Téma

Nejočekávanější MMO hry roku 2008

Komentáře(68)
  1. Guest

    to nemusim...

  2. naheCZ

    Na to se těším ze všeho nejvíc ;)

  3. Guest

    Zapomeli ste na fallouta

  4. Guest

    A ty snad myslis ze to bude MMO?

  5. Guest

    no na ten wow se tesim jak male decko :D

  6. Big_pig

    ze ti pirati budou evni a dobri... :-)

  7. Guest

    lidi nehrajte tyhle hry... kdysi sem hrál wow asi půl roku asi 8 hodin denně, pak se mi to rozesralo a nešlo to...od tý doby už nemam mmo hry rád...dejte rači csS nebo počkejte na starcrafty 2

  8. Fyrebo

    to bude COOOL se tesim na to jak budou vypadat ty novy itemy , a jak zas bude HORDA drtit Ali :-D ( ale bohuzel sem cetl knizky , takze mi je nightelfu lito :-( vite jak museli orcove sklamat Tyrande a Malfuriona a vsechny kdo znali Broxe ?? , no proste hodne )

  9. Guest

    všechna MMOčka vypadají krásně a skvěle (obvzláště na Anion se těším, to už budu mít nový komp), kromě těch pirátů a snad SG ani nezkusím... Ale ty nextgen mmo vypadají vážně báječně... A piráti vyblitě :D

  10. Guest

    vim, ze moc se okolo toho nevi, ale mohli ste to tam zminit, mozna pristi rok touhle dobou budem vsichni hrat prave tuhle castecne mmorpg hru :-)

  11. Guest

    jedno jak to vypada? Vse je o hratelnosti a dali buh tak originalite...

  12. Guest

    Ja nevim ze se nikdo nezajmate o StarGate!? To podle mě bude spávně hustý.. wowko už nepřekvapí ale todle by mohla bejt inovace v mmo a to za to stojí ne?

  13. Necros

    ..U3 engine hry jsou takový jaký je dělaj. Že to nejsou omalovánky je díky těm co to dělaj, ne díky enginu, ten dokáže nepochybně zobrazit stejnou škálu barev jako CrySis. :) A z tohohle.. no Aion je krásnej, SG mě zajímá tématem.. a sem zvědavej na další Diablo. Ale to nebude MMORPG, jen rozvinutej multík.

  14. Necros

    To máš docela pravdu, WoW už nepřekvapí. Jen další datadisk. Přidaj pár blbostí, na chvíli to vydrží a pak to bude tam kde teď. Navíc další lore-kill teda už vidět nechci.. tohle je až moc. Stvořit skvělej svět a pak ho ničit pomocí hry a blbejch zásahů? Omg..

  15. Guest

    Sci-fi mmo se nenosí, navíc nepochybuji, že SG totálně, ale TOTÁLNĚ podělají... Náběh to má pěkný, ale tenhle převod z seriálu do her... Ještě k tomu do MMO... Ne, nevěřím tomu

  16. Guest

    Prostředí má být interaktivní a zničitelné a ani hudební stránka nebude špatná, protože za hudební stránkou bude stát známý Kinihiko Ryu.

    P.S.: Asi se rozhodně vyplatí víc koupit si Assasin's Creed než WotLK, pokud na to člověk má železo... No a SG se uvidí, zatim se o tom moc neví...

  17. Guest

    co takhle Jumpgate Evolution ???
    na Jumpgate se HODNE moc tesim ... jen doufam ze tam neudelaj blbosti jako v eve : 2 tydny delas questy , vydelas si konecne na tu novou vysnenou lod ujedes sni pet metru a nekdo te zabije a lod je v pici ...

    od Jumpgate Evolution ocekavam stejne ovladani jako ve freelanceru s hraci ovladanou ekonomikou a nejaky ten pve obsah pro solo i raidovani.

    hra je ve fazi beta... zminit ste ji mohli...

  18. Guest

    ale dnes stale dost lidi nema na tak hw narocne hry jako treba Aion PC.
    Zvlast, kdyz tyhle hry budou nejvice vychazet v USA... Podle pruzkumu prodejnosti her CoD4, Crysis a dalsich v USA je videt, ze tam naslapany PC nema kazdy :(
    Warhammaer, WoW a nektere by mohly byt hw narocne jako treba LineAge2, ten se da rozjet i na starsich. Mno, uvidime, jak si na trhu obstoji...

    Na Aion a StarGate se dost tesim ;)

  19. Guest

    vybrat svého hrdinu z jedné ze šesti nejzásadnějších ras, kterými jsou lidé, Jaffové, Goauldi nebo Asgardi.

  20. Guest

    jen tak pro pořádek:-) Malfurionovy to tak muze byt jedno kdyz furt jen spí:-) jinak aliance a horda jsou stále spojenci, to jen autori tak prizpusobili hru pro PvP, z pribehem nemá WoW nic moc spolecneho(viz. WoW Wiki). Jinak treba takova horda neni zlá jak si hodne lidí myslí, alli hodní horda zlí, jo sice rasy hordy více preferují ke zlu(Někteří orkové, trolové, undeadi, blood elfové) ale přecejenom nemyslis ze kdyby byli zlí že by chtěli zabít Archimonda?:-)
    Jinak ti pirati to bude blost, StarGate 4ever!:D, chvíli jsem hrál wow a řekl jsem si že wow hrát nebudu než vyjde další datadisk:-), fanouskem warhammeru nejsem ale mozna to zkusim, Spellborn neznam takze to ani zkouset nebudu, Aion zkusim a conana taky:-)

  21. Guest

    Aion a stargate na ty cekam uz dlouhooo..

  22. Guest

    na to es tesim zevseho nejvice:-)

  23. =Vendeta=

    na Aion je tam par podobnych veci co v L2 a to me bavilo az moc :) btw co L3?

  24. tzkz

    me se tady libi akorat to s tema piratama.. ostatni je proste bud jen vykradeny wowko nebo upraveny guildwars..

  25. Guest

    samozřejmě že to ma byt mmo

  26. Guest

    Nechápu jak může někdo napsat že warhammer je vykradený wow, když warcraft byl ten kdo začal warhammer vykrádat. Jinak jsem si nevšiml že by tu něco vypadalo jako omalovánky, ať se jedná o jakoukoliv z výše uvedených her.

  27. Guest

    tak mi rekni kde jsi tohle vycetl..

  28. Kolden

    jak tak koukam nejvic se mi libi ten Warhammer

  29. Guest

    hh ten wow je uz lepsi ako predosle diely ale ta grafika STRAASNE zaostava oproti VSETKYM mmoRPG , ked ze su to hry co vindu 08 rok tak podla mna je to bieda lebo pre taky rok ta grafika je strasne biedna ... :p Ale zas hratelnost a dej a vsetko ostatne je good ale ....
    hh tesim sa jako blcha ked uz vinde lineage 3 :p hh to bude parba :p :D :)
    BTW : LIneage powaaa

  30. Guest

    jako je wow hlavně myslim po stránce ovládání.....ale wow přeci jenom asi po těch 4 letech co hraju tak už mě neba

  31. Guest

    Na hov** ty next gen grafiky ja davam přednost krasnemu L2 i když na to Aion se těšim hodně kvuli tomu letani

  32. Guest

    Stylisticky pekne, obsahove nulove... Zas jen takovy ty obecny kecy, ktere by se mohli hodit k jakykoli MMO...

  33. Guest

    Heh... Přes Vánoce jsem ještě dal šanci tomu vašemu, graficky úžasnému, LA2. Rozjel jsem to vše na plno, i HDR a musím říct, že graficky to sice vypadalo pěkně (žádné kostičky), ale atmosféricky nulově. Atmosféra celkově nulová, svižnost hry také. WoW nemá technicky dokonalou grafiku, ale atmosféru splňuje naprosto krásně. Btw zkus si někdy rozjet to "malovaný" WoW na nejvyšší detaily, je daleko náročnější než nějaké LA2 a při max. deailech ani ve WoW nejsou kostičky, či něco podobného. Jen skvělá atmosféra.

  34. Guest

    LINEAGE 3!!!!! KAMAEL neni tak dobrej uz to chce lineage3 :/ jinak Aion bude od stejnych tvurcu tak nevim mozna to bude neco takoveho :) temihle hrami se nic nemeni porad budu hrat la2

  35. Guest

    WH dela Mythic Entertaiment, tvruci mmorpg Dark Age of Camelot. Nikde jinde jsem nevidel tak kvalitni pvp jako v DAoCu... A spousta hracu jinych mmorpg mi dala za pravdu (ne vsichni samozdrejme :-) ) Takze pokud nekdo ma rad opravdu epicky bitvy o az 700 hracich na bitevnim poli (jo fakt 700 hracu a to pole taky nebejva o nic mensi...) tak WH je jasna volba...

  36. Guest

    imho vychvalovat hardwarovou narocnost hry neni uplne nejlepsi... Myslim ze spousta lidi je mnohem radeji, kdyz ta narocnost je naopak co nejnizsi :-)

  37. Guest

    Nehrajte World of Warcraft. Hral sem ho asi 10 hod. denne, ale ted tam je vsechno na hovno. Hlavne lidi....na neco se zeptas a mas tam kolem dvaceti zprav (fuck you atd.)...

  38. Guest

    nejlepsi je stejne WWW.DIVOKEKMENY.CZ

  39. Guest

    Bude se Aion platit mesicne nebo to bude free pls muzete mi nekdo odpovedet?

  40. Tomek

    Ja chci KOTOR 3 !!!

  41. Guest

    a co guild wars ??? wow sux

  42. Guest

    Hej a co lineage 3 to je nej a ne wow a tyhle sracky

  43. Guest

    nevim uz je to davno co sem se o tom dozvedel ze bude fallou mmorpg melo to myslim vyjit 08 nebo to fakt nevim ale vim ze to bude

  44. Guest

    nj uz aby vyslo :)

  45. Foxnec

    ...se moc lišit nebude, snad až na to, že u WoW je 9/10 moc, a u AIONu je 10/10 málo :))

  46. Guest

    mohli byste pls napsat jestli se bude AION platit mesicni poplatky jako u wow?

  47. Guest

    uz se na to tesim cet sem nejaky recenze a bude to urcite pecka jen ty naroky ale to uz se nwejak udela:D

  48. Guest

    Jak můžeš číst recenzi na něco, co ještě nevyšlo? :D

  49. Guest

    TO STARGATE TO BUDE PARADNI'!!!!!!MYSLITE ZE SE ZA TO BUDOU PLATIT POPLATKY????

  50. Guest

    RPG se mě nelíbí ale ti piráti a Wow nejsou špatní!

  51. Guest

    no tak prozatim jsem neprisle do styku z moc mnorpg hrami snad jen z WoWkem a na jeho dalsi cast se strasne moc tesim

  52. Guest

    To se sem nedava presne kwuli takym tragedum ako ty..

  53. Guest

    no tak od té doby,co sem začal hrát WoW mě baví mmorpg...teď sem to začal hrát zas asi po půl roce a zas mě to sviňsky chytlo...když tady někdo radí ať to nehrajete,že se mu to posralo a nejede,tak to je opravdu smůla ale málo lidem se tohle stane a komu ne(všichni kámoši vč. mě),tak to hrajou několik let a třeba je to baví...tyhlehry mají trochu nevýhodu,že jsou návykové kvůli postupům které se dají dělat dlouho a jinak se to dá hrát pořád.teď kurva ani nevím co sem chtěl říct :D:D...jebat,důležité sem napsal,takže se těším na ten wow,zas to bde pestřejší a zas vidím,jak každý pojede to nové povolání :D:D....ostatně já taky

  54. Guest

    officiálně je prohlášeno že NCsoft svoji dosavadní práci na L3 zničil a začal od znova s úplně nový enginem tzn. nebude využívat Unreal3 Engine a plánovámn je na 2k13

  55. Guest

    tohle bude strasna pecka.. nevite jestli jsou naky novy informace jestli se za to bude muset mesicne platit? nebo aspon kdy by to cca melo vyjit? dikes

  56. scooby111

    wowko je onicem nej hry jsou:cod4,cod2,mohaa atd

  57. Guest

    Tolik prispevku a ani jeden se netykal Age of Conan, divne ne??? A pritom bude AoC bude z techto vsech MMORPG nejdokonalejsi, ten novy datac na WoW uz sice taky bude obsahovat jiste prvky z AoC ale jen malou cast a vyjde buh vi kdy..kdezto AoC tu mame za 3 mesice..snad to uz neodlozi :-)

  58. Guest

    prehlidl sem tvuj kratoucky prispevek...

  59. Guest

    Drzte huby lamky nevite co WoWko je....CoD wtf? GW,L2..kokotiny japonsky hry..its all!

  60. Guest

    L2 je tupa mlaticka ktera je podobna MU online akorat s par pridanymi prvky a jinou grafikou.
    Kdyby hraci L2 hrali Ultimu Online tak by byli v koncich protoze by na ne byla moc slozita :D

  61. Guest

    Neni to sice tak dulezity, ale nevim, zda je to Aion nejlip vypadajici hra, dost MMO her je/bude dle myho nazoru hezci: urcite LOTRO (pokud mate dobrou masinu), taky se mi vic libi GW a z budoucich uvidime co provedou s tim WHO, AoC vypada taky dobre....

    Ja osobne se taky tesim na WHO :) a taky na Star Trek Online (jestli bude v 08)! :)

  62. Guest

    Hmm zahraj si alespoň jednou L2, občas klikni na nějakou NPC a vyber si aspoň jeden ze stovek questů ty lamo, popř.: pvp,tvt,7sign...atd. Propracovanější hru neznám a hry typu WoW nemám rád jekož nesnaším kreslené pohádky:D. Prý Ultima pro L2 players moc složitá:D...málo se ti směju!!:D

  63. ^^11^9..:^1F!^7L!^1P-^^00{66}^9:.

    mam ucet na vallhale 40 wara a abich sem si jismazžal,a raci hral na novim datadysku z novou postavou. Se mi nechce

  64. ^^11^9..:^1F!^7L!^1P-^^00{66}^9:.

    JE NEJLEPSI diz mate treba t4 :-x

  65. Guest

    hm, pro ty lidi co sem pisou podobny sracky jako ze wow je pohadka a ze L2 je nej atd, zkuste si ofik :) a necumte na grafiku , je to uplne neco jinyho nez na free , v L2 si nedovedu pvp ani predstavil , omg did se tam beha tim ze klikate misi kam vam ma postava bezet, fakt si zkuste pvvp ve wow na ofi a pak pvpv v L2 mozna se probudite, L2 je takova sracka co je fakt logicky pro mala decka , a ne wow , sem v cesky gilde na chromaggusu a hraju tam se samejma 20ti letejma capkama :)

  66. Guest

    tu me mate :) http://youtube.com/watch?v=FeJdaDkx2PU

  67. Guest

    Aion vyjde 25 . 9 . 2009 .... krom toho se bude muset mesicne plati https://www.gamepark.cz/img/smile/omg.gift a nevite nekdo nahodou jestli nato budou existovat servery kde se nebude moct platit ???

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o