Téma

IT zajímavosti z výstavy CES 2010

Komentáře(70)
  1. Necros

    ..proč Tegra je teď hlavní trhák nVidie. Takovej prcek s minimální spotřebou a jede na tom U3 engine? Wow.. Bohužel Fermi je menší "wow".. a spíš negativní. Ale i tak, aspoň nVidia nekrachne.

    Jinak.. zajímavé a nebezpečné - nabíječka co nabíjí bez drátů? Jak moc silnej a přesně zaměřený mikrovlny to musí být? Brr..

  2. Mk6

    Tk zase tu toho je plno ze nez sem to precetl tk Me malem vypadly oci :-D hej ae vypada to zajimave

  3. <HergotH>

    To nabíjení bude indukční, takže toho bych se nebál.


    Ta tegra... to se mi nějak hergot nezdá. Tady něco smrdí.

  4. <HergotH>

    Tak sem se snažil něco vyštrachat, a vypadá to že to neni až takový kouzlo - prostě to má menší hrubej výkon, ale nahrazuje to v moderních hrách zadrátovánim určitejch výpočetně náročnějších metod..

  5. Reico

    zse plno novych zajimavich veci.

    Re: to indukcni nabijeni pokud vim nema moc spolecneho s mikrovlnama (snad jen to ze obe metody lze pouzit k ohrevu)

  6. Guest

    myslim, ze to bude docela zabava, ale jinak vazne souhlasim s Necrosem.. jaksi mi to nejde do hlavy

  7. Vincenzoo-58

    Pri precteni Bezdratove nabijeni, jsem cekal predstaveni opravdoveho bezdratoveho nabijeni.. ale to uz bylo na CES 09 ze xD
    Indukcni je celkem stara metoda.. uz se delali i takove mysi k PC

  8. =[(._)(_.)]=_Ad@m22_

    najviac sa mi pozadavala ta grafika od NVIDIE Tegra 2 :o)

  9. jhn_

    Skvělej článek ... =) Všichni se mi smáli, že mám LCD Toshibu REGZU, jak jim ukážu tohle, co moje Toshiba dokáže, spadne jim huba na zem :-P

  10. downer666

    Jo, myslím, že aby se televize ještě vůbec udrželana trhu, bude muset přijít s něčím převratným. A tím se stane 3D... Jinak končí, taky jsem to někde četl...

  11. .Zbych.

    Uz se moc tresim az si to vyzkousim...Ja si ten x-box snad pobezim koupit :-)

  12. Guest

    tak neco se mi libilo neco ne aale stejne to je za 5*

  13. Guest

    Ta TV je fakt super nehovoriac o tom aké má vymoženosti. 3TB HDD je podľa mňa dosť na nahrávanie čoho chceš.
    Ďalšie ma zaujalo a to riadne tá novinka na XBOX. Musí to byť riadna sranda a hlavne pre ľudí ako sú v Amerike (trošku pri sebe). Možno aj schudnú.
    A tá TEGRA 2 ma zaujala asi najviac. Je to namakané keď taký pidi procesor fičí na takej úrovni. proste 5/5.

  14. PraRocky.

    jsou to blázni, pořád vymejšlet čím dál tim víc bláznivý věci. Skajp na TV je celkem HC

  15. Kazer

    tak sa k niektorej z tych veci dostanem asi tak o 100 rokov ked uz nebudu nikomu preba

  16. ^^11~^^55'^^77R0X1EN^^55'^^11~

    všecko bych bral domu mít to tak si řikam King s velkym K xD davam 5/5

  17. !-ASH-!sedli

    zajimava ves xbox mam snat to vyzkousim :D

  18. -mik-

    Hmm, pěkné vychytávky nás čekají :-)
    Už jen aby to bylo pro nás cenově dostupné a můžeme to rozjet :-)

  19. Coo!T

    ... člověk si pak ale říká: Bude mít někdy možnost to vyzkoušet? :-(

  20. Guest

    jsem velky fanda spotrebni elektroniky a jiz se tesim na nove veci

  21. Guest

    Tegra2 je skvělé platforma, o 16 hodinách hraní si sice můžeme nechat jen zdát (autore, to jsi přehnal), o více než 8 hodinách není ani řeč, ale je to jendím slovem zázrak. Poměr výkon/spotřeba je naprosto úžasný a je jen škoda, že to nvidia neukázala ani u svých grafik.

    Samsung mě taky překvapuje, už má pokrytý téměř celý IT průmysl. Mimochodem nejspíš většina z nás má i v GPU pamětové čipy Samsungu :P.

  22. JACKY1

    pěkný článek, je hezké jak jde pokrok dopředu už by to chtělo mít jenom ten XBox360

  23. Jackins

    jestli to bude fachat i na CoD tak kupuju xD

  24. GHO$TF4CE...

    To se mi dost líbí takovej nápad

  25. Guest

    no tak podle meho nazoru to bude fakt peckovni Xbox NAtal bomba

  26. Guest

    na ten sem zvedavi...asi si ho poridim :)

  27. *KonG

    ten natal ma byt dokoupitelny pro xbox 360 a nebo to bude nova konzole :D nejak si to nedovedu predstavit

  28. Guest

    Tegra 2 nerozjede UT3 engine. Proboha, tegra 2 je na AMR platformě, ta nerozjede ŽÁDNOU hru, kterou známe na PC - PC je na platformě X86 a X86-64. To, co se tam hrálo rozhodně nebyl UT3, ale přinejlepším nějaká jeho konverze, ta grafika byla úplně mimo. A to je to, proč se tegra ještě nedává do notebooků, nebo netbooků - nepracuje s běžným procesorem.

    Tegra je počítač sám o sobě, potřebuje pouze zobrazovací zařízení a místo na periférie... nVidia bude dělat tzv. smartbooky s tegrou, což budou malé zařízení schopné přehrát HD video, akcelerovat youtube a podobně, ale klasické windows na to nenarvete, budou tam Windows CE, Google Android, nebo něco podobného. Tegra 1 je používána např. v přehrávači Zune HD od Microsoftu. Tegra 2 půjde i do smartbooků. Autore, ty o tom víš opravdu velké kulové, pokud říkáš, že na tom běží UT3 engine a že to vydrží 16, nebo kolik, hodin při hraní her...

    Mimochodem, Nintendo DS2 by údajně mělo používat tegru 2. Jak to bude, to se ještě uvidí.

  29. Guest

    chtěl bych takove věci xD

  30. Jony01

    Tenhle článek se mi fakt líbil takovych by mohlo byt vic. díky

  31. Janulka.

    s tím idiotem bych počkala být tebou....zmíněný článek není výmysl autora jako takový, jen zpracování hodnocení a informací z výstavy CES 2010, jestli nejsi idiot ty, pochopíš, že to netestoval sám autor, ale někdo, kdo v Las Vegas byl...a informace byly podány správně....

    btw: věř mi, že člověk, který by byl idiot, tj. že má IQ 25-30 by tento článek asi těžko napsal...

  32. Guest

    uzasnej clanek, supr vecicky....=))

  33. Marcus.Phoenix007

    Docela poucny ale ty dnesni designy veci se mi uz ani nelibi.Clanek 5/5 pekny

  34. PipMan

    tvoje dedukce je dvousečná, v tom případě můžu napsat článek, ve kterym napíšu, že mlíko je zelený, protože budu operovat s datama někoho jiného. Když jde s kůží na trh, tak musí počítat s podobnou reakcí. Ale co, stejně je to fuk, jen pro sychr sem to psal.

  35. Barney.Stinson

    tak tyhle věci to není nic pro mě.....ani se v tom moc nevyznám

  36. DTaii

    Kam ta věda pokročila nejde ani uvěřit :)

  37. .Kratos.

    urcite bych chtel takhle vychytanou elektroniku...kdo ne co??

  38. (G.u.M)VR|46

    kam ten svet dneska speje :D

  39. Guest

    Pěkný článeček dávám 5/5 ale chce to zase nějaké hry to mě baví číst více

  40. Guest

    .. jde na tom světě rychleji a rychleji ...
    Před naším letopočtem (atd) jim trvalo tisíce let vymyslet (vymyslím si .. třeba meč :) ) ...
    Tedka je prostě všechno rychleji ...
    Věřím, že za nějakých 50 let budou auta jezdit na vodu,kterou pijeme... Všude budou dotykovy monitory,Televize ... (a bude si to moct dovolit skoro každý), vlaky nebudou jezdit po kolejích, ale po magnetech(viz. Japonsko bo kde to mají)

    Těším se na to dobu xD

  41. JIMheroe

    ještě češtinu a šel bych na nákup...

  42. Guest

    jo jednou bych tam chtel taky zajet se podivat a zaslintat si

  43. Guest

    to bude mocný kámoš do obýváku

  44. Guest

    Som strasne zvedavy, ked to bude realne hratelne a tiez kolko bude cena za tuto srandicu...a ked s tym vyrukuje prvy microsoft, co na to konkurencia...

  45. Stahler

    Autor si dal práci tohle napsat plus ty videa k tomu.

  46. Guest

    hej kruty...ten nexus one je parada :)

  47. Guest

    jj za pet let to bude bezny spotrebic

  48. Guest

    Chcete ipod,iphone,psp,xbox,Wii,snowboard a další věci za pouhé klikání?Navštivte lockerz.webpark.cz

  49. macan371538

    Z těhlech super věcí bych si určitě něco vybral třeba ta tegra nemusí být špatná :D

  50. Guest

    :O Tak na tyhle vymoženosti se těším, vypadá to moooc dobře. Akorát bude problém moje děravá kapsa, která bohužel není bezedná:)

  51. Guest

    je stejně zajímavý jak de dopředu technologie

  52. Guest

    ta televize ze skypem a tak vypada jako dobrej nápad všechno ostatní je už přehnana technologie

  53. korliskobrunos3

    ale už ten pohyb něco jako konzole wii super (:

  54. .GeoRge

    asi tomu moc nerozumim

  55. Guest

    ta podlozka je zajimawa

  56. Razor.15

    to jsem zvědavej kdy to vyjde.

  57. Guest

    je to nejake divne

  58. Guest

    no tak to je opravdu hight-end, který si nebude moc dovolit každý :(

  59. Scarecrow[CZ]

    Jsme rád že takové to články vycházejí.

  60. Guest

    Jsem opravdu zvědaví, jak bude vypadat IT scéna za 10 let, určitě to bude obrovský pokrok :-)

  61. ^1P^7a^1v^7e^1l^70^10

    tu vystavu ybch nekdy chtel videt na vlastn ioci

  62. Mr.Richards

    Las Vegas, no tak tam jsem taky nebyl. zajímavé jen je, že všechno se točí jen okolo pár značek a toť vše. Normální člověk, i když dnes jde ta technologie cenově rychle dolů nemá na takovéhle hračičky nárok. A je jedno jestli bere 20.000,- nebo 50.000,-. Článek je to pěknej, ale kde jsme mi? Napsal bych to, ale .... A přitom Češi mají i šikovné lidi a IT inženýry, grafiky, programátory a jiné . . .

  63. Guest

    první článek co sem precet celej

  64. Guest

    ta bezdrátová nabíječka je hodně luxusní, jenom počkat až tím půjde nabíjet cokoliv..

  65. Vergil_theGlitch

    no vypada to pekne ja bych to bral jenze ta pojebana kriza mi to nedovoli

  66. Guest

    bez dratu vypadá dobře nemusíš nikde tahat ten kabel

  67. Guest

    no já teda faakt zírám...to je bomba!!!

  68. ^1S^2Y^1K^2I

    zajímavé věcičky

  69. |>ConnoR<|

    Stálo by to za to ale asi bychom se nedoplatili.

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o