Téma

Nejočekávanější hry roku 2008 – ostatní

Komentáře(93)
  1. Guest

    Zase vidim že tenhle rok vyjde mafia 2 jako jsem cetl minuly i prdeminuly rok...ale snad tenhle rok to vyjde!MAFIA!!!

  2. Guest

    njn ale jako pecku vidim gta a splinter cell

  3. Guest

    nejlepší bude mafia2:) podle mě

  4. Guest

    Urcite dobre dopadne Alan Wake , uvidime jak si poradi Splinter Cell posledni dil me nejak extra nenadchl, Mafia II - tak toto bude urcite luxusni kousek! Ale myslim si ze ze to v roce 2008 nevyjde no nechme se prekvapit.

  5. Guest

    nejvíc asi na MAFII 2 a GTA IV.

  6. Guest

    doufam ze mafie2 bude taky dobře nadabovana jako prvni dil

  7. Guest

    jedine FAAAALLLLLLLLOOOOOOOOOUUUUUUUUUUTTTTTTTTTTTTTT !!!!!!

  8. Necros

    ..rozhodně neni první díl na PC, protože sem před nějakou dobou dohrál Devil May Cry 3 na kompu. :) A nejen jednou. :D Super hra.. A ještě první díl je skvělej, akorát druhej byl kapku slabší..

  9. Guest

    Fallout, GTA a Mafia...
    Doufam, ze vsechny tri vyjdou v roce 2008 :)

    A trochu me vabi Splinter Cell a Devil May Cry... Trochu :D

  10. Guest

    Ano souhlasím stebou hlas pana Vašuta Tomovi slušel opravdu moc, poté hlas pana Rýchlého též pauliemu sedl 100% doufám že bude opět dabing obsazený Českou špičkou

  11. Guest

    netesim se na nic pac nic nerozjedu :-D

  12. Guest

    Ikdyby Mafia II nevyšla letos (a řekl bych že nevyjde) stejně bude tenhle rok zajímavý, protože se o mafii II dozvíme hafo informací :)

  13. Guest

    To mas pravdu: =)

  14. Sraatsch

    ale moc by mě zajímalo, kdo tento přehled nejočekávanějších her sestavuje...

  15. Guest

    Takže já se těšim na GTA IV, Mafii2, ty kamiony po evropě :D, splinter cell. naopak totálně seru na fifu 09!!!

  16. Guest

    a mě by zajímalo, kdy konečně skončí tyto přehledy. Radši mám normální recenze a preview :-)

  17. Guest

    Tím letos jsem myslel pochopitelně rok 2008, jsem z těh svátků ... trošku mimo :D

  18. Guest

    těch svátků ... njn ... je pozdě jdu spát :D

  19. Guest

    jo na tu mafiu sa fakt moc tesim,dufam ze sa to bdue dat zohnat komplet v cestine inac ma naseru xDnaj byla jednicka...

  20. .pernik

    stejně je dobrý, jak se na ty hry těšim, i když vim že je nerozjedu :-D

  21. HEFO

    Mafia a DMC4!

  22. Guest

    fallout 3 a mafia 2 a starcraft 2 na ty se tesim nejvic

  23. Guest

    Vsichni se na ni strasne tesej, nejenom u nas, ale z for vim, ze i desetitisice cizincu. Mafie je proste oblibena naprosto vsude.
    GTA 4 - asi to bude klasika gta, ale nechce se mi hrat za toho portorikance, nebo kdo to je.
    ale taky si u toho urcite uzijem spoustu legrace.

    WINNER IS MAFIA 2

  24. Guest

    Z tychto hier sa ma najviac zaujimaju GTA IV a Mafia 2.

  25. Guest

    tak to bude morda :-) ale stejne mrknete: http://soutez.prasarny.cz/vyhraj.php?id=4032 KOUKNETE A SOUTEZTE TAKY.... FAKT MAZEC HRA!!!!!!

  26. Guest

    tesim je jednoznačně na GTA,MAFII A FALLOUT. a jste bych chtel podekovat jeziskovi za novyho kompa:-D

  27. Guest

    Zase ne prilis dobre udelane pohyby brankaru drive letali do vseho a tady zase ohrome ceka

  28. Guest

    Zase ne prilis dobre udelane pohyby brankaru drive letali do vseho a tady zase ohrome ceka

  29. Guest

    Zase ne prilis dobre udelane pohyby brankaru drive letali do vseho a tady zase ohrome ceka

  30. Guest

    Bude se opakovat historie! Mafia když vyšla tak byla mnohem lepší než gta 3 a vice city...Pařbě zdar

  31. Pernic3k

    na tu se mrtě těším, asi si zas nainstaluju jedničku

  32. Guest

    doufam, ze to neposerou a bude to tak emocionalni jako prvni dil

    a jeste Alan Wake, nevypada zatim spatne

  33. Guest

    jako hlavní favority vidím MAFIE A FALOUUUUUUUUUTT TYTO HRY PODLE MNE UDELAJÍ NEJVETSÍ DOJEM NA PARMENY:):)

  34. Dave_Br

    Doufám že tenhle rok konečně výde MAFIA II.

  35. Guest

    zase budu utracet za hry za mafi 2 to bude cena tak 1200 kč za gta no jestli si to budu obědnavat z internetu tak jak san andreas a platil jsem za něj 4 tisice jenom kvuli tomu že jsem to mněl o 3 měsice rychleji než v obchodě tak za dvě hry utratim asi tak 5200 kč a to nedej bože dalši hry omg

  36. Guest

    si vsechno stahni z netu a mas to zadaco vol* !!! :-)

  37. SSNLocksmith

    No nevím, GTA už začíná být takové..vyšumělé, nejlíp vypadá ta Mafia. U Splinter Cella uvidíme, Double Agent se moc nepovedl...

  38. Guest

    na tu se děsně těšííííííííííím :O)

  39. Guest

    uplne nejvic se tesim na mafii2 ,a to jenom diky tomu ze sem jako maly dohral mafii 1 asi tak 5krat a porad me byvi.....no a pak davam dobre sance i gta4 jestli to zas neprezenou a nebude s toho zas jenom hra vestylu prijed tam a zabijej lidi a pak do safe hausu a znova este 10krat=)

  40. Guest

    STAAAARTCRAAAAAAAAFT only, tohle bude progamingova spica, nemuzu dospat

  41. Guest

    nevím za jakou obtížnost to video je nahrané ale jde vidět uplně umělá inteligence...i pokud by to bylo za nejlechčí ymslím že takové chyby co ti hráči dělají by ve skutečnosti neudělal ani začátečník s fotbalem :)

  42. Guest

    no těšim sen a Mafiu 2 a na DMC 4 to bude mazec XD

  43. Guest

    aasi sis nevšiml že hrajou dva hráči od počítače a nehraje se proti compu.... a jjinááč se těším na všechny z těch her... akorát ty kamiony moc nevim mno

  44. =Vendeta=

    Hadejte proc se vsichni tesi na Mafii 2. Protoze to je hra, kdy kazdy rok nevychazi jeden dil, nabizi skvele prostredi, obdobi a neohrane tema a co je hlavni JE TO CESKA HRA. :)

  45. BonneliisBack

    jedinej titul na ktery se muzeme tesit je FIFA protoze o nem jedinym vime ze fakt vyjde

  46. Ismarc

    Moc.Tudíž mě zajímá trojka...

  47. Guest

    je miliony her starych dobrych ktere jste ani neviděli natož hrali a když mam nějakou hru tak ji ohraju tak cca 700 hodin a pak ji prodam a hraju jinou a ne ja vy dementi 800 her na HDD a na dvd ve skřini a k hovnu a nevite co dřiv

  48. =Vendeta=

    komu to cpes tady to nikoho nezajima a pokud to nekdo dela tak jak ty rikas ze ma hromadu her na HDD a nevi co driv tak je to jeho blbost, ale tohle sem nepatri. tady se bavi o novych hrach! a proc? protoze nekteri uz maji ty stary hry dohrany, ohrany apod. tak zchladni ;)

  49. Guest

    Mafia bude dobrá, GTA taky, ale Fallout bude prostě nej. A se starýma hrama jdi do ****** .

  50. Guest

    Ale na tu fifu jim se.. já preferuji PES 8

  51. Cpt._Redeemer

    Mno to je pravda, ale řek bych že uplně nej bude Far Cry 2

  52. Guest

    Fallout 3, Mafia 2 a GTA IV

    a ten jedinec, co píše, že hraje hru 700 hodin a pak ji prodá a koupí další ... já mu to neberu ;)

  53. Guest

    To zas bude hodin u kompa kdyz dostanu GTA IV nebo MAFII 2 :-D

  54. Guest

    A co SC2 ???? ma vyjit v breznu k 10 vyroci SC 1 !!!!!

  55. Guest

    NAJLEPSI BUDE AJ TAK F.E.A.R. 2:-D

  56. Guest

    Tak u Mafie a GTA je to jasné. parádní hra na jedno, možná dvě dohrání. U DMC je znovuhratelnost daleko daleko větší. kdo hrál, pochopí, že nekecám bludy.

  57. Guest

    Vzhledem k tomu ze se jedna u vsech titulu o next-gen hry vyjadril bych viteze tez MAFIA 2 a to kvuli 3 bodum ktere ji tak zcela nekompromisne hrnou kupredu a to je doba kterou si vyzadala studie a vyvoj za druhe opet doba odehravaneho deje a za treti neprekonatelny PRIBEH ktery skutecne vtahne do samotneho deje hry, nicmene bych rad pripomnel skutecnost ze GTA4 se svymi novymi moznostmi hru rozsirit az na hranici unosnosti nejnovejsi technologie vsech konzoli a samozrejme i PC - hardware bude jiste rapidnich zmen dosti a s pribehem Ruse bych radil na 2 nebo stejnou pozici jako mafii co se tyce ostatnich titulu tak bych rekl ze uz nejsou tak moc ocekavane jako prave tyto dva brilianty. Chtel bych ale pripomenout hru o ktere se tu nemluvi a to je Operation Flashpoint 2 dle dostupnych info a screenu usuzuji ze nebude mit v kategorii valecnych first-person akcich konkurenta ! Navic dulezita vec je ta ze GTA 4 by melo teoreticky vyjit v prvnim ctvrtleti pristiho roku a Mafia 2 az ke konci roku 2008 coz znamena ze si uzijeme napred gta4 a pote mafia2 proto bych podotkl ze si nikdo nemusi delat hlavu s tim ceho uzije vice :) Preji prijemne proziti svatku vanocnich a vsem Stastny novy rok 2008 pri dalsich chvilich travenych u pc a konzoli.

  58. Guest

    na nic jiného se netěšim...no možná fifa 09

  59. Guest

    Doufam ze Mafia 2 nezklame

  60. Raydowe

    .. s vyberom titulov simulatorov. Urcite na simulator tracku alebo zelznic caka mnoho fandov, ale dovolim si tvrdit, ze asi nie az tolko, kolko na simulatory z "leteckej" oblasti. Osobne mi tu chyba titul Lock On: Black Shark

  61. Guest

    alan avake ten 1. screen to je uplnej half life 2 :D

  62. Guest

    vidim ze je vazne se na co tesit....
    Alan Wake, GTA, Mafia, Rave Driver....trosku ocekavam i novy NFS :)
    pekne, velmi pekne

  63. Cpt._Redeemer

    Taky čekám nový NFS pže každej rok vychází jedno takže by to takhle mohlo pokračovat....ale mělo by to mít menší HW nároky, zlatý Unrealy ty po kompu skoro nic nechtěj.....

  64. Guest

    kdo to neparil tak at to napravi protoze tohle je smazba jako svine jedna z nejlepsich her co jsem hral.Dokonalej pribeh a nejcharizmatictejsi postava co znam, kdo zvlada aspon trochu anglictiny pochopi.

  65. Guest

    ehm jestli jsi videl unreal 07 / 3 tak se koukni na naroky a pak mel xD

  66. Guest

    To nevyjde žádná pořádná FPS?!nějaké pořádka kalba ve stylu Quake?na hovno!

  67. Guest

    zaspali jsme s novým článkem? Sakra, co mám teď dělat? :D

  68. .pernik

    ja se taky tesil az si poctu, a ono hovno :D

  69. [SN]DelMann2™

    Kuaaaa, to vypadá moooc dobře :-)

  70. [SN]DelMann2™

    Kdyby jsi si přečetl předchozí 2 články tak bys pochopil, že FPS maj vlastní článek ty homokládo :p

  71. Tomek

    A kde je kua KOTOR 3 :) Ja ho chci!!!!!

  72. Guest

    Nejlepsi z recenzí bude Mafie 2 a GTA 4 ty sou proste nej.

  73. Guest

    Mafia2 prej bude v druhym kvartálu roku 2008 a bude to pecka!! Moc se těšim navíc bude i na PC! Taky sem zvědavej na ty kamiony. (www.mafia2.wbs.cz )

  74. Vadekvan

    Nejlepsi bych rekl ze bude GTA 4 :) uz tekta GTA San Andreas je hodne goood hra ale uvidime ;-)

  75. Guest

    Ja se teda těšim nejvíc na: GTA 4,,,,, Alan Wake ,,,,,,, SC-Conviction .... možná eště ta Mafia 2 ale nwm

    FallOut 3 trochu možná .....Fifa 09 nwm


    Ale jinak to sou kraviny třeba ten: Microsoft Rail Simulator bude kravina!!!

  76. Guest

    fakt pecka hry...ale nejvic se tesim na Devil may Cry4 hraju na PS2 D.M.C.3 a je to fakt pecka a na PC to bude uplne silenstvi:o) urcite si to kupte:oP

  77. Guest

    jeslti se tak opravdu stane a next gen opravdu bude konecne i na PC tak FIFA přejede PES. Letošní ročník se paradoxně vubec nedá srovnávat takový paskvil jako je FIFA 08 na PC byl snad nejhorším počinem od změny v enginu.

  78. Hyňas

    Hele napíšete sem už konečně něco o Star Wars the force unleashed ja jsem si kůli tomu koupil psp za 8000 na internetu je všechno o tý hře anglicky ja zrovna vrozenej angličan nejsem !!!!!!!!!!

  79. Guest

    Na mafiu 2 se tesim jak maly capart konečne sem si o ni neco prečet diky moc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  80. Guest

    Devil May Cry 4 a Assassins Creed jedine hry, ktere bych uvital na PC...Vergil Smash all of those another games ^^ Vybrani porozumi...

  81. Guest

    DMC4 ze je prvni z rady kterej bude na PC? Chlapci chlapci, vy ste asi hodne zaspali. DMC3 kruta parba, 1. level muzu hrat porad dokola :) Docela bych uvital na PC konverzi obou Ninja Gaidenu... no skoda mluvit...

  82. Guest



    Na 10000000000% TO BUDE MáRIO NEBO PIšKVORKY

  83. Guest

    Jednoznačně Mafia2, na sto procent vyjde, vím to od strejdy, kterej na tý hře maká jako zvukař :-)

  84. Ridis.

    No páánové a možná dámy:D...ja a myslím že nejsem sám jsem navštívil Brněnský invex a osobně jsem se bavil s představitelem hry Mafia 2... a neoficialně mi řekl že MAfia 2 výjde v létě nebo koncem roku 08 takže lidi těšte se...:-) bude to našlap gameska

  85. Guest

    a muj strejda montuje dveře a o nejaky mafii nema vůbec ponětí:-D fallout,gta,4eva

  86. Guest

    to nevi nikdo, ani samotnej vochozka, jestli se to stihne, tak nam tady neves buliky na nos, blbecku:)

  87. Guest

    gta 4 a mafie 2

  88. DR-aGON

    ano, gta 4 jsem hral a jsem naprosto znechucen, sice hezka grafika, ale hra je na *****. Na san andreas to nema

  89. Guest

    už se na ní těším až jí budu mít!!

  90. Guest

    nejvíce se mi líbí fallout 3

  91. Guest

    ale nelíbí se mi fifa 09 je horší než pes

  92. Ivy.87

    uz aby byla:-)

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o