Téma

Nejlepší hry zadarmo roku 2007

Komentáře(56)
  1. MafesX

    Ale zbraně na MP měl nejlepší ... tento Command & Conquer udal cestu všem ostatním dílům a nastavil standartu která se těžko překonává...
    Ale stejně je to ta SVGA verze, mám doma ještě starší v VGA modu :o))

  2. Beluga

    tak na tohle tema se tesim, az si ho zitra prectu... pro doplneni by tam mohl byt odkaz na moje tema,... O:-) ja vim, skromnost mi nechybi :))

  3. Guest

    doporučuju je to vynikajci hra takovy nedodělany L2 ale v mnoha směrech pro někoho lepši

  4. Guest

    , ma srdcova zalezitost. dokonce jsem znovu dohral GDI kampan, grafika ani po letech neztratila nic ze sve krasy. naprosto cista zalezitost, pro milovniky zanru nutnost.

  5. Lord_Mack

    co takhle zdarma??

  6. Conanek!

    tak u me asi nejlip zaboduje clovece 3d

  7. Guest

    C&C byla super hra se skvělou grafikou, která (narozdíl od dnešních her) nechávala prostor pro představivost :-)

  8. Guest

    Atom na ně Kaine! První atomovka ve strategiích. Super :)

  9. Beluga

    Tak jsem si to precetl... a... predevsim u casti o CnC se musim zastavit - jak muze puvodni CnC "opet" ukazovat pribeh Kanea? Trosicku hloupost... :)

  10. Guest

    Sem rad ze se sem dostal hehe, ale tech indie bylo vic a opravdu dobrych ;-)

  11. Guest

    super hra,i po letech je to maso,no jestli chcete všechny CaC na jednom disku(kromě CaC:3),kupte si edici the first decade,mam jí a nelituju těch prachů,třeba takový rernegade furt hraje 500 lidí a je to maso

  12. Guest

    Zadarmo ?:-D Hra je sice zadarmo ale i free hraci muzou vydropit nakou tu barevnou "Duhovou vec" a tu nemuzou nosit ale jen prodat NPC Nosit by to mohli kdyby si zaplatily membra na mesic jako napriklad v runescape ;) Ale newim jak to tam ted funguje asi 3 mesice sem to nehral,pred tim to bylo takto :)

  13. MuRdOc'

    Fakt doporucuju stahnout.

  14. Blue.Shark

    Ja si myslim, ze v takovychto starsich hrach uz neni dulezita grafika. Tyhle 2D strategie (hlavne od westwoodu) jsou porad stejne pekne...mozna sem tam nejakak zmena, ktera je videt, ale je to hlavne o te zabave. Tuhle hru jsem dohral asi 3x za obe strany a misty mi prisla lepsi nez vetsina soucasnych strategii. Proste byvaly Westwood = nejlepsi strategie. Ted jim teda dost konkuruje Chris Taylor se svym Supreme Commanderem, ale to uz se mi zda trochu jiny soudek. Snad se Westwood - ted uz Petroglyph - zmatori...

  15. Guest

    RF online neni japonská ale korejská hra. (jako ostatně většina MMORPG)

  16. Guest

    Na trzích s větší konkurencí neni nic neobvyklýho že je MMOG jako takový zadarmo a platí se jen za bonusový věci.

  17. Guest

    pamatuješ si ještě Dunu 2 ? ta podle mě ten žánr vytvořila

  18. Guest

    Mrknete na www.486games.net ....to je raj pro pametniky....skvele stare hry....doporucuju

  19. Guest

    Ze jste se v zadnem clanku nedali hru Dofus.

  20. Guest

    no podle mne je nejlepsi ten warmonger

  21. Guest

    http://s2.battleknight.cz/index.php?loc=hire&ref=ODc1NTI2 prosiim kliknete mi zde(dekuji predem)

  22. Guest

    Lord_Mack: cože??

  23. Guest

    Aco americas army ktera je jedna z nejhrajsich her sveta ajeto freeware www.
    http://www.stahuj.centrum.cz/hry_a_zabava/akcni/americas-army/

  24. MafesX

    Pamatuju a nespočetně sem se jí nahrál ... ale myslel sem to tak, že CaC stanovilo hru pro MP a svýma filmečkama do AAA třídy her. A určitě patří na zlaté plátno všech strategií.

    Pro Belušáka ... Tady poprvé byl KANE zabit ... zničením Sarajevského hlavního sídla YON Cannonem.

    A nejlepší konečný filmeček za NOD, když prolamují ochranu systému EVA který ovládá YON Cannon a pak můžete zautočit na Paříš, Londýn a další dvě města.
    Nejraději sem měl tu reportérku co dělala zpravodajství

  25. Beluga

    Asi si me nepochopil, slo o to, ze CnC byl prvni dil, ktery o Kaneovi neco vypravel, tak tezko tam muze byt pouzito slovo "opet" - kdyz to byl prvni dil... chapes?

  26. Guest

    Chci si zase zahrat starý dobrý C&C .. ,ale bojim se to stahnout .. nwm jestli to jde pod XPéčkama .. dřív jsem to hral jeste pod Windowsem 98 ,ale ted nwm nwm :) poradte nekdo pls :) čao

  27. Beluga

    jj, melo by jit... tusim ze prave proto se stahuje ten image - ze je to jakasi upravena verze... melo by ti to jit - zvlast kdyz vydali to First Decade...

  28. Coreo

    ten první je nejlepší :-) škoda že ho nenarvu na nějaký mobilní zařízení...

  29. Guest

    neni v tyhle vete chyba?:) . První z nich je trénink, jediná volba přístupná z vašeho PC, jež není případně připojeno na PC.

  30. Guest

    Kdo nezna silkroad toho lituju checknete www.silkroadonline.net

  31. Guest

    http://s2.battleknight.cz/index.php?loc=hire&ref=ODc1NTI2 prosiim klikne te mi zde

  32. No_nick:P

    C&C proste nejlepsi tento dil sem hraval jako maly a strasne rad si t zopaknu :P proste tato hra je nej a z ni se vyvijeli dalsi jako Red Alert nebo Tiberian Sun a nejnovejsi C&C: Tiberium Wars :)

    Proste z tehle serie sem hral vsechny aji typu jako je Dune 2 a Dune 2000 :D krome C&C Generals :(

  33. N3R3Z

    Super hra, znám dokonce toho kdo ji vytvořil... jen bych prosil a vyškrtnutí jedné věci z recenze hry... "speciálně odpružené kolo" ... v trialu je odpružení nejen na nic ale dokonce i spíš na obtíž... :) kdyby šlo vyškrtnout to odpružené tak je to supr... jinak sup recenze některý hry fakt dobrý :)

  34. MafesX

    Překlepy, už neřešim u Alenky ... to by sem se z toho musel zbláznit :) To si zvykneš :)

    Ale chválim jí za to, že vybrala CaC :)

  35. Guest

    Ten Power Gates má od portalu tak odlišnou grafiku, že to vypadá jak parodie :-)

  36. Big_pig

    s tim Ski Challenge 08 jste se o rok sekli :-)mate tam 07

  37. :Bigi:

    Jsem si to natěšenej stáhnul..nainstaloval..dal si tam ten soubor aby mi to šlo pod XP... a chyba : "An privileg instruction was exetuted at adress 004dd5b4." :-/ a vůbec nevim co s tim..

  38. Marcus-Fenix

    hrál jsem ho ale jen do té doby , než mi došli $ na kreditce :-)

  39. Edvard

    To byla kdysi hruba hra a jeste C&C Tiberium Sun

  40. Edvard

    je to spatny nejak mi nejde stahnout.

  41. No_nick:P

    Hele pokud sis hru stahnul a hodil tam ten patch, neni to vse!

    Jak v navodu pisou ktery je prilozeny, musis nastavit kompatibilitu souboru, takze is precti ten navod :D:D

  42. Guest

    Tyhle starý hry jsem hrál, když jsem byl ještě malej pivson :-) Si pamatuju, když sme u strejdy válčili s bratrancema po síti... Jojo, kde jsou ty časy...

  43. Guest

    originální command & conquer je dělaný pro MSDOS a Windows 95. pokud ho chcete hrát, musíte mít takové staré windows (windows 95/98) a nebo si nainstalujte DOSBox a v něm si hru nainstalujte. DOSBox je emulátor MSDOS zdarma. V české verzi je ke stažení tady

    http://www.lightninggroup.org/cs/produkty/preklady/dosbox/

  44. Guest

    prosim pomocte mi s tim RF online kde mam vzit nejaky registracni key nebo vubec jak to mam udelat

  45. Spanker

    Zacal sem hrat RF online asi 2 tydny pred uverejnenim tohodle clanku. Je to supr hra, a na Lumen serveru je ceska guilda, CzechTemplars... http://www.cztemplars.ic.cz
    nabiraji se stale novi cleni..

    Abych nezapomnel, hra je zcela free, a i k tem nejlepsim itemum se dostanete bez jakehokoliv placeni ;)
    Prijdte to zkusit...

  46. Guest

    ja ho vsude hledam a nemuzu ho najit poradte kde ho najit diki.

  47. Guest

    RF ONLINE SI ME CHITLO HNED DIKY TOMU ZE JE TO SPOJENI SCIFI A FANTASY A MEL LAKALO SICE VIC TO SCIFI NA TY HRE ALE TO FANTASY JI NEUSKODILO BA NAOPAK JE TO TAKOVY ZAJIMAVEJSI NEJLEPE CO SE TYCE ASI RAS JE NA TOM BELLO ASPON NA NOVUSU TAM PROTOZE JE TAM VETSI RIVALITA MEZI ACRETIOU A CORA MEZI SEBOU BELLO NEJAK VYPOUSTI XD

  48. Guest

    komu vyhodi C&C tuto chybu musi udelat jedinou vec.vlastnosti na spousteci ikonu zalozka komaktibilita a zadejte rezim kompaktibility Windows 95 a pojedeto.

  49. Guest

    drift city online

  50. Guest

    Co vsechno musim udelat abych to mohl hrat?Vzdy se my napise ze mam spatne heslo nebo tak neco....

  51. Guest

    Co vsechno musim udelat abych to mohl hrat?Vzdy se my napise ze mam spatne heslo nebo tak neco....

  52. Guest

    pls taky nevim kde ten cd key mam vzit

  53. Guest

    Lidicky hraju rf od ty doby co je free tak pokud nekdo hleda cd key tak mi napiste na email Zipp09@seznam.cz a ja vam ho poslu :D jo a kdybyste chtely tak hraju u bellu na serveru solus a hledam novy hrace do cz guildy tak zatim d'_'b

  54. Setlers

    Brutální hra. Vzpomínám, jak jsem nad ní proseděl celé dny. Byla to fakt nářezovka.

  55. Gandalf.

    stará hra a porád best xD

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o