Téma

Komunita versus Call of Duty 4

Komentáře(96)
  1. tzkz

    dobry clanek.. zhave tema..
    souhlasim s zachovanim moznosti hry a ne orezavanim a vytvarenim radobycounterstriku pomoci pamu..

  2. Guest

    Nehraju ani jedno ale i tak jsem si pekne pocetl :) dekuji autorovi

  3. Guest

    do hajzlu s COD, od zacatku to hrajou jen lamy :D CS foreva!!!!!!!!!!!!! u nas to zacali blbecci hrat jen diky tomu ze se zavedl steam a hafo lidi nemelo klic k CS, a tak zacli hrat COD, ktery bylo zadaco.... TO je prvni velkej duvod. Druhej duvod byla zmena gamezone na gamepark, po tom se dost dlouho sraly servery na CS kde se prakticky nedalo ani pripojit, to ale nikomu nevadilo protoze admini asi byli prisluhovaci CODcka, diky tomu se ceska CS scena roztristila na hafo public serveru,protoze je to ale ZATRACENE dobra,navykova a vyvazena hra hraje se porad dost brutalne, tohle potkat COD tak papa... Nechapu jak to muzete hrat,je to tak pomala hra ze sem se u toho nudil!! A navic diky preciznimu aimu z CS sem si vodil COD "skillery" ze nevedeli ci sou...
    Peace <3

  4. Guest

    pochop ze CS proste nema co se tyce hratelnosti konkurenci, proto musi prijit nekdo nebo neco, co se pokusi priblizit dokonalemu :D myslim ze to bude ale prd platny a tenhle shit budou zase hrat jen deti, nebo trosku starsi deti z |COD1.2..

  5. dytr

    norme ty si vul, hral jsem csko dost dlouho a muzu porovnat.. to co meleš jsou naprosto nesouvisející sračky, sebral bych lidem s iq pod 120 právo se vyjadřovat protože kam to lidstvo s tímto spěje je docela tragické...

  6. kuk^^

    ... přišels se zajímavou teorií, z části určitě i pravdivou, ale tolik emocí a oddanosti do toho snad dávat nemusels :D Přiznám se... CS mi nikdy nevonělo, možná právě kvůli tebou opěvované rychlosti, ale to je fuk. Hlavní je, že hraní čehokoliv ještě nikoho lepším člověkem neudělalo, proto je úplně jedno, na čem si zrovna bude kurvit oči :o)).
    Ale teď pár poznatků k článku, aby to nebylo úplně OT. Jednoznačně souhlasím s tím, že změna tématiky na moderní dobu je přínosem pro celou sérii, protože dokola neustále omílané téma 2. světové už musí lézt krkem snad každému i zatvrzelému fandovi. Pokud bych si měl vybrat, která ze tří jmenovaných sérií je nejlepší, rozvedl bych to asi takto... CoD2 na mě působil jako nedodělek co se SP i MP týče, takže ten vypadává hned. CoD1 je klasika, která už jen z nostalgie (a nejen té) bude u velké skupiny hráčů na pomyslném trůnu a bude jen stěží sesaditelná. Ani se nedivím, protože ve své době byla jasnou volbou pro každého, kdo zrovna nemusel "naspeedovaný" styl CSka a hlavně... nepotřebovala originálku (WHOAAHH!!! :D) ke hraní na publicu. CoD4 je podle mě trochu (to je pořád silné slovo) návrat ke kořenům a ubírá na té nechutné arkádovitosti předchůdce, který se hlavně díky ní stal sídlem pochybné komunity pubescentů, kterým ještě koule nesestoupily dostatečně nízko, aby vychladly... . Čtverka má podle mě absolutně nejlepší SP, ikdyž zase nechutně krátký, ale to jsem díky jeho epičnosti (místy jsem měl pocit, jako kdybych se koukal na film) a svižnosti schopný odpustit. :o)
    No, myslím to utnu, protože stejně nikdo číst nebude :D

  7. MafesX

    Teda Mike, takhle mluvit o hře ...Sem fakt myslel že mluvíš o nějaké té slečné... Jako mazec!! :o))
    Jinak ty snipky jsou vylepšené od ver 1.3, chtějí menší čas na zaměření... A když k tomu dáte plíce, zadržíte dech a vystřelíte tak po 0.5sec, tak snipnete hned... Myslim, že snipky nejsou špatné, ale autoři zabránili neduhu jménem FAST shot... kdy člověk nemusel ani pořádně zaměřit, a sestřelil někoho snipkou... Takže pro mne PLUS!
    Jinak všeobecný souhlas, s Ammonim... a sem rád, že je tady na pozici HL. Admina a zatim zastává názory normálního člověka a je proti osekávaní.

    Osobně když si hru koupim, tak jí chci mít se vším všudy ne? :-) To můžu jít rovnou na CoD2 (fuj tam by sem nepáchnul)... :)

  8. fefe`

    CoD 1 frvr..ale casem prejdu an cod 4 no.co už :-(

  9. MafesX

    Jediná poznámka ... skvělí článek máš za 10 ... :o))) A ta poznámka... proč si se třeba nezeptal na MOD HARDCORE, nebo oldschool, také by mne zajmal názor adminů na tuto alternativu a pak ty VIDEA, škoda, že nejsou nahraná tady z GP, ale všechna jsou z XBOX360 :( A spíš by sem ukázal jaký je rozdíl mezi mody v CoD4... V každém tom videu, většina lidí si neumí představit co co znamená...

    A propo... pro Bojlera, bude tohle také určitě číst. Nešlo by zařídit bodování článků nebo jestli o tom aspoň ve vedení uvažujete?? Je to, už delší dobu u blogů, ale myslim, že by autor byl také rád aby měl přehled o tom jak si vede jeho recenze... a opět by jsem to udělal od 1 do 10.

  10. Guest

    Hrál jsem cssko přes 2 roky(a to je jen source) a můžu s klidem v duši říct, že mě CoD 4 nechává naprosto chladným. Styl hraní CoD 4 se od CSSka naprosto liší a přecházejí jen lidé, kteří šli na CSko kvůli modernímu bojišti. Takovým můžu jen vzkázat "papa a pozdravuj", protože komunitě nijak neprospívali. Znám mnoho HC hráčů CSSka a jak jsem již řekl, pro nás je CoD 4 jen CoD 2 v lepší grafice (btw s tou jednoduchostí, zdá se mi, že CoD4 taky není nejtěžší hra pod sluncem, i když oproti CoD 2...)

  11. Guest

    v cod4 rifle jsou, napr. m14.. v nejhorsim staci sundat optiku ze sniperky a dat tam ACOG :)

  12. thunnder

    pro ty, co nechapou, co je puska: mame min tri typy: opakovacka (Bolt-Action Rifle) - Mauser (KAR98K), poloautomaticka puska (Semi-Automatic Rifle) - M1 Garand, M1A1 Carabine, M14 - v podstate je to vsechno Garand ale ruzne upraveny... zapomnel bych na G43. posledni je utocna puska (ASSAULT RIFLE) StG44 - (pro ty mene chytry MP43,MP44), AK47, M4, M16 atd... to jsou vsechno pusky, kdo sem napise nakej zvast, ze ne, tak to svedci o tom, jak zbrane zna....

  13. Nostradamm

    Nechápu co tu řešíte beztak každej jsme jinej a každý můžeme hrát co chcem jeden to a druhej něco jinýho.

  14. Guest

    PORAD BUDE NEJLEPSI COD UO. JSOU TAM TANKY A JEEPY A TO JE BOMBA

  15. Bojler

    Vydrz, bude vetsi zmena, kde bude i hodnoceni :)

  16. Guest

    máš naprostou pravdu. Každou LANku s kámošema hrajeme právě CoD UO.. base assault - tanky a džípy.. fakt super zábava :)

  17. Lord_Mack

    moc dlouhý nechtělo se mi to číst, jen jsem to zběžně prolétl a při tom jsem si uvědomil, že se nikdo u toho porovnání nezmiňuje o UO(možná někde trochu, ale když vidim, jak tam furt o omýlaj jiný díly), a vopovažte se říct, že to spadá pod jedničku, když je to pakl, tak za to pěst a jinak upřímně věřim, že ten článek je o něčem.

  18. Guest

    je rok 2007 a ve hre neni obsazen ragdoll postav, tudiz po zasahu padaji k zemi nasriptovane a ne spontalne podle fyzikalnich zakonu a to je v dnesni dobe proste OSTUDA. proto to nikdy nebudu hrat, je to komercni sra...

  19. Guest

    hral sem cs a css fakt spoustu let, nerikam cs me bavilo, ale s css mi prislo, ze je to mnohem vic o nahode, zvlast kdyz na publicu skoro kazdej hraje stylem spray & pray s m4 s tlumicem... jako s timhle stylem hry si radsi zahraju Q3A... takze cod4 je pro me osobne konecne zajimava alternativa k css

  20. capodecima

    COD 1 sem nehral COD2 sem nesnasel ( ikdyz singl byl samozrejme super ) a ted cod 4 ktery parim tyden po netu a nemuzu si ho vynachvalit konecne strilecka co me bavi :) a to hraju Q3, dooma2 a obcas CS...cod 4 fakt skvela parba....

  21. MafesX

    Proč nám to píšeš do každého článku?? :) tak si to nehraj... o jednoho míň .. se nic nestane na tobě nezáleží :) bude dalších 10 jiných co rádi pohrajou :D

  22. MafesX

    Přesně tak pro toho nademnou ... taky sem dlouho dobu hrál CoD 1 pak UO a pak sem byl cca půl roku na CoD2 kde to došlo až k takové krizičce, že by sem tam ta prasata nejraději všechny zabanoval za to jejich chování. Koupil sem si CSS, ten hraju rok a půl a stále je dobrý, ale CoD4 mě baví protože je to dobrá alternativa s mnoha možnostma...

  23. Janulka.

    Toto je pro me tez docela ozehave tema....asi jako pro vetsinu. Docela me rozesmutneli nazory na dvojku, ale zase je to opravdu¨kazdeho vec. Ja sem sice jednicku nehrala nikdy takze zde nemohu porovnat. Ale zhruba pred rokem me chytla dvojka a to hodne. Kdyz sem se prokousavala do taju hry, klanu, a nasledne tymove hry nadchlo me to tak ze sem s hrou travila dost volneho casu a vzdy kdyz sem chvili nehrala hned uz sem ji zapinala, protoze neco ve me to proste chtelo:)...S prichodem CoD4 je jasne ze sem si to nemohla nechat ujit...po nainstalovani hry to nebylo nejlechci ale clovek se pomalu ucil a zkousel si to "osahat" az to slo...bohuzel blbe okolnosti a zmena netu mi to asi po treti hre utla...takze hraji jen na malo serverech kde se to da a i tak musim rici...ze na rozdil od dvojky kdy sem se na hru trasla, zde se musim donutit ji postit...ale musim zase uznat..ze kdyz to udelam...docela me to chytne...
    Proto bych ale nerada, aby hra jako je CoD2 byla tak silene zatracovana...pac kdyz se kouknu na jakykoli server at uz na GP...naslo se dost hracu kteri se v teto hre prosadili;)...

  24. =Vendeta=

    libilo se mi jak Wreis rikal, ze nedopusti aby na GP nebyla hra orezana. To by me teda zajimalo kde jsou smoke granaty tady na GP v CoD 2 ?

  25. WAREN

    těžko hodnotit multiplayer....je brzo

  26. kolman3-3

    Jak jsem slysel, cod4 jede jenom origo coz je na fuck. POdle meho nazoru je nejlepsi cod2. Cod4 je to samé jako hra S.W.A.T. Nelibi se mi. Miluju cod2.

  27. Guest

    NJN PARANI !!! COD 1,2,4 sou sracky di te si zahrat raci UT3:D

  28. Guest

    Je to kanecka hra i kdyz sem ji mel dohratou za 1 den a pul.Libi se mi provedeni i zbrane je to proste soper.

  29. Guest

    ...malejch map. V COD4 prostě nejsou mapy na Snipu i když se sní samozdřejmě hrát dá. Můj favorit je G3A4. Sice střílí jenom po jedný ráně,má menší zásobník ale je přesná a silná.

  30. ChuckBartowsky

    Proč se neukazuje na gameparku call of duty 3???? CoD 1,2 nejsou ani tak zmála dobrý jako CoD4!!!

  31. ChuckBartowsky

    Děte hrát UT 2004!!!!!!!!

  32. D@rker

    Doufám že až bude na gp nějaká cod4 klanbáze nebo liga tak že perky atd nebudou ořezané tak jako v pamu... WREISI JSEM S TEBOU

  33. Guest

    ...dost hodně asi první tejden,jakmile jsem měl poslední level,všechny zbraně a různý hovadiny na ně tak už mě hra nebaví. Už neni o co hrát :-/ Měli tam dát víc zbraní místo třeba kamufláží na zbraně (červená,modrá to jsem nepochopil) kterej je málo. Chybí mi tam třeba AK-74 (Je tam AK-74u ale mluvim o pěchotní verzi téhle zbraně) která je daleko lepší než 47. Určitě se k tomu vrátim ale teď momentálně opět CS:S.

  34. Guest

    pokud se nepletu,tak cod3 je pouze na PS2-3...a stejně prostě staré dobré Ceodéčko se bude hrat furt....Dvoika ma své příznivce stejné jako Čtyřka , která se pomalu rozjíždí na Gp..je to dobře fandim GP ! bye

  35. Peterson-29

    Kdo chce at si přečte článek o srovnání CoD4 s jedničkou nebo dvojkou na našich web stránkách http://fucking-authority.cholerik.cz/index.php?site=articles&action=show&articlesID=5 jinak si myslím že CoD4 je fakt bomba a že stojí za hraní.

  36. Wast

    jj souhlasím je to pecka !

  37. ^9xarxes

    nemalo ti hrabe.. :D:D:D

  38. Guest

    tebe bych zabanoval za spamování :/ Kdo se v tom má pak vyznat ty prase hnusné :/

  39. CHmX

    Kdo je pro boha Modlle ? :D:D

    Modlle: Dost mi chybí rifle. Jinak si myslím, že je to v podstatě jedno a určitě se jedná o jisté zpestření.

  40. 'Soap'

    Nevim jak u CoD1,ale CoD2 je upe sqela hra na multas,a nejaky tym si usmyslel,ze ji znetvori,ted na GP nejsou dymovnice,na vetsine serveru broky coz je skoda,nechapu kamperske hrace keri si porad stezuji na broky,maji si ji vzit tez,a ukazat to tem 2.jinac CoD1 udelala prulom,CoD2 v tom pokracovala,udelala lepsi zbrane,grafiku atd a k tomu je malo narocna na hardware,proste je to bomba,CoD4 za ten 1 jen co ji mam,me zblaznila tak,ze jsem hrace ze tridy donutil ji hrat :D a prosadila se.Je to fakt sqela hra,doporucuji vsem,plno lidi si ji nekoupi bo neni z 2. svet. valky,a plno (jeste vis) protoze je z budoucnosti.multas jeste neparim,ale zacnu hned,jak skoncim singlac,pry je kratky jako vsechny CoDky,coz je skoda,ale zbytek klidne nahradi tuto JEDINOU CHYBU kerou maje laska ma...

  41. driverx

    Modlle = Nodlle...je to preklep

  42. Guest

    nejsem hrac cod, proc nejde trefit leanujiciho protivnika? tohle ma byt progamingova hra? http://youtube.com/watch?v=1_oF9TO9PSU

  43. Guest

    Fakt good recenze hra mne moc bavi total nářez určitě kupte vypalte nebo stahněte a zapařte doporučuju....... :-)

  44. Guest

    ae věřim že s pačem se to spraví....určo to točili na 1.0

  45. L!po:)

    dokud bude existovat chat tak to na gp stejnak hrat nebudu:) staci mi jendo slovo cesky (ikdyz obcas staci manik s granatometem) a uz mi je jasne ze na gp se zase mesic neukazu.....

  46. Guest

    Podle mě je nejlepší Call of Duty 2, hned za ní je Call of Duty 4 a další díly mě nebaví.

  47. Guest

    no nic ja prodavam originalku a s touhle komunitou se loučim, protože ta hra mi příde absolutně zmatená a hlavně activision budou v celé serii pokračovat cod5 ....... takže to je hra která se vždy na vzestupu zastaví tím že víde nový díl. prostě jdu hrat CSS a konec ! :D

  48. infantrY.An7yk

    ja bych to zrusil a rozejl vic Unreal Tournament 3 :]

  49. Guest

    Dal si si s tim praci a bylo to dobry ale jenom skoda tech videí ty nebyly zrovna nejlepsi:-D ale jinak fakt dobry!!!

  50. TekileR23

    XD bo se z toho nic nedozvim

  51. Guest

    to bych usnul nez bych to precet... :) ale verim ze je to pekny... :D

  52. TekileR23

    sem cekal presne tohle

  53. Beluga

    Trosku se rozepisu:

    Call of duty 1 - dobra hra, pomerne slusne dokazala skloubit arkadu a taktiku. Mozna nejlepsi dil serie...

    CoD2 - Rychlokvaska... tahle hra vubec nemela vyjit... neprinesla nic noveho, jedine absolutni odklon k arkade...

    CoD4 - tak a ted toho bude vic...
    Naprosto nechapu snahu progamingovych "guru" hru takovym zpusobem orezavat, jak se proslycha. Plne se priklanim k nazoru "chtej z toho udelat CoD2"

    Kdyz uz ta hra obsahuje tu moznost, nechapu proc by se mela jakymkoliv zpusobem orezavat. I ten podelany airstrike a helikopteru bych nechal... proc? No proste je blbost toho druheho tymu, ze si nedokaze ohlidat, aby se ten urcity hrac k teto vychytavce vubec nedostal...

    Pomerne se mi libi system perku, ovsem nektere jsou mozna az moc "silne" - nektere pak skoro az nepouzitelne - ale mozna se mi to jen zda, diky tomu ze jsem zvykly na urcity styl hrani.

    A zastavam nazor, ze aby CoD4 za neco stalo, tak se musi hrat HC mod... jinak to nema cenu... klasicky mod trpi neucinnosti zbrani, coz je pozustatek z CoD2... (s tim spojena i "absence" pusek)

    Takze: CoD4 hrat v HC modu a vyuzit vseho, co nabizi... jinak je to prumerna hra...

  54. Alpha51

    her se nezastaví a když vyšla CoD jednička tak byla nej v CoD 2 to zmršili nesmrtelností ,CoD 3 jen pro konzole no a CoD 4 newím jestli je lepší ale grafika je dobrá,zlatě CoD at žije nostalgie :-)
    Ale 2 taky ušla stejně za chvíli zase vyjde nějáká nová hra a všichni zas budou říkat jak je dobrá.
    Prostě vývoj se nezastaví.Myslím že nejlepší by bylo nehrát hry na počítači vůbec a jít radši blbnout někam ven :-) :-)

  55. Guest

    Njn... retardi zakazujou nejlepsi veci ve hre ... vsechno co je novy zakazou a to stary zustane ... jako vzdy !

  56. Guest

    COD 4 je fakt suprová pařba a stojí to zkusit i po multiplayeru,ale pozor mohlibyste na tom zůstat závislí jako většina lidí co to pařilo po multiplayeru!! :D:D

  57. CHmX

    ja vim ze to byl preklep jen sem na nej chtel upozornit a bez tech smajliku by si to nikdo necetl :D


    JINAK to video s leanem je toceny na patchi 1.3 mrknete na esubu tam se to resi...


  58. Guest

    a nechapu proc nenechaj novy vychytavky, jeste sem neslysel, aby v nejaky hre zakazali novy herni prvky, ktery sou hodne zabavne.
    To je jako kdyby v Red orchestre zakazali palebnou podporu nebo kdyby v DOD source zakazali nady na pusky.
    Jinak pro me je nejlepsi multiakce stale DOD SOURCE.



    Stranka ceske ligy : http://www.www.dodsliga.7x.cz/

  59. ^1O^2M^3A^4R

    souhlasim s ammoniakem az na nepritomnost pusek (stejne si myslim, ze na tech rychlych malych mapach nevyuzily) a to, ze cod1 je lepsi nez 2. pro me to je naopak, ale stejne je oba ctverka hrave prekonava.

  60. Bizziiik

    Tak sjem si přečetl tento článek a celkem me štve, že se nikdo nezmínil o CoD UO což mě hodně mrzí.
    Jinak co se týče článku, tak jediné odpovědi, které se mi líbili, byly od Deatra a od Mika. Jinak s ostatníma mi to trochu nesedělo.
    No nic CoD UO a CoD1 4ever

  61. Guest

    tak si počkejte na CoD5 nebo 6? Nebo kolik jich vlastně bude? :)

  62. Guest

    Jen jsem se chtel zeptat, v demu jsem si nemohl zvyknout na kolimatrory? je to jen o zvyk? proste mi to prijde takovy divny, ze uz tam neni klasicej zamervoac

  63. ^9Lo^3v^9ec

    a co šachy?

  64. John_Lenon

    nechce se mi to prepisovat, takze jen zkopiruju co sem napsal nekam do dizkuze...

    pokud dobre chapu ten clanek na gameparku tak PAM je naky rapidni orezani funkci multaku, tzn. nalety, smoky, flashe atd atd...

    Heh, to sou blbci, dyt to uz potom rovnou muzou hrat dvojku a vyjde je to na stejno....

    Ja sem myslel, ze de predevsim o to, ze ta hra ma bejt novum a ne cod2 v novym kabate.

    Taky moznost, ze nasi uberleetskillas (tzn. 14 lety "fajnsmejkri") dostali od tatinku novou hru a nejsou v ni tak dobry, jako ve starem cod2 (u ktereho sedeli kazde odpoledne, kdyz prisli ze skoly) ted brecej, ze svuj, no nevim co je za umeni hrat hry, um, nedokazou spravne prodat a sou si rovni se vsemi ostatnimi, coz je, podle meho spravne. tak volaj po tom aby u toho nemuseli premyslet? stejnej duvod proc nikdy neprorazil UO, bylo to na ne moc takticky. (i kdyz, narovinu, panove, tatinci, dedci, ono toho myselni taky u UO neni moc potreba)

    Chapu potreby trhu, cilova skupina je, bohuzel, vek kolem patnacti let, mozna mene. Ale prijde mi smutne, ze z kvalitni hry, at uz je ci neni, delaji nakymi PAMy mrzaka rovneho akorat jeho predchudci...

    cesta do pekla je dlazdena dobrymi umysly... sad.gif

  65. Guest

    PROSTE COD1 JE UPLNE NEJLEPSEJSI A TAK TO ZUSTANE.....TEDA SPON PRO MNE :)

  66. Lamiiik

    je nejlepší, přidal tolik taktických možností, že i CoD 4 se mu s tím nevyrovná.

  67. Guest

    bohuzel s tema publikama klasickyho CS uz to taky neni tak slavne a to mam steam :o(

  68. Guest

    Tohodle už se pls nikdy na nic neptejte, ten kluk fakt neví. Jinak parádní článek!

  69. infantrY.An7yk

    # UT 2004 10.12.2007 14:36 slavekcj

    Děte hrát UT 2004!!!!!!!!


    moje řec :D

  70. Guest

    Newím asi jsem možná trochu konzervativní ,ale myslím si že Cod2 je asi nejlepší.Na CoD1 vzpomínám s nostalgií.Opravdu pěkní hra, ale možnosti které ve 1 nebyly se kompenzovali ve 2.Cod4 působí dobře jen díky svým moderním možnostem,grafice a širokému výběru zbraní.Navíc si myslím ,že k CoDku prostě 2.světová patří.Cod4 pro mě nemá žádného ducha.I přes všechny nedodělky má Cod2 velkou popularitu .Proč by jinak byla nejhranější hrou na GP

  71. easyrider_svk

    mne to zo zaciatku do toho tez netahalo a terazky na tu hru nedopustim. Ma svoje "ale" ,ale aj tak je vyborna. singleplayer som este furt nepresiel. naco, rovno online:D . A tiez v tom nesom naj a mna to nestve. hlavne ze sa vyblaznim:D

  72. Guest

    wooh!

    http://fantasmagoria.myminicity.com/

  73. Guest

    celkově s tebou nesouhlasím a kdyby tam ty tvoje odpovšdi nebyly tak by to vyšlo nastejno

  74. $tR!k3r

    ja sem spise uz weekendovy hrac UT ale kdybych si mel vybrat mezi CS a CoD tak radeji CoD ..CS me absolutne nebavi a nebavilo.prijde tezce nudne a o nicem...cod 4 je aspon zajimava a imho celkem vyvazena..navic dle meho se steyne CS a CoD nemuze srovnavat pac to jsou dve odlisne hry..ale urazky typu cod sux CS rlz mi prijde ubohe...asi proto ze na CoD 4 nema dany clovek bud HW a nebo skill a jedine co umi je sedet 10 hodin u CS a likvidovat lamky

  75. Vanysq

    cod4 je neco novyho, ale ja fandim airbornu :)

  76. Guest

    Předělávíní her....viz zde pam. Je ta největší kravina co jsem kdy slyšel.
    A ptát se bývalých top hráčů co je dobré považuji za opravdový nesmysl.
    Jestli k tomu, abych byl top stačí jen to, že jsem byl dobrý v jedné hře...
    No tak to je hodně špatné.
    Zakázat Stinger Grenade :-D
    Tenhle granát se normálně používá a má se zakázat. Opravdová hloupost. Omezování map. Také naprostá tragédie. Osekávání perků...blbost. Hra se nemá měnit a má se přijat tak jak je. Holt si musí člověk zvyknout na to....už nejsem BEST. A přenechat tuhle pozici jiným.
    Stinger je třeba ve Swat 4 a rozhodně to není žádná tragédie. Ano jsou věci blbé...u Swata třeba Peřák(sprej), který má dosah jako bázen(chtělo by to pach, ale to by to nesmělo být tupé Vivendi).
    Prostě a jasné. Osekávání je KRAVINA. Hra byla tak zamýšlena a člověk si na to musí prsotě zvyknout. Z panzeru bych nedělal takovou vědu. Jeden tenhle perk pro tým a je to.
    To se může rovnou zakátaz vše.

    Není to CoD, CoD 2, ale CoD 4 a to si člověk musí uvědomit.

    Jediné co možná zakázat je právě ten panzer, ale omezovat třeba Odstřelovačky....
    Opravdová kravina. Úplný nesmysl je omezit zbraň podle počtu nábojů v zásobníku. To by tomu tvůrce nasadil už korunu. To by se v CoD 2 muselo zakázat PPSH.

    AHOJ

  77. Guest

    Přehlídněte tu kravinu co jsem napsal někde ke konci...
    Myslel jsem na něco jiného :-D

  78. Guest

    len skusia orezat veci v hre.. orezem im gule ... tak dodrbavat hru .. o com to je ?
    sa boja ze s novymi vecmi by to nevedeli a nemali by sancu proti inym .. losers..

  79. Guest

    nevíte někdo kde by se to dalo sehnat??

  80. Guest

    zafo: V každé hře jsou rozdíly mezi zbraněmi, tady je to také. Existují zbraně, které mají vyšší damage a naopak. Pak zbraně, které mnohem více nebo méně kopou. V celkovém měřítku bych ale řekl, že jsou optimálně vyrovnané a není tu problém jako v CoD2, kde byl např. Thomson strašně silnou zbraní.......................

    hmm,zajimávé,ale ten tomík byl silnej i v reálu...když měl ráži 11mm........a kousek.....okecávaj hru a prd o těch zbraních věděj.......a ten granatomet o kterým se mluvilo na začátku není přehnaně silnej....má radius 5-10m..a to by raži 30-40mm odpovídalo,takže nejdřív něco o těch zbraních něco vědět a pak kecat...a nedělat ze sebe šašky.....

  81. Guest

    Lidi ja vas nechapu jak muzete rat neco tak neslozityho a nudnyho jako je cs nebo cod, hraju UT2004, ta hra je uzasne rychla potrebujes dobrej aim, musis znat dokonale mapy, musis umet timovat, musis umet poslouchat, musis znat perfektne vsechny zbrane, musis umet dobre skakat.. atd... Proste tohle ja opravdova hra, kterou stoji za to hrat.... zamyslete se nad tim:)

  82. marCZous33

    Naprosto me prudej kecy o orezani hry, uz jsem se setkal s nazorem, ze kazda lama hraje s granatometem a je prejmenovan na lamomet. Hnus. Nebo perky. Zakazte je a udelate z toho puvodni CoD v novem havu s novyma mapama. Komu novinky nevyhovuji, at se vrati v k 1 a 2. CoD4 forever.

  83. =Vendeta=

    to ze nemuzes zabit leanujiciho protivnika je chyba patche 1,3

  84. HorrA

    ta hra je celkem dobra, ale urcite me nepotesila letecka podpora ktera je na preplnenych servrech spise na obtiz kdyz ji ma kazdy druhy mimo vrtulniku ktery je sestrelitelny takze ten nevadi. a podle me Wallhackovy radar kdy skutecne pokazde s jistotou vite o nepriteli kde se nachazi, totalni kravina.

  85. Guest

    call of duty 2,4 hlavne 4 je ta nej hra

  86. Guest

    MNE hlavne vadila ta grafika jaku u cod1,CS,CSS...ale cod4 to uz je jinaa
    COD4 RULEZzZ

  87. Guest

    je to fakt super hra

  88. fintil17

    cod 4 je podle mě jedna z nejlíp udělaných multiplayerových her!

  89. Sakinose

    neni tak dobre jako CoD2

  90. Guest

    JJ JE TO VOSTRY

  91. MagOr..

    Nejlepší hra co mnůže bejt =-))

  92. Guest

    ty si asi žádný cod nehrál
    je vidět že nemáš moc peněz . Hraješ ut2004
    jenom kvůli tomu že máš windows98

  93. .^1#^7Th^1!^7nk^1|^7kubencaa

    Dobrá hra mám ji taky (stáhlou) :-P Jedíné co mi naní vadí je to že že jsou tam hnusní hackeři s různýma cheatama což mně štve !!!

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o