Téma

Nejočekávanější FPS střílečky roku 2008

Komentáře(79)
  1. Guest

    Spiderman 4 the game ;-)

  2. Guest

    ..Ať už nenapínaj a vydaj to!!!

  3. Guest

    no ja se nejvic tesim asi urco na FarCry 2, ale jak sem se kouk na ten trailer k Turokovy... :)))
    ohledne DNF sem uz prestal doufat :)) a pochybuju ze ase vyrovna zabavnosti 3Dčka... Ale co když....

  4. Guest

    Tak tohle si musím pořádně pročíst a prohlídnout, protože takové hry si já nikdy na své mašině nezahraju :P :)

  5. Guest

    já osobně se těšim teda na COD ale uplně nevíc na Mafii :)

  6. Guest

    mafia 2?? GTA 4???

  7. Guest

    rec je o fps

  8. Guest

    Teda nevim, sveho casu sem hral Turoka dvojku, vcelku me to bavilo a melo to svoje kouzlo, ale tohle dle ukazky mi to prijde spis na Jursky Park...

  9. Guest

    Šťastne a vesele
    Nevite nekdo kde se dá najít ten Far Cry?
    ThX

  10. Guest

    Pokud to udělaj ve stylu dvojky mad maxe tak to bude ultra brutální pařba.

  11. Guest

    moc pekny...nejvic se asi tesim na Far Cry 2, ale jak tak koukam na ten Rage...ten vypada taky k svetu. No a Turok o tom ani nemluvim, jono ani sem nevedel ze se chysta remake, jestli to bude tak revolucni jak puvodni turok tak to bude trhak :))

  12. Vincenzoo-58

    Jestly chce Activision kazdej rok furt vydavat CoD tak se ta hra na uroven CSka nikdy nemuze dostat...

  13. RKillPoarote

    kde je battlefield3 sefe ? :)

  14. Phobos_low

    tak BiA vypadá luxsně na tohmle novém videjku který sem neviděl :)...hold mohla by to být bomba:) ale at už je to na trhu :P..

  15. Guest

    koukněte na www.xfire.com

  16. Guest

    totiz to je ten problem :) - co Crysis a UT3 nabizi noveho? Ano spravne temer nic, to ze Crysis je graficky povedeny je pravda, to ze to ma slusnou fyziku (ktera je v WinXp silne utlumena) je taky pravda. To ze UT3 neprineslo co do zabavnosti nic nevyho - zadnej prevratnej mod. To ze obe hry maji OBROVSKE naroky (obzvlast ten Crysis) je taktez pravda. Zkratka a dobre vsichni si mysleli, ze hraci jim to budou zrat a ze proste vsechny svoje PC starsi nez 2Jadra / GF8800 zahodej, tak tady ostre narazili a ti co to udelali a stahli demo / hrali prvne "pochybnou verzi" a pak se melo dostat na origos ? Nedostalo :) protoze i ti co si za 15k koupili GF8800GTX tak nemuzou hrat na rozumnejch fps na full a to teda hodne "nezvladli". Nutnost JehoVisty pro DX10 je dalsi opruz. Cili za sebe jim to maximalne preju, ze jim to trh nesezral a lidi to nekupujou. Naopak jsem rad ze Orange box, coz je HL2 engine kterej se hejbe i na GF2MX - coz je grafika stara 7let (2001 jsem ji mel ja mozna je jeste starsi 2000 nebo tak..). A podobne CoD4 - tam sice ta optimalizace tak uzasna neni ale furt to ma hodne slusne multiplayer a tady tvurci ziskali penize i ode me :) a vubec toho nelituju.

    Co se tyka toho DNF tak udajne to je ted v nejakym heavily modified Unreal enginu, ale UE3 to snad neni. Pokud chtej komercni uspech (aby lamky mohli lestit nad grafikou) tak to musi vyjit nejpozdeji do brezna 2009. Kdyz to vyjde pozdejs, tak muz hrozit ze bude uz dobove zasatarala grafika a masy budou prudit. Pokud to bude hodne dobry, tak by mohli zkusit vanoce 2008 - treba vystridaj zmineny Orange box anebo to CoD4. Pokud to bude slusny, tak proc to nekoupit?

    Veta na konec: Ano tenhle rok byl na FPS urodny, ale co z toho? Crysis se neda hrat, kvuli narokum UT3 jakbysmet. Bioshock me absolutne nebavil a S.T.A.L.K.E.R. byla taky takova podivnost.

    P.S. Muzete me stirat, ze mam slabej komp a uprimne receno ani nevim mam AMD x64 3200+ 2GB RAM a G8800GTS 320MB, videl bych to jako slabsi hi-end (az na CPU). Notes je vyrazne slabsi - C2D 1,83GHz, 2GB RAM a x1600 256MB. A ten notes je spise "prumerna sestava" a taky to urcuje, co se bude na LAN hrat, pze je sice bezva ze nekdo ma GF8800Ultra ve SLI ale co z toho kdyz je na LAN a ostatni maj zelezo prumerny? Bude hrat na LAN sam se sebou? Myslet, panove myslet!

  17. Guest

    ikdybych mel to UT3 koupeny tak do patche 1.1 bych si ho nezahral, protoze zamrzavalo pri prvni animaci (ne nebyl jsem sam podivejte se na forum epicu) coz je uplne ohromny a pred betatestery smekam :D

  18. MafesX

    rozteče každá žena :) Už se těšim na jeho RAMBO stl hraní... Prostě DUKE bude to pravé ořechové... vadí mi skákačky, a takové ty mega hopsačky... Ale DUKA si zahraju i třeba v důchodu :D

  19. Guest

    Musim te zklamat a rici, ze nemas pravdu. Pac na http://www.xfire.com/ jsou pouze lidi co maji xfire. Mno a asi tak 80% hracu cska xfire nemaji. Pomer COD2 a CSKA je asi tak 1:30 :-) Vesele vanoce .)

  20. MafesX

    Kuaa je mu 12let, ale má pravdu jak CYP :D CS a CSS hráči používají STEAM Community, který je minimálně na úrovni Xfire... :o) Takže pak je to jasné...

  21. Guest

    Far Cry 2 bude masakr!

  22. Guest

    http://www.game-monitor.com/

  23. Guest

    Podle me je kravina aby Activision chtelo kazdej rok vydavat díly CoD.Rok je malo na to aby ses ten dil naucil hrat uplne perfektne.Meli by dat aspon minimalne 2 roky odstup vzdycky.Nekdo si uz sotva zvykne na ten dil a by tady byl zase novej,vsichni by tam zase presli a nic by z toho nebylo.

    To je muj nazor:)

  24. Guest

    Biochick má moc dobrou atmosféru i grafiku (ikdyž to hraju se shader 2.0b patchem. Crysis je určitě hodně zajimavý, to jsme poznal z ukázek, kdy možností jak se postarat o nepřátele je také pěkná hromada, ale chce to mít silný komp. Stalker má super atmosféru, ale třeba málo zásahových zón mě absolutněodradilo + úkoly jsou vesměs to samé. Povedené a hodně arkádové bylo COD4 a UT 3, kde se povedla i optimalizace. Na FPS v budoucnosti? Asi se nejvíc těším na Turoka, protože jsme kdysi hrával jedničku a dvojku, a že to byly pecky.

  25. Guest

    Hral sem nedavno Duke Nukem Atomic High Res with gore effects - Dec 1 2007/jedna se o pack textur a zvuku/ a musim rici, ze je to bomba i v roce 2007. Ano je to stare, ma to stary engine, ale ta hratelnost je neco co dnesni hry postradaji. Crysis hraju na Med, ale i presto to vypada bozsky, pocitam ze na Far Cry2 budu mit jinou masinu kde pojedu taky na med, mozna na high, ale o tom silne poch... Duke Nuke best..

  26. Guest

    Castecne s tebou souhlasim. Hlavni je aby kdyz vyjde cod5 se na 4 ne******. Proste to chce patche, patche, patche...

  27. Guest

    Co z toho ze za tehle rok 2007 by tolik suprovejch FPS strilecek?Kdyz Crysis si zahraje na plny detaily jenom par lidi(to samí UT3).Mel si pravdu Biosock je uplna kravina.Jediny CoD4 bylo pro me nejakym prinosem,protoze se da hrat i na prumernych az lehce nadprumernych kompech.Mam AMD 3000+ 2.00GHZ,2*512 MB RAM v dual chanel,2*7300GT v SLI a Cod4 si zahraju tak na 40-100 FPS,Coz docela ujde.

    Takze jedninym prinosem je pro me CoD4,povedlo se vam to chlapi,gratuluju,ale co se tyce Crysis nebo UT3,to je podle me jeste otazka casu,protoze podle myho se Crysis vyrobil,ale jeste skoro zadnej komp na svete to neni schopnej rozhejbat na full detaily DX10 AA 16* atd.. na plny pecky.Toz otazka casu.....................

  28. Guest

    asi si nevzal v potaz všechny celkem ůspěšné hry a proto tu asi chybí battlefield

  29. Guest

    Ja bral v potaz ty nejvetsi pecky.Jo byttlefield je taky dost dobra hra ale na Cod4 nebpo nebocCrysis asi nema.sorry.muj nazor

  30. Cpt._Redeemer

    Battlefieldy 2 je jedna z nej her, ale na Crysis, COD4, UT3 nemá ale furt je výborná. Už sem dohrál všechny tři a nemá na ně.

  31. Sraatsch

    mě tento rok herně zklamal. Kromě CoD4 nenaplnilo nic moje očekávání. Na příští rok netrpělivě vyhlížím BiA:HH a upřímně doufám, že celkový vývoj her se posune do jiné roviny. Do roviny, kde se nedává přednost grafické stránce před ostatními aspekty hry...

  32. DonaTelo_O

    mozna tak tohle by stalo za slovo .... :-)) jinak ty vsechny akcni hry co jsou nad tim to je furt to same do kola nechapu proc nevymysli neco good ... ale kazdy rok vydat treba CoD to uz je o nicem stejne to moc lidi nehraje .... protoze to je uz ohraneeee a tak samo s temy dalsimi hry

  33. Guest

    Rage, snad vyjde.. a pak na Brathers in Arms 3----

  34. Guest

    to bude pecka akorat zvuky tech zbrani mi moc nesedi ale co, to takticky zpracovani je super, snad budu mit poradnej komp az to vyjde abych mohl zaparit :O

  35. .pernik

    no takže abych to shrnul - nic jinýho než BiA:HH (a možná ještě FC2) mě z tohodle výpisu příští rok nezajíma :-)

  36. Guest

    Tak ja si jako myslim ze na Turoka se tesim asi nejvice a pak na Duke nuke pze to sou fakt pecky,.uz jako stare hry byly pecky a ted v novem kabate parada,... RaO

  37. Guest

    Tak tento rok bude náročnej..Jak na moje PC(což je už totální nic jak se dívám (AMD 64 5200+ +EE GF8600GTS a 2GBram)tak ne všchny hráče.Já osobně se těším hlavně na Crysis.A to jen kvůli té grafice(ikdyž na Windovsech XP se to nějak extra neprojeví)Ale podle hrarelnosti se těším na Duka..A jinak vám tady všem přeju šťastné a veselé!

  38. Guest

    ja sem si stah calla 4 a ten mi de uplne v poho na nejlepsi detaili atd. pak nfs a to kdyz sem zacal hrat tak se to nedalo jel sem sekundu a na dalsich pet se to seklo a ted se to nak spamatovalo a de to ale sem tam se to sekne a crysis mi de na stredni detaili akorat ze nemuzu mit rozliseni 1024 protoze se to pak pri kazdi akci seka taskze to hraju na 800x600 ale je to skoro to stejny akorak se nehejbe trava a stromy od vetru ale da se to hrat muj stroj je intel celeron 3,06Ghz 1Gb ram a ati radeon x1650pro 512 proste je divnej)

  39. Guest

    BiA:hell highway se vyda roku 08 31.3,mel se vydat jiz letosniho roku na jare ale neco tam podelali tak to delali znovu nebo tak neco :)

  40. Mc_Pupak

    ja osobne sa tesim na Duke Nukem Forever...............aj ked mi to nepojde ale neva:D

  41. Slunowrath

    Já se těšim na další díl z trilogie Crysis:)

  42. Guest

    Brothers in arms si urcite sezenu.
    Turok vypada taky slibne, ale snad to nebude jenom bezducha vyvrazdovacka dinosauru.
    O Rage sem neslysel, ale vypada to taky slibne, ale znate to, vzdycky neco naslibujou a pak co z toho nakonec vyjde, to zname vsichni.
    Jestli neco budu schanet klidne 2 mesice, tak je to jedine Far cry 2, jednicku mam stale nainstalovanou.
    A Turning point, vypada na super americkyho hrdinu, kterej sam premuze nem. armadu, ale treba bude aspon dobrej pribeh, ale bude to, podle me, hodne lehka strilecka.
    A Duke, no tak to je klasika, na ty prasata ze 3D snad nikdy nezapomenu :)
    CELKEM : pro me nejvetsi pecka : FAR CRY 2
    BROTHERS IN ARMS
    mozna RAGE
    uvidime, co vyleze z Duka
    Jinak peknej blog, moc se mi libil, takovy strucny, na pohodu, a ne jako ostatni blogy adminu, ktery sou prez 4 stranky, a nez to prectu je 25 min. pryc.
    Fakt super, rad sem si to precet, a ted du na youtube zceknout nejaky dalsi videa.

  43. Guest

    pro me porad nejlepsi singl strilecka je Prey do te jsem se zazral nadherna atmosfera a zbrane akorat moc kratka ale ty posledni levely tam byly bozske jako napr jak se cesta pred tebou vynorovala z prazdna z leticich kousku to bylo proste best :)

  44. Guest

    nejvetsi peckou bude Far Cry a prekvapuje me ze afrika je v hrach tak malo...

  45. Guest

    ja ten nadpis spise vidim jako....Hry roku 2008 ktere si nikdy nezahrajete:D

  46. Guest

    ta hra : Brother in amsr hh. to je good hra

  47. Guest

    Poslední dobou mě ty hry moc nebaví. Třeba Crysis...slušná grafika, ale zábavnost či hratelnost tam chybí. BioShock...to samí jako Crysis. Jediný co mě za poslední půl rok bavilo bylo CoD4 a to jen díky moderní době v který se to odehrává (2. světová je podle mě ohraná). Sice nemám žádnej super moderní PC z NASA, ale to neznamená že bych ho měl měnit každý rok či 2 abych si zahrál novou pařbu. Chce se mi z toho zvracet.

  48. KuzelatoR

    turok byl fakt hustej...jedničku sem pařil o 106:-)...už se těšim

  49. Guest

    na ten Turok a DNF uplne slintam!

  50. Pjetka

    letos se nejvíc těším na Fallouta. A ad. CoD, když musejí vydávat každý rok další verzi aby si tahle série udržela alespoň nějaké hráče, tak to svědčí o kvalitách této hry.... A běžte alespoň o vánocích od toho PC .)

  51. nkz

    COD serie, odjakživa vychází co rok ..

  52. //pliNgr//

    ale duke vipada na tom videu jak bruce willis

  53. Nol!m!t

    taky sem hral duke nuken 3d

  54. Guest

    už se na to těším...ale pravda je, že skutečně vypadá jak Bruce Willis

  55. Guest

    RAGE a DNF! Byl bych velice rad kdyby iDsoft pouzil puvodni zvuky u hry RAGE a ne jak to bylo v pripade Doom3 kdy byla Alpha verze naslapana a finalni totalne na hovno! popravde vice jsem se bal u alpha verze D3 nez u finalni verze! a byl bych strasne rad kdyby DNF mel stejneho ducha jako DN3D coz se asi nestane no :(.

  56. Guest

    Z tech her o kterych ste psali se nejvic tesim na BiA a taky na FarCry2...Ikdyz nevim jestli to bude porad dobry kdyz to nebude od Cryteku ale uvidim...A pokracovani asi Crysis protoze ten pribeh se nedoresil a tesim se az budu vedet vic.CoD pokracovani urcite bude super ale nemuselo by ani byt tak brzo a Bioshock2 bude urcite uzasnej jako prvni dil ale nevim o cem bude kdyz se vlastne pribeh uzavrel...

  57. Guest

    No pokud tu nekdo pari jen CoD 2 nebo 1 tak se pak neni co divit ze rekne ze ostatni hry stojej za prd.Dle meho se letos povedlo dost her novej Medal mel paradni atmosku to same plati i pro CoD 4.
    Bioshock me taky bavil hodne.
    Jediny co me sklamalo byl UT 3 mnohem zabavnejsi mi pride treba UT 2003 ikdyz se tam nejezdi nelita.A nerek bych ze je UT 3 narocny.Ja to hral se vsim naplno 1680x1050 a bezelo to paradne.

    Co se tyce Crysis rek bych ze je to stejna situace jako kdyz vysel Far Cry taky ho v ty dobe nerozjel naplno prakticky nikdo.Dle myho hrat crysis na vistach uz je dost velkej luxus trosku lepsi efekty a grafika ale polovicni FPS ja hraju na xp mel sem to vsechno high a vypadalo to paradne nejlepsi co sem zatim videl a efekty tak vic nez luxusni( v dx 9 verzi nic vic nejde) AA 4x a 1440x900 a stalo se mi asi 3x za hru ze se mi to nachvilku zaseklo a u ty letadlovy lode nakonci s tim velkym smejdem tam to taky nebezelo uplne plynule.Muj stroj je intel E 6850 4GB ram a GF 8800GTX.Urcite si nekdy zkusim crysis na vistach ale bohuzel zatim na to muj stroj nestaci aby se to vyplatilo.
    Na zaver dle meho je nejlepsi hra roku Crysis ikdyz to ma dost velky naroky na druhym miste pak CoD 4.

  58. Guest

    Ja osobně se nejvic těšim na PREY 2 protože 1 byla asi supr (hlavně ten přiběh) a to je asi všechno

  59. Guest

    Cituji " Far Cry engynu a podle autorů nemá být ani příliš náročný na hardware, prý bude pro plynulý chod stačit GeForce 8800 a dvou-jádrový procesor". to se posral ne ? prej jenom Geforce 8800 :D

  60. Guest

    a jeste k tomu mam nVidii 7950gt 512 mb RAM, takze me to urcite pude aspon na stredni uvidime, i kdyby to slo na low, tak je mi to jedno, hlavne ze si to zahraju.
    Far cry jednicku sem hral taky driv na starym compu na low a vubec mi to nevadilo.

  61. Guest

    COD,FarCry2,Gta4 nej nej nej

  62. Guest

    tak to jsem velice rad jelikoz bych si to mohl dobre zahrat na mem kompu: AMD Athlon 64 x2 5600+, 2x 1GB DDR2 800MHz A-Data EE, Gainward GeForce 8800GT 512MB DDR3.

  63. Guest

    Nějak si zapoměl na tudle gamesu

  64. Marcus-Fenix

    nechcete dat nekdo po internetu GEARS OF WAR ? :-)

  65. Guest

    ty hry du do sracek ... nejlepsi strilacka medal of honor airborne :)

  66. Guest

    trosku mimo .. ale ja se nejvice tesim na StarCraft 2.... tyhle nove FPS jsou sice graficky pekne ale hratelnosti nekde jinde.. a jak uz tady nekdo zminoval doufam ze ten vyvoj her nepujde tak dopredu s HW naroky jelikoz bych taky nerad kazdy rok kupoval nove PC i ta Mafia 2 me celkem laka a nove GTA taky... snad se dockame i Diabla 3 :)

  67. Guest

    STAY TUNED - It means wait for your death.
    Pravě jsem měl vidění... píše se rok 2076, moje trochu rozechvělé stařecké tělo (bude mi jen 95 let) uložené v kolečkovém křesle rozechvělou revmatickou rukou právě vkládá médium do mechaniky svého miláčka (a to bude něco proti chcíplinám, jenž dnes nazýváte počítači). Připojuji si ovládací šňůru ke konektoru implantovanému na ruce a pohodlně se uvelebím v křesle (důkladně zabrzdím kola ... pro jistotu ;))... zavírám oči a již vidím "LOADING... Duke Nuke Forevere is here". Bohužel po prvním setkání s nepřáteli dostávám srdeční zástavu, mozkovou příhodu a poruchu ovládání svěrače ...tak končí můj nicotný život jenž jsem propařil.

    To co jsem zažil s Dukem se už nikdy nemůže vrátit... hrát s kamarádem po seriovém kablíku deathmatch i s potvorami na nejtěžší obtížnost. Kdo ví, třeba se jednou skutečně dočkáme této hry a zůstane s námi FOREVER (tak jako pro mnohé zůstal první díl).

  68. TekileR23

    NASLAPANE VIDEO jak prostrili ten plot luxus na taktiku uz zadne schovavani za bednama

  69. off01

    Pleteš se ty jelikoš komunita cs a css mají steam, který jim hradí nějaký xfire ... takže hezké Vánoce

  70. Guest

    Ja sem psal asi co?

  71. Guest

    Pleteš se ty jelikoš komunita cs a css mají steam, který jim hradí nějaký xfire ... takže hezké Vánoce..
    Tak sem to myslel :D Takze nemam pravdu mno...

  72. off01

    Překoukl jsem se myslel jsem ^^33Punkee

  73. Guest

    Pohoda, stastnej a veselej :D

  74. Guest

    brothers si urcite musim sehnat fakt bozi ta 3

  75. Guest

    Já si myslím že to nemá cenu vydávat každý rok podle mě natom lidi akorat utravi a vydavatelé šeredně vydělají protože lidi si to koupí zahrajou ale CoD4 multiplayer se nikdy CoD2 nevyrovná..

    Ale každý má jiný názor...

  76. KAP1SH

    teda hral sem brohers in arms asi jednicku ale tohle je nej hra co sem videl tyhle bratry ve valce musim MIIIIIIIIIT!!!!!

  77. DarkWarriorWithin

    StarCraft II !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  78. JACKY1

    to dobře napsané, mě se nejvíce líbí CoD4, těď už i CoD5, Crysis je taky dobrej

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o