Téma

Nejlepší mobilní hry poslední doby

Komentáře(42)
  1. Guest

    Celkem bych ocenil výběr her na mobil zadarmo, který bejvaj stejně zaábavný ba dokonce zábavnější a vydržej dýl než hry za který dám skoro kilo...

  2. Deutter

    Takovej můj koníček, tak dělejte i recenze.. jinak u vás za 80,- na netu 0,- :-) ale však v poho na netu to není legální. Díky za článek

  3. Guest

    super hry to jsou xD

  4. averze

    Dobrý, chci 1/2 her co tu je a neobjednám ani jednu... uloz.to pwned ..

  5. Cimbiiik

    nejlepsi je stejne tetris!:D

  6. stooges

    ocenil bych clanek na tento OS

  7. Guest

    build a lot 2 je nej.To doufám všichni víte ale nejspíš jste z hlavy vypustily že chaos rings by taky nemuselo být hrozné.

  8. Guest

    Něco pro Android nb WM?pls..dík

  9. Guest

    nej hry se daji stahnout tady http://www.4allmobile.eu/index.php !! a to na vsechny os

  10. ANDRE1SKING

    ja mam trochu jiny styl ale budiz, mohlo by byt vice recenzi na mobil

  11. Marcus.Phoenix007

    me docela bavil i townsmen. Ale je to dobry vyber, ale na mobilu uz nic nehraji.

  12. Tokyto

    na andrpoida doporucuju HAWK,assasin creed,gangsta(jak gta na pc, fakt dobry)

  13. jhn_

    aneb Samsung Wave ? =) nic ?

  14. Duke_Ertai

    Téma mi nic neříká, ale článek pěknej
    Obstojné 4* =)

  15. Guest

    vic clanku o hrach dik

  16. Guest

    vic clanku o hrach dik

  17. X-Face

    Nechci to nějak kritizovat, ale postal je naprosá nuda a ovladatelnost na.....jsou mnohem lepší hry tohohle typu

  18. aigen

    Mobilní hry mě nějak extra neberou. Ano, občas si nějakou rally zahraju, ale v tomto případě nic pro mě.

  19. laXplaEr

    no je to asi individualni, ale mezi top 5 u iphone her bych radil jine. Lets Golf je urcite paradni hra, ale co takovy Plants vs Zombies, Flight Control, Real Tennis, Prsi nebo Fruit Ninja. To jsou hry kde jsem zabil par veceru..

  20. ^1Nojmik^1

    no nic moc jako

  21. Guest

    sou mozna aj lepsi hry

  22. Noran1

    Tak to je drsny clanek :) ja totiz hraju celkem dost hru na mobilu a o tehle hrach sem slysel az ted o nekterych hrach a vypadaji fakt dobre tak dik za tip .:)

  23. ^2Max-^4Power

    super

  24. Guest

    Mohli by to dať aspoň zadarmo :D hehe

  25. Guest

    Nejlepší je stejně blockbreaker:D

  26. zaja.m

    Nejlepsi je pro me Summer games 3 :-)

  27. speKtis

    Naprostej souhlas...

  28. markalous

    mno moc neznam :)

  29. Guest

    No, mě moc hry na mobil neberou, asi je to tím, že mám starou Nokii 2110C, ale stačí mi to...
    Když už něco hraju, tak je to "ICY TOWER", "AND1 Street Ball" nebo "Ultimate Street Football" nic jiného mě na mobil nebaví

  30. *hOOdluM*

    Hezkej článek ale já na hry na mobilu moc nejsem :)

  31. ^^00.!^9oak^1!?^^00SKy^4li^1ne

    Jsem ani nevěděl, že takovýdle hry jsou na iphone, chci si ho koupit, už se těším. Hlavně se mi líbí ty vodní scootry

  32. sb0626

    Mno ceny ujdou, klasicke standartní:D, ale zajimalo by mě něco jako naročnost, mám dobrý mobil (myslím) a Hafo her mi jede nehorazně zpomaleně:D tohle nejsou hry pro mobily, ale přijde mi spíš že už pro PDA s luxusním procákem :D, mno dá se dnes už rozlišit mobil od PDA ?:D v některých případech těžko:D

  33. FreezZes

    nic moc

  34. Guest

    nektere jsou dobre!!!

  35. Guest

    ujdeto mas ume 5*

  36. Guest

    kdo hraje v dnesni dobe na mobily ? nikdo je to nuda a debilni grafika

  37. Guest

    proti Summer games 3 nic nemam ale strsi summer games 2 bylo je pro mne naj.!!!:D

  38. ramboba

    Já zatim hraju MAFIA 2(mobil) a nemůžu si stěžovat.

  39. slovakaj

    Build-a-lot a Texas Hold em Poker, este stale v mojom mobile. Mas tam docela haluz hry :D nice

  40. miky1336

    škoda že se to platí :D

  41. nEhyg!eniX

    Stoji to tolik penez ale rekneme si kdo si to nekoupil

  42. Guest

    Stare, Blbe , NESOUHLAS

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o