Téma

Nejočekávanější hry roku 2011 – ostatní

Komentáře(159)
  1. pertls

    už se těším

  2. >Benito<

    na to se asi nejvic tesim muze byt sranda

  3. SirRichard

    Už aby to bylo, enmůžu se dočkat, vypadá to sllibně

  4. Guest

    Největší trhák pro mě. Jako šílenec do MK se těšim až si to zahraju příští rok na X360

  5. Zer!cek22

    nejlepší

  6. LeeChoJang

    Lord of the rings vypadá celkom dobře

  7. Guest

    Ten Battlefield: Play4Free bude dobrej,hrál jsem betu a troufnu si říct že je lepší než Bad Company 2..

  8. MAXBFG

    To abych si pořídil konzoly. To zase bude bezesných nocí s kámošema u pivka a MK

  9. Guest

    Si hned koupim až to vyjde

  10. vancourek

    nevim co si o tom mam myslet

  11. vUdNb

    Asi to vypadá, že si taky budu pořizovat konzolu kvůli MK, protože se legenda vrací !

  12. _Nuada_

    Tak na to se těšim jak malej Tonda, zbytek jsou píčoviny

  13. Heatley666

    tesim se moc

  14. Guest

    Urcite se tesim na dragon age ted hraju origins a je to silene bezva a urcite i driver muze bejt zajimavej

  15. Guest

    To má bejt vtip ? kdo tohle bude hrát ?

  16. Guest

    suprový novinky

  17. Guest

    Doufám že to nebude jediný počit EA v příštím roce...Mohly by konečně zrobit Underground 3!!

  18. Guest

    kde je sakra Duke Nukem Forever?

  19. TrojisCZ

    Na Battlefield se beze sporu těšim nejvíc. Zejtra mi přijde Bad Company 2 a taky Vietnam

  20. Guest

    Dobrý Na většinu z nich se taky těším, ale nějak mi tu chybí Zaklínač 2

  21. Michaeles

    Na diablo III a na novej dragon age se tesim nejvic

  22. Guest

    Těším se jak prase

  23. Guest

    Jestli pro autora tohoto článku je tato hra tak nízko že ji sem ani nehodlá dát, tak fakt nevím co si o něm myslet. Nějaký Návrat do budoucnosti, téma je to hezké, ale jestli to dostane více jak 70% bude zázrak. Původní Witcher měl sice mouchy především v bugách a loadingách, ale po opravách si myslím že je z dnešního pohledu lepší jak Dragon Age Origins. S toho vyplývá že jako zástupce RPG by zde měl stát spíše on. Jasně že někdo bude mít jiný názor, ale proč sem nedat oba dva tyto skvělé tituly???

  24. Malinka

    Zaklínače jsem tam měl dát, to uznávám, ale když jsem procházel seznamy připravovaných her na příští rok tak v tom množství mi nějak protekl mezi prsty. Nicméně určitě jsem tam nedal Návrat do budoucnosti na úkor Zaklínače, pokud bych ho tam dal, bylo by jich tam víc. Vzhledem k tomu, že článek má podtitul - ostatní - tak jsem to chtěl udělat různorodě a proto jsou tam jak auta, tak rpg, adventura i střílečka. Samozřejmě, že rpg je tolik, že by naplnili celý článek, ale pak už by se nemusel jmenovat ostatní. Takže ano, Witcher by tam měl být, snad se na něj brzy podíváme v nějakém samostatném článku.

  25. Ptakopysk_Perry

    jj bodaj by neco take urobyli

  26. Malinka

    Duke Nukem Forever je klasická střílečka a měl být ve výběru akčních her, pokud tam není tak smůla, ale do ostatních jsem vybíral jen hry, které jinam nepatřily, nebo jsou nějakým způsobem zvláštní.

  27. intradeadman

    tak nechápu co dělá v nejočekávanějších hrách roku 2011....

  28. Guest

    To je asi jediná hra ze všech tutěch co za něco stojí

  29. Guest

    uz sa moc tesim +witcher 2 chyba..

  30. Necros

    ..vyjde Diablo 3 podle plánu.. tak sežeru vlastní ponožky. :) Neuvěřim dokud neuvidim, Blizzard sice dělá skvělé hry, ale nikdy nedodržuje žádnej termín, kterej neohlásí asi tak měsíc dopředu. :D Jakmile je to půl roku a víc, tak to může být i za pár let..

    ..ale můžu se plést a pak sežeru ponožky a půjdu hrát D3. :)

    Jinak Deus Ex vypadá velmi nadějně, pokud to nezprasí, tak to může být nej hra roku.. společně s nezmíněným Zaklínačem.

  31. H4N5

    podle infa by se měl vejít do konce roku 2011, řekl bych že tahle hra patří mezi nejočekávanější

  32. Sh4dOweEk.

    NFS to bude pařba

  33. Guest

    no ja nvm ale sou to good hry ale jedna z nejočekávanějšich tam nějni!! aspoň já sem tam neviděl nic o TES 5 :(

  34. Guest

    Pěkný članek jde poznat že si s tím někdo vyhrál

  35. <N!GhTm@R3>

    driver ma zatiaľ nejak nezaujal čo som videl nejaké videá a screeny, uvidíme ináč ostatné hry vyzerajú skvele

  36. Guest

    LOTR War In The North vypada fakt hrube, to si stoprocentne zkusim sehnat, az to vyjde... a jinak Diablo 3, jasna volba - doufejme, ze to cekani bude stat za to

  37. downer666

    ...vyzkouším...

  38. Guest

    teším sa na pána prsteňov čo to ponúkne ;)

  39. Black_Dragon

    proč tady neni článek o nejočekávanějších RPG? Mass Effect 3 tu chybí, The Elder Scrolls V tu chybí... Obě hry mají vyjít příští rok a dle mého názoru jsou hodně očekávané (a myslím si že ne jenom u mě).

  40. Bizziiik

    nevšiml jsem si, že by uvedli už datum vydání. Ale jinak na tuhle bombu se těším strašně moc D2 pařím do těď.

  41. Torrda

    Kvalitní článek! Já osobně se těším na Pána prstenů a Battlefielda....

  42. M4RT11SEK

    Už se těším na Driver a Diablo . Už se nemůžu dočkat

  43. Snickers_

    Diablo 3 bude brutalni!!

  44. Guest

    Naprosto souhlasím! TES V je opravdu možná jedna z nejočekávanějších her roku 2011 vůbec. ME3 samozřejmě taky.

  45. Smortn

    TES 5 se předpokládá k 11.11.2011
    Máte to ve všech videích(vlastně teprv v debutovým traileru...) a na stránkáchto taky píší

    A popravdě ... teším se na to ze všech her nejvíc...

    https://www.youtube.com/watch?v=8SNo630TiCM

  46. Tradias

    hral sem beta verzi a musim rict, ze hracu to bude hrat hodne, akorat jestli tam budou jen stare mapy z predeslych dilu tak to bude nic moc...(pac jine nez stare sem nehral)

  47. Guest

    Podle mě tu ještě chybí Max Payne 3 a Red Dead Redemption

  48. Texture;

    uz se tesiiiimmmm

  49. PipMan

    po letech čekání, paření od A po Hell přijde nový král rpg...nebojim se, že by to byl nějakej propadák, Blizz propadáky nedělá a i kdyby zestarcraftil diablo (tzn. akorát dal novou grafiku), tak bych se nezlobil. Snad to ty nový možnosti okořeněj, ale gró bude pořád stejný.

    Budu sekat tak, že se i Bóďa Trávníček bude červenat.

  50. Guest

    Battlefield bude hodně zajimavý ;)

  51. Guest

    A kde je Battlefield 3 na ten se čeká docela dlouho nějakou žhavou novinku o open bete nebo něco ?????

  52. Guest

    Hraju tu hru ,ale je to spíše na odreagovani Radši budu hrát MOH 2010

  53. Guest

    A kde jsou hry, co budou mít největší prodejnost? Jako je TERA Online, možná Guild Wars 2 (pokud vyjde), SWTOR? Toto jste splichtil snad za 5 minut, hrůza.

  54. AjumeHesido

    Skoda ze neukazali Dead Space2

  55. Geniuuus

    se konečně těším na diablo 3 snad mě nezklame ;-)

  56. diabolo1975

    tak na toto sa fak tešim

  57. unit040

    protože tam chybý takové trapné hry typu mass efect 3

  58. Guest

    Mass Effect 3 tady má mít určitě svoje místo !

  59. kertin

    Čemu se divíte, že tu není ME3 či TES V? To by ten článek musel psát někdo, kdo tomu trochu rozumí. Tady se zkrátka upřednostňují takové pecky jako Little Big planet či Mortal kombat, který už má dávno své léta za sebou.

  60. RBRrallydriver

    Tuhle trilogii mam moc rad.... vzdy se na ní těším... na hru se těším, ale seženu si ji, až "cele pohromade"

  61. RBRrallydriver

    kdyby někdo nevěděl, proč to nemohl namluvit - ma parkinsna :(

  62. ^1Nojmik^1

    dobre clanky a ty hrytaky super

  63. RaiJzee

    at uz vyjde,numuzu se dockat

  64. Dre4k

    hafo vás tu hledá střílečky a onlinocky který byly recenzovány v předchozích článcích takže než něco napíšete tak se trochu porozhlídněte

  65. Guest

    totalni pecky tyhle hhry..

  66. Bizziiik

    Pokud by jste nebyli slepý, tak Tera, max payne, Guild wars, duke nukem jste měli v minulých článcích.
    Ale co opravdu chybí tak TES a ME3

  67. ^5Shimmy

    Shifty vypadají libově škoda že nemám silnějsí pc

  68. Guest

    Omlouvám se, přehlédl jsem, že je to rozděleno do více kategorií.

  69. Silver_T

    Očividně si asi nehrál sc1 nebo sc2, protože ty dvě hry sou dost rozdílný, možná ne na první pohled, ale sou a to sakra...

  70. KokyMetalGear

    pro mě nej hry pro rok 2011 jsou....Diablo3, Rage, Dragon Age2, Dead space2, snad Doom4 a Mass effect 3...těšim se hodně

  71. Chimere

    Mass Effect 3

  72. gtamaniak

    Play4Free hraju betu, a Back to the Future dávno vyšlo.

  73. suliJR

    Hry v pohodě ale článek nic moc

  74. Guest

    Tyto hry jsou velmi zajímavé

  75. JAMES'

    Jo jasně, co třeba Assassins creed na pc, nebo novej Oblivion, Zaklínač 2 and many more??? Nějakej profesor Horibilus je uvedenej hned první, přitom je více očekávanějších top her.

  76. jendushendus

    od nich sou ty nejlepší závodní hry na světě takže tímhle titulem budou pořád na vrcholu

  77. vancourek

    clanek dobrej ale hra spatna

  78. W!D0W_M4k3R

    trochu mi tam chybi black mirror 3

  79. tomy1223

    Paradní hra doufám žeto můj kompl rozjede

  80. Guest

    drajvr nevypadá vůbec špatně měl jsem na péespéčko 76 a na ps3 parallerl lines a v poho smažby

  81. Guest

    je to pěkný,a dal sis s tim pěknou práci

  82. Guest

    No já sem jenom zvědavý kolik lidí si to koupí a zahraje . Já mezi něme teda rozhodně nebudu .

  83. Guest

    Ten battl by nemusel bejt spatnej

  84. Guest

    ten mortal kombat vyzera dobre.. skoda ze pc je zas out.

  85. Guest

    K**** tak to je hradcore!

  86. Guest

    lolhttps://www.gamepark.cz/img/smile/wtf.gif

  87. b0ype

    na lotra se celkem tesim,doufam ze z toho zas nebude hrozna hovadina ktera nebude mit s lotrem nic spolecnyho

  88. SantaInLove^^01<3^5

    UBOŽÁK

  89. Collide

    Čti trochu ostatní články. GW2 byl v předchozím souhrnu pod střechou online her. Takže než příště začneš vystrkovat růžky, koukni se jestli ti je nemůže někdo zatlouct zpátky do hlavy.

  90. Guest

    Jsem fakt zvědavý na ten Mortal Kombat, dlouho jsem ho nehrál

  91. H4N5

    trapné hry typu Mass effect??? Asi si to vůbec nehrál kdybys to hrál tak nemluvíš o trapné hře a slintáš jako ostatní na trojku, já moc nemusím scifi a do ME Jsem se pustil s odporem, ale po dohraní 1 a 2? nejlepší hry co jsem snad kdy hrál

  92. Rickye

    Nejlépe vypadá Deus Ex: Human Revolution vypada to na propracovane RPG takze se tesim az jej budu mit v PC. Dále se mi zalíbylo dragon age 2 jelikoz neznam 1 tak nevim oc de ale clanek o ni me zaujal.

  93. Guest

    to śou hry

  94. PN8

    tak hlavně ten Driver, na toho se těšim hodně, potom vypadá hezky Shift 2 Unleashed a samozřejmě Mortal Kombat
    už aby to tu bylo, zaprví budou nový hry a zadruhý už nebude taková zima

  95. Guest

    a kde je treba brotherhood a nebo shogun 2 ? to bych rek ze je mnohem zajimavesji nez stara serie LOTR ...

  96. Doski®

    myslim, že hry příští rok asi moc nezklamou...takže se docela i těším a jako velkej fanoušek LOTR doufam, že LOTR War in the North nezklame...

  97. ^^44Elite^^22.|^^33-Gromi*CzE

    Myslim,že hodně očekávaná hra je i Test drive:Unlimted 2 ... Možná jste jiného názoru,ale mě se jednička dost líbila,tak se těšim na dvojiku,když ještě k tomu vim,ke kterým změnám dojde.

  98. Dj.Net

    těším se

  99. _Checker_

    a kdo to vybíral?

  100. Guest

    dobre sto udelal

  101. Gel_na_Prd*l

    Koukám tak to abych toho svýho mezka hodil někde do kopřiv...

  102. Guest

    jak muze byt Back to the Future ocekavna hra roku 2011 kdyz vysla v tomto roce pred vanoci?

  103. padloneli

    no nevim nevypada pekne

  104. Guest

    na mortal kombat se hodně tesim :D

  105. Davestrr

    Víte něco o TDU2?

  106. Guest

    A co TDU 2? Co je mi do nějakého tuctového shiftu, když letost má vyjít 5 let vytvářený Test drive unlimited 2?

  107. Kovandič

    No necháme se překvapit

  108. Guest

    článek jako takový dobrý, ale obsah hrůza.. diablo 3 v červnu 2011? A teď tu o Karkůlce.. kde je Mass Effect 3? Kde je Zaklínač 2? Jsi vybral namátkou podle jména hry o kterých jsi v životě neslyšel a hodil jsi to sem..

  109. ShutUpDude

    Mohli jste tu dodat jeste neco o novem datadisku hry World of Warcraft - Catalysmu. Celkem by me zajimalo, kdy se tento datadisk dostane do Ceska...

  110. bobokillercz

    battlefield a deus ex vypadají dobře snad naplní radost mého očekávání

  111. Guest

    Dost věřim V LOTRa, mimulý díl bezva, jinak je fakt že ten Shogun tu chybí...

  112. PreNexx

    ten Pan Prstenu co tam ukazujou je už přehnané.Aragorn dva meče
    Gimly kuš -omg
    a Legoas polearm.

  113. L3GU4N3C3K

    Těším se na Diablo 3 a Pána prstenů

  114. Guest

    a ted mi povez, kde mas napsano, ze ty 3 postavy jsou Aragorn, Legolas a Gimli.. ten tvuj elf s polearmou ma hnedy vlasy (Legolas je blondak), ten trp ma prilbu, takze tezko poznas jestli to je Gimli a ten clovek muze Aragorna jen pripominat, ale nemusi to byt on..

  115. Petrjanpetr

    WoW:Cataclysm je za 1. onlinovka a za 2. ten už vyšel (tedy rok 2010). -> a jestli a jestli chceš pořádnou onlineovku kde to není jen o tom expit expit a expit tak si počkej na Guild Wars 2 -> podle mě daleko propracovanější a lepší než WoW (a platíš jen 1. za hru)

  116. Petrjanpetr

    Sem zvědavej na návrat do budoucnosti jako velkej fanda této serii co na ní prakticky vyrost jsem zvědavej co se z toho vyklube

  117. Safino69

    to bude cool hra ked to vide tešim sa nanu ak mi pojde vobec :D

  118. Guest

    Ty jsi asi WoW nikdy nehrál co? prej jen expit, expit, expit.. z lvl 1 na max lvl se to dá dát, ikdyž nejsi nolifer, za 2 týdny, jen vědět jak na to a hlavně pravá hra začíná až od max lvlu kde pak chodíš raidy, areny, pořádně si zahraješ BG, skilluješ profese, děláš achievy, apod. věci co se ti během expení nevyplatí dělat..

  119. Guest

    DALO BY SA TO ZAHRATB UVIIME

  120. 13Bender13

    Super, Dragon age 2 je the besthttps://www.gamepark.cz/img/smile/dance.gif

  121. Eddie155

    už se těším :D

  122. Velda86

    Battlefieldy a LOTR :)) Těšiiiim :))

  123. Guest

    moc se mi ta hla nepačí..

  124. Trev!s

    budou dobry :-D

  125. Jezedaak

    to Nfs nemusí být špatné ale nesoudil bych podle traileru či fotek nakonec hra vždy stejně vypadá trochu jinak..

  126. rybarwv

    skoda ze to vyjde az v unoru jse muplnej fanatik :D

  127. ^7A^5{^7te^5}^7X^5#^7Fy^9z^7!

    pěkný článek i pěkné hry

  128. Panth3ra

    No určitě bude propracovanej jako ostatní díly :-)

  129. Laky97cz

    čekal jsem že to bude lepší

  130. _N1mr4_

    A co zaklínač 2 ten ta nepatří, protoze ja sam se na nej tesim.

  131. Dex.!

    Docela se tesim..

  132. Guest

    supr clanek fakt 5*

  133. Guest

    mno tesim sa na secky news hry co vindu hlavne na Dragon AGe

  134. ->|Ripi$|<-

    Neak me to nezaujalo teda :D

  135. Guest

    Se na to hodně těšim :) jinak 5*

  136. ^6^M^7azlik^6^Kolty

    Jak se tak dívám, tak bude zase co pařit!!!
    Každý si najde nějakou tu hru, která ho bude bavit...

  137. Guest

    rad bych vedel jestli mortal kokmbat byjde i na PC

  138. andris65

    bolo to celkom dobre dúfam že sa to bude dobre hrať :)

  139. .:FANATIC:.

    Už se těším na DA2 BF2 a na LOTRY :)

  140. Grifus

    Max Payne 3

  141. Wewerka_001

    Tak na DragonAge se těšim asi nejvíc, jednička byla pecka!

  142. cOmeback!

    dost dobrý

  143. wqfqwfwfwfq

    No uvidime co se z toho vyklube

  144. ^1Z^2U^3B^5I^6K

    těším se na navrat do budoucnosti to bude mazec :)

  145. ^1S^2Y^1K^2I

    jen tak dale

  146. Cheddar

    Me osobne zaujalo jen Little big planet

  147. stepycz

    Na to se opravdu teším !!!!

  148. asdhgf

    já se těším na I Am Alive..... vypadá to na super gamesu :D

  149. majky014

    No moc ty hry nejsou extra :-(

  150. Raff2012

    na to se tesim asi nejvic....ale vsechno vypada zajimave :)

  151. Guest

    tak shifty 2 vypadaji nadejne :-)

  152. Guest

    no.... dobry hry....:))

  153. Guest

    tak na tyhle hry se těšim =) ale chybí mi tu CoD MW3

  154. VyhulenejDrak

    moc se tesim na shift 2 rad si zajezdim

  155. Guest

    pěknej článek :)

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o