest

    to NFS nejlepsi bylo Most Wanted o tom neni pochyb a nevim jak to chcou udelat ted ale nejlepsi zavodni hra stejne v soucastnoti je a bude GRID .

  5. Spiko.

    podle mne se nektery moc nechytnou ja radsi cod4,W3 a nekdo WOWko

  6. naheCZ

    UŽ by nějaká hra měla udělat wowku čáru přes rozpočet a ti tutuli na to maj pač Startrek, Star wars a stargate má hodně fanoušků takže těch předplatilů může kelsnou aspoň na 10 melcků z těť 11,5

  7. Ptrs_

    KDE JE Lineage 3 ?

  8. Dooda

    na to jste hodně zapoměli.......

  9. Guest

    To už tu jednou bylo pokud si pamatujete.Jmenovalo se to Motorcity Online. a je to už dávno totálně odpískaný...

    Takže levnej vývoj a zkusí to znovu...

  10. laada

    ale ja osobne se nejvic tesim na stargate worlds :)

  11. Conanek!

    sem zvedavej kolik z toho opravdu vyjde ...APB odlozeno uz o 2 roky, nejvic verim asi tomu AIONu precejenom NCSOFT je zabehlej ,ale neocekaval bych u niceho extra velkej uspech

  12. Guest

    doufám že to bude co nejrychleji už se těším :-)

  13. Guest

    Nevite nekdo jestli nebude Fable II na PC ? na xbox je to poradna hustarna videl jsem to u kamose ale abych si kvuli tomu kupoval xbox to bych si raci pockal

  14. Guest

    jestli se jim povede tak to bude nej hra na svete a mnohokrat lepsi nez wow!!

  15. SSNLocksmith

    Naprosto s tebou souhlasím. Všechno to vypadá dobře, ale to, na co se opravdu těším, je Stargate: Worlds. Mimochodem, největší šanci na úspěch (a snížení hráču WoW) mají určitě Star Wars a Stargate: Worlds. Nicméně nechme se překvapit, třeba se to nějak zvrtne...

  16. daimont

    nevim zrovna jestli zrovna tyto tytuli jsou nejocekavanejsi kdyz ty nejdulezitejsi jste tam nedali nebo spis ten nejdulezitejsi a to Darkfall jak tu jeden predemnou uz zminil ten se da srovnavat s Aionem pro nektere hlavne ty co znaji Ultimu Online nejocekavanejsi hra roku 2009

  17. Pixmas

    tak určitě se člověk může těšit až si zahraje nějakou z těhle parádních her :D

  18. Guest

    pekny hry a je ich vela tak nech uz vyjdou:) zahrame

  19. Malinka

    Guil Wars II maji planovane datum vydani na 2010, tzn budou az v dalsim prehledu na dalsi rok. Je mozne ze necekane vyjdou letos, ale moc tomu neverim, posledni dobou je kolem toho nejak mrtvo.

  20. Gun-Maker

    Tak na tuhle se nejvíc těším. Stargate je prostě nej seriál a doufám, že tohle bude uplne paradni. NO uvidime :)

  21. Guest

    Aion nevypadá špatně, ale čím víc o tom slyším, tím víc pochybuju, že se mi to bude aspoň trochu líbit. Jinak se těším na Stargate Worlds...

  22. Guest

    A co takhle Mafia II nebo Starcraft II to se nepocita nebo co

  23. Guest

    To co naspsal ondrášek hned na začátku s tím plně souhlasím!

  24. prysky

    nelo uz nahodou nfs on-line?

  25. Guest

    je aj tak Supermario!!!!

  26. Guest

    Věřím tomu že tato hra bude mít ůspěch kvůli tomu že bude jako realný čas....

  27. Guest

    ale nejvice se tesim na Stargate Worlds

  28. Hugo_zly_muz

    Jako milovník Star gate bych skusil určitě toto, a na to need for speed sem taky zvědavej...

  29. Mr.SyrA

    se těším hlavně na Star Wars:Old republic :)

  30. MV2S

    to mě zajímaj ty nfs online jak dopadnou.

  31. __sXe__

    stargate 4ever ;D

  32. ^^00Kost@@^^44|^^33!...

    hned jak příde stargate worlds du pro něj

  33. (RcOn)

    beru vsecky DD

  34. Guest

    proste to bude rezba jako prase...

  35. Guest

    zajimavejch her jenze stejne zadna to trapny wow neslozi :(

  36. ^3HRANOLKA

    mě asi nejvíc zaujala Star Gate :-) určitě to bude zajímavý a pak ty Needy

  37. Guest

    ja se asi nejvic tesim na SW: TOR ale skoda ze to vychazi az nekdy v prosinci a kdo vi ?? jinak zajimave muze byt i to SG na ktere se taky asi podivam :)

  38. ^9s^2'^9Gamers^2|^9F!FA

    Tesim se na Need for speed .. urcite to budu parit.!

  39. Guest

    Ty by mohli ohrozit wow :) jelikoz to uz neni zadne fantazy :))

  40. .RastA

    mi přijde, že těch MMO je nějak moc jak to furt může někdo hrát?:-P

  41. Guest

    EStli tahle hra dopadne bude to masakr.prijde mi to podobny jako second life.

  42. Guest

    to bude naj hra ale tak isto nemusi bit zla ani ta All Points Bulletin no cou uvidime

  43. Atari326

    vlastně tento popis neodpovídá realitě a informace jsou zančně zkresleny, článek je založen na špatně pochopených informacích( aneb např.: soldier a scientist nebudou rasy, ale povolání atd....) naštěstí pro příznivce Stargate mám návod, jak dostat informace...ehm.. v nepozměněném stavu, navštivte naší stránku o hře www.stargate-worlds.cz , která slouží zároveň jako stránka naší guildy Daemonium Bohemia (je založena na ofic. stránkách hry), tvořené pouze českými hráči a v současné době také největší ze všech guild ve stargate worlds už jenom kvůli tomu byste měli u této hry zpozornit .. jinak pěknýho Silvestra :)

  44. Wast

    a těžko odhadnout jak si která povede :))

  45. Guest

    Je nejlepsi ale nerika ze ostatni hry nejsou taky dobre ale zalezi na cloveku jaky zanry ma rad

  46. Guest

    abych rek pravdu tak nic moc

  47. manys

    Ja se tesim na vsechny ty Star - Gate , Wars a Trek :o)

  48. HonZuna

    To je očekávanější než polovina her co tady máte.

  49. towmass

    uz se moc tesim na star wars :))

  50. Guest

    na pro me nejocekavanejsi MMO uplne zapomeli - Jumpgate Evolution

  51. =HH=XmalcolmX

    na Stargate si docela rad pockam a kludne si za to aj zaplatim jak sa im to povede

  52. Guest

    vsadim se ze chlapci z EA to zase podelaj jako u undercoveru, i kdyz zase kdyz se na to podivam z druhe stranky, jde o mmo, to by snad mohli udelat vyjimku...kazdopadne hodne rad bych odzkousel Aion a chronicles of spellborn, mozna i ze zajimavosti lego :))

  53. Guest

    Aion podle mě udělá slušnej poprask,sg mám rád ale myslím,že moc lidí neosloví.

  54. Guest

    Fakt pěkný výběr,ale tydle hry WoW určitě nepoloží,zvláště po posledním datáči...

  55. Guest

    Jojo Stargate bude pecka doufam ale mohli by udelat datadisk kde by se mohl i litat :) ale co treba ho delaj

  56. Mr.Chicken

    tak já se teda určitě nejvíc těšim na APB....doufám že to konečně vyjde...

  57. Guest

    Nevypadá úplně blbě, lego se roztomilý, ale na Warhammer online nemá ani jedno

  58. nodecek..

    sem zvedavej jaky obmeny chctej delat uz sou docela za potrebi je to furt o tom stejnym

  59. Guest

    je porad dobry i z jeho grafikou... Ale SG skusim...

  60. Guest

    Kdyby se tak to Star Gate povedlo...asi bych si poslintal klávesnici.

  61. Beluga

    Osobně nejvíc fandím Hvězdné bráně... a jestli jsem dokázal vzdorovat WoWku, tak obávám se, u Brány selžu :(
    Star Trek má sice miliony fanoušků, ale myslím si, že už je to dost zapšklá komunita - což ukázaly starší hry s jeho jmenovkou. Sice byly kolikrát dobré, ale nikdo je pořádně nekupoval. Krom toho, jak je propagovanej systém Star Treku, tak mě osobně to dost odrazuje.
    Potom už jedině Star Wars KotOR. Ale jejich kýčovitá (a bohužel hlavně ošklivá) grafika, dost zvláštní vývoje postav apod... těm moc velkou šanci nedávám.

    Jednoznačný favorit StarGate Worlds.

  62. tzkz

    az na Old Republic to vsechno vypada docela tragicky :p

  63. Dejl

    Se tesim, asi prvni mmo za ktery bych byl ochotnej platit :). Myslim ze tohle mmo ma ze zde zminovanych nejvetsi sanci na uspech.

  64. Guest

    ale nejde urcit kerá bude god ale podle me SG

  65. Guest

    No nejlepší jsou bezkonkurenčně Star Wars a StarGate

  66. Jackins

    celkem se tesim ale zajimalo by me jak to chteji udelat...

  67. Guest

    DIABLO III ? kde je ?

  68. Dejl

    Diablo neni MMO :)

  69. Guest

    je to jen pro závisláky.. kteří nemají žádný kamarády..
    to si raději zahraji super MARIA !

  70. Dejl

    Mario je zase pro zavislaky co zadny kamarady nemaj :)

  71. Guest

    SG je bezva,hlavne aby to pote platilo i o hre.

  72. ^Slosik

    to je nejočekavanějši :)

  73. Guest

    jediný co mě zaujalo je teda to Lego ... podle mě má ta hra větší potenciál než si autor článku myslí .

  74. Guest

    muze to bejt dobry ale stejnak nejlepsi je wofko

  75. NOskillaZ

    nejvíc se těším na onlinovku Stargate worlds...doufam že to bude stát za to!!! mimochodem jsem zvědavej i na Star trek a Star wars :) ....prozatim vedlo na MMO bezkonkurenční WoWko ...a novy sci-fi žánry by se mohli chytit líp :) mimochodem orky a elfy a trpasliky a nemrtvi a nevim co jeste z fantzi mam dost :-D nevim jak vy ale už sou snad všude

  76. Guest

    Podle mě bude nej. hit Star Gate už se těšim na to jak budu kosit Goauldy :D

  77. ^4Fan^1T^4oM

    No těším se jen na stragate :-) si budu muset koupit new PC :-D

  78. Guest

    Na to se fakt tesim protoze need for speed me vzdy bavilo.

  79. ^^88<~^^00$t{o}v4^^88~>

    To bude bestovka já si myslím že se tadle hra podle předpokladů vyvíjí správným směrem a bude úspěšná a hodně si to přeji...

  80. Potvora_z_kanalu

    nevi nekdo jestli se to bude platit?

  81. Potvora_z_kanalu

    myslim jako mesicne jako treba WOW nebo L2

  82. Guest

    need by moch bejt mazec jinak prostě furt bude védst wow to je jasny:D

  83. Guest

    a kde je nový wrath z wowka? :( skoda..

  84. ShaBBa_D

    DCL mě sklamalo že v tom TRAILERU na hru AION nebyl nic pořádnýho ... ani boj NIC jen nějaká víla takle mě to moc neupoutalo !!

  85. Luskysak

    ty lamo WoTK už vyšel ted 08 a tohle sou hry 09 jinak ten star wars se mi líbí

  86. Guest

    ehm.. nikde tu nevidím Huxley.. nějak jsi na něj zapomněla.. to je určitě očekávanější hra než nějaký NFS online, Lego Universte nebo The Chronicles of Spellborn..

  87. Necros

    ..Star Wars a NFS (možná) se nic z toho nemá šanci uchytit. Fušovat WoWku/L2/GW do řemesla je bezvýznamné, pokud by to nebylo něco extrémně unikátního.. (Age of Conan měl šanci.. Warhammer též.. ale jen měli.. oni to dycky nějak zprasej..).

  88. Conanek!

    Star trek ma jeste sanci nabrat nejaky fanousky diky remaku serialu

  89. ^Slosik

    za goaldy mam v planu hrát ja :)

  90. dan556

    ty jo konecne je napadlo to udelat!!!!!!!

  91. Guest

    Tak ten Strargate vypada dost libově:)))

  92. Guest

    Ja si myslim ze po 7. letech vyvoje je nejocekavanejsi hra r.2009 Darkfall :)

  93. robo12

    All Points Bulletin se mi celkem líbí... ale na wowko to nemá..:)

  94. Duke_Ertai

    Ač jsem skalním fnaouškem Star wars, myslím si, že největčí POTENCIAL ma rozhodně STAR GATE

  95. BonneliisBack

    mno jestli to vyjde tag jag rikaj tag si myslim ze to bude nejlepsi hra vubec mimochodem o apb sem slysel jiz davno a zaujal me uz tehdy tagze hra jag čip

  96. ^3#^5L^70^5ngr^7!^5K^3"

    Na Aion se tesim jak malej ...doufam ze uz pristi rok konecne dorazi do evropy :-)

  97. D3m3nt0s

    StarGate best ostatni kraviny nfs multik uplne na kkta

  98. Nol!m!t

    koukal sem kolik stoji edice celeho serialu na 59 dvd a je to 10 000 a atlantis je na tom podobne.

  99. Dav!d

    Myslím, že se bude jednat o velice kvalitní hru, pokud bude tak vynikající, jako seriál, máme se na co těšit!!!

  100. ^^70now1n^^78.

    Skoda jen ze uz to tu neni kdyz tamta spolecnost zkrachovala :( ale tesim se na ^^

  101. Guest

    http://www.sugest.cz/index.php/darkfall-online/97-darkfall-co-nam-prozradil-faq

  102. LazaR^4cze

    sice serie NFS ted hrube upada ale tak uvidime jak bude nfs online vypadat :)

  103. Guest

    uu se tesim na NFS online

  104. Guest

    WoW proste bylo, je a bude nejlepsi...Vše ostatní jsou pouze napodobeniny

  105. Guest

    na Stargate Worlds uz se desne tesim....sem regnutej i na jejich strankach,jen sem trochu propas puvodni beta testovani,snad me vemou do pristiho jestli jeste bude

  106. Guest

    vyskousejte Warahmmer Online vyvijelo se to spolecne z wowkem akorat jim to dlouho trvalo:D.......ale uz to hraju 3 mesice a musim rict ze se jim to povedlo a ze to nema chybu:)

  107. MAXX´´´

    StarGate ^^ Tak to jsem zvědavej.

  108. Guest

    Konečne !! už sem se nemohl dočkat až udělají online stargate, uáá Jafa kreee

  109. Guest

    mmo hry mám rád

  110. Guest

    Nevím jak vám, ale mě Aion po shlédnutí videa přípomíná spíše WoW než Lineage, i když má něco z obou.. Haždopádně se těším :-) Ale také myslím, že na Warhammer Online to mít nebude..

  111. Guest

    vypadají že stojí za vyzkoušení


    PS:peněženka si pěkně potrpí

  112. Guest

    Pekny , naky MMO se urcite najde ktere zadrtim

  113. Guest

    Tohle jim tu chybi https://www.youtube.com/watch?v=PCsmuMDXXcU na to se tesim celou dobu

  114. enevka

    pls znáte někdo nějakou blžší stránku v angličtině díky ... ukázka vypadala zajmavě připomíná mi to jednu MNO ale už newím jak se jmenuje, ale asi začinala na s...

  115. malej.

    Zadna me nijak vic nenadchla !

  116. Guest

    Nu uvidíme jak to dopadne jaké to budou hry

  117. Guest

    no zajmame kdy vyjde guildwars2 mohla by to byt dost slusna hra a mela by vyjit taky v roce 2009 ale blizsi info neni hodne se na to tesim doufam ze nezklame

  118. Guest

    zajimalo by me jeky je system boje u tich her mno protoze jestli bude system her jako u L2 a u WOW tak je to napodobenina podle me ...

  119. Guest

    Sem velkým fanouškem tohoto žánru, ale musím říct že nic moc. Nemusím moc vesmírný mmorpg takže sem zvědav jak to všechno dopadne, ale možná dám šanci Star Wars. Nejvíc se mi z tohodle seznamu zamlouvá. Jo jinak vám tu chybí Guildwars 2 taky má vyjít koncem roku 2009 a myslím si že to bude pecka. (aspoň v to věřím)

  120. ^1ladicekk

    mmm...

  121. Guest

    super hry !!!!

  122. Guest

    čus nevíte kdy vyjde apb?

  123. Gandalf.

    na všechny se těším. ale to All Points Bulletin me zaujalo nejvic, tak se tesim az to bude v prodeji....

  124. gameantik

    teda nic moc

  125. Guest

    nejvíc se tesim na starsgate a na old republic

  126. Guest

    Nice článek , Nice hry co víc chtít ale ten stargate vypadá dobže holky

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o