Téma

IT zajímavosti z poslední doby

Komentáře(12)
  1. nikolagta

    tajten windous je dobrej skuste si koupit pc stajtim windousem

  2. sustaa

    nesouhlasim, w8 jsou strasne neprehledny .. zlaty XPcka

  3. M@rg@nos

    XP jsou best, za to si jednu placni

  4. speKtis

    Mám je v ntb a nemůžu si stěžovat. Stačilo dát si trošku (ani ne moc práce) a vyhodit z nich Metro a přidat si na lištu nabídku start. Po těchto úpravách je to vynikající systém, na který nedám dopustit...

  5. TopPoint

    zajímavý článek který se dá číst

  6. w1nz

    Nemůžu si je vynachválit, stačí sosnout start8 a je to ) Navíc jsou svižné a NEPŘEHLEDNÉ ? Si upadl ne ? .....

  7. superchips

    Ani jedno z toho mi nebude k užitku. asi

  8. bmxrichard

    zkoušel jsem je na notebooku, mno, jakože na slabších noťasech naprosto k hov*u a to metro je přece jen pro ty tablety, ikdyž na PC jednou naprosto solidně. nevím, co ste všichni upjatí na tlačítko start xD ve win7 ho používám jen na zobrazení vyhledávače, jinak bych se klidně naučil tu klávesovou zkratku
    linux 4ever ;)

  9. eNoobien

    Prositě w8 jsou ještě míň náročnější a svižnější než W7. Tak naopak jsou na noťase vhodnější. Myslim, že kecáš s tim zkoušenim. vůbec nevíš ani o čem jsou ani o čem píšeš. Metro je děs, ale W8 jsou supr.Jen si zvyknout ty edo.

  10. 0gh6O0st6

    je to mazec, ta doba v těhlech hračkách letí strašně dopředu, koupil jsem si nokiy c6 přes net protože v kamených obchodech eště nebyla a za půl roku už byla stará a neprodávala se, to samí je i stimahle hračkama

  11. toxaazek

    Myslím si že Win8 nejvetší propadak po vistě... )) absolutně s ničim to neni kompabitilní jako staré aplikace atd... prostě nejlepší jsou Win7 a dělal jsem takovej průzkum u lidí a 19/20 mi potvrdilo že Win7 je nejlepší

  12. ^^33kUbAjZ

    windows 8 vydali brzo, proto kvalita není dobrá

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o