Téma

Nejočekávanější hry roku 2009 – ostatní

Komentáře(198)
  1. Guest

    tu si určitě stáhnu :D

  2. [SSSR]Killer

    už se těšim na Diablo III

  3. Lebi...

    divim se ze nespim

  4. Guest

    ty obrazky z dirt 2 vypadaji lakave§)

  5. Guest

    hra mafia 2 ale trochu mě nasr*** že bude až na podzim 2009 měla bejt už ted taky možná bude good colin mcrae dirt 2 100%

  6. DIXIE7

    jj..ta hra bude skvela

  7. cayu

    zapinam torrent na plny otacky :D protoze Diablo III a Mafia II mazec nejvíc!!

  8. Guest

    vy jsete nespite!)Hajdy do postele deti:D

  9. Guest

    jak dlouho uz ji sakra slibujou????etsim se na ni ako malej harant a furt nic

  10. Guest

    uz se tesim a bude se stahovaaaaat :)

  11. Tomikxnm

    na to diablo III se tesim uz celkem dlouho ale pritom sem nehral ani jeden dil xD

  12. d0mZ

    Alan Wake vypadá hodně slibně, škoda že moje kisna to nerozjede - potřebovala by umělé dýchání xD

  13. dan556

    nej parby uz se tesim

  14. MafesX

    Jestli si nehrál ani jeden díl tak doporučuju, pak budeš mít spojitosti mezi dílama, vždy v dalším pokračování je odkaz na předchozí sérii ... DIABLO 1 vynikající věc hlavně za Čaroději (luxusně silná postava)... Dvojka za Assasinku (jedna z nejsilnějších postav na vysokém LVL.. A trojka ?! Uvidíme, ale určitě se hodně těšim :o) Teď hraju Titan Quest + Datadisk... taky luxusní Akční RPG, je sice z roku 2006 respektivně 2007, ale za 350,- Kč neberte to :o))

  15. Lupín3k

    tak jako bezkonkurenčně diablo III žeru jako mafie a si totiž myslim že už to nebude to co to bývalo the wheelmanm pokud to bude jako GTA tak toho už mám celkem dost no dirt 2 jednička mě nebavila:D a zbytek mi příde nic moc jinak stim titan questem to je super hra hrál sem jí celý prázky a jako mazec no :-)

  16. Guest

    ...TO konečně v uvozovkách, ptž na to nejlepší si budeme muset počkat na konec roku 2009.

  17. SOuRCe_

    hry si treba kupovat

  18. Guest

    Uz se tesim a nejvic na Mafii 2 a na DIRT 2

  19. Fckinghot

    to je pekne jen aby to bylo s poradnym ceskym dabingem ;)

  20. Ocelot00

    A kde je FEAR 2:project origin?dit první FEAR byl hrou roku a dvojka vypada velive slibně

  21. Guest

    co treba tady https://www.gamepark.cz/nejocekavanejsi_strilecky_roku_2009_68108.htm

  22. Terminator/CZ/

    Mafie2 a pro me bez debat, pokud nekomu vadi, ze se odsouva vydani, tak ja si klidne pockam, hlavne at se vse povede podle jejich planu a bude to famozni nastupce genialni jednicky... Jsem v ocekani cim dal vice, zatim dve video a par obrazku dokonaly tah jak se na to tesit jeste vice :)))

    Ostatni hry me nejak neoslovili, nicmene ten wheelman by mohl bejt sranda :))

  23. Hydrogarus

    najviac by som cel asi Mafiu

  24. La'comme

    tupci :)

  25. ^3Yellow

    ale třeba wheelman by nemusel být špatný,a nový rallye?proč ne taky bude určitě fajn

  26. (RcOn)

    nice clanek osobne se tesim namafie 2 the wheelman a plno dalších 5***

  27. Schakall

    Mafie,Resident Evil a diablo....tyhle tri na to se fakt tesim:o)

  28. Splash2face

    Na mafii 2 se těšim doufám že nebude moc drahá

  29. MAXX´´´

    Jednoznačně se těším nejvíc na Mafii 2. =)

  30. Guest

    ja se tesim na mafiu2 a fear 2 to budou hry :)

  31. (c)Pudlik

    nekdo si veri ze diablo III vyjde letos :D on uz i ten SC2 mel vyjit minimalne pred rokem :)

  32. Guest

    tak to sem zvedavej to vypada docela slusne

  33. Krys!i!k

    at mafie vyjde klidně až v roce 2010..klidně i v roce 2011....hlavne at ta hra je vymakana....a ne jako gta4 bo podobny hovadiny....potom se ceka jen na patche a stejne to stoji za hovno...se taky moc těšim ale nechci si koupit napul udělanou praci jako je vetsinou u EA bo rocket games..

  34. $tR!k3r

    dobra naloz her..dokonce i nejaky poradny simulator :))) parada :)

  35. FooL[CZ]

    to good neboj..;-)

  36. Guest

    jsem zvědav co vyleze z té Mafie 2,doufám že to nebude taková sra*ka jako GTA 4,i když proti ní nic nemám,ale Rockstar Games se vy*ral na optimalizaci a dal co co nejrychleji do prodeje,a dopadlo to příšerně!!

  37. Guest

    a co killzone 2 takou pecku tam nedate?hahaha nebo uncharted 2

  38. Guest

    mafii 2
    a colin mcrae dirt 2

  39. Guest

    Na Mafii 2 čekám už pěkně dlouho, takže se na ni dost těšim, a potom určitě bude goodni The Wheelman =)

  40. Mystyfo

    je best na tuhle hru cekam od ty doby o o ni vim.A cekat trictvrtre roku ohh neee.

  41. ^9s^2'^9Gamers^2|^9F!FA

    jj pro me nejocekavanejsi.!

  42. RazEER

    blbá napodobenina gta akorat nudnejsi a navic je to splacanina vsech zanru dohromady a to se neda=dvojka snad bude lepsi

  43. DarthPaul

    To neni simulátor ale arkáda

  44. ^1|^1Col.^9Salung^1_^9Kant^1|

    nároky na HW ??????????????????????????????????????????

  45. Guest

    kde mam sehnat tolik prachu:D chci dirta 2 potom diablo 2 a mafii dvojku a nevypadalo špatně tamto jak tam byl ten nabouranej bmw:D

  46. ~Hovado|Hafan~

    tak to jsme 2 a jeste skusim wheelman ale DIABLO 3 na to už ňákej pátek čekám no a moc se tesim pac 2 byla best hra

  47. Guest

    kdo mi dá nejlepší kom dám mu 50 :-D až bude komp budou tyhle pařby aaaa:-p

  48. Grafic

    no teda:-D nejvic se tesim na ghostbusters:-D

  49. MV2S

    Nejvíc se těším na Mafii 2:))

  50. Guest

    pre zákaznikou....ko.oti... :d

  51. Guest

    To colinn mcraly chcem

  52. Guest

    vypadalo to dobre uz se tesim

  53. LazaR^4cze

    ..tedkom hraju Colina dirt a super..tak doufam ze dvojka bude jeste lepsi..pak Mafia 2,Ghostbusters...skoda mluvit..Tesime sa!

  54. Guest

    Větší krávovinu jsem ještě neslyšel.

  55. Guest

    na mim kompu si z toho nedam asi nic:D ale na videa se rat kouknu:D

  56. Guest

    Mafia 2 ,Tom Clancys HAWX, Dieblo 3!!!!!!!!

  57. KoolSpliter

    na co se tesim je Tom Clancy´s H.A.W.X. Jinak diky za info :)

  58. Guest

    Tak na ten Tom Clancy HAWX nebo jak se to jmenuje se tesim jak koza po trave:D

  59. Mr.Chicken

    Tak já osobně se těšim na....Alan Wake,Mafie 2...a na The Wheelman...:)

  60. qwffqfqfwqwfq

    good bude mafia 2 a asi si sezenu toho colina i kdyz mam dirta a udelal sem jen prvni zavod a nebavilo me to :D....ae kvuli tomu DC a Kenu Blockovy no a taky kvuly Colinovy :D.......a ten nademnou Wheelman bude o nicem !vypada zajimave ale ....znate to .....

  61. Guest

    Už aby tu byla Mafie 2 a Diablo 3!!!!!!!!!!!!!

  62. Kostyr

    ten nadcházející rok nám přinese opravdu řadu dobrej pařeb

  63. Gel_na_Prd*l

    uz aby to vyslo :)

  64. ^^22Mam®low®fps®budu®mít®max®(lamaja)

    ´muj komp je dost starej taha mafii 1 jakstaks ale mozna az ted budou slevy lakave si ji budu stahovat dirta ma muj bracha ale mafii chce ted nekdy stahovat chcete web kde???tady ho mate : www.mininova.org/ a tam uz si poradite hezkej novej rok xD piCZ all

  65. nodecek..

    u me jasnej favorit :)

  66. Hugo_zly_muz

    na milión % v roce 2009 nevýde...

  67. Guest

    Alan wake, colin mcrae DiRT 2, Resident evil 5, Diablo3 tak na tohle se fakt těším!!

  68. dr.w3cko

    ze mam malo casu vsechno je dost namakny

  69. Guest

    Nejvic se tesim na WHELLMAN

  70. H3lm4

    Já jsem teda zvědavej na toho wheelmana ;-)

  71. Guest

    to bude taky kotel!

  72. morny<3Iwushku

    už aby to bylo... :)

  73. .RastA

    to je prostě nejvíc

  74. Guest

    nejvic sem s etesil na residen evil 5 to bude maso a jeste by me zajimala MAFIA 2 sice to bude neco jako jednicka ale tak co je to nova hra skusm to zahrat xD

  75. ^^22^7..Neuro''

    každá hra vypadá skvěle no

  76. Borgi*

    Dohrál jsem jedničku, hellfire, dvojku a datadisk a nemůžu se dočkat trojky, to bude teprve druhá hra kterou si koupím, první byla Baldurs Gate 2, myslím že D3 multiplayer za ty prachy stojí ;-) , podle neoficiálních zprách by to mělo vyjít v březnu, tak doufám že to vyjde

  77. Berny-fire

    těšim se na hawx wheelmana a col .mc. dirt to je tak všechno xD

  78. Cudla15

    ta mafie 2 to by se milíbylo ale i ty letadla něco taovýho už sem dluho nehrál

  79. Guest

    nekdy kolem kvetna 2009 uz je to oficialne oznameny

  80. Marsh1

    Diablo 3 nebude tolik populární jako Diablo 2 kvůli své grafice :(
    Ale jistě to bude, jako každý díl této hry, svoje kouzlo a duši.

  81. <Souky.M@ra>

    to vyhrál...

  82. Beluga

    Co si budeme povídat, tenhle článek má jediného favorita a tím je Mafia 2.
    Ostatně to je jedna z mála zajímavých her, které IMHO stihnou vyjít v roce 2009. U Diabla III, Alana Wakea apod tomu rozhodně nevěřím.

    Rád bych si zahrál Tom Clancy's HAWXs... myslím, že by to mohla být nenáročná, ale příjemná zábava ve stylu Ace Combat, u kterého jsem strávil nejednu hodinu na Play Stationu...

  83. D3m3nt0s

    colin,mafie,diablo nej ostatni kravoviny

  84. Borgi*

    Tomu nevěř, právě že u Diablo 2 byl problém s grafikou, šlo nastavit jen 640x480 a to byl rok 2000, až v datadisku slo dát 800x600 a přesto Diablo 2 mělo úspěch, já vím že mluvíš o barevné paletě u D3 a že se to někomu nelíbí ale to jsou jen rýpalové, Blizzard hry dělat umí :-)

  85. Pixmas

    už se na to těším

  86. Nol!m!t

    videl jsem ze v necem podobnym jezdil,ale melo to 530 hp a stejny polepy

  87. Cebuk

    JJ to bude fajn herní rok,v televizi stejne nic nedávaj,akorát ta peněženka je tenčí a tenčí,ale na pořádnou hru a těch bude,se vždycky nějaká koruna najde :-)

  88. voYd.

    už se na nu strasne tesim......

  89. Ghost_27

    Alan Wake ....Mafia 2 ...Wheelman ...Diablo 3 a Tom Clancys .....po tomhle urcite pujdu :D....

  90. Guest

    kurňa drát si děláte srandu ?! a co Halo Wars ?! uz sem to pripomínal u strategii...

  91. Guest

    jako fakt nejlepší hra!!!!! hraju to na volantu to je pecka!

  92. prysky

    a ja myslel ze uz to vyslo:D

  93. vyhul05

    Tekken 6, rekl bych ze je to daleko ocekavanejsi hra nez nejaky Ghostbusters

  94. Guest

    HAWKS a COLIN the best co vyjde

  95. NOskillaZ

    jn super hry jen na to mit kompa :(

  96. Guest

    Konečněěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě the best game

  97. Guest

    Dobrej článek, těším se na mafii 2

  98. ZpjevY

    no doufám, že tahle hra už konečně vyjde

  99. Guest

    Myslím si třeba Fable 2... ;)

  100. Guest

    kdo ji ma at ji da

  101. BonneliisBack

    tesim se na vsechny ale toho clancyse nemusim moc

  102. Guest

    Podle me dragon age... ale tesim se na polovinu vyse zminenych her...

  103. Guest

    uz se na to tesim uz sem zatim dohral 4 ale tohle bude mega narez

  104. Guest

    super...uz sa na ni moc tesim...skoda ze to nevyslo tento rok ako to planovali......

  105. Mr.SyrA

    se těším nejvíc na Mafii 2.Prostě zlatý český ručičky:)

  106. Guest

    jen dotaz proc ma mafia2 anglicky dubing kdyz je to ceska hra????

  107. Guest

    nějak mi tu chybí Test Drive Unlimited 2)) škoda.

  108. ^3|^0Un^3touch^0able^3|

    hmmm,těším se jako malej kluk :-)

  109. Mixxerr

    no u vsech her co jsem videl tak ma prekrasnou grafiku!!!proste rok od roku lepsi a lepsi moc se na hry tesim az si je zahraju na PC bo PSP

  110. Mixxerr

    no mam doma origo GTA IV a dodnes jsem to nespustil a sere me to!!!jinak podle toho co jsem videl na videu wheelman vypada nadupane!!!!uz se tesim a snad to nebu jak posrany gta

  111. Guest

    Mafia 2 tesim se jak bejk

  112. Guest

    taky muze byt dobrá hra no

  113. B^3@^7nG

    jj to bude mazec :)

  114. Guest

    Resident Evil 5=nemůžu se dočkat

  115. Guest

    snad mi někdy pudou :DDD

  116. Dav!d

    Na nic jsem se nikdy netěšil víc. Doufám, že moje očekávání budou naplněna.

  117. necum_

    samozřejmě těším na Alana. Ale Mafií II taky nepohrdnu. : )

  118. Guest

    Fakt se už těšim na Mafii 2 a Diablo 3....

  119. Guest

    Nechapem Preco tvoria hry ktore su stale to iste ... Coto vlastne Zastiera ? vilepsena grafika ? Novi dej zbrane zbroje alebo vimozenosti ? ... Nic nove neprichadza ... Iba so starej slavnej Klasiki sa beru napadi ktore zanic nestoja ... Stavimsa zena GP aj vsade inde maju ludia napadi na kopu skvelich hier a urcite si ich predstavuju inak ako ich Tvorcovia vidavaju :) ... Jalen timto chcem naznacit .. Naco platit Zato iste ? Stale dokola

  120. ..:::^^0B.U.F.U.^7^:::...

    Colin McRae DiRT 2 PARADA ZATIM SEM HRAL VSECHNY NEJLEPSI NA VOLANTE

  121. Pecik_CZ

    Proč má Mafia anglický dubing? Protože se odehrává v Americe ;-)

  122. Guest

    jj ja sa moc moc tesim

  123. Guest

    mafiea 2 mazec

  124. Guest

    Vypadá naprosto špičkově, už se nemůžu dočkat :)

  125. DaWik_:f

    ...no na tu bych se rád mrkl..xD

  126. M1ch4l

    dobre clanky, vsetky o tych najocakavanejsich hrach... moje naj su Mafia 2, CoD6, Fear2: P.O., WiC Soviet Assault, CoH ToV, snad sa dockam aj SupCom 2 a neprehliadnem ani DIRT2, SC2, Diablo 3 a zaujimavo vyzera aj Rage(mix FPS a racing)....no a nieco si asi aj kupim a zatial najvacsi favorit je COD6, kvoli online hre :)

  127. Mongl!k

    Doufám že mě nezklame...:-)

  128. Guest

    nebyla už o tom jedna recenze.. no nevadí stejně je to dost luxusní hra.. no prostě bych jí chtěl domu.. :D

  129. malej.

    Tk na to se megatesim !

  130. keyser.soze

    Jestli Diablo vážně vyjde, tak bude šťastnej jak malý dítě. Dvojdu sem si užil jako sviň, tak doufam, že trojku ještě víc...;)

  131. Guest

    is tha best

  132. Skunk23DNB

    jak to vidím, tak rok 2009 bude docela chudej na hry !

  133. Guest

    bude stat za to

  134. Guest

    Tak o 7mi z nich jsem nevěděl, a ani mě to nijak neoslovilo. Stejně to všechno budou jen komerční klony...

  135. Guest

    Uz se na ty hry těšim:)

  136. Guest

    Velice dobrá hra těšim se na pokračování

  137. cpl.Goodman

    fEEST NEJLEPSI HRY NEJVIC MAFIE 2

  138. Guest

    na diablo se tesiim moooc a taky na mafii doufam ze uz letos výjde.

  139. PraRocky.

    na tu se fakt těším, jestli bude alespon z části tak dobrá, jak jí vychvalují, tak by mohla být celkem dobrá

  140. Guest

    Chci ji domu, uz at vyjde..!

  141. SacRoS

    Mam informace primo od daniela vavry ze mafia 2 vyjde tento rok i kdyz jsou prej tlaceni spolecnosti 2k company, udajne z duvodu odbugovani a vylepseni hry, coz nicmene nebrani faktu, ze hra uz je kompletne hotova a na nejake mensi mouchy totalne vyladena:o) Pravdepodobne vydaji drive konzolovou verzi a az potom verzi na pc. A ted to nejlepsi - mafia 2 ma vyjit i s ceskym dabingem a to na vsechny n-g platformy:) A kdo nevi, venku uz je i specialni vanocni trailer ke hre, ktery vypada vice nez chutne a mohu potvrdit, ze se jedna o screenplay, sice s nascriptovaným chováním, ale nic není remasterováno:o) Příjemné čekání všem fandům a PF 2009

  142. ymcmbKRF

    luxusni:)

  143. lordpatricuz!

    Uz se nemuzu dockat nastesti si ted budu kupovat new PC takze si to snad uziju ve full detailech :)

  144. Guest

    To budou skvělý hry

  145. Guest

    To budou pecky

  146. Guest

    v cem se delaji videa?

  147. Guest

    Strašně se těším na Diablo III a sem zvědavej jak dopadnou Colin McRae DiRT 2, Dragon Age: Origins a Street Fighter IV

  148. Guest

    bude to hustýýýýýýýýýý už se na to moc těšim snad to překoná nový gta

  149. Guest

    překoná li to 2 bude to fakt mazec hra

  150. czechi`

    bylo nejočekávanější GTA IV, se kterym je jen problém samej.

  151. Guest

    Nove pocitace :-) at se vam to rozjede protoze MAFIA2 to bude hit roku 09

  152. GTAmi$$ion$

    good game uz se nemuzu dockat as to wyde :)

  153. Guest

    na diablo III bude to brutus

  154. Sgt.Davison

    Už se těšim na Mafii II.Určitě bude pěkná.

  155. Guest

    Jednička byla dobrá ale od dvojky očekávám více, tak doufám že to naplní

  156. 1roman

    doufám že to nebude jako s GTA protože IV nestojí za nic

  157. Guest

    tak to vypada moc pekne ale jinak ostatni taky dobryy

  158. midley.

    tesim se na tu mafii bude to narez... :-)

  159. Guest

    Doufam, ze to bude lepe ovladatelne (vcetne nastaveni) nez ta 1.

  160. FoXiCZEk

    su zvedavy kdy nakonec ten alan vyjde...

  161. Guest

    rek bych ze to bude cool hra ikdyz sem nehral 2 ale jen wow a to me natchlo tak doufam ze i tahle hra bude super

  162. Fanda-Johna-Woo

    jj tak ja osobne ze zavodnich her mam nejrasi rallye takze beru tohlexD

  163. Guest

    nejl PC game co muzou bejt fact super

  164. skacelson

    jo aha ty uz si hryl mafii2... :D

  165. Guest

    Podle me je z nich nej Colin Mcrae

  166. Guest

    nejvice se tesim na novou mafii!

  167. Guest

    Uz se nemuzu dockat poradne ceske parby jako je mafie, to nove gta me nijak extra nevzalo, v pulce hry jsem to vypl a letelo to z pc hnus jeden a tech potizi s instalaci...

  168. Guest

    škoda že je nemam všechny doma

  169. Guest

    Colin Mcrae dirt 2

  170. yankee,

    ale trojku hraju po netu a good

  171. Iksdee_druid

    Všecno to stáhnu a bude!! :D

  172. Guest

    Hm vypadá to dost dobre

  173. dexy'

    na colina se tesim..chtel bych si zahrat..ae nepohrdun bych ani tou mafii2 :D

  174. Guest

    vypada to hodne dopre ale pozadavky zas budou urcite nelogicky :(

  175. hauz:>

    už jse na ní těším nevíte někdo jak velké budou HW nároky nevím jestli mi to pojede

  176. hauz:>

    prosím řekněte mi někdo HW nároky

  177. iMajkl

    Hry vypadají pěkně nejvíc se těším na Mafiu 2 a ten Wheelman vypadá taky dobře

  178. Mirda!

    Colin McRae DiRT určitě hlasuju pro tuto hru..hrál jsem to jak na pc tak na playstationu a je to opravdu skvělá hra.. měl by jí vyzkoušet každy kdo ma rad závodní hry

  179. gameantik

    stejne jako diablo 1 a 2 by i 3 mohla dopadnout dobre, po graficke strance to vypada dobre

  180. Guest

    Dobrý den prodám pc-hru WHEELMAN originál zabalenou vyhrál sem jí a pc hry nehraju hra jde do prodeje až 26.3 já už jí mám teď.Stojí nějak 1000Kč já vám jí prodám za 650Kč v případě zájmu volejte nebo pište sms na číslo 739666131, icq 386920659 nebo mail h.mor@seznam.cz.

  181. Guest

    Mafia II je samozřejmě nejočekávanější titul, ale osobně jsem moc zvědavý na Alana W. Sice thrillery nemusím, ale ta grafika, ta atmosféra krajiny.. to je kotel :)

  182. Guest

    no pani to vypada vazne luxusne to je jak GTA ale The Wheelman bude asi lepsi parada

  183. Guest

    ...sem nikdy nehral ale na toto pokracovani se velmy tesim ,sama reseta budou ,alespon provetram grafiku :-) a procik.

  184. Guest

    ja si to nejdriv stahnu a pak budu komentovat

  185. ^2Bl!Zz

    Až to budu hrat můžu posoudit

  186. Guest

    těším se na tyto hry jinak článek 5/5

  187. Guest

    já mam novej quad core intel i7 3,20 ghz a radeon hd 4890 objednanej, 8 gb paměti dva tera disk, atd takže já se o nároky nestarám sice ten komp dostanu až za pár měsíců ale počkat na tuhle sestavu se vyplácí

  188. Guest

    už se nemůžu dočkat mafia 2 čekam na ni uz dlouho a doufam ze me nezklame

  189. Guest

    na tuto hru taká klouho čekám a doufám že mě nezklme 4byla dobrá ale 5 bude snad jeste lepsi

  190. Guest

    vubec nvm co je to zahru ale podle toho screnshotu by mohla byt dobra taky se tesim a doufam ze to spustim:D:D

  191. Lukaso.

    již mám předobjednáno od doby jejího ohlášení, už aby to tu bylo :D

  192. Guest

    je super, nemužu se ji dočkat, škoda že datum vydání pořád posouvají...

  193. Guest

    Admiring the time and effort you put into your blog and detailed information you offer!


    <a href="http://www.clickresponse.net/">Website Marketing</a>

  194. Guest

    I really appreciate the kind of topics you post here. Thanks for sharing. I would like to thank you for the efforts you have made in writing this article.

    website marketing
    http://www.clickresponse.net/

  195. Guest

    Fakt ty hry vypadají pěkně těším se na ně až si je zahraju.

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o