Téma

IT zajímavosti minulého měsíce

Komentáře(38)
  1. v-gamer

    Tak s tím nepovedeným čipsetem mi udělali čáru přes rozpočet....už jsem chtěl skládat novej PC a PRD... :-(((

  2. ltN'

    Já sem očekával, že ten sandy bridge budou cpát především do notebooků. Ale i tak jeden tranzistor z několika milionu co tam je.. :)

  3. Barney.Stinson

    zajímavý.....tak ty hodinky by se mi fakt hodily.....teď jenom kolik to bude stát :D

  4. hkbraven

    dobry vecicky :-)

  5. Vlasatej

    zajímavě to věcičky :-)

  6. Bizziiik

    Ta motorola nevypadá špatně a jsem zvědavej teda a není to žádný apple 3x sláva.

  7. -[K1ll]-Ch!cOnY

    ten chipset me malem polozil :D

  8. SoyRey

    ty hodinky jsou fakt super.....škoda jen že jsem bez peněz

  9. ^^11Ferd^^77a

    Vadné desky ,ktere dělali problémy s rohraním SATA už byli dávno staženy z prodeje a už na trhu nenajdete vadnou desku.

  10. Spades

    všechny desky pro SB(patice 1155) byly staženy z obchodů, na alfě úplně, alza je prodává se slevou a upozorněním.
    jinak ti, kdo si už SB a 1155 koupili a požívají u sata 3Gb/s pouze 1 a 2 konektor můžou být v klidu, od 3 nahoru už to tak slavné není, HDD se pak spomalují - pouze u 5-15% lidí! takže to až taková katastrofa není, intel všechny desky stáhl spíše z prestižních důvodů. jinak nové, opravené desky by měly být k dostání koncem tohoto měsíce(únor) :)

  11. Guest

    Ako ľahko sa nechá človek "obalamutiť" reklamami a popismi produktov.
    Pritom by ma zaujímalo že koľko môže stáť výroba takejto vecičky keď približne o 3 roky nebude stáť ani 30% z pôvodnej ceny.

  12. Guest

    Tak tenhle seriál mě naštval že ho budou dávat tak často ! to radši tu Ordinaci :D

  13. Spades

    takže desky jsou dostupn už teď, na alfě jsou ozačovány jako stepping B2 :)

  14. ^5...^3C^0a^3L^0v^3I^0t^3O^5...

    celkom dobre veci vymysleli tento mesiac :D

  15. EsSko...

    je to dobrý článek 5/5

  16. abingos

    Hmm zajímaví věcičky ale kde na ně vzít a nekrást?

  17. (-Ghost-)

    dokonalé každý měsíc mám přehled co se nového událo vyvinulo a vubec. Samozřejmě dávám 5/5

  18. fifalek5

    Jeden tranzistor??? To je docela smůla.

  19. fifalek5

    no v tomhle se schodnem.Já jsem slyšel že hlavní centrum novy je někde v Rumunsku a ten jejich šéf prý vůbec nevěděl že vůbec nějaká Česká republika existuje natož aby věděl že je tady pobočka novy.Tak proto nám teďka cpou s prominutím tyhle kktiny.

  20. JIBorg

    Nechápu jásot nad flash přehrávačem u televizního vysílání. Jedinou výhodu vidím ve funkčnosti pod prohlížečem Chrome,ale to šlo obejít rozšířením.

    To jak jsou flash videa náročné na procesor, a velice špatně fungující akcelerace je tragedie pro slabší PC, nebo kdo má rád otevřeno hodně oken.

  21. potkandmx

    ty hodinky sou husty

  22. Zulkin*

    hmm tak to je pekne hlavne pro ty kteri si to koupily

  23. Guest

    ty hodinky byli fajn..:-)ty chci taky..:-)

  24. X-Face

    omg prej závažnou chybu....
    ten řadič sata se začne zpomalovat, ale až při připojením dalšího disku a to ještě ne u všech desek....to je asi jako, že tamhle jedna pani povídala a nakonec je z toho konec světa...kdyby jste radši nečetli zprávy na netu ale přímo vyjádření intelu

    ale kdyby to přeci jen někomu vadilo, tak šup do GM, koupit novej tranďák , doma to páječkou ušmudlat a je po problému.
    >>>cesta 26kč + tranzistor 2kč(budeme šetřit) = 28 kč, tak přesně tolik stojí oprava jedné desky :D

  25. Guest

    mazaně.:DD

  26. ^9n^2E^7fyro^9|^2sMart

    Google zase zavalel :D

  27. Guest

    cim dalej kazdy mesiac je to lepsie

  28. Guest

    jsou super

  29. RODODENDRO

    na ten android 3 se těšim

  30. Guest

    ako muze zajimat tivo veci ked ve svete na hlad umiraji tisici lidi.

  31. ^1S^2Y^1K^2I

    super hodinky ale aji to ostatní

  32. Guest

    zajímavý asi zkusím to Voyo =D

  33. Guest

    jj fakt dobry

  34. jakjilek

    co by se sem dfalo napsat je to hodnězaujímavé

  35. "D!nd@"

    Dobrý článek, ale moc mě to nezaujalo.

  36. nEhyg!eniX

    Clanek dobry ale ty veci nic moc voyo uplne zbytecne to je ty odinky jsou pekne ale takove obycejne

  37. Guest

    Članek dobry jinak je to na nic

  38. Sasek'2k12

    lol... :) https://www.gamepark.cz/img/smile/lol.gif

Copyright © 2018 Allstar Group s.r.o