Téma

Nejočekávanější hry roku 2012 – ostatní žánry

Komentáře(98)
  1. Guest

    Nejočekávanější hry roku 2012 - ostatní žánry

    Windows 8 je hra ?? Tohle je moc

  2. pnpPrase

    Prý nejočekavanější hry 2012. A co nekoukám windows 8 xD To mě pobavilo K očekaváným určitě patří, nikoliv k hrám

  3. calll_

    nechápu co na tom nechápete když vám to tam vysvětlil proč to tam dal

  4. Psycho12

    Jako každej díl ze série DiRTů to bude nářez !!! )) Už s toho Mustangu na Screenu vyplívá že tam asi budou Americká auta (Což by bylo skvělé!!! ) a doufám že jich tam bude dost !!! A Demolition Derby ??? To bude něco neskutečného !!! Jen tak dál Codies !!!

  5. MafesX

    Právě W8 bude nejlepší klikačka, co příští rok vyjde, to co naklikáš ve Woknech nenaklikáš nikde jinde... takže jde o hru

  6. Thorlord

    kteří se ani neobtěžují přečíst si prvních pár řádků pod nadpisem :-(
    příští rok bude zajímavý, ale na posledních pár měsíců letoška to mít nebude O tyhle hry mi vydrží na hodně dlouho

  7. Psycho12

    Ani v jednom článku nebylo zmíněno např: Resident Evil Operation Raccoon City nebo METRO: Last Light :( Copak tyhle hry nikdo neočekává ??? Třeba já se na RE ORC těšim Jen je škoda že to RE neni plnohodnotná šestka :( Wesker neni mrtvej !!!

  8. CORKYN33

    Mozna jste si toho nevsimli, ale vse se zase vraci do starech dobrech dob, a to je dobre a je sakra na case....

  9. Jizza

    trochu mě zarazilo, že v této hře ani po letech není příliš pořešena gravitace. Z videa je patrné, že onen vrh kolmý, který skateboardista vykonává na U rampě s fyzikou příliš neladí. Podobné věci jsem si všiml už někdy ve třetím, či ve čtvrtém díle v multiplayeru, kde bylo přímo vidět, že cizí pozorovatel viděl skateboardistu dělat šíleně neplynulé a mnody trhané pohyby například při návratu z airu na rampě. Trochu mi to připomnělo slavné GTA, kde se ani po letech autu nedokázala promáčknout střecha, pokud na ni z výšky dopadlo

  10. FiX_

    Not akt o je paráda x)

  11. pnpPrase

    Játo četl a stle to nechápuco dělá OS mezi hrami. To že tam napíše:"Tak se klidně po*****,ale už sem nevěděl co tam dát, tak je tu win8." mi opravdu nepřijde jako dobrý důvod -.-

  12. Snow,

    ... podle toho traileru. A zřejmě jediná věc z tohoto článku, kterou bych si i zahrál, kdybych měl víc času

  13. Guest

    Přesně jak psal prase co dělá OS mezi hrami ??

  14. YoloMAN

    Za ty Windows 8čky vám dám pouze 3 hvězdy
    Měl jsem možnost vyzkoušet developerskou verzi a musím říct že radši zůstanu u 7ček
    Windows 8
    Windows 7

  15. andrex[IS]

    Autor je jaksi divně inteligentní Prej nejočekávanjší hry roku, a i když ostatní tak on si tam hodí W8 , to je moc

  16. Krys!i!k

    Stejnak tam dal W8 aby se blbečci jako vy měli čemu divit...

  17. mrazek.sebestian

    Radši si počkám na Win 9 - vzhledem k dosavadní strategii a výkonům, které M$ v této oblasti ukázal je dost pravděpodobné, že W8 bude podobně "kvalitní" nedodělek, jako vista :-D
    - vždy, když vyšel nějaký povedený OS, byl následován propadákem - Win 98(i SE) dobrý, Win ME - systém, který nevydržel fungovat bez problémů déle jak 2 týdny, pak Win XP - hodně povedená záležitost následovaný Vistou - ta měla 5x větší HW náročnost a 5x nižší výkon :-D, dále poměrně povedený win 7 (opravená vista) no a následuje win 8 - tak se necháme překvapit...

  18. Chimere

    Koukam, ze stale prezivaji uplne bezkonkurencne vymatlani tvorove v dnesni dobe.
    Pokud by jste si vy ( tato sekce bude vypipana ) **** *** ****** **** a ***** ******** precetli cely clanek, tak se doctete, ze autor schvalne na to poukazuje, aspon delate ze sebe poradny blbce verejne... 2x mer jednou rez aneb nejdriv si ty debile precti clanek a pak ho kritizuj!

  19. HawlissJosse

    win8 sem jednoznačně patřej vždyť máš tam něakej začátek ze kterýho jde všechno dobře ale jak se dostáváš dál a dál tak zjištuješ že tu něco nehraje a ten pravej boj začíná , mno pak je tu pár menších i větších bitev až se nakonec dostaneš k hlavnímu bossovi a k následnému reinstalu na win7

  20. *hOOdluM*

    Asi jediný na co se těším a myslím že i hodně z vás je GTA V .... Jinak z těhle her se mi nic moc nelíbí... Tony je až moc přehnanej, shank bych si nikdy nekoupil už jenom kvuli tomu traileru, euro truck se mi zda porad stejnej, a auta mě moc nebereou ;)

  21. PeJak

    Těším se!

  22. nevimjmeno2

    Na Euro truck simulátor 2 se hodně těším. Hrál sem jak první díl tak german truck. Doufám, že tam autoři dají více českých měst, zvětší města a změnší dálnice a zvýší počet malých silnic, protože v minulosti byli města malá, cest jen pár a všude jen 3 proudé nekonečné dálnice. Takže fajnšmekři jako já museli stahovat mapy aby se dostali do Afriky, anglie, nebo do skandinávie a ty mapy byli lepší než originál = ostuda pro autory.

    Na GTA V. se těší asi každý, ale jelikož já nehrál ani GTA IV. tak nespěchám

    Mno a lety od Microsoftu budou taky best

  23. haXik|LP

    GTA V! Bezkonkurenční!

  24. Guest

    tohle jsou ocekavane hry: SoulCalibur V, Kingdoms of Amalur: Reckoning, The Darkness II, Ninja Gaiden III, Syndicate, Max Payne 3, Silent Hill: Downpour, Mass Effect 3, XCOM, Resident Evil: Operation Raccoon City, Sniper: Ghost Warrior 2, Dragon's Dogma, Sniper Elite 2, King Arthur II - The Role-Playing Wargame, Resident Evil: Revelations,

  25. Guest

    Pěkný článek 5*

  26. Destrucker

    těším se na Dirt Showdown a tony hawka inak nic moc.

  27. Vita-CZ-

    těším se na: Dirt, Euro truck a GTA

  28. buban

    Jako.. Nemůžu si pomoct možná to je jen mnou ale... Prostě mi ten Trailer k GTA V strašně přípomíná trailery ke hrám typu The Sims Místy ještě křížený s City Life

  29. ^6|^9|^7WoOdys^9|^6|

    Sice to ježdení nevypadá moc realisticky,ale to už k Tondovi asi patří :)
    Grafika vypadá povedeně,snad nebudou vysoký HW nároky..

  30. alien_15

    Nevíte kde byl ten trailter natočen ? Protože tomuhle já říkam graficky povedená hra. Jak reál.

  31. Borec!

    souhlasim s nevim jmeno2 a četl jsem že tam má byt víc malých silnic a hlavě TUNING TRUCK!!!!!!!!!

  32. Cheddar

    Uz aby vysel, tesim se na nej od oznameni

  33. fantic

    už se tešim na tony hawka nejlepši hra vždy mě bavila..

  34. Guest

    No gta 5 bude asi velká mrda podle traileru, ale bojím se že mi to pc už nerozjede alespon na střední detaily

  35. fcvp1911

    Hawk 2 a 3 určitě nejlepší, já sám je hraju doteď a pořád mě baví. Na toho novýho se teda těšim když to má bejt retro ale jen aby... a ten ms flight taky vypadá dost dobře

  36. WAZZYEX

    Jasná volba.... těším se :-*

  37. Guest

    No jake to bude mit naroky by me zajimalo bych se nedivyl pozadavek na hardisk 35-45GB

  38. Guest

    Podle me se na win 8 uz bude lysit pro jakou grafarnu by to melo byt nebo ja mam win 7 pro Ati takze by to mohly uz odlisovat

  39. BloodStake

    Jako sorry, ale ty W8 sem do článku s nadpisem "Nejočekávanější hry roku..." opravdu nepatří a obhajovat to tvrzením "...dnes jsme v ostatních žánrech..." je docela zarážející a naprosto irelevantní. Autor Cheech_Chong, dle mého názoru patří k těm lepším tady na GP, tak doufám, že toto je jen mimořádné uklouznutí a že jeho články neklesnou na úroveň autora Corneliuss nebo ještě hůře na úroveň "autora" xjohn (i když taky sem tam napíšou něco dobrého).

    MafesX zajímalo by mě, jakou používáš Linuxovou distribuci? (pokud napíšeš Ubuntu nebo jemu podobnou, tak asi smíchem spadnu ze židle )

  40. qezy

    Jasná volba .. Nedávno vyšli Win 7 a už pomalu budou nový Win 8čky .. Jde to strašně moc rychle, jen by z lidí tahali peníze ..

  41. BugMAN

    Místo toho Samsungu by si mohl mít za stejný prachy docela dost výkonou herní sestavu...

  42. SchnoelleR™

    gta RULES !! : d natešený

  43. <<SaSkia'AuTumn>>

    Tak to je luxus

  44. Guest

    MASAKR MASAKR MASAKR https://www.gamepark.cz/img/smile/dance.gif

  45. Dejl

    on to obhajuje tím, že Win8 by měli být "herní" OS.
    Ale chápu, je to až na konci článku, né každej tam dojde.

  46. matyzje

    Super článek

  47. ^4Harold^3Lee

    U Euro Trucku by nebyl špatný multiplayer ;) určitě by to bylo živější ;)

  48. MynS

    určitě DIRT

  49. Fr3nk´

    Tony Hawk a GTA, zaručeně

  50. Zapa73

    Už aby to bylo

  51. Eazy–E

    V době vydání GTA V by měla přijít i vlna nakupování nových pc sestav. Podle traileru jde vidět, že se bude jednat o nejnáročnější hru vůbec. A jak už to známe i u předchozích dílech gta, tak tato hra bude zahrnovat hned několik herních žánrů. Jsem taky zvědav jestli v gta v bude i část města Las Vegas, známé v SA jako Las Venturas

  52. BloodStake

    to je jeho druhá obhajoba a ani ta nemění nic na tom, že je to stále "jen" OS a mezi hrami nemá co dělat.

  53. xBlues

    takéto hry majú byť

  54. Jamalekk

    Nejočekávanější!

  55. Guest

    na to se tesim nejvice

  56. Typo$

    Už se těším na GTA V - všechny díly mě zatím bavily tak udidím jak mě překvapí pětka

  57. Guest

    Jen GTA V inak nuda

  58. Piplovic.

    Docela zajímavé.. Ale znáte finále při hrání

    Buď propadák a nebo skvělá hra.

  59. Gabon

    Shank a Samorost mě nijak nezaujaly, ale jinak si myslím, že je na co se těšit

  60. koutlosh

    Jako každé windowsy, které přicházejí po dobrém windowsu, tyhle budou špatné. Nejedná se jen o statistiku, napovídá tomu i ona specifikace - snaha skloubit desktopový systém se systémem pro přenosné zařízení s dotykovým rozhraním... nemůže to jít oboje v jednom. Bohužel... a Windows for Games LIVE? Když v Česku ani nemají podporu některých her, takže si ani originál nezahrajete po síti a podobně? WFGL je akorát piece of shit, který kurví jinak dobré hry, museli by hodně zamakat a dotáhnout podporu a funkčnost někam úplně jinam, abych je vzal na milost, natožpak abych to vítal...

  61. Guest

    tešim se na euro truck simulator 2

  62. radek32

    dobry clanek

  63. Herculles

    s predvedaných hier je snáď najväčšie prekvapenie GTA 5, ktoré si toho veľa sľubuje a ďaľší prúser ako bola GTA IV, hoci príbeh výborný no potom čo sa týjalo mesta nič moc, tak dúfam , že neskalmú

  64. ^^11Mortivore

    sem zvědavej s čím se vytáhnou tentokrát

  65. vivik.

    a co assassin III ?

  66. detoxz-

    Celkem se tesim na MS Flight a GTA V :) dnas V nepodeli jako IV

  67. lotr.Kolombo.I

    ...sakra, makat ještě i u PC

  68. oscillococcinum

    ADASD

  69. Carbon96

    Klid, ještě ani nevyšel první teaser trailer, nebo screenshoty.

  70. RobertDeNiroo

    pes2013

  71. .:As1s:.

    tak to sem zvědav co zase vymyslej

  72. Miry:)

    těšim se

  73. :-PETRHERY

    CJ prostředí z LOS santos se možná vrátí... korbění na pláži, závod na biku lesní krajinou, šu.. v autech atd atd... moc zvědav jsem.

  74. Guest

    sadfasdfa

  75. niderman

    Na to GTA se obzvlášť těšim :)

  76. Guest

    kks dirtko mne dostalo ..:D no a GTAV hh čo dodať ten rok 2012 bude fakt perny len dúfam že to priatelka zvladne...:D

  77. Guest

    ETS 2, GTA5, už se těším

  78. Darkmoonn

    Uz se tesim :)

  79. codemasox

    Ta příroda mi v gta 4 chyběla.

  80. Lubaseven

    Taky mám takový dojem :) holt Rockstar Games se polepšili :)

  81. ^^26Ewuska

    Euro truck simulator jsem hral a dvojka vypada uzasne tesim se na ni :D doufam ze to bude narez !!

  82. EeaS'

    hrál jsem všechny jsou libové ;-)

  83. bitch^1?

    To bude jizda ! už se těším

  84. M@jkl9

    AT uz je GTA venku dpc :D :(

  85. Guest

    fakt dobry

  86. Guest

    nevypadá to dobře :(

  87. Guest

    super doufám že ty hry z toho xboxu půjdou :D

  88. Guest

    sem zvědav co zase vymyslej

  89. Guest

    nejvíce se těžím na GTA 5 až jsi ho koupím doufám že mě překvapí jinak článek 5/5

  90. bck0

    GTA 5 = budouci nice game

  91. Guest

    Grand Theft Auto V to by mohla být pecka ale i cena taky bude pecka.Jinak moc pěkný článek.

  92. Guest

    už se těším na gta 5

  93. ^1Oi!!

    Grand Theft Auto V .. asi nejvíc hra

  94. ZRALOKZMORE

    vypada luxusne :D neskutecne se tesim

  95. vivik.

    zatim se nehral ani IV a uz delaj V ...:D

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o